KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Danny és Leila: A gyártól a hídig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Danny és Leila: A gyártól a hídig  Empty
TémanyitásTárgy: Danny és Leila: A gyártól a hídig    Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeSzer. Dec. 18, 2013 3:20 am

A mai napomat sem tudtam a felhőtlen alvással tölteni, alig feküdtem le este 11-kor, már kora reggel 6-kor felvertek a szokásos, múltbéli álmaim. Sosem tudok tőlük megszabadulni 100%-ra, de már szinte megszoktam. Ugyanaz a reggel fogadott, mint akármelyik nap eleje. Az ablakomon sugárzik befelé a már felkelt nap fénye, a fölöttem levő szomszéd már megint megőrült a reggeli rock és metál számai üvöltetése miatt, megint egy halom kilakoltatási levél az ajtóm előtt és még mindig nincsen a lakásba fűtés. Lakás...inkább egy garzon a magasvasút mellett. A reggeli 6-os gyors elhúzása a fülem mellett csak az igazi mámorító hanghatás, avagy az ágyam sajátossága se semmi. Két lába fa de a másik két lába már téglák által tartott. Ha nem lennék gót csaj, simán elmennék utcai rapper kurvának. Ilyen szarul csak azok tudnak élni, na meg azok, akiket kirúgtak a szülei otthonról, mert leszbikus és ezt be merészelte vallani. Mi után kényelmesen bemutattam a reggelemet, feltápászkodok az ágyról egy fekete melltartóban s a fekete bugyimat eltakaró latex hosszúnadrágban. A mániám a fekete, elvégre az dobja ki a hófehér bőrömet s a hol a vöröses, hol kékes, hol barnás szememet. A maga módján igen színváltós tud lenni a kis rohadék az arcomban. Feltápászkodok és az első utam a még épp egyben levő mosdóba vezet. Belenézek a tükörbe és még mindig ugyanazt a semmirekellőt látom benne, mint ami évekkel ezelőtt is voltam. Ha bár ezen már nem tudok változtatni, néha gondolok azért anyámra, hogy mi lehet vele, vagy már őt is az őrületbe kergette az a balfasz apám, aki még velem is tervezett igen csak 18 feletti dolgokat.
~Hogy miért nem lőttem ketté azt az állatot?~ Gondolom magamban ma reggel is, mint ahogy minden reggel ez a gondolatmenüm a tükröm előtt. Megborzolom, majd hátradobom csípőig érő vörös hajamat...nekem kb. ennyibe telik a frizkóm belövése. A többi disco picsának csak egy 2 óra, meg is érdemlik. Ha nekik két óra kell ahhoz, hogy minden hétvégente esténként a disco WC-ben szopják a helyzetük mámorát, akkor meg se szólalok. Magamra öltöm a megszokott sminkemet...igen ez nálam is elvesz egy kis időt de azért ennyi nőiesség had ragadjon már rám is, hiába szeretem a kagylóvadászatot jobban.
Kiténfergek a mosdómból, át a használt, régi könyveken, rálépve a távirányítóra és végül majdnem átesve a félig törött dohányasztalon.
-Menj a francba. Illetem meg az asztalomat eme szép szavakkal, majd odaérve a szekrényhez kiveszem a mindennapi utcai ruháimat. Egy fekete, magasított sorú, lakkozott bakancsom, barna, csípő bőrkabátom, és a fekete toppomat. A többi per pillanat rajtam volt éppen, bár e zattó lfügg, hogy mennyi ruhától akarok megválni esténként. Magamra öltöm a cuccaim, elteszem a kulcsom és a doboz cigarettámat és az utam a rothadt, kormos lépcsőházon lefelé az utcára vezet. A kapu előtt körbenézek az utcán és a cigimért nyúlok de közben rájöttem, hogy fent hagytam a gyújtómat. Egy igen szép gondolatbeli oltási sorozat után megkeresem a legközelebbi embert, aki felém járkál és leszólítom.
-Szia, van nálad esetleg egy gyújtó
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Danny Doyle Haynes
Danny Doyle Haynes

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 47
◮ tartózkodási hely : Vegas
◮ hozzászólások száma : 448
◮ join date : 2013. Aug. 21.

Danny és Leila: A gyártól a hídig  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Danny és Leila: A gyártól a hídig    Danny és Leila: A gyártól a hídig  Icon_minitimeCsüt. Dec. 19, 2013 12:19 am


Újabb kicseszett éjjel! Amit az ágy szélén ülve cigarettával a számban töltök. Csak bámulok bele a sötétbe. Az utcai fények gyengén bevilágítanak az ablakon és megszűrik a füstömet. Csak bámulom. Nem mintha attól bármi is jobb lenne. Alig engedtek ki két hete, és még mindig nem tudom megszokni az új helyzetet. Fejben még mindig odabenn vagyok. Az utcáról hangok hallatszódnak be, de megint csak az útszéli lotyók cicáznak. Vagy egy kislány.. egy fiatal, aki így érzi magát felnőttnek. - vonul át a gondolat, mellé ékelődve hogy Amy most hány éves is lenne.. Tizenkettő. Ezt biztosan tudom, beleégett a fejembe mint egy kimoshatatlan átkozott gondolat. Még kislány.. - érzem ahogy a füst eltölti a tüdőmet és fulladni kezdek. De most nem az oxigén hiánya miatt fulladok.
Eldobom a cigarettát az ágy mellett és a padlóba taposva feltolom magam. Kinézek a bevilágító ablakon. Levegő.. igen az kell ide.
Magamra rántom a kabátom, azt se tudom mikor volt utoljára tisztítva. Olyan egy éve. Még a sitten. Bűzlik a füsttől most mégis figyelmen kívül hagyja az orromat. Csak nyúlok a kilincs után, az ajtót feltépem, és végre kinn vagyok. Távol a nyüstölő emlékektől..

Nem tudom hány órája gyalogolok. Útközben kivilágosodott, de még az se tűnt fel. Csak koptatom az aszfaltot az egyik száraz, kietlen vidéken és talán csak remélem hogy valaki előugrik a sötétből. Tényleg kinyír. Pedig odabenn hosszú évekig küzdöttem. Mégis most egyetlen érzés kavarog bennem: menni akarok.. Utánuk.
Hirtelen zaj ami kiver a hülye fejemből. Jól tudom hülye vagyok, mert nem adhatom fel. Soha nem adhatom! De csak egy nyirkos dög macska. A kuka teteje csattan az aszfalton és nyammogva már el is tűnik az ébredő fényben. Ekkor akad meg a szemem azon a fickón. Már jól ismerem az ilyet.. Valamire készül. Biztos vagyok benne. Hogy a zsaruszimat vagy csak a sitt ismerete visz a felismerésre, nem tudom, de nem is érdekel. Csak megállok és nézem. Ahogy azt a vöröset is ahogy kilép a házból, megáll, megrázkódik és fogalma sincs róla mi az amit tesz. A figurához lépked.. valamit beszél. Én meg csak figyelem. Már előre látom mi az ami történni fog. Ott villan a kés a seggfej kezében és a lábam azonnal ugrik. De cseszed meg már rég nem vagy zsaru! Egy lúzer vagy! Egy seggfej! A lábam mégis valamiért visz tovább. Hátulról közelítem meg. Lassan és észrevétlenül ahogy a kés, ha sikerült kijátszania a vöröset, már a nő gyomra felé tenyerel.

- Hé, haver! Van tüzed? - lépek oda a közelébe mire az megtorpan és felém néz. Most a kislánynak van annyi esze hogy rúg oda ahova kéne, vagy nekem kell a kezembe vennem az egészet. Mert mi az ami történhet. Max belehalok...
Vissza az elejére Go down
 

Danny és Leila: A gyártól a hídig

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Danny & Monica
» Danny & Kintaro
» Danny + Kyle
» Leila Zora Vaughn
» Danny + Nico

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-