KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 11:43 am

Szemeimmel végig követem. A lányt, ahogy a közelembe merészkedik, de egy kietlen röhögés végig ott bujkál bennem. Valami itt kurvára mellé ment!
Amint a szemeimbe kerül, csak néhány centire tőlem, fogta ám hogy kíváncsi vagyok, és jön is belőle a szöveg.
Egy féktelen mosoly csúszik ki a képemre.

- Úgy tűnik... ez félrement... - vigyorgok mint a tejbetök - Soha nem kúrnék Greggel.. - nézek a szemeibe, de aztán elkapom a karját, óvatosan fűzöm rá a kezemet, és ha nem ellenkezik, a még mindig nyálzó Griddel a háttérben eltűnünk a fiúk után az üvegajtón.
Odakinn.. még mindig ott a titkárnők gyöngye. Egy bájos mosoly, de a lányt még mindig húzom magam után/magammal  ha követ, és be is lövök egy a lift utáni, nyugalmasabbnak tűnő helyet.
Az ottani falra háttal húzom fel. Fölé emelkedek, hogy hátulról senki ne lásson be, bal karral megtámaszkodom a feje fölött, de csak hogy belenézhessek a szemeibe.

- Biztos hogy jól vagy? - váltogatom a szemei között a tekintetem - Olyan gyorsan elhúztál, én meg.. - húzok be egy kiadós sóhajt, és csak egy villanás amíg körbenézek, Grid még mindig nyájasan esküdözik odabenn, addig tuti nem dobnak ki. - Bocs.. hogy nem tudtam kellően odafigyelni rád... - megint a szemei. Hogy mit akarok tőle?? Tudni! Hogy nem történt semmi, és hogy.. nem is tudom... Hogy nincs amiért aggódnom kelljen.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2015 12:39 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Márc. 14, 2015 1:11 pm

Ville szavaira meglepetten kigúvadnak a szemeim.
- Jesszus! Én mindent elpantomimeztem, de ungabungáról szó sem volt. Eskü! – nevetem el magam.
Hogy lehet ezt félreérteni??? Olyan egyértelmű volt pedig, amit Gregnek mutogatok. Hihetetlen ez az ember.
- Ez a bolond komolyan azt hisz, hogy Teee…??? – újabb nevetés böffen ki belőlem.
Ville ujjai váratlanul a karomra fonódnak, és elslisszanunk a többiek mögött. Nem ellenkezem, arra gondolok, talán be akarja előzni őket, hogy előbb lelépjünk a vészkijáraton. Nem egészen ez történik. Gyengéd erőszakkal kitessékel a folyosóra, onnan meg tovább húz egy félreeső kanyarulatba. Nem mondom, hogy nem lep meg a merénylet, mert de.
- Most meg mi van?! – suttogom. Hogy miért halkítottam le a hangom, nem tudom, erre Ville háttal megállít a falnál és fölém tornyosul. Teljesen eltakar a testével, miközben hidegzöld szemei egészen közelről, áthatóan pásztázzák az enyémeket.
A kezdeti értetlen zavar nyomban elpárolog az arcomról, mire a vonásaim ellágyulnak. Szokatlan tőle ez a fajta megnyilvánulás, viszont jólesik. Ville és a törődés, meg az odafigyelés? Egy új, eddig ismeretlen oldala lepleződött le.
- Kösz. – búgom rámosolyodva. - Megtetted, amit tehettél. Ne aggódj. Minden rendben. Tényleg!... – aprót rándul a vállam. - Leszámítva, hogy nem szeretnék egyedül lenni. Ijesztő a nagy csend otthon.
Valahogy olyan az egész lakás, mint egy kísértettanya.
Próbálok oldalvást kikandikálni Ville mellett, hogy felmérjem a terepet.
- Nem akarunk menni? – fordulok vissza hozzá. - Már mindenki elpályázott.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 12:58 am

- Úgy tűnik.. - vigyorgok még mindig, vele együtt, de nem is igazán lényeges. Helyette más ötletem van. Valami sokkal lényegesebb.
Hagyja magát, én meg húzom. Be is lövöm azt a csendesebb helyet, de valamit meg kell kérdeznem. Sürgősen! És nem is igazán tudom miért dolgozik ez bennem.
De amint válaszol, hitetlenül rázni kezdem a fejemet.

- Énnn.. nem tudom.. - még mindig rázom. De aztán véletlenszerűen áll az egész meg. - Valamit tennem kellett volna.. - motyogom - Mondjuk kibelezni azt a szemetet, és.. - valahol elveszek, de a hangom nem emelkedik - De szart se tudok róla, nem mondtál semmit. - vissza a szemeibe, talán vád?? Nem tudom szabályozni a vonásaimat, de kurvára nem ő az akivel a hiba van. Talán bennem. Vagy az egész kurva világ kapja be!

De aztán feltűnik ahogy kifele pillantgat, én meg nem eresztem, csak egy negyedfordulatot véve kinézek a saját vállam felett.

- De.. lépjünk le innen.. - még mindig ott kever a dolog a fejemben, hogy a válaszok?? Hogy kaptam e válaszokat?? Mégis jobb lenne az egészet már lenn, valami nyugodtabb helyen, ahol végre torokra szívhatom a füstömet, és az egész.. megnyugtatna. Talán.
Vagy egyszerűen a lány az aki meghozza ezt az egészet. Ha tudom hogy rendben van. És főként biztonságban.
Ezért elindulok - vele?? - a lépcsők fele...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 16, 2015 10:59 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 8:42 am

Próbálnám elcsípni Ville tekintetét, de vadul ingatja a fejét. Egyszercsak abbahagyja. Hogy nem mondtam semmit a támadómról?
- Még szerencse. – döngöm, miközben a szemeibe mosolygom hamiskásan. - Különben most nem itt cseverésznénk, hanem a sitten látogatnálak. Ééés valószínűleg Grid kihordott volna lábon egy agyvérzést. – halk röhögcsélés rázza meg a mellkasom.
Oké, gyanítom, hogy értékelné a másodikat, de én nem lennék oda az elsőért. Minden esetre nem akarom, hogy ekkora hülyeséget csináljon, még képes lenne felkoncolni azt a kölyköt.
A kupámat a falnak támasztom. Így nézek bele Ville hidegfényű zöld szemeibe, részint félrebillentett fejjel.
- Én sem tudok semmit róla. Alig láttam az arcát. Kapucni volt a fején. – ez így igaz. Aligha szolgálhatnék pontosabb személyleírással. Még talán annyi, hogy verte a víz, és szerintem patkányképű. De ezek az attribútumok annyira hétköznapiak, hogy akár több emberre is érvényesek lehetnek Vegas-ban. Ville inkább ne akarja elkapni, nehogy rossz tagot filézzen ki. Engem nem a pasi aggaszt, az, hogy él-e hal-e. Sokkal inkább aggódom Ville miatt. Általában nem gondolja végig mit csinál. Információ hiányában szerencsére könnyen megelőzhető a baj.
Ő is hátra pillant, mire egyetért a tipliben és elemeli fölülem a karját.
A lift nem arra van, amerre Ville elindul. Csak nézek utána kérdőn, egy röpke sóhaj erejéig, aztán mindegy is lesz a lépcsőzés, úgyis a parkolóban kötünk ki. Gondolom minél előbb cigit akar érezni a szájában.
Nem kell sietnem, hogy beérjem a lépcsőház felé menet.
- Mit szólsz ehhez az egészhez? A reklámfilmhez és a szereposztáshoz? – faggatózom mellette baktatva. Kíváncsi vagyok, „örül-e” annak, ami rá vár.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 11:14 am

- Ne félj te attól...  - sóhajtom, de a szememben ott figyel azért egy mosoly szele. Csak nem aggódik?? De nem foglalkozok vele többet, mert beszél tovább, és nem tetszik az amit mond. Vagy amit hallok.
Fintor rándul az arcomon, de csak egy egész rövid, mielőtt félre nézek.
Hogy menjünk? Legyen! Ezért el is lököm magam a faltól, de most nincs kedvem liftezéshez. Ki kell szellőztetnem a fejem!

A lépcsőház valamivel forróbb és csendes. Nem erre számítottam, de nem érdekel. Zárul a tűzálló ajtó a hátunk mögött, hangos csattanással adja meg magát annak aa.. a visszarántó szar erejének, de én már túrom is fel a zsebemből a korábbi cigit, de eltört. Bassza meg!
Újabb fintor és kihajítom a lépcsőkre. Lesz ott a dobozban még...

Nem szólok, még mindig, csak a számba illesztem az újabb cigimet. Ha a lány ott is jön mellettem, az én fejem még mindig odafönn jár. Hogy találjam meg azt a szemetet?? De aztán egy jóleső sóhajjal higgadok le. Bassza meg...

A hangja az ami észre ránt, vagyis ami dől belőle, nekem meg sikerül felé kapni a fejem, és értetlen pofát vágni.

- Mire gondolsz? - kérdezem, ha én azt tudnám mi folyt ott benn!?! Aaa.. kis üzeneteit leszámítva, ami komolyan megnevettetett. Ilyen is régen sikerült egy nőnek...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 12:35 pm

Lehet, hogy nem tudnám részletesen leírni a támadót, de ezer közül is felismerném. Az arca, az a félelmetesen tébolyodott tekintet beette magát az emlékeim közé.
De, de, pont Ville miatt aggódom. Hisz a barátom. Kiért aggódjak?
Elindulunk lefele a néma lépcsőházban. Az ajtó becsapódik mögöttünk, és a fémes robaj végigzúg a fülledt helyiségben. Meleg van basszus. Vajon meddig bírná ide bezárva egy finn? És mi lesz velem nyáron, amikor a hőmérséklet nonstop 30 fok fölött van, és még a beton is süt???
Ville mellett bandukolok lefele. Gondolkodva nézem a fokokat. Egyiket szedem a másik után. Ráérősen. Ő a dzsekijében matat a cigaretta után. Egyet elhajít, és már tolja is be a pótlást. A visszakérdésre felé fordítom az arcom.
- Volt már részünk forgatásban, de ez egy erős… Nem. Nem is! Karikás 18-as reklám. Nem olyan, mint a videoklipek, ahol csak éneklünk, pózolunk és jól nézünk ki. Gyakorlatilag egymás hegyén-hátán fogunk túlöltözve nyomulni, mint valami szektás orgián. – megvakarom a tarkómat, nem tudom, hogy fintorogjak-e, vagy röhögjek. Engem kicsit zavar a reklám témája. Ha belegondolok, a fiúknak talán nem gond, ők eleve hedonista ösztönlények. De én??? Hozzám pasi még nem nyúlt. Most meg erotikusan dörgölőzködjek valami görög fazonhoz. Kamerák előtt. Beszarás.
- Téged belefojtanak a kajába, Vespa már most visít a kígyóktól, én meg… – felsóhajtok. Tegyem ki a melleim és hempergőzzek valakivel, mert nő vagyok. - Pfff… Csesszék meg. Remélem kapok korbácsot. Azzal Vespa-t is elagyalhatom, hogy egy hónapig nem tud majd ülni. – döngöm mély hangon az orrom alatt, mire nevetésszerűen felhorkantok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 1:04 pm

Tovább beszél, nekem meg muszáj elmosolyodjak. Továbbra is szedve a fokokat, kanyar ha kell, de tovább lépkedek, mire megszólalok mellette.

- Olyan mint a többi.. - dünnyögöm, de hiányzik a füst, az hogy még nem gyújtottam meg, de ismerem én az ilyen szar helyeket, máris a nyakamba kapnék egy adag vizet. - De mi bajod neked a szektás orgiákkal?? - állok aztán véletlenszerűen meg ahogy a szemeibe nézek, de nem tudom elrejteni a vigyoromat a szemeimben. Hogy őt röhögöm ki?? Ugyan, DEHOGY! Egyszerűen csak szórakoztat a rökönyödése, vagy inkább... mondjuk csak egyszerűen jókedvre derít ahogy ágál ellene, pedig nem lesz itt semmi baj!

- De ne félj... majd én megvédelek. - kedvesedik el a hangom, vele szélesedik a vigyorom és a szememben egy ígéret hogy tényleg megteszem, ha valami olyat kell amit nem tenne, nem kell betojnia, semmire se lesz kényszerítve. Majd mindent megoldunk! - Ahogy Vespa miatt se kell aggódnod.. - ha valami nem jött közbe indulok megint meg, és ha követ, és végre elérjük az ajtót, kivágva hirtelen már tolom is a gyújtót, hogy végre érezzem a füstömet.
Felemelő egy élmény lesz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 2:09 pm

- Na VAJON MI? – nézek Ville szemébe somolyogva, amint befékez mellettem. Vigyorog a tekintete. Jah, Ő és én két külön világ vagyunk. Néha elfelejtem, hogy e téren én a kis szűzike megértést ne Tőle, Mr. Mármindenkitmegdugtam-tól várjak.
Azon, hogy megvéd, jókedvűen felkacagok. Kedélyes hangom végiggurul a lépcsőházon.
- Kösz. Ennyiből lassan már másodállást is vállalhatsz; lehetnél a testőröm. – kacsintok rá. Van egy olyan érzésem, hogy komolyan gondolja az egészet. Biztos vagyok benne, hogy számíthatok rá. Már bizonyított.
- Ha lenne bátyám, szeretném, hogy olyan legyen, mint Te. – bazsalygom egy cinkos félmosollyal a szám sarkában, miközben tovább indulunk lefele. Oké, a saját bátyámat nyilván nem smárolnám le, még poénból sem.
Leérünk, és Ville kilöki az újabb ajtót. A fülledtségből kilépünk a parkoló szabad levegőjére. A motor jóval messzebb dekkol. Grid kocsija még itt van, de Vespa járgánya már hála az égnek sehol. Úgy tűnik mindenki más elporzott a tett helyszínéről.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 3:33 pm

Nem találós kérdés, de tetszik ahogy fél tőle. Ahogy tart.. Vagy csak az jön be hogy megvédhetem?? Egy gyors mosolyon túl, na meg a mellé fűzött megjegyzésen indulok is tovább. NaNÁ, hogy bármit megteszek érte, vagy legalábbis.. egész sokmindent.
A következő megjegyzés mégis keresztbe húzza a fülemet. Megtorpanok. Pont még mielőtt kilökném az ajtót, pedig odakinn a füst vár meg a végre szabad levegő szele, mégis a kezem az ajtón, én meg visszafordulva a szemeibe nézek.

- Mert a bátyádat is lesmárolod? - jut rövid szemkontaktus után elsőre az eszembe, és nem biztos hogy nála sem ez fordult meg. De nem vádnak szánom. Ezért egy újabb mosoly, mielőtt bármit is belökhetne és már szakad is ki az ajtó, én meg kilépek az ismeretlenbe, és még hallom a visszasuhanást mikor már gyújtom is a cigimet. Isteninek tetsző ízek...!

Egy kiadós sóhaj szakad ki mellé. De feltűnik hogy a lány nagyon a parkoló felé nézeget. Na igen..

- Szóval akkor... hozzád?? - emelkedik meg a szemem a szemeibe, végül is.. még nincs teljesen este, de.. miért is ne! Nincs egyéb sürgős elfoglaltságom. - Már csak jó lenne eltűnni mielőtt kiszagol valami féreg. - kacsintok rá, de hogy pontosan kire értem?? A rohadékok mindig kiszagolnak valamit.. koncertek, üzletkötések, mindig az ember nyakára mászik egy-két tetű és szerettem megelőzni az ilyen eseteket. Nem jó nap a mai a halálra!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 4:05 pm

Ville mintha csak a fejembe látna, s harsány kacagás rázza meg a mellkasom az érkező kérdésre.
- Talán nem. – felelem széles vigyorral az arcomon. Még elkapom a tekintetét, mielőtt elhagynánk a lépcsőházat. - Ha meg mégis, családban marad. – röhögök tovább magamban a hülyeségen. Semmi sem áll távolabb tőlem, mint a vérfertőzés vétsége. Még a végén csorba esik a becsületemen.
A parkolóban Ville kezében lobban a láng, miközben kényelmes léptekkel célozzuk be a fekete BMW motort.
Hogy hozzám?
Bólintok.
- Aha! Hacsak nincs máshol dolgod. Ha mégis, szívesen elviszlek. – pillantok fel Ville-re.
Férgek? Azt hiszem értem kikre céloz. Jah, nekem sem hiányoznak a kukkoló lesifotósok, vagy bárki illetéktelen, aki kiszagolja a megköttetett bizniszt a levegőben.
A motor mellett megállok és szembe fordulok Ville-vel. Még nem nyúlok a nyergen pihenő bukóért.
- Szívd el nyugodtan. – mondom. Annyira nem sietünk, hogy egy cigi ne férjen bele.
Csak utána veszem kézbe a fekete sisakot és húzom a fejembe, hogy Ville eldobta a csikket. Ha tényleg úgy áll a dolog, hogy indulhatunk, nyeregbe pattanok, és várom, hogy felüljön mögém.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 4:30 pm

- Talán? - kúszik a szemöldököm fel, még mindig tartom, a szemeit, mielőtt az ajtót meglökném kifele, de mellé költözik egy vigyor. Tetszik nekem! Határozottan tetszik...

Odakinn azért már jóval kellemesebb az idő, na meg végre megkapom amiért már szinte a falat vakarom jóideje.
Megindulunk a parkoló felé.. gondolom, én csak utána dobálom a lépteimet, nekem most már minden tökéletes.

- Nem. Tökéletes lesz. - bólintok rá, aztán kifújva a füstömet, ahogy el is érjük a motort. Megáll. Valahogy szembefordul velem, én meg csak megállok előtte és a szemeibe nézek. Egy darabig.
Aztán fogja magát lefut rajta a szemem, mégsem olyan vadul mintha már gyűrném magam alá a következő percben, de mikor újra a szeme, egy kiadós mosoly fut ki a képemre.

- Tetszel nekem. - jön csak úgy magától, megint kifújva a füstömet, de világos hogy nem a testére értem, vagyis.. na jóó azért ne menjünk el lazán emellett se. De... itt valami kurvára más van terítéken!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 5:37 pm

Visszakérdez, de nem felelek. Szavakkal nem. Csupán egy sokat sejtető banditamosoly a válasz. Gondoljon amit akar.
Magunk mögött hagyjuk a lépcsőházat, s becélozzuk a magányosan parkoló kétkerekű csodajárgányt.
- Oké. – veszem tudomásul, hogy Ville nem ütemez be mást a haveri összeröffenés előttre, és a lakásom a következő állomás.
A motor mellett ácsingózva Ville-re függesztem a tekintetem. Erre ő meg nem paraszt módon, de végiglegelteti rajtam az övét. Hogy zavarba jövök-e? Már nem. Nem annyira… Szépen kezdek hozzászokni az ilyen dolgaihoz. Nyugodtan, türelmesen kivárom, míg kinézelődi magát és a szemei visszatalálnak az enyémekre.
A szavaira meglepődöm, de a vonásaim meg sem rezzennek. Az előző sejtelmes félmosoly még mindig ott bújkál a szám fél sarkában.
- Milyen vonatkozásban? – faggatózom. Tényleg érdekel mi az, ami egy magamfajta lányban tetszhet egy őfajta fickónak.
Nem bánom, ha Ville bagózik. Átrakom a lábam a motoron, és felülök rá, hogy nyugodtan elücsörögjek. A bukó a kezeimben pihen.
- És ha már itt tartunk, én is bírom a búrádat. - döngöm szélesebbre engedve egy csibészes vigyort.
Azt hiszem, ezzel nem mondtam újat.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 6:10 pm

Megszívom az orromat.

- Egész sokfélében.. - mosolygom el, de csak tüdőre szívom az utolsó csikkemet, és a füstöt benntartom, amíg a szemeibe nézek, majd eldobom, és csak jó idővel azután engedem ki.
Hagyom hogy felüljön a gépre. Nem is terveztem semmit csinálni vele, de még mindig nézem, még akkor is, amikor a bukó ott figyel a kezeiben, és csak utána engedem el.

- Ezt jó tudni. - mosolygom el, azzal ha hívott, ha nem, egy pillanat alatt rakom fel magam mögé, megvárom hogy a bukót a fejére vegye, és csak AZUTÁN.. fűzöm két karom a hasára előttem, és tapadok rá, csak annyira míg az út megköveteli az egészet. Mégse mondom hogy ellenemre lenne.
Baszod... egész jól el tudnám képzelni a napokat vele!
Onnan meg már csak várom hogy elinduljunk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 6:48 pm

Egész sokfélében. Hm. Remek. Igazán. Az a somolygás nem halványul a képemről.
Nem nyújtok be külön kérelmet Ville-nek, hogy pattanjon nyeregbe. Ha elszívta a cigit, ugorhat.
Ahogy mögém teszi magát, a fejembe húzom a bukót és becsatolom az állam alatt. Várom, hogy előrefonja a kezeit a karjaim alatt, aztán ha ez megtörtént, és a hátamhoz dől, jobbommal megpaskolom hasamon a kézfejét. Megvagy? Ezt a trükköt ő is eljátszotta velem a minap. A bukó alatt közben némán röhögök.
Indítok. A motor macskásan felbúg. Lassan kigurulok a parkolóból az úttestre. Ott sem hajtom meg a mocit, elvégre utasom van, ráadásul sisak nélkül. Nem akarom, hogy légszomja legyen az erős menetszélben.
Még így, kényelmes, nyugodt sebességgel sincs messze a háztömb, ahol lakom, a belvárosban. Körülbelül 10 percnyi út. Ha megcsípjük a pirosakat, akkor 15.
Az út zavartalan. Néhány kanyar és útelágazás, aztán Ville láthatja az ismerős környéket. Szépen kiismertem Vegast amióta itt élek.
Lehúzódom a járdához, s a motor leáll. Ha Ville leszáll, én is így teszek. A bukó lekerül rólam, mire a kezemmel beletúrok a hajamba, hogy megigazgassam a tincseimet.
A bejárathoz lépve előkapom a zsebemből a kulcscsomót, s már nyitom is az ajtót előttünk.
- Ne rendeljünk valamit vacsorára? Van valami, amit szeretnél? – tudakolom felfelé lépkedve az elsőre. Nem mintha ne lenne kaja a frigóban, de hátha Ville burkolna valami spécit.
A lakásajtómat elérve másik kulcs csúszik az ujjaim közé. Már nyílik is, s belépve a sötét homályba, felkattintom az előszoba villanykapcsolóját. Jótékony fény árasztja el.
- Bújj be. – állok félre a bejáratból, és várom, hogy Ville bejöjjön.
Az ajtó csukódik magunk mögött. Kulcsra zárom, de a kulcsot bennhagyom a zárban. A bukót a fal melletti tükrös cipőtartó tetejére teszem.
Lehajolok, hogy kicsatoljam a csizmáimat, aztán lerúgom azokat a lábaimról. A művelet közben is magyarázok Ville-nek.
- Tudod mi a módi erre. – mosolygom rá. - Érezd otthon magad.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 9:04 pm

Feltűnik ahogy taperolja a kezeimet, de csak mégjobban a hátára bújok.
Az út.. nem érdekel. Nem használom a fejemet, csak szellőztetem, a mai tárgyalás nem hat meg, ahogy az sem amit követelnek tőlem, mindenki megbaszhatja a kurva anyját!
Az se tűnik fel, amikor a sebesség átmegy csorgóba. Az már viszont ahogy megáll, kinyitom a szemem, és ott az az ismerős ajtó. Akkor jártam itt utoljára amikor.. - fintorgok az emlékre, de azóta már messzibe tűnt az a verés.
Hagyom, hadd rakja le a mocit. Újabb szál, ahogy kulcsokat keres, megrázom a dobozt a kezemben, már nem sok van benne, rendelni kell. Vagy elhúzni majd valamelyik benzinkúthoz az este.

Követem, nincs bajom a lépcsőkkel, de még mindig nem szólalok meg. Kivéve fenn a bejárathoz közel.

- Részemről nem vagyok éhes... Mééég! - már csak az a pár lépcsőfok, és ott állok mögötte ahogy a kulcsokkal babrál. Fél karral megtámaszkodom az ajtó mellett, aztán ahogy nyílik az ajtó, csak őt követve lépek beljebb, és megállok a nappali közepén.

- Mintha ez eddig nem így nézett volna ki. - futtatom végig rajta a szemem, de először is... Először is Bird mellet az embernek nem sok ideje jut megfigyelésre. Aztán meg betépve... Íííí.. lépkedek inkább el, hogy a falat is felmérjem. Talán képek... Képek?? Róla.. Azután hallom a háttérben.

- Kösz. - beszélem a falnak, továbbra is vizslatom az egészet, de aztán visszaforduló és megcélzom a szoba közepén figyelő kanapét. Hangos nyekkenéssel rakom magam le, talán még a fa is nyög egyet, az én szemöldököm meg megemelkedik. Ha ott van, talán érdeklődéssel bele a szemeibe, de ha nincs, annyiban hagyom az egészet és kifeszítem a támlán a két karomat egyenesen.

- Még mindig csendes ez a hely.. - dünnyögöm, de ha egyszer nem költözött el... Hát jah. Nagyszerű ténymegállapítás...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 9:49 pm

Oké, szóval még nem kajás. Nem baj. Majd az lesz.
Belépve a lakásba fényárba borul az egész. Míg én megszabadulok a csizmáimtól és a dezskimtől, addig Ville leteszi magát a nappaliban. Már jól ismeri a járást.
Hallhatja, hogy halkan elnevetem magam arra, hogy szerinte máshogy fest a kecó.
- Valóban? Pedig pont ugyanilyen volt akkor is, amikor először jártál itt. – felelem megemelve a hangomat, hogy halljon az előszobából. Végül zokniban bemasírozom a konyhába, ami a nappalival egy légtérben van. Betámadom a hűtőt és belemászom.
- Inni mit kérsz? Van üdítő, ásványvíz, sör és még pááálinka is akad. – kérdezem a fejemen a hűtővel és elröhögöm az utolsó opciót, ahogy utánozom Ville magyaros kiejtését, amit megkísérelt az erdészlakban előző este.
Ha megkapom a választ, kirámolom az üvegeket. Azokkal megyek be Ville-hez. Ő már a kanapén heverészik. Lerakom elé a piát az üveglapos asztalkára. Rövid mosoly a szemeibe. Fordulnom kell még egyet. Ezzel sarkon pördülök, és irány vissza a konyhaszekrény. Hallhatja, hogy zacskókkal zörgök. Épp előveszem a rágcsálnivalókat és bontogatom őket.
Közben Ville magyaráz mögöttem.
- Az. – felelem mosolyogva, s rápillantok a vállam fölött. A kezem közben jár. Mély, műanyag tálkák koppannak a konyhapulton. Beléjük burogatom a sósmogyorót, a sajtos-hagymás chipset és a vajas-sós pattogatott kukoricát.
- A szomszédok és a többi lakó is egész normálisak. Néha hallani, ha óbégatnak valamiért, ha befigyel egy-egy családi dráma, de amúgy jah. Nem rossz környék.
Három jókora tállal az ölemben lavírozok vissza.
- Van még cigid? – kérdezem. Lecuccolok mindent az asztalra. Ville talán néz az indokolatlan mennyiségű rágcsa láttán, hogy megőrültem-e, de ez simán lemegy, mégha nekem kell megzabálni egyedül az egészet.
Mellesleg nem, nem akarok rágyújtani, nem azért faggatózom.
Letérdelek a kanapé előtt és a sarkaimra ülök. Egy kisebb dobozt húzok elő az asztal alól. Felteszem a kanapéra Ville mellé, aztán a hajamat a fülem mögé tűröm. A dobozban 15-20 darab DVD van. Ujjaimmal matatni kezdek a tokok közt.
- A szomszéd sráctól kaptam kölcsön őket. Zömével vígjátékok, de van köztük pár horror is. Mihez lenne kedved? – nézek fel Ville-re a szőnyegen ücsörögve.
Elvigyorodom.
- Megvan a Förtelmes főnökök is, amelyikben a srácok bénán betépnek.
Jah, pont ezzel cinkeltem délelőtt, talán rémlik neki.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 10:41 pm

- Meglehet.. - dünnyögöm, csak bámulva a falon azt a szemközti képet, de nem is igazán lényeges. Az viszont amikor a hűtőhöz megy..  

- Egy sör jó lesz! - fordulok félig felé, oldalra, ahogy elmerül benne, de nem is telik sok időbe mire térül-fordul és újra itt van előttem.

- Kösz! - mosolygom vissza, már pont beszélnék, amikor megint eltűnik a semmibe. Hát jó. Rámarok a sörömre, és a kezembe húzva dőlök vissza a kanapén. Nem nézek felé, habár hallom hogy zörög valamivel. Helyette inkább megjegyzek, azt ami már első körben feltűnt mikor beléptem. Nincs az a kibaszott ZAJ!

Tovább beszél, mire felé kémlelek. Komplett bulit csapunk itt bazdmeg! Elmosolyodom, amikor visszatér az ölében a küblikkel és elém is teríti őket az asztalon.

- Várunk még valakire?? - kérdezem emelve a szemöldökömet, de csak jelzés értékkel, csak szórakozom. Remélem!
De hogy cigim van e??
Bambán nézhetek hogy hogy jött ez ide, de ha próbálkozni akar.. - rázom ki a zsebemből a dobozomat és eldobom az asztalon.

- Szolgáld csak ki magad.. - mosolygok bele, onnan meg már csak figyelem, ahogy eltérdel a padlón. Meglepődöm ahogy elővarázsol valamit alulról, aztán elterül mellettem a kanapén, de csak figyelem ahogy működik. Mint egy mókus akit bekokóztak!
El is mosolyodom az ötletre, és inkább letépem a kupakot és hátra dőlve meghúzom a sörömet.

- Hát.. nekem teljesen mindegy. - vagyok tanácstalan - Válassz te amit szeretsz!  - kacsintok rá, megroppantva a hátamat helyette, engem amúgy se kötöttek le soha a filmek. Vagy legalábbis.. soha nem szántam rá időt tisztán, hogy megnézzem őket...[/b]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeHétf. Márc. 16, 2015 11:16 pm

Hogy várunk-e még valakit?
- Persze. – meredek nagy komolyan a fagyzöld férfiúi szemekbe. - Vespa-ra. – vágom rá rezzenéstelen képpel. Aztán mégiscsak kicsit elröhögöm magam. Lófaxot. Nem várunk senkit. Köcsögfej kapitányt meg pláne nem.
Ville erre az asztalra dobja a cigit a zsebéből.
- Nem, kösz. Nem azért kérdezem. – döngöm somolyogva, s megcsóválom a fejem. - Csak készültem. Ne akkor kelljen cigiért szaladgálni, mikor itt vagy. Meg aztán… Ilyenkor minden másodperc számit. Nem? – kedves mosollyal az arcomon pislogok rá.
Külön egy faragottmintás, apró, csinos fadoboz lapít az asztal üveglapja alatt. Előhúzom, hogy felnyissam. Ez Ville „kincses” ládikája. Legalábbis így kereszteltem el. Van benne egy stílusos zöld üveg hamutartó egy doboz cigarettával, abból a fajtából, amit általában szív. Apróság, de a legutóbbi ütközés óta erre is gondoltam.
- Mindig kéznél van. Arra az esetre, ha felugranál. – kacsintok Ville-re. Ha kell, már tudja hol keresse. Reméltem, talán még lesz alkalom, amikor felnéznek Birdie-vel.
Visszateszem a helyére.
- Ha épp bombázzák Vegas-t és már kiraboltak minden üzletet, itt tutira találsz egy dobozzal. – magyarázok vigyorogva.
Ville nyújtózik, vagy mit csinál, mert ropognak a csigolyái. Gyanítom nem sok filmet láthatott. Mostanában legalábbis.
- Oké, akkor nézzük meg a Nagyfiúkat. Ezek megint állatok. – heherészek. Én láttam többször is, de sosem tudom megunni. Marha jó poénokkal van tele. - Ha bírod a kiképzést, a második részt is belőhetjük később.
Na jó, ne rohanjunk ennyire előre, előbb lássuk meg Ville szervezete hogy reagál az első adagra.
Az ujjaimmal lépegetek a DVD tokok közt, mire rábukkanok arra, amelyiket keresem. Kihúzom a többi közül, és azokat visszatolom dobozostul az asztal alá.
Felkelek, hogy odacsattogjak a lapos képernyős TV-hez, szemben a kanapéval. Bekapcsolom, aztán a lejátszót üzemelem be. Ha ez megvan, betolom neki a lemezt. Még gyorsban leoltom a villanyt és visszasietek, hogy ledobjam magam Ville mellé. Az ölembe veszem a hagymás chipset, aztán hanyatt heveredem a kanapén. Ha Ville-nek nincs ellenvetése, a tarkóm a combjának döntöm. A bokáimat keresztbe teszem a kanapén kartámláján.
A rágcsás tál a hasamon pihen. Egyik kezemmel ebbe csimpaszkodom, a másikkal meg a távkapcsolót nyomkodom. A DVD elindul, mire a TV kéken világító képernyője elfeketedik és indul a film.
A kis távkapcsolót leejtem magam mellé, és belemarkolok a chipsbe, hogy egy adagot a számba telepítsek.
Valamiért gyanús a filmet gyártó cég logója. Meg a zenéje. Erotikus… A múltkor még nem ez volt. Lassan rágom a ropogó szirmokat. Valami itt nem stimmel. Erre vadul döngető párok és triók pucér segge meg… meg miegyebei villognak be röpke bejátszásokon. Oldalt meg a szaftos történetlista, amik közül választani lehet.
A hidegzuhanyszerű döbbenettől a számban megáll a kaja és az ujjaim közül visszapotyog a chips a tálba.
- What the fuck???!!! – kapom fel a fejem meglepetten. Asszem kurvára rossz DVD volt a tokban.
Jason bazdmeg!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 12:24 am

Megforgatom a szemeimet.

- Én meg azt hittem csak Greget fűzted be. - mosolygom a szemeibe, de ahogy kéri a cigit.. nem vagyok irigy, simán vehet belőle.
Mégis úgy néz ki mellé lőttem. Vagy legalábbis egész más játszik a képletben.

- Szóval te mindenre gondolsz.. - vigyorgom el magam, de ja. Kedves tőle. Igen, mondjuk hogy kedves.
Most kapnám le másodszor, ha úgy hozná a helyzet, VÁRJ! Harmadszor... Vagy négy? Ki a pöcsöm számolja már, mégis ő a gyorsabb, valami cuccot bányász elő, és elteríti mellettem a kanapén. Ezért inkább csak szavakkal élek.

- Ha nem vigyázol, még egy alsógatya és zokni, és már ide is költöztem. - vigyorgom teli fejjel, de nagyot húzva az üvegből, csak megszívom az orromat.
Jön a filmes probléma. Felőőőőlem..!
Be is helyezkedek kényelmesbe, bár tény, ha feldobnám a lábam erre az üveg.. izére, simán belelógna a három tál cuccba előttem. Ezért maradjunk egy könnyebb verziónál.

Szemeimmel végig követem ahogy matat. Mintha itthon lenne! Talán azért mert itthon is van, úgy sürög körbe, én meg néma kussban várakozok.
Aztán sötét lesz, okééé, jöjjön a menet, lány vágódik az oldalamon, tökéletes, amikor kap is az egyik lavórba előttem és ahogy eldől.. hirtelen tárom szét a két kezem, de ha kispárna kell, az is megteszi.

- Egészségedre.. - dünnyögöm az üveg szájától alig fél centire, és muszáj megint vigyorogjak mielőtt belekezdek.
A sör.. kellemesen hideg. Az az egy baj hogy már nem sok van belőle, de sokkal jobban esik ez a hasznos teher itt az ölemben, minthogy most ugrálni kezdjek. És mivel a bilik száma közben eggyel csökkent, csak feldobom a bakancsomat az üvegre helyette. Ha mázlim van.. nem törik ripityára közben.

Na akkor jöjjön az aminek jönnie kéne!
Néma a csönd, a lány mint egy hörcsög ropogtat a háttérben, én meg csak az üvegembe kapaszkodva bambulok. És akkor felhangzik az a zene. Hm.. lehet mégis csak nagyszerű esténk lesz?? Amikor meg jön a többi.. a kefélőgépek, már muszáj hogy teli torokból nyerítsek, vagy legalábbis legyen hozzáfűznivalóm az esetre.

- Te ha ez a Nagyfiúk.. nézhetnénk inkább a Nagylányokat?? Nem izgulok az atomdákós seggfejekre! - röhögöm már rendesen, persze.. semmi ellenvetésem nincsen, ha ő erre indul be...
Eszemben sincs ellenkezni ha épp hozzám lenne kedve!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 17, 2015 10:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 10:14 am

Greget?
- Jah, igen, bocs, őt is várjuk. – felelem sumákul vigyorogva.
Iiigen, én mindenre gondolok. Vagyis majdnem mindenre. Most jutott eszembe, hogy öngyújtót nem rejtettem a dobozba a többi holmi mellé. Na majd legközelebb bepótolom.
Ööö bugyi meg zokni?
- Hely van bőven. - vágom rá. - Felőlem idebútorozhatsz. Kíváncsi vagyok meddig bírnánk ki egymást. Háhá!
Megvannak a magam dolgai, gondolom ahogy Ville-nek is. Előbb-utóbb valszeg lennének érdekütközések. Pl ide nem kéne minden nap más szőke rittyót felhoznia. Azoknak kívül tágasabb.
Ééés indul a mozi.
Kis híján a torkomon akad a kaja, amikor leesik, hogy mit bámulok épp. Na neee!!! Ilyen nincs!
Ville röhög, de nagyon. Így még nem hallottam kibontakozni. A hangja bejárja az egész lakást. Szerintem még a szomszédokhoz is átszűrődik.
Hogy inkább a nagylányokat?
- Hogyne! Máris! – dünnyögöm, de én sem állom meg nevetés nélkül. - Hyvä kusipää! Bassza meg! – szisszenek finnül, de röhögök, miközben felülök és lekászálódom a kanapéról. A tálat addig félreteszem. Bázzz! Ez milyen már. Villog itt a pofámba a hardcore pornó. Azt hiszem, ez az este szintén a meghatározó pillanatok egyike. Ha elmesélem Jason-nak mennyire kicseszett velem, tuti kiröhög.
Megint kihúzom a DVD-s dobozt az asztal alól, és viszem magammal a TV elé. Ezt a disznóságot kilövöm, mire a lejátszó kiköpi a lemezt. Legközelebb megnézem mit rakok be. A képernyő kék fényénél fürge ujjakkal matatok a filmek közt. Nagyfiúk egy szál se, viszont van más. A tok kattanva nyílik ki. Látom, a megfelelő cucc van benne.
- Okkkééé, akkor közkívánatra jöjjön a White chicks. – sunyulok Ville-re a félhomályban. Lehet tényleg komolyan veszi, hogy másik felnőtt filmre cserélem az előbbi szarást. De csak szivatom. Ám ha jobban belegondolok, megtévesztő, ennek is erősen pornós címe van. Ezek után meg nem nehéz arra asszociálni. Hehehe. Igazából két feka rendőrgyerek álcázza magát szőke nőnek. Ez sem komplett film, de én szét tudom röhögni rajta az agyam. Szerintem vannak annyira jó poénok benne, hogy Ville is értékelje. Minden fhost azért nem nézetek meg vele.
- Csapó kettő. – egy sóhajjal lököm helyére a DVD-t, és visszamegyek a kanapéhoz, hogy ledobjam magam az előbbi helyemre.
- Ha elfogy a söröd, ott a másik üveg. – mondom Villenek. Majd szermányolok másikat a frigóból, ha megszomjazom a sok sós kecskekajától.
Ha még Ville ott ül a kanapén, úgy ahogy hagytam, visszateszem a fejem a combjára. Felé fordítom az arcom, és odalentről kamillázok rá.
- Nem gond? – tudakolom, hogy nem kényelmetlen-e neki így. Ha nem, már nyúlászkodok is az asztalra valamelyik tálért, hogy ölbe húzzam. Ville is vehet belőle.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 10:03 pm

- Figyelj kislány, tudod hogy csípem a gruppent, de akkor legalább két barátnődet hívtad volna! - guvadnak a szemeim, vigyorral a szám szélében, az egész csak színészet, de játsszunk már rendesen!
Aztán előkerül a cigi...
Fingom sincs honnan jött az ötlet, de.. ja. Tetszik nekem.
Szóvá is teszem, mondjuk, amire meg bejön ahogy visszakontráz.

- Csak szavadon ne fogjalak.. - kacsintok a szemeibe, és ráeresztem magam a sörömre, ami már igencsak az üveg alját nyaldossa. - Már úgyis unom a banánt a stúdió felett.. - ezt már csak mosolygom közben, de isten ments hogy bebútorozzak ide. Kivéve ha végigdöngetjük a lakást, a konyhától minimum a fürdőszobáig.

Innen viszont már egész szokványos a történet. Kivééve.. amikor - sanszos, hogy - valami nem annyira kiszámított jön be, belőlem meg kitör egy kiadós röhögés. Hát... nekem még mindig nincs ellenemre!
Még mindig vigyor ül a fejemen, amikor feltankol, de megint beletenyerel a közepébe. Bassza meg! - görbül be a hátam, de kislány! Mi ez a nagy kapkodás!??
Mégis percekkel később, már ott tenyerel a padlón, én meg.. most szabad a terep, lerakom az üveget az asztalon, aztán lekapom a lábaimat a földre. Az asztal még egyben.

- Na a csirkékkel már inkább jóban vagyunk. - dőlök előre, két könyököm megtámaszkodik a két térdemen és miután betolok az arcomba egy adagot valamelyik.. tökmindegy, valamelyik cuccba markolva, összedörzsölöm a tenyereimet. Hogy mi az ami kell? Semmi. Egyszerűen csak figyelem. - Bár nem érdekelnek a bőrszínek.. - ez már csak rövid szösszenet ahogy tovább matat előttem, de amint végzett újra közeledik, én meg inkább megint hátradőlök azon a széken. Vagggy.. kanapé vagy mi a tök.

- Vettem. - nyilatkozom a sörre, de megintcsak hagyom hogy bevágódjon az ölembe. Viccelsz?? Ki nem hagynám!
Mégis ahogy megfordul és belenéz a szemeimbe nem tudok ellenállni valaminek.

- Felőlem akár az ölembe is ülhetsz. - mosolygok rá, jobb kezem ujjvégei végigsimítva a homlokát a haja mellett és csak a fülénél engedem el.
Nagyot sóhajtok. Film?? Akkor legyen film!
Hadd szóljon neki!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 17, 2015 11:07 pm

Naná! Barátnőket…
- Fene a gusztusodat. Szólhattál volna előbb is, jobbára férfi ismerőseim vannak. – dünnyögöm vigyorogva. Ville nem most szívózik velem először. Mi így szoktuk. - Honnan kellett volna tudnom, hogy nem Vespa-ra meg Greg-re vagy rágyógyulva??? Hm??? – vágok teátrálisan megrökönyödött fejet. De nem bírok magammal és kiszakad belőlem a röhögés.

Aztán felmerül a lakásügy. Nem tagadom, meglep, hogy Ville unja a stúdió fölötti kecót.
- Én azt hittem jól érzed ott magad. – mondom, miközben ő meg meghúzza a sörös üveget. A szemeit fürkészem. - Viszont, ha tényleg lelépnél onnan, addigis szívesen látlak, míg nem találsz megfelelő lakást. – szelíd mosolyt címzek neki. Komolyan mondom. A lehetőség itt van, élhet vele a jövőben, ha akar. Persze, biztosan van másvalaki, akinél inkább eltöltené a napjait.

Ahogy kényelembe helyezem magam Ville mellett és elindul a film, azt hittem menten lefordulok a kanapéról. Hogy mit gondol rólam ezek után, vagy mit nem, tojok rá. Viszont kurvára semmi közöm ehhez a mocsok DVD-hez. Mosom kezeim. A büdös életben nem néznék efféle műremekeket. Egyedül sem, nemhogy egy pasival. Nana! Ki is vadászom nyomban a lejátszóból. Más kell ide.
- Csirkék, mi? – sandítok Ville-re gonosz mosollyal.
Korrigálom a bakit, aztán visszatelepszem mellé. Elnyúlok hanyatt a kanapén. A lábaim fölpakolom a puha karfára, a tarkómat meg Ville combja támasztja meg.

Oké. Erre a válaszra nem számítottam, az érintésére még ennyire sem. Meredek is rá hülyén lefagyva. A szemeim egy-egy csészealj, a rágást meg hirtelen hagyom abba.
Már idejét sem tudom mikor cirógatták ilyen… gyengéden és… hívogatóan a homlokom, vagy az arcom. Még gyerekkoromban Esther nénikém. A hajamat is szokta babrálni. Mindig elaludtam tőle. Az előkerülő kellemes emlékek, de talán maga a lágy, jóleső érintés hoz meg egy kiszökő sóhajt.
Végül csak megtalálom a hangom.
- Asszem mázli, hogy nem vagy a bátyám. – nyögöm be, és a szám erre fülig érő vigyorba fut. - Tudod mikor ülök az öledbe… Kábé akkor, ha befonhatom a hajad. - döngöm határozottan, miközben felfelé nézegetek az arcára. Ugrálnak rajta a tévéből szűrődő fények.
Hehehe. Kizárt, hogy belemenjen. A hajfonás szerintem piros-hó-esik kategória nála. Ha meg mégsem, akkor pfff. Tévedtem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 11:23 am

- Ezt nem is csodálom.. - dünnyögöm, de csak félhalkan, nem is biztos hogy bármit hallott belőle. - De inkább a fél női rögbi csapat mint az a két gyökér.. - színészien sóhajtok - Na jó.. Jöjjön az egész. - fintorgok, egy darabig bírom is a szemeibe, de amikor röhögni kezd, nálam is szakad a cérna.

Aztán komolyra terelődik a téma.. Na jó. Félkomoly.
Mégis széles mosoly vonul ki a képemen.

- Kösz.. - rövid a szünet egy mosollyal is megküldve - Majd ha megunom Grid faszoskodásait... Fejben tartom.- kacsintok újra, de azt hiszem ez részemről rendezve. Jó eljátszani a lehetőséggel, de a jövő még annyira képlékeny, soha nem tudni mi történik a következő percben. Talán átmegy rajtam egy kamion.. és egy kimúlt istenség leszek elbaszva a történelemben.

A kis közjáték után, mikor visszatér az ölembe, viszont magába ragad egy érzés. Hogy honnan vagy miért a faszom se gondol bele, egyedül csak cselekszem amit diktál.. hát valami fejben. Meglep ahogy rámnéz.. Vagy nem.

- Na igen.. - nyelem be a sóhajt és tér vissza a karom a kanapé támlájára mellettem, ahogy bambulni kezdem a tv-t. Érzem én hogy néz.. Aztán meg beszél is, tovább, én meg csak akkor nézek vissza a szemeibe amikor végzett. Egy darabig figyelem, néma kussban tapogatja le az arcát a szemem, de aztán vissza a szemeibe.

- Miért jó az neked.. - kérdezem, bár nem sok kérdő hangsúly jutott bele. Mégis kibaszottul kezd égni a torkom egy cigire. De várjunk méég.. előbb kíváncsi vagyok miért ez került terítékre!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 11:57 am

Ville felnéz rólam a TV-re, majd visszaesik a pillantása rám. Innen lentről egészen érdekes megvilágításba kerülnek a vonásai, ahogy az ugráló fényjáték rejtelmes árnyakat fest az arcára.
- És neked miért jó, ha az öledbe ülök? – szalad ki az első gondolat a számon, aztán rájövök, hogy hümmm… Nagyobb hülyeséget nem is kérdezhettem volna. Miért jó az bármelyik pasinak, ha egy nő beleül az ölébe, waze?
Szerintem jobb lesz, ha mással foglalom el a számat, mint a dumával. A hasamon chips-szel teli tál, és egymás után el kezdem betolni belőle a ropogós, sós krumpliszirmokat. Két rágás közt azért csak kikívánkozik belőlem valami. Speciel a válasz az ő kérdésére.
- Mert murisan festenél parkettafonással. És olyat látnék, amit még soha. – heherészek gonoszdin Ville ölében a fejemmel.
Megint néhány chipset telepítek a képembe, de aztán a tálból kimatatott következő adagot már nem magamba tömöm, hanem felemelem Ville orra elé.
- Kapd be. – döngöm röviden. Nem tolom a szájába, nem akarom beleerőszakolni, inkább megvárom, míg magától ráharap, vagy elszedi tőlem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 18, 2015 12:24 pm

Megemelem a két szemöldököm. Ez még kérdés?? És egy vigyor is befullad vele, de csak egy mosoly mászik ki a fejemre ahogy még mindig az arcát nézem. Ki a faszt érdekel mi ugrál a tv-ben!

Most vagy kattant a lényeg vagy csak kurva éhes lehet ahogy csak tolja befelé az anyagot, de a szemeit nem engedem. Talán egy minimálisat oldalra dől a fejem, de már arra se esküszöm meg.

Aztán tovább beszél... én meg egy újabb sóhajt kitolok ahogy elrántom róla a szemem. Csajok...
Elkattog a fejem, lehet közben a tv-t figyelem, de rohadtul fingom nincs mi megy benne. Visszafordulok, mondjuk hogy beszélnék, de akkor egy olyan szart tol a képembe.
A cuccra nézek, aztán vissza a szemeibe.
Kinyitom a szám, és előre dőlve ráharapok.
A két karom még mindig ott figyel kinyújtva a kanapészélen, de hogy az ujjaira nyalok!?? Az túlzás lenne, de tuti hogy érintem.
Visszadőlök, és rágva azt a cuccot nézek vissza a szemeibe.

- És mi van ha azt mondom te kapd be!?! - emelem az egyik szemöldököm, csak úgy random miután lenyelem, ki is tartom a sík komoly ábrázatot, de aztán elvigyorgom telibe. Imádom azt a befagyott színt a szemeiben!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



7 Sins - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 7 Sins   7 Sins - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

7 Sins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

 Similar topics

-
» The city of sins

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-