KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Caleb & Virgine Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Caleb & Virgine Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Caleb & Virgine Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Caleb & Virgine Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Caleb & Virgine Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Caleb & Virgine Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Caleb & Virgine Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Caleb & Virgine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Caleb & Virgine Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Caleb & Virgine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimeKedd Márc. 19, 2013 7:22 pm




Caleb & Virgine


[You must be registered and logged in to see this image.]
Mindig volt bennem valami furcsa, ami arra késztetett, hogy új embereket, új helyeket, és új szokásokat ismerjek meg. Talán ezért is jelentkeztem ezelőtt két éve egy levelezős ismerkedő projektbe. Először nem gondoltam volna, hogy ez sikerülni fog, elvégre nem minden arany, ami fénylik. De még is összejött, aminek személy szerint nagyon örültem. Emlékszem kissé kiakadtam mikor megtudtam, hogy a levelező társam egy fiú, és az első levélnél zavarban is voltam, de a végére nagyon megkedveltem. De ennek sose lesz vége, mert nagyon jóba lettünk, s miután véget ért, mi még akkor is folytattuk. Tud minden velem történt dologról, arról is, hogy a szüleim mit terveznek velem. Ő is kiakadt, épp ahogy én is. Nem akartam hozzámenni egy nálam öregebb pasihoz, még akkor sem, ha megadna nekem mindent, amit szeretnék. Eddig még nem adtam be a derekamat, de azt is tudom, hogy anya eléri, amit akart, előbb utóbb.
Kissé idegesen keltem, nem azért, mert valami probléma lenne, épp ellenkezőleg. Ma érkezik meg Párizsba Caleb, akivel annyit beszéltem, de még sosem találkoztam. Hazudnék, ha azt mondanám, nem félek a találkozástól, mert mi van, ha nem lesz miről beszélnünk? Esetleg untatom, vagy egyáltalán nem ilyennek képzelt el és csalódást okozom? Erre nem is szabadna gondolnom, elvégre nem a szerelmemről van szó, vagy ehhez hasonló, hanem egy jó barátról. A barátságok pedig arról szólnak, hogy nem a külsőségeket nézzük, bár az tény és való, hogy minden ember megnézi a külsőt, és valamennyire érdekli az, hogy milyennek tartja a másik.
Lassan másztam ki az ágyamból, és próbáltam átverekedni magam a virágcsokrok halmazán, el kell tüntetnem ezeket az átkozott ajándékokat, mert én bizony nem megyek ahhoz a férfihoz. Szépen lassan kezdtem el készülődni, de mikor megláttam, hogy hány óra sietősebbre vettem a készülődést, mert nem szeretném megváratni az én kis levelezőtársamat. Felvettem az egyik kedvenc ingemet, amit nem gomboltam be, hanem szabadon hagytam, és az alattam lévő fehér felső teljes mértékben kilátszott. Nyakamba tettem egy nyakláncot, majd parfümöt is raktam, és elmentem a fürdőbe ahol megcsináltam a hajamat, kevés sminket is vittem fel az arcomra, majd fogat mostam és elindultam az ajtó fele. Imádkoztam, hogy ne kérdezzék meg merre megyek, de mint máskor, most se volt szerencsém. Utálom, mikor itthon vannak, szerencsére nem lesznek itthon egy hétig, ma utaznak el. Ez a legjobb az egészben, az egész lakás üres lesz.
Taxit fogtam, majd egyenesen a reptérre kértem a fuvart, közben idegesen tekintgettem a telefonom órájára. Még épp időben érkeztem meg, nem szállt le még a gépük. Az előcsarnokban álltam, annál az ajtónál, ahol ők jönnek ki. Türelmetlen voltam, már nagyon akartam látni őt. Végül lassan elkezdett telni az idő, végül kinyitották az ajtót, és emberek százai tódultak ki rajta. De őt még nem láttam.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimeCsüt. Márc. 28, 2013 9:35 pm

Apró széllökés rázza meg a gépet, miközben leszálláshoz készülődünk Franciaország legnagyobb nemzetközi reptere felett. A pilóta megnyugtatásként közli, hogy ennél nagyobb örvényre nem számíthatunk. Na nem mintha annyira nyugtatgatni kellene, nem vagyok az a nagyon idegeskedő típus. Ha az lennék akkor a repülés helyett simán választhattam volna a csalagutat repülés helyett. Az út időtartamát tekintve nem lenne sokkal hosszabb, és a pénztárcám tartalmát se csökkentené annyira. Azonban úgy voltam vele, hogy ha megtehetem, akkor miért ne repüljek? Legalább elmondhatom majd odahaza magamról, milyen menő srác vagyok, ültem repülőn és túléltem. Még szerencse, hogy nem tartozom az ijedős emberek közé. Vannak akik nem mernek felszállni a repülőre, mondván, hogy majd akkor ha leitatják őket, és részegek lesznek. Viszont mint tudjuk részeg embert nem engednek fel a repülőre. Szóval az egész csak egy hatalmas paradoxon, mely átível téren és időn keresztül, megbolygatva ezzel a kontinuumot. Még szerencse, hogy a szerencsés emberek szerencsével teli életét élem. Máskülönben nem is lehetnék szerencsejátékos, és így legalább az a szerencsétlenség sem ér, amit a legnagyobb szerencsétlenségnek, vagy szívásnak neveznek. Mégpedig zuhanó repülőről süllyedő hajóra esni. Én nem vagyok ilyen ember, nem félek a repüléstől, hiszen tudom, hogy ami egyszer felszáll, az le is jön. Ez a gondolat pedig megnyugtat. Bár mondjuk az is érdekes dolog, hogy mit keresek én egy Párizs felé tartó repülő fedélzetén. Sosem gondoltam volna, hogy én egyszer jelentkezni fogok egy programban, mely lehetőséget biztosít külföldi fiatalokkal való levelezésre. Azt meg főleg nem, hogy egy francia lánnyal a sima levelezőtársinál mélyebb kötődés fog köztünk kialakulni. Na persze nem kell rögtön a szexre asszociálni( mondjuk ha saját magam helyében lennék, akkor tuti megtenném, mert be kell vallani, dögös hölgyről beszélünk. ) szóval csak az a lényeg, hogy a nagyon jónál is nagyon jobb barátok lettünk, és annak ellenére, hogy csak képen láttuk a másikat, meg nagyon ritkán néhanapján sikerült egy-egy órácskát skypeon beszélni, megosztottuk egymással minden titkunkat, ügyes bajos dolgainkat. Mégis, talán az embernek szüksége van egy ilyen barátra, hiszen a barátság alapját nem a távolság határozza meg, hanem az ahogy a másikkal bánsz és minden ilyen apróság. Leszálltunk. Idegesen igazítom meg a zakóm, és veszem magamhoz a csokor virágot, melyet hála a tehetségemnek, az egyik kedves stewardess megőrzött számomra, hogy ne törjék össze a táskák. A stuvi szép volt, nem csak kedves is, ha az út nem lett volna ilyen rövid, akkor ki tudja talán még össze is melegedtünk volna. Sajnos ez nem történt meg. De azért telefonszámot cseréltünk, én pedig boldog voltam, hiszen Ginine virága is megúszta az utat. Tudom lehetett volna a francia reptéren is venni, de az valahogy túl snassz, nem illik hozzám. Még hát egy francia hölgynek francia virágot adni, olyan mint az angolok sörét az igazi ír sörhöz hasonlítani. Hiba.
A kísérő hölgyek felnyitják az ajtót, az emberáradat pedig elkezd kiözönleni a gépből, mindenközben pedig összekeveredik más helyekről érkező emberekkel. Amennyire csak tehetem én is sodródom az árral, közben a várakozókat figyelem. Tudom, hogy nem lesz itt se limuzin, se egyenruhás sofőr, csak ő maga. Megbeszéltük, hogy ez lesz a legegyszerűbb, és nekem ő is tökéletesen megfelel. Figyelem az elmosódó arcokat, mozdulatokat, táblákat, míg rá nem bukkanok, bárhol felismerhető szőkeségére.
- Ma chérie – lépek oda hozzá mosolyogva, gyengéden karjaimba kapom, és két hatalmas cuppanóst nyomok az arcára. Hátam mögül varázsolom elő, és nyújtom át neki a csokrot, közepén egy vörös rózsával. – Comment vas-tu? – A francia tudásom ugyan hagy némi kívánnivalót maga után, azonban egy egyszerű „hogy vagy” kérdést, még ki tudok ejteni hibátlanul, de ha nem az sem nagy gond, szerintem meg fogja érteni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimePént. Márc. 29, 2013 4:47 pm




Caleb & Virgine


[You must be registered and logged in to see this image.]
Kiskoromban mindig komolytalan voltam, mindig mindent elvicceltem, és ez mára gyökeresen megváltozott. Mindent komolyan gondolok, ahogy azt is, hogy el fogom hagyni Davet. Nem fogok egy öregember felesége lenni, csak azért, mert a szüleim középkori gondolkodással neki adtak. Még is mit képzeltek kicsodák ők? Nem rendelkezhet senki az életem fölött, csak én meg a fenti emberke.
Talán ez volt az egyik oka annak, hogy beiratkoztam ebbe a levelezős dologba, a másik pedig igen egyszerű. Szeretek embereket megismerni, és számomra ez egy remek lehetőség. Világot láthatok, mert ez egy oda visszarepülős projekt. Most ők jönnek, pontosabban az én levelező társam, mert a többiek máskorra tervezik a nagy utazást. Én nem tehetem ezt, elvégre azon a hétvégén mennék férjhez… El se hiszem, hogy kevesebb, mint 3 hónap van egészen addig, amíg el nem vesznek, és a családnevem végleg megváltozik. A lányoknak általában ez egy valóra vált álom, de nekem ez egy rémálom… Nagy habos babos ruhát akarnak rám adni, pedig én egy sellő formájút szeretnék, simulós részekkel. Nem sok díszítéssel, a giccses dolgokat amúgy sem szeretem. De nem, nem lehet az, amit én szeretnék, muszáj a bugyuta anyósom ízlését követni, mert hát az ő kicsi fia lesz a vőlegény. És ilyenkor jön az én kedves anyukám, és mondja, hogy az én napom is lesz. Na, ilyenkor szeretném azt, hogy eltűnjön alólam a föld, vagy történjen valami. Olyan vita szokott kikerekedni köztük, hogy tűzoltó készülékekkel kell álljunk, nehogy kigyulladjon valamelyik nő agyon hajlakozott haja. Vicces, és emlékszem arra az esetre is, amikor annyira elfajultak a dolgok, hogy egymás hajába kaptak. Igazi dáma harc volt, mindig nevetek ezen, ha feljön a téma. A végén megegyeztek, bár nem száz százalékosan, de így is jó. A ruhából viszont anyám sem engedett, így hát olyan ruhában kell az oltár elé állnom, amilyenbe sose szeretnék.
[You must be registered and logged in to see this image.]

De most elhatároztam, hogy nem foglalkozom vele. Ez a hét Calebbel fog elmenni, vele töltöm minden percemet, kiélvezem fiatalságom utolsó másodperceit. Láttam már őt, párszor beszélgettünk skypeon, de az sem sokszor volt. Láttam róla képet, tudtam is, hogy hogy néz ki. És hazudnék, ha azt mondanám nem remegett meg a bokám magam alatt, mikor rá gondoltam. Egy nagyon jóképű pasi, csodálkoztam azon, hogy még nincs élettársa. Mondjuk, nem mindenki az a megállapodós típus, így hát nem törődtem vele, ha nincs neki párja, akkor nincs, ennyi.
Hatalmas szemekkel néztem az emberáradatot, próbáltam megkeresni, de még magas sarkúban is alacsony voltam ehhez a feladathoz. Pedig így 176 centi körül lehettem.
- Caleb! C’était un bon voyage? – kérdeztem tőle, hogy milyen útja volt mosolyogva, miközben nyakába kapaszkodtam. Elpirulva néztem rá, mikor elővette háta mögül a csokor virágot. Óh, Istenem! Ő aztán tud első benyomást tenni.
- Köszönöm szépen sokkal jobban, most, hogy láthatlak. – válaszoltam neki angolul, hogy ne kelljen a franciát használjuk. Igaz furábban beszéltem így, érződött akcentusom a beszédben. – És te hogy vagy? – kérdeztem meg mosolyogva, miközben le nem vettem szememet róla. Beleszagoltam a virágba, és mondanom sem kell, hogy az illata teljesen az ujja köré csavart. Megindultam a csomagkiadó fele, és megálltam a hatalmas futószalag mellett. – Melyik a tiéd? – kérdeztem ránézve. Jobban megnéztem magamnak, és kissé elégedetten sóhajtottam. Remekül néz ki, nem gondoltam volna, hogy ilyen jól néz ki.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimeSzer. Ápr. 03, 2013 8:48 pm

Mosolyogva figyelem cuki kis pirulását a virágok láttán, melyeket a hátam mögül varázsolva nyújtottam át neki. Be kell vallanom, hogy egy kis félelem volt bennem, mikor leszálltam a gépről, és gondolkoztam azon is, hogy elfutok, és a következő géppel fordulok is vissza, azonban végül sikerült megemberelnem magam, hiszen ennél nagyobb akadályokon is sikeresen átjutottam az utóbbi időben. Hihetetlenül szerencsés döntés volt, hogy így tettem, mert a jutalom amit kaptam mindennél többet ér. Az apró mosoly ami az arcán játszadozik, a tökéletes vonása a hosszú szőke haja. Élőben sokkal szebb, mint monitoron keresztül, biztos a kamera torzít a vonásain. Egy pillanatra elfog a vágy, hogy itt rögtön senkivel és semmivel sem törődve a falnak lökjem, és végigcsókoljam a testét. De néhány virtuális pofonnal és ökölcsapással, melyet a saját fejemre mérek, ki is verem belőle még a gondolatnak a csírjáját is. Hiszen mi csak barátok vagyunk, nem szabad ilyenekre gondolnom, mert csak elrontja a kapcsolatunkat. Azt pedig nem lenne jó, és stílusos, már rögtön az első találkozásunkkor tönkretenni. Sőt később se lenne túl jó, hiszen online nagyon jól összebarátkoztunk.
- Je ne vois pas de chien- Válaszolok kérdésére, bár most vagy én vagyok nagyon béna franciából, vagy tényleg azt válaszoltam neki, hogy „nem látok kutyát”. Valószínűleg ténylegesen a második verzió a helyes, mert mintha egy pillanatra a döbbenet árnyékát látnám átfutni az arcán. Ráadásul a következő kérdését már angolul teszi fel. Igaz, hogy az angolja nem éppen tökéletes, de az akcentusa nagyon aranyos, ráadásul sokkal jobban beszél ő az én nyelvemen, mint én az övén. Amúgy se szeretem túlzottan a franciát, nem tartom egy szép nyelvnek, bár az angol se sokkal szebb nála, ezt is hozzá kell tenni az igazsághoz.
- Ohh ennek nagyon örülök, hogy látványom ennyi örömöt okoz neked ma cherie. Be kell vallanom, hogy az érzés kölcsönös- Mosolygok rá, miközben elindulunk a futószalag felé, hogy felvehessem a bőröndöm. Kicsit izgulok, mert annyi történetet lehet hallani az eltűnt, elveszett bőröndökről, és nem szeretném, hogy az enyém is erre a sorsra jusson. Tekintve, hogy Ginie ajándéka is benne van, aminek nem örülnék, ha elveszne.
- Én kérlek megvagyok, friss is ahhoz képest, hogy repülőn ültem. Egyébként gondolkozok, hogy átruccanok valamikor az USA-ba, lenne kedved velem tartani ma cherie? – Bár csak viccnek szánom, de ha úgy alakul a hét további része, és a végére barátok maradunk, akkor semmi akadálya nincs, hogy átruccanjunk kettesben kicsit pihenni.
- Egyébként elnézésed kérem az állandó ma cheriezés miatt, biztos idegesítő lehet, de ez az egyetlen szó, amit ismerek franciául, ráadásul gyönyörűbb vagy mint gondoltam, nem tudok betelni a látványoddal, így állandóan kibukkan belőlem akaratlanul is.- Nem nézek rá, mert félek, hogy a mosolyom átcsapna nevetésbe, pedig csak az igazságról beszéltem. Helyette inkább csak figyelem a szalagot, és hogy kérdését megválaszoljam rábökök az egyik érkező fekete bőröndre. - Ez az- Már kapom is le a szalagról, és talpára állítva kihúzom a fülét. - Szóval hölgyem ön ismerős ezen a környéken, kérem vezesse szegény turista fejem, mielőtt eltévednék- Nyújtom felé mosolyogva karom, hogy belémkarolhasson, ha szeretne. Egyébként innentől kezdve tényleg rajta múlik minden, hogy mit csinálunk, merre megyünk, vagy csak szimplán bármi. Ha szeretné akkor akár már a taxiba nekem eshet. Az mondjuk jó lenne.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 2:00 pm




Caleb & Virgine


[You must be registered and logged in to see this image.]
A legjobb dolog az életemben talán az, hogy megismerhettem egy olyan férfit, mint Caleb. Örültem annak, amikor hím neműt kaptam, mint beszélgető partner, nem pedig nőt. A pasikkal mindig jobban jöttem ki, mint a lány társaimmal. Valami oknál fogva hamarabb megérzem a közös hangot velük, és ez nem rossz, nekem jobb. Anya szerint jobb egy igaz fiú barát, mint száz barátnő. Talán igaza is van, mert mióta Calebbel jóba lettünk elég sokat fejlődtem, mint személy. Már nem félek attól, hogy mit hoz a jövő, mert lehet még hoz olyan jó dolgokat az életembe, mint ő . Nagyon vártam azt, hogy találkozhassak vele, nagyon sokat jelent a számomra ez a pár nap, amit együtt fogunk tölteni. Nem fogom elengedni egyedül sehová, mindenhová vele megyek, persze csak akkor, ha szeretné. Nem akarok tolakodó lenni, de szeretném kiélvezni az utolsó estéimet, mint Miss. Azt hiszem még neki sem mondtam el teljesen az igazságot, hogy miért nem akartam, hogy azon a héten jöjjön, mint a többiek, hogy miért kellett inkább most jönnie. Mondjuk, előbb vagy utóbb el kell mondanom neki, mert ha megváltozik a nevem, és meg fog, akkor úgy is rá fog jönni. Azt tudja, hogy anyáék kényszerítenek, hogy hozzá menjek egy olyan férfihez, akit nem szeretek.
- Én sem látok kutyát. – helyeseltem mosolyogva, persze ezt angolul mondva. Nem beszélem remekül a nyelvet, de még mindig jobban megy, mint Calebnek a francia. Én szeretem a francia nyelvet, rengeteg szép szavunk van, amivel kilehet fejezni különböző érzéseket, de az angol lett a nemzetközi nyelv. Így hát meg kellett tanulnom azt is, ami nem volt nehéz, de időigényes, és ha az ember nem használja, akkor berozsdásodik. Hihetetlenül rendes volt tőle az, hogy virágot hozott nekem. Nem minden férfi állít be ilyennel, és a hiedelmek ellenére mi igen is feljegyezzük ezt a képzeletbeli táblánkra, ahol mindent észben tartunk. Nem fogom elfelejteni a kedvességét, és ezért még kedvesebben kell vele bánjak. Szeretném, ha jól érezné magát itt, s ennek érdekében bármire képes vagyok, csak kérnie kell.
[You must be registered and logged in to see this image.]

- Ne hozz, zavarba kérlek. Nem szabad a házigazdát ilyen helyzetbe hozni, ezt meg kell jegyezned. – mondtam halvány pírrel az arcomon. Hozzászoktam már a bókokhoz, de nem ennyire. A férfiak azon nemhez tartoznak, akik képesek mindenre annak érdekében, hogy lenyűgözzenek egy nőt. Ez nem feltétlenül rossz, de vannak, akik túlzásokba esnek. Örültem, hogy Caleb nem ezekhez tartozik, és megmarad a szokásos bókolásnál.
- Ezt örömmel hallom. Aggódtam is miattad, egész éjjel alig bírtam aludni. Nagy fájdalom lett volna számomra, ha nem utaztál volna jól, vagy nem lettél volna megelégedve. Nem is tudom, ha szeretnéd, elkísérhetlek. De csak akkor, ha nem... – hirtelen nem jutott eszembe a szó, ezért nem is tudtam befejezni a mondatomat. Remélem, nem beszélek nagyon érthetetlenül, próbálkozok, de néha olyan nehéznek tűnik beszélni. – Je ne veux pas déranger. – mondtam neki franciául, remélve, hogy megérti azt, hogy nem akarom zavarni az utazását az Államokban.
- Semmi baj, szeretem, ha azt mondják ma Cherié, de nem kell túlzásokba esni. Azzal, hogy bókolsz, nekem zavarba hozol, és mindig pír ül ki az arcomra. Gonosz vagy. – mondtam mosolyogva, majd belékaroltam és megindultam az emberek között. A kocsim az pont kint vár, szóval taxit sem kell fogni, ami a legjobb, mert ilyenkor nehéz sárga autót találni.
- Arra gondoltam, hogy mehetnénk először haza, rendezkedj be, készülj el, frissülj fel, és utána megnézhetnénk Párizs egy két részét. De csak akkor, ha kedved van hozzá. Ha más mire gondoltál, akkor kérlek, mondd el. – mondtam mosolyogva, majd kiértünk az épületből és a parkoló fele vettem az irányt. Előkaptam a kocsi kulcsomat és kiszedtem a riasztókat, kioldottam. A fekete BMW már útra kész volt, csak arra várt, hogy beüljünk és elinduljunk. Felnyitottam a csomagtartót, hogy betehesse a csomagját oda, majd beültem.
- Éhes vagy? Út közben megállhatunk, esetleg rendelhetünk is valamit, ha szeretnéd. Igazából annyira izgultam, hogy elfelejtettem főzni, meg nem is nagyon mertem, mert lehet, hogy nem szeretnéd. – mondtam hol az utat, hol Calebet nézve, még mindig zavarban voltam.


Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitimeKedd Júl. 30, 2013 12:06 am

Elég érdekes helyzet állt elő jelen pillanatban, mégpedig, az hogy éppen egy párizsi reptér előterében álldogálok, és arról beszélek, hogy nem látok kutyát. Na mármost ez egyik szempontból teljesen helyes kijelentés, hiszen a reptereken ugyan szokott lenni kutya, de csak két okból. Vagy azért mert utazni fog, ebben az esetben ketrecben és azt nem az utasoknak fenntartott részben tartják, vagy azért mert valamilyen rendőrségi eljárás van, esetleg a reptéri biztonság saját kutyái járőröznek. Ez olyankor fordul elő, mikor mondjuk drogot keresnek és jajj annak ha valakit elkapnak, mert az bizony nagyon megszívta. A második eset pedig az, hogy jobban tenném, ha a francia nyelven való mindenféle kommunikációmat mellőzném, mert ez a nyelv egyszerűen kiakasztó és számomra lehetetlen megtanulni. Éppen ezért szerencsés, hogy a levelezésre az angolt használtuk, ott valahogy jobban meg tudom értetni magam, amit egyáltalán nem bánok lévén végülis csak az anyanyelvemről van szó. Szerencsére Ginie egészen jól reagálja le a szituációt, és a virágnak is láthatóan örül, tehát sikerült elkerülnöm azt a kellemetlen szituációt, hogy rossz ponttal indítsak nála.
- Ugyan… én zavarba téged? Az egy lehetetlen feladat és semmi szándék nincs részemről..- Nevetem el magam, miközben a csomagom megragadva lassan elindulunk kifelé a kint parkoló kocsi felé. Társalgásunk könnyen és folyékony a nyelvi nehézségek ellenére is, mintha csak minden nap beszéltünk volna eddigi életünk során. Talán félig így is volt, nem tudom, csak azt, hogy semmiféle zavarban nem vagyok, olyan mintha csak egy régi cimborával témázgatnék mindenféléről. Azonban mikor valamit franciául hablatyol egy pici pánik ül ki az arcomra, ugyanis fogalmam sincs mit szeretne mondani ezzel. Lehet éppen káromkodott rám mert nem viselem a megfelelő öltözéket. - Természetesen szeretném, hogy elkísérj, különben nem ajánlottam volna fel. Viszont fogalmam sincs, hogy az előbb mit mondtál, sajnos a franciám más területeken kiváló, ha érted mire célzok.- mosolyodok el sejtelmesen, mert tényleg jól franciázok, a lányok sose szoktak panaszkodni. Most arról nem tehetek, hogy nem az a hivatalos francia nyelv, bár ha rajtam múlva tuti azzá tenném. Mikor kocsijához érünk sikerül eléggé meglepődnöm, az oké, hogy kőgazdagok de nem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon ilyen kocsival jár. Na meg mit keres egy BMW Párizsban, mikor a franciák köztudottan utálják azt ami nem az övék. - Nagyon hmm tetszik a kocsid, majd kipróbálnám milyen száguldozni vele az autópályán. Otthon sajnos nem igazán sikerült ilyen menő járgánnyal járnom. Egyébként nekem tökéletesen megfelel a terved.- Mosolygok rá. - Egy alapos zuhanyzás igazán jól esne, na meg egy kiadós hátmasszázst se tudnék visszautasítani most őszintén szólva.- Nem tudom itt igazából náluk hogy szokás de az anyósülésen foglalok helyet mellette, valahogy nem érzek sok kedvet a hátsó üléshez, az olyan mintha a sofőröm lenne, azt pedig nem szeretném különösebben.
- Igen éhes vagyok egy picit, de semmi gond, majd együtt főzőcskézünk valamit, úgyse vettem volna jó néven ha annyit fáradozol értem. Már ez is éppen elég, hogy kijöttél, pedig taxival is simán eltaláltam volna hozzád.- Simítok végig mosolyogva kormányt markoló kezén. - Egyébként szerintem kezdjük egy pizzával ha neked megfelel, valahogy a francia ételekre még nem vagyok felkészülve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Caleb & Virgine Empty
TémanyitásTárgy: Re: Caleb & Virgine   Caleb & Virgine Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Caleb & Virgine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Caleb ღ Sasha
» Noah & Virgine
» Caleb & Shayaan
» Caleb and Jade
» Izzy&Caleb

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-