KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2015 5:07 pm

A hangjától, és ahogy beletúr a hajamba, elönt az önbizalom. Egyre keményebben szívogatom és mélyebben veszem a számba a szerszámát. A kezem szüntelenül csúszkál rajta.
Épp csak igazán belemelegednék, amikor megragad a tarkómnál fogva és felhúz az öléről. Nagyon hirtelen ül fel. Nincs mese, engednem kell neki, noha még örömmel elszórakoztam volna odalent. Pillanatnyi csalódásra sincs időm, azonnal elkapja a szája az enyémet. Mohón, vadul csókol. Elveszi a lélegzetem.
Erős férfikezei a testemet simogatják. Megint lángolni kezdek. Nincs olyan porcikám, amiben ne ébredne fel az őrületes vágy. Ekkor fogja meg a combomat. Húz, és én már nyúlok is a vállához, hogy megkapaszkodjam benne, mire Ville igazít rajtam egyet. Terpeszben térdepelve találom magam az öle fölött.
Ahogy a tenyere a lábaim közé csúszik, érezheti mennyire felizgultam. Sikamlós ágyékom forrón lüktet a markában. Az érintésétől mindez fokozódik, és minden csak összemosódik a fejemben. Szinte elveszítem azt a képességem, amivel a körülöttem lévő valóságot érzékelem.
Ahogy simogat, megremegnek a combjaim. Egyre ingerel, gyengéden fokozza a kínlódásom, s egyre rosszabb, annyira kívánom.
Muszáj levegőért kapnom.
- A francba… – nyögöm a szájába, miközben tompa, elhomályosult tekintettel pislogok rá. - ...Kikészítesz.
A következő pillanatban a karjaim teljesen a nyaka köré kulcsolódnak, s az ajkaim szaporán visszatalálnak az övéire. A csípőmet enyhén mozgatni kezdem a kezén. Mi sem tisztább üzenet; magamban akarom érezni, az övé akarok lenni. Újra és újra. A korábbi szeretkezés fáradtságát már rég elfelejtettem. Nyoma sincs a porcikáimban. A helyét átvette az eszelős kívánalom újult lendülete.
Abbamarad a csók, és ahogy Ville az állam alá férkőzik, hátrakényszeríti a fejem. Önként kínálom oda a nyakamat, a mozdulattól teljesen szabaddá válik.
Reszkető testem apró izzadságcseppektől gyöngyözik. Csiklandoz, ahogy legurulnak a gerincem mentén.
Halkan zihálok, sóhajtozom, az arcom a mennyezet felé fordítva, a szemeim behunyva. Jól eső nyögdécseléseim betöltik a töményen fülledt szobát.
Alice érezhette magát ilyen varázsosan elkábítva Csodaországban, mint én most Ville karjaiban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2015 5:14 pm

ritmus..

És GYORSUL... A tempó, egyre vehemensebben kényeztetem, ahogy rázkódni kezd, és egyre inkább...!
Beszél.. én meg elvigyorodom, bele a szájába, hogy pont ezt akartam elérni!?? Naná, de nem sokáig engedem. Megint rákapok, a torkom éhezik az ízére, eszemben sincs veszni hagyni, amikor..
Érzem ahogy beindul.. ahogy a teste átadva magát önálló ütembe kezd, és ekkor feszül be minden egyes izom a testemben. Itt az idő!
Magára hagyom odalenn, de csak míg kényszerű kalandozásra indul a nyakán a nyelvem, vele a kezem le a combján, nem zavar hogy teljesen összekenem, aztán az a feszes feneke! Élesen marok bele, már nem szabnak határt a gondolatok ahogy eleresztve csatlakozik hozzá a másik kezem.
A nyelvem közben nem hagyja magára, újra és újra támad, a füle mellett.. a kulcscsontjánál lejjebb, harapom és magamba falva marok bele, miközben a következő mozdulattal magamra emelem.
Hogy hogy sikerül? Egy percig sem bénázom el, ha kell rásegítek, és már forró megkönnyebbüléssel merülök el benne, ahogy a homlokom a hátrafeszített nyakára csúszva belenyögök.
Istenem, de vágytam már erre...
Mégsem mozdítom meg. Ha nem kezd magától veszett vágtázásba, csak hagyom hogy mélyre merüljek benne, felé emelem az arcomat, lassan, hogy vaktában lélegezve a szemeibe nézzek, és megint nyelnem kell.

Egy utolsó csók.. ennyi ami még bele kell férjen, csak lassan és körülményesen engedve az érzésnek, már majd fel..robbanok, a vérem ami hajt előre, mégis csak szorosan fogom már a combjait még.. Érezni akarom..! Minden egyes cseppjét kiélvezni ahogy érzem.. Aztán felszabadult vigyor.. és AZTÁN!

Csak lassan.. mégis az ujjaim szorosan a fenekébe marva mozdítom meg elsőre. Aztán újra... És megint, ahogy megint nyelnem kell, szinte szétszakadok a visszafogott lendületre, de akkoris..!
A jobb kezem elereszti, ha megértett és átvette a lassú ütemet, bármennyire is fáj..
A bal állcsontjáért kap.. felfonódik rá teljesen, de nem csókolom meg. Csak az ajkait az ajkaimon tartom.. érzem.. ahogy ő csak mozog az ölemben, súrolom.. a szemeim lehunyva, nem nézem csak érzékelem.. a leheletét az arcomon.. az áradó tüzet belőle, a visszafojtott vágyakat.. hogy erősebb tempóra kényszerítsen, én mégsem engedem még...
Még ha bele is döglöm ebbe az egészbe..
KITARTOK!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 10, 2015 11:55 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 08, 2015 10:16 pm

♪ ♫ Music ♪ ♫

Óh, egek! Ville!
A szemeim szorosan behunyva, az alsóajkamat pedig beharapom, ahogy Ville ujjaihoz dörzsölöm az ágyékomat. Magamban akarom. Pokolian sajog a vágy. Zokogni tudnék tőle.
Aztán egyszercsak elvonja a kezét a reszkető combjaim közül, mire kéjes nyögés szabadul a mellkasomból. Ville pillanatnyi kínos űrt hagy maga után. Menten belepusztulok…
A marka csatakos a gyönyörnedvemtől. Érzem, ahogy siklik a combomon felfelé. Még ez is izgató. Minden, ami történik, csak fokozza a vágyamat. Egészen az őrületig. Valahol már elvesztettem az eszemet, a józan ítélőképességemet, már máshol járok. Kábán, elbájoltan tévelygek Csodaország földöntúli homályában, és már nem zavarnak a végzetes ígéretű apró részletek…
Ó, a nyelve, az ajkai a nyakamon, a vállgödrömön, két keze a fenekemen, elvonják a figyelmemet mindenről.
Engedelmesen mozdulok, ahogy finoman odahúz magához és az ölébe ültet. Megkapaszkodom, az ujjaim a vállába mélyednek, s lassan ereszkedem rá. Gyengéden hatol belém, könnyedén, és véget vet a szenvedéseimnek. Elégedett, boldog hangom az övével elegyedik, vele együtt nyögök fel.
Pőre keménysége végigperzseli a húsomat, a véremig lángra lobbant. Teljesen kitölt. A legapróbb rezdülését is érzem a testemben. Esküszöm, ennél nincsen csodálatosabb, és kielégítőbb élmény. Őt érzem. Húsvér valójában ízlelhetem.
A tekintetünk összeolvad a félhomályban. Mindketten felhevülten fürkésszük a másik szemeit és arcát.
Valahogy ismerős a pozitúra. Szóval így szereti…
Ville az, aki előbb odahajol hozzám és megcsókol, majd rejtélyes mosollyal néz rám. A belőle áradó rendkívüli hatás azonnal megsemmisít. Kész vagyok bármit megtenni neki. Érte. Micsoda különbség néhány nap alatt!
A következő pillanatban lassan ringó, lágy ütemben lovagoltatni kezd magán. Úgy mozgom rajta, ahogy ő szeretné. Ugyanúgy ki akarok élvezni minden egyes másodpercet és érintést, akárcsak ő. Nem sietek. Imádom, hogy eggyé válik a testünk. Csak az Ő érzetére figyelek.
Fél tenyerébe veszi az államat. Olyan isteni érzékiséggel érint, hogy mást sem akarok, csak ezt. Őt. Titkon azért fohászkodom, bár sose érne véget ez az éjszaka.
Forró lélegzete simogatja a számat. Együtt lélegzem vele, leheletnyi távolságra az ajkaitól. Én is lehunyom a pilláimat.
Nyögdécselve túrok a tarkóján a hajába. Szeretem ezeket a göndörödő fürtöket az ujjaim között.
- Ville… – halkan a szájára suttogom nevét. Muszáj, miközben előre-hátra ring a csípőm.
A percek összefolynak, a testem már verejtékben úszik. Megpróbálok megkapaszkodni a nyakában, de a tenyerem is csúszik az izzadtságtól. Akárcsak a karjaim a két vállán, a bőröm a bőrén. Hollófekete tincseim csatakosan, kócosan tapadnak a hátamra. Az arcom lázasan ég, kipirultam.
Mintha az ájulás kerülgetne, megszédülök. Szerencse, hogy Ville tart.
- Nem bírom tovább… – nyöszörgöm szinte könyörögve, hogy vegye át az irányítást. Kikészít, hogy mennyire akarom, s a vállára hajtom a fejem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 3:42 pm

Háttér..♫

Hogy elvette az eszemet?? Igen.. mondhatjuk. Ez nem is kérdés, isteni érezni minden rezdülését és ilyen már nagyon rég volt velem.
Nem. Nem volt..
A hajamba túr, mire önkéntelenül rándulok egyet. Kitalálta mennyire szeretem, és amikor hallom a nevem.. Valahol hátul, az izzadó ködön túlról, valami azt súgja nem, nem csak képzelem.
Lassan megnyílik a szemem.
Gyönyörű.. Ahogy az arca lassú rángásokba kezd, ahogy a szempillái megrezegnek. Torzít, aztán megint kisimul újra. Valahol szenved, én mégis most örömmel nézem végig.
Mosolyognom kell, mégse mosolygok. Nem akarom megtörni a pillanatot, képtelen vagyok, de aztán...
Felnyög, és én a hajára simítok ahogy a vállamra dől. Csatakos és nedves, mégis élvezem. A hangja... A fenekét elengedem, az egész hátát szántva végig, és eljött az én időm.
Hogy hogy vagy miként az lényegtelen, hogy kúszok az ágy széléig vele az ölemben. Talpraállok. A fenekénél fogva emelem meg, ha még mindig szorít, csak néhány lépés, félregurítva azt az utamba került rohadt üveget, és máris a fal kerül a háta mögé. Nekipréselem magam. Vele őt, amíg kényelmesen elhelyezkedem, a lábai a karjaimon támasztanak meg, félig, én meg..
Ha megemeli a fejét, csak visszafojtott levegővel bámulok a szemeibe. Egy utolsó csók.. Ennyi amit elcsórok miután a szemeibe nézek, aztán..
Kitartóan tartva a lábait, lassan mozogni kezdek. Csak lassan.. egyelőre, míg meg nem szokja az egészet, most én parancsolok, én szabom meg a mélységet és nem is hagyom parlagon még.
De aztán belelendülök...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzer. Aug. 12, 2015 9:03 pm

Ville ölbe kap, és felkel velem az ágyról. Erősen tart, mégis könnyedén, gyengéden. Tökéletes biztonságban érzem magam a karjaiban.
A művelet, mi tagadás, meglep. Az ajkaira vigyorgom, ahogy a hátam a hideg falnak nyomódik.
Baszki…!
Micsoda éjszaka…
A lábaim összefonódnak a fenekén.
Az arcába mosolygom, amikor találkozik a pillantásunk. A karjaim közben is kitartóan kulcsolódnak össze a válla fölött. Jobb kezemmel a másik csuklómba kapaszkodom Ville nyaka mögött.
Rövid csókot váltunk, mielőtt mozgásba lendül. Keskeny csípője lassú, kényeztető döfésekkel kínoz. Varázslatosan csinálja.
A következő percben gyorsít a tempón. Teljesen belém mártózik.
Szakad rólam a verejték. Csendben élvezek, de aztán…
- Még… – szalad ki önkéntelenül a számon a könyörgés. Abban sem vagyok biztos, hogy tényleg megmukkantam, olyan kábult vagyok.
Ville légzése érdesebb, és egyre szakadozottabb, akár az enyém.
Csupa érzés vagyok. Ezt teszi velem. Fogja a testem, teljesen birtokolja, és semmi másra nem vagyok képes gondolni, csak rá. Mérgező a lénye varázslata. Úgy érzem magam, mint a háló csapdájába esett pillangó. Nem tudok menekülni. Az igazság az, hogy nem is akarok.
Az övé vagyok. Egészen az övé.
Gyönyörű, komoly, ragadozóarcát nézem. Meg akarom érinteni. Míg egyik karom leoldódik a válláról, a másikkal szorosabban kapaszkodom Ville-ben.
Az ujjaim az állára, a nyakára tapadnak, néhány másodpercig így csodálom, majd a tenyerem felsimít az arcára.
Az ajkaim odahízelgik magukat az övére. Forró, élveteg sóhajokba vesznek a csókjaim, miközben szeretkezik velem.
Az újabb orgazmus lüktetve közeledik. Egyre hangosabban nyögök két csók között rá Ville kívánatos, szép ívű szájára, s egyre szaporábban kapkodok levegőért.
Nem tudom türtőztetni magam. Ahogy elér a féktelen öröm következő hulláma, hirtelen megfeszül a testem és kiszakad belőlem a jóleső sikoly. Ville neve hagyja el a torkomat. Ma éjjel sokadszorra.
Az élénk, heves gyönyör pokolian perzselő lávaként örvénylik bennem, minden porcikámat átmossa. Végül elernyednek az izmaim.
A tarkómat a falnak döntöm, a szemeim felfelé fordulnak. A mennyezet mélyfekete bársony, mégis szikrázó csillagzáport látok. Megkönnyebbülésre találok benne.
Meggyötörten zihálok. Nem tudok beszélni. Nem kell beszélnem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2015 4:01 pm

A lehelete karcolja a bőrömet és én egyre inkább akarom. Élvezni benne.. Érezni! TOVÁBB!
Az arcom jobb oldala végigsimít az ő balján, de nem hagyom hogy sokáig nyugodjon, a tempó gyorsul, a kezeim erősen tartanak ellen, nem szorítom.. nagyon, csak érzéssel kényszerítem egyre kitartóbb ütemre, és akkor FELNYÖG!
Mosolyognék, de nem most van itt az ideje. Erősödik a tempó, már mindent bevetve hajtom előre, érzem a testét, ahogy minden pillanatban egyre inkább feszül össze, a fogaim zárnak, a szemeim mégis az ő arcára tapadva gyönyörködnek benne, mikor a feje koppan a falon - ha így van - ahogy elveszik az egészben, és mikor a keze kiold, valahogy egészen az arcomra futva fel, nem érzékelem mikor az érintő tenyerébe simul a fejem.
Aztán magához húz.. Megcsókol! Megint, és újra, én meg odaadóan követem, ahogy egyre feszesebb táncot jár az övével a nyelvem, érzem minden rezdülésében.. A testében ahogy felforr a kezeimben, ahogy BESZÉL! Szabályos ritmusokban játszik velem, és tudom hogy közel a cél. Minden sóhaj.. reszketés és megemelkedett szaggatott lélegzet, valahogy MEGBABONÁZ EZ A NŐ! Kikészít! Szétkap és összerak egyszerre én meg csak kitartóan ízlelem, a nyelvemen és a kezeimben, ahogy végül.. ROBBAN!
És vele együtt engedve el, nekem is lecsukódik a szemem..

A következő percek valahogy kivesznek. El.. De rohadtul nem is bánom az egészet, csak hallom a falon a koppanást, az ő teste válaszul zihál velem, és a szemeim végül engedve az enyészetnek lassan nyílnak meg.
Nem láttam még ennél tökéletesebbet...
Gyönyörűbbet se, ezt biztosan érzem, és ha végül a szemeimbe néz, azt a beragadt mosolyt is kiengedem, ahogy ráhúzom a következő mindent elmondó csókomat.
A kérdés, kinek-mit beszélhetett...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 13, 2015 5:49 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2015 5:04 pm

Valósággal belekábulok a történésekbe. Magamban érzem Ville élvezetét, forró és pusztítón áraszt el. Együtt érjük el a mennyei csúcsot. A pillanatban sóhajtani hallom Ville-t. Megkönnyebbült sóhajjal.
Érzem a testemen az izmai megváltozott játékát, ahogy lecseng benne a szenvedély, és a helyét átveszi valami sokkal lágyabb. Ő is elernyed.
Vele szinkronban zihálok. Ismét mindkét karommal kapaszkodom a nyaka körül.
Összes porcikámban remegek, a combjaim is. Ha most letesz, biztosan összecsuklom.
Végül felnyílnak a szemei. Szikrázva ragyognak. Szerintem az enyéim is. Ekkor rám mosolyog, és hozzám hajol, hogy olyan csókot adjon, amilyet még sosem kaptam. Nem futó, kedveskedő csók, nem is a szeretkezés heve szülte, ez valami merőben más. Olyan, amit sosem fogok elfelejteni, amíg élek.
Élvezem az ajkait és a nyelvét a sajátomon. Engedek neki, és egyben elérzékenyülten viszonzok minden gyengédséget.
Hosszú percekig csüngök a száján, mire lassan elválok tőle. Belemosolygom Ville arcába, miközben a homlokomat a homlokának támasztom. Egy hajtincsét az ujjam köré csavarom, és pödörgetve piszkálgatom a tarkóján. Gyönyörű első alkalom volt.
Milyen csodálatos így tölteni egy éjszakát. Ez az éjszaka aligha lehetne tökéletesebb.
Annyi mindent kiadtam ma magamból. Most már sosem leszek a régi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2015 6:18 pm

Homloka a homlokomon... Nekem meg nincs kedvem elengedni még...
Hosszú ideig tudnám még így tartani... Örök időkig...

De nemtudom mikor kapom vissza az eszemet, vagy csak mikor kényszerítem vissza újra működésre, nyelek egyet, egy utolsó, mélyen magamba szívott lélegzetet, aztán - talán órák múlva már - de ellököm magam a fejétől.
Csak így nézek a szemeibe.

- Isteni tehetség vagy... Jégvilági lány.. - egy félrecsúszott mosollyal emlékeztetem a régi időkre, azokra az időkre amikor még.. Emlékszem még a lakásán..
Nem várom meg míg válaszol, a kezem enged, nem teszem le, csak fordulok vele, és valahogy.. a hátával az ágyra engedve, csak néhány rövid percig támaszkodok a feje mellett még.. míg egy újabb vidám mosolyt elengedek, aztán kihúzódok belőle, és olyan ütemben csapódok háton az ágyon mellette kimerülve, hogy még mindig vigyorognom.. egyszerűen nevetnem kell a tökéletességre, és egy darabig a plafont bámulva csak fordítom aztán a fejem oldalt felé, és nézek a szemeibe.

- Kicsináltál.. - mosolygom.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeCsüt. Aug. 13, 2015 9:38 pm

Lágy érzelmekkel teli arckifejezéssel nézek Ville szemeibe, elidőzök a tekintetében, aztán kiböffen belőlem a nevetés. Egyértelműen a tehetségen akadok fenn.
Ez most komoly??? Én, mint tehetség… Ráadásul isteni. Naná! Vespa-nak azért ne áruljon be.
Nem fűzök hozzá semmi egyebet, csak kacarászom Ville ölében, miközben a karjaimmal kitartóan kapaszkodom a nyaka körül.
Elfordul velem a faltól, és a következő pillanatban gyengéden hanyatt fektet az ágyon. Nem siet elhúzódni fölülem. Ahogy rám mosolyog, én leoldom a vállairól a karjaimat, és balommal megérintem az arcát. Végigsimítok rajta, s ugyanezzel a kézmozdulattal félreterelem a szemébe lógó nedves tincseket. Közben a hüvelykujjam megcirógatja a homlokát. Még mindig forrónak találom a bőrét.
Mikor kihúzódik belőlem, halkan, kissé elgyötörten felsóhajtok. Jah. Ebből is látszik; a harmadik felvonást aligha élném túl. De ezzel szerinte ő is így van.
Ville legördül rólam, és ahogy eldobja magát mellettem az ágyon, a matrac rugózásba kezd alattunk.
Vele együtt bámulom a fekete plafont. A hangjára fordítom felé az arcomat, s a tekintetünk ismét találkozik. Néhány röpke másodpercig csak nézem nagy komolyan, de aztán muszáj elvigyorodjak.
- Egy:egy. – döngöm mélyen búgó, tagadhatatlanul fáradt hangon. Mert ő is kicsinált engem.
Fergeteges szeretkezés volt. Viszont soha nem gondoltam, hogy ennyire kimerítő. Veszett élvezetes, de most mozdulni sem bírok. Örülök, ha a pislogás megy.
Talán egy, vagy két percig még henyélek, erőt gyűjtök, aztán lassan hemperedek az oldalamra. Ha Ville nem bánja, odaaraszolok mellé, hogy kicsit hozzábújjak. Ha engedi, és átemeli a karját fölöttem, a vállára teszem a fejemet. Az arcom a mellkasa felé néz, s a tenyerem felfekszik a szíve fölé.
Érzem a szívdobbanásait.
- Ville… – töröm meg halkan a csendet. - Köszönöm, hogy új életet adtál nekem. – suttogom a bőrére, ahogy beszélek.
Csak bambulok előre a sötétbe. Magán érezheti a szempilláim rezdüléseit, és talán csiklandozzák.
Boldogan heverek mellette. Ma bebizonyosodott; az élet nem tud semmi olyat hozni, amivel képes lenne legyőzni.


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 14, 2015 8:58 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2015 12:18 am

Kellemes az érintése a bőrömön.. Finom és meleg. És ha nem mosolyognék már alapból is a szemeibe, most biztosan nem tudnék neki ellenállni.
A hajam.. aztán az újabb érintés a homlokomon.. lecsukódik a szemem, de csak arra a rövid időre, aztán már nyitom is fel újra, muszáj hogy a szemeibe nézzek!
És akkor adom végleg meg magam...

Hogy puhány lennék?? Talán. Most mégsem érdekel. A kihagyott évek.. anyag nélkül.. a fehér por mindig mindent olyan egyszerűvé tett, most mégsem hiányzik. Ebben a pillanatban..

A szemeibe mosolygok, még mindig döngeti a mellkasom a szívem, de már kezd lenyugodni. Végleg lenyugodni.. Kivéve, ha..

- Úgy jó az élet ha zajlik.. - búgom, egy újabb vigyor kíséretében, ezt én mondtam?? TÉNYLEG ÉN MONDTAM!??
De meg se lepődöm a helyzeten, ahogy kitépve a szeméből a keze látványáért kutat a szemem, és amint megtalálom, valahogy önműködően fűzöm az övéire az ujjaimat, hogy aztán egy csókra a számra emeljem.
1:1..

Még mindig őt figyelem mikor fordul. Ahogy helyezkedik, nem mozdulok csak figyelem, a vállamra dől én meg naná hogy átölelem, kellemes sóhajjal öleli körbe a kezem, valahol az átellenes vállán nyugodva meg.
És most így jó... Ellennék akár reggelig vele, minden ízében érzem, amikor megint a nevemet hallom.

- Hm?? - kérdezem, de figyelek. És amikor beszélni kezd...
Egy darabig valahogy nem jön szó a számra. Nem mert nem tudom mit mondjak.. Azért, mert nem tudom hogyan mondjam..!

- Én is.. - suttogom aztán rövid idő után csak előre a sötétnek, talán már rég nem is hallotta, talán már alszik, amilyen mozdulatlan a teste, vagy talán ki se mondtam az egészet.
Új... élet...
A dolog szöget ütött a fejembe.
De legalábbis egészen különböző...

Aztán egy pillanatra lehunyom a szememet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimePént. Aug. 14, 2015 12:49 am

Hallom, hogy válaszol. El is mosolyodom rá. Neki vajon miben lehet új? Számára miben más ez az éjszaka a többinél? Fogalmam sincs. Vagy csak… túl fáradt vagyok most agyalogni. Vagy visszakérdezni.
A mellkasára ásítok. Tudom ez mit jelent. Ideje elköszönnöm, mégha nem is akarok „menni”.
- Jó éjt… Ville… – motyogom alig hallhatóan.
Néhányszor lassan, vontatottan lebben a szempillám. Küzdök a körülöttem ólálkodó álmosság ellen, hívogat, végül legyőz. Behunyom a szemem, és úgy is marad. A kimerültség nehéz, de pokolian jóleső. Azonnal elalszom a karjában, abban a meleg, dédelgető biztonságban, amit jelent.
Ez volt életem egyik legcsodálatosabb éjszakája. A tökéletes első randi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2015 1:22 pm

Mint a tök! Ja, valami ilyesmi volt. Valahogy egész más mint az elmúlt időkben, de most valami más a kokainom. És a tököm tudja meddig is héderelhetek, ha nem ajtó csapódása ébreszt és valami kibaszott üvöltözés.

- VILLE! Ki az ágyból, híreim vannak! - és megáll a nappali közepén. Úgysejtem.

- Hogy basznád meg.. - ezt már csak nyökögöm, félig beletekeredve abba a kurva takaróba ami.. fingom sincs hogy került rám az éjjel, de meglátom magam mellett azt a fekete hajzuhatagot. Előjönnek az emlékek.

- A kurva életbe Ville, mássz már le az újabb kurvádról és húzd ide a beled.. - az az összetéveszthetetlen hang. Az amit még másnaposan is simán kinyírnék a legszívesebben, de most kurvára nem kívánom egyetlen porcikámra se.

- Megyek.. - nyökögöm, már olyan hangerővel hogy valamit fogjon is belőle, és megemelve a takarót, valahogy.. kifűzöm magam belőle. Csak fel ne ébredjen..!

Homályos a kép. Az ágy szélére ülve megdörgölöm a pofázmányom és visszafordulok a lányra mellettem. Tényleg ő az. Nem álmodtam az egészet, és csak rövid mosolyt húz meg a szám szélén.

- A kibaszott életbe VILLE!! Nem érek rá! - lefogadom hogy a kibaszott arany Brightling-ját nézegeti egy cseppet sem tettetett kényszerrel, én meg kurvára leszarom.

- Mindjárt! - a hangom még mindig halk, hason fekszik, nem akarom hogy felébresszem, mégis még egyszer végighúzom a szemem a testén. Tényleg gyönyörű...

Feltolom magam, egy nyakroppantás jobbra.. aztán egy balra is, egy nyújtózkodás fel.. ásítás?? ja. Talán az is, aztán lehajolok, hozzá.. hogy betakarjam a - lefogadom hogy szerinte - kényes részeket, amikor Grid jelenik meg az ajtóban a két félfára tenyerelve.

- Baszd meg Ville, van KÉT.. PERCEM! Mit tetvészkedsz már annyit!?? Hagyd már azt a hülye kurvát és húzd ide a beled, fontos közlendőm van! - szinte szikrázik a szeme, nem látom, de a hátamon érzem, mégis valami más az ami kiveri. A biztosítékot...

Lassan emelkedem fel. Nem sietek, de minden ízében csak egy pillanat műve lenne. Ráemelem a szemeimet, lassan, aztán ugyanolyan kimért léptekkel indulok meg felé, és csak az utolsó pillanatban, mikor már majdnem elérem emelem fel a tenyerem, hogy kifelé toljam, de nincs mázlija. Nem engedem el, amint kinn van az ajtón, a lökés erőteljes, és hirtelen csapom rá az ajtó melletti falra.

- Befogod a pofád vagy kitépem!! - a hangom nem erős, de halkított düh tátong benne, és hogy megtenném e!?? Gridnek még fogalma sincs róla mi mindenre vagyok képes.

Meglepődik, az biztos. Nem számított erre. Úgy egyáltalán semmire se számított, olyan még nem volt hogy egy pillanat alatt nekimenjek, de mindig eljön az az első alkalom.

- Most mit ugrálsz..?? - a szemek ijedtek, két keze a falra emelve védekezőn a feje mellett, és lejön hogy közelharcban az a gyáva tetű akinek mindig is gondoltam. - Mi.. mi a fasz van.. - titkolja, de a hangja megremeg, én meg egy könnyű fintort elrántva ellépek, és felveszem a valamikor az asztalon hagyott doboz cigimet.

- Csak annyit mondtam vigyázz a szádra.. - dünnyögöm, az újabb szál már a számban, és felmarva mellőle a gyújtót, már füst tölti el a tüdőmet.

- Most mi a fasz van!?? Rossz anyagot szívtál?? Szar volt a whisky?? A kurva..?? - mászik le a falról az öltönyét igazgatva, nekem meg megint rándul az arcom. - Tudod, ha valami szar van, könnyen segítünk rajta, nem kell azért mindjárt baszakodni.. - máris változik a hangnem. Ez.. Grid. Ha be van szarva még az anyját is eladja kilóra, de ha biztonságos a terep, máris nagy a pofája.

- Neee ugass, mert még megbánom hogy nem szorítottam el a torkodat.. - a hangom nyugodt. Kurvára nyugodt ahogy lerakom a seggemet, le a kanapé közepére, és mélyre húzva a füstömet, lepöckölöm a hamut a földre. Ekkor nézek újra vissza rá. - Mondd mi van!

A szeme, ijedt. Nem, nem ijedt, valami furcsa.. értetlen fény csillog benne, ott áll velem szemben, engem bámul, de nem úgy mint ahogy azt már számtalanszor tette. Valami új van kibontakozóban. Hogy benne vagy bennem, azon nem most fogok eltöprengeni. De én csak bámulom, az meg egy kurva szót se szól, csak bámul engem, én meg nem fogom. Az előbb még nem úgy volt hogy kurvára sietnie kell!?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeSzomb. Aug. 15, 2015 2:27 pm

Olyan mélyen alszom, mint akit agyonvertek. Aztán egyszercsak ajtócsapódás, és kiabálás dereng fel valamerre a tudatom peremén. Valami pasi óbégat a környéken. Esküszöm tisztára olyan hangja van, mint Grid-nek.
Ringani kezd alattam a matrac, és a férfiúi zúgolódások folytatódnak. Hangok. Kettő.
Lllleszarom, lusta vagyok megmoccanni. Különben is úgy érzem magam, mintha az egész amerikai hadsereg átment volna rajtam. Mozdulni alig bírok, olyan izomlázam van.
Hason fekszem, közben lassacskán ébredezem és éberedem. Kezdenek sorra előkúszni az előző éjszaka emlékei. Csukott szemmel belevigyorgok a párnába.
Egyre tisztábban fogom a dolgokat. Lassan felnyitom a pilláimat. Fülelek. Ville beszélget valakivel.
Felismerem a másik baritont. Leesik. Jól hallottam. Grid…
Bazmegbazmegbazmeg!!!
Hirtelen ugrom ülőhelyzetbe az ágyon, a paplant fél kézzel fogom a mellkasom elé.
A számba tömöm a másik öklömet, és tanácstalanul ráharapok. Egyelőre az lesz a legjobb, ha nem megyek ki, és nem mutatkozom. Ide elvileg úgysem jön be.
Az ajtóra nézek. Az tárva-nyitva. A beszélgetésből meg minden beszűrődik odakintről.
Ajjvé…
A tekintetem villámgyorsan pásztázza be a padlót. A ruháimat keresem. Mázli, hogy Ville idebent szórta le rólam, különben most én is nudizhatnék, amíg Grid fel nem szívódik.
Óvatosan kimászom az ágyból, és nesztelen léptekkel, mint a macskák, odasurranok a cuccaimért. Minél kisebb zajt igyekszem csapni. Megvan minden. Felkapdosom lentről a melltartót, a bugyit, aztán beleugrom a farmernadrágomba. A pólómat is fénysebességgel cibálom magamra. Hátranyúlok, megmarkolom a hajamat és kihúzom alóla.
Grid meg csak kurvázik. Ehh… Ezeknek az amcsiknak másra sem áll rá a szájuk csak a kurvázásra. Az ő képletük egyszerű; ha nő, akkor kurva.
Hülyék…
A szemem megakad a lepedőn. Vér van rajta. Elvesztett szüzességem bizonyítéka ott vöröslik.
Basszuskulcs!
Zavarba jövök, állítom elpirulok.
Lehajolok és fürgén lerántom a fehérféle lepedőt a helyéről. Összegöngyölöm. Akárhogy, de eltakarítom a nyomokat magam után. Aztán eszembe jut, lehet, hogy nincs is mosópor. Vespa tuti még azt is elszopogatta. Mert eddig abba még nem botlottam bele itt a lakásban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2015 12:46 am

És csak néz.. Lefogadom elsőre a pupillámat keresi, talán gyanakszik, de nincs miért faszfej, most nincs anyag a képletben! Legalábbis a szokásos téma...

- Nem úgy volt hogy sietsz?? - köszörülöm meg a torkom, a füst engedelmesen száll fel előttem, ez a balfarok meg még mindig csak engem néz. Hátt.. jólvan. Én nem sietek.. - hamuzom az asztalra a következőt, mire úgy tűnik csak észretért.

- Ööööö.. - hangzik a nagy üzenet, de ne mondja hogy geci vagyok, nem kényszerítem. - Szóval úgy néz ki, ma délben elhúzunk LA-be! Csak te meg én! - mutogat. Remek... - Úgy néz ki van egy kisszabású koncertsorozat terítéken és muszáj rá összeszedni az alapköltséget. - jár a pofája mint a kacsa segge, én meg kurva nagyot sóhajtok hátradőlve, egy rohadt percig se érdekel.

- És én minek kellek ehhez..!?? - kérdezem, fél szemöldököm megemelkedik az égnek, de megint az a szemforgatás, meg a szokásos baszakodós szöveg.

- Már megmondtam Ville hogy tetszik vagy nem, az emberek a te pofádat ismerik! Nekik a te segged kell! Nem Gregé.. a Zsindelyes vagy az a húgyagyú Vespa, nekik a döglött ember kell, a favorit, aki három perc alatt levonyítja a holdat, és akire benedvesednek azok a milliókat perkáló bugyik! - rövid szünet. Nem hat meg. Még mindig őt bámulom. - FIGYELJ! - vált az ütemen, és ellépkedve a terasz felé, becsukja az üveget. Milyen házias! - Csak 3 nap az egész.. Vagy 4. Csak meg kell győzni a sok pénzes seggfejet, hogy amit most bedobnak, DUPLÁN jövedelmező lesz! - elhallgat - TRIPLÁN!! - javít, mert mi a faszért ne, be ne érjük már kevesebbel, én meg újra kifújom a füstömet. - Látniuk kell, az a sok kis rohadt csitri mit leművel csak hogy láthassa a nagy Deadman-t! Az ORRUK ELÉ KELL VINNED ŐKET! Ki.. a szálloda elé, az épület elé, hogy lássák, még mindig nem kopott el az a kurva név! - már szinte üvölt. Talán ügyvédnek kellett volna mennie. Én mondjuk ellene szavaznék...

- Elég szart kavartál már úgyis az elmúlt években.. - na és vált a hangnem. - A sokkk.. baszakodásod, az a lesajnált.. közömbös tekintet.. Meg azok az utóbbi hírek Octoberrel, meg kell mutatnod hogy VILLE DEADMAN WALLOW, még mindig az egyikk LEGGGKAPÓSABB árucikk a húspiacon! - és csak kidobta a lényeget. - És te kurvára megfogod mutatni.. - ukáz?? Követelések?? A szemeiből nem tudom kiszúrni a lényeget, de sanszos hogy nem is akarom. Egyszerűen csak.. Nyelje le a szart, azt húzzon már el innen, nekem sokkal fontosabb dolgom van!

- Végeztél?? - kérdezem. Ő meg csak néz. Már megint. Nem jött be a szentbeszéd?? Bekaphatod a faszt, te szarházi recskagép!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 16, 2015 10:54 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeVas. Aug. 16, 2015 1:35 am

Odabent lapítok. Nem állok neki rendet rakni, pedig lenne mit, de nem akarok feleslegesen zajt csapni.
A falhoz lépek. A nyitott ajtó mellett dőlök neki háttal. A mennyezetet kezdem bámulni, a kezeimben meg ott az összegöngyölt lepedő.
Kiváló hangminőségben tör be Grid mondókája hozzám. Nagyon hallgatóznom sem kell. Minderre egyetlen szó ugrik be: mókuskerék.
Biztos, hogy jó szakmába szálltam én be? A zene az életem, de én azt nem bírnám elviselni, amit Grid Ville-re kényszerít, ezt a modort, a követeléseket, meg a sok gennyedzést a pénzről.
Elkap a hányinger. Egy hangtalan sóhajt engedek szabadjára.
És ekkor tér a hírekre…
MIAZHOGYOCTOBERREL???!!! A nevemre felkapom a fejemet, és  a fél szemöldököm felugrik a homlokomra. Genyózunk genyó? Várjál csak…
A bicska azonnal kinyílik a zsebemben. Ennyi bőven elég az elhatározáshoz. A nemlétező tököm várja meg míg elhúz. Jöjjön a szembesítés, az királyabb muri. A rohadék nem tudja, hogy itt vagyok. Azt hiszi, Ville valami tripperes ótvar kurvával hempergőzött. Hát ezt rohadtul benézte. Ne legyek Soininen, ha nem állok ki magamért. Ellenállhatatlan vágyat érzek, hogy elkenjem azt a pénzéhes kicsi száját…
Ellököm magam a faltól, és szépen kimasírozok a hálóból. Meglepi!
- Jó reggelt, Grid!!! – bumm, bele a képébe. Cry baby! Hallottam ám mindent!
Úgy vonulok el előtte látványosan remek, élénk hangulatban, mint aki fergetegeset dugott az éjjel. Vegye az adást, hogy így volt.
Fülig érő mosolyt villantok rá. Kábé ennyi a lényege: FUCK YOU BITCH! Kinyalhatod.
Mint riszáló fenekű lebbenő káprázat, végigsétálok a nappalin. A hajam kócos, kezeim közt a mosnivaló ágynemű. Gondoljon, amit akar. Én nagy ívben leszarom a véleményét mindenki máséval együtt. De ez a megnyúlt pofa, amit vág, minden pénzt megér.
Irány a fürdőszoba. Az ajtaja csendesen csukódik be mögöttem, miután beérek. Ville-t majd körbenyalom később.
Megint ketten maradtak a fiúk.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 12:07 am

Rövid a csönd. Lefogadom még nem itt van a vége, pedig kurvára túlment már azon a kétpercen.

- NEM! - vágja rá. Naugye! - Ville te ezt nem érted.. - ééés sétálni kezd. Már megint. Mint akinek kibaszott féreg van a seggében - Én minden egyes kibaszott percben azon vagyok, hogy a felszínen tartsam a rohadt seggeteket! Könnyű csak úgy lógatni a lábad, szívni a cuccot, és szarni bele az egészbe, amíg én vért izzadok, és még kurvára szét is baszod a MUNKÁMAT! - és megáll. Hülyén nézek. - Ne mondd hogy nem fogod miről beszélek, azok a kis kiruccanások Octoberrel! - és megint gyalogolni kezd. Ide és oda. Még jó hogy nem követem, különben kurvára leszédülnék a földre. - A sajtó máris gyűrűkről beszél! Házasság.. szerelem..! Van fogalmad róla mennyi kibaszott pénztől esünk el csak mert te a nyilvánosság előtt játszod a szívszerelmest!?? - Meglep. Egy percig se érdekel, de meglep. Csak feldobom a kanapéra hátul a két könyökömet és tovább szívom a cigimet. - Én leszarom ha dugod a csajt, eggyel több vagy kevesebb, de mi lenne ha nem az egész kibaszott világ szeme előtt tennéd?? - és ekkor hallom meg azt a motozást. Nem számítottam rá, de valami azt súgja Grid se. October már felöltözve, de olyan ruganyos léptekkel feszíti át a szobát, hogy ha akarnám se tudnám nem őt figyelni. A szemeimmel mindvégig követem. Hogy el is vigyorodnék közben?? Nem tudnom megmondani, de az viszont feltűnik, hogy Gridbe viszont azonnal belefagy a szöveg. Megvan a gyilkos lépés!

- Talán irigykedsz?? - szívom meg azt az utolsó csikket, és előre dőlve eldörzsölöm a dohányzón. De még mindig nagy a csönd. - Jaaaaaa..(?) neeeeem, TÉNYLEG! - veszem aztán az egészet - Nem az az évjárat..! - kacsintok a szemeibe, és az a mocskosul pofátlan vigyor, kinnragad a képemen. Bejön az a beszívott ábrázat! De legalábbis mint aki pofára esett a tényeken, még mindig a fürdőajtót figyeli és csak utána mászik vissza a szemembe.

- Baszd meg..! - fintorog, aztán a kijáratra szemez. - Mindegy.. Csak tartsd észben amit mondtam..! - mutogat felém - Délre itt a kocsi érted! - azzal elindul. Előre, a hátam mögé, engem meg nem érdekel hogy utána nézzek.

- Tebaszdmeg...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2015 10:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 5:51 am

Grid monológja egy darabig még visszhangzik a fülemben, miközben ledobom a mosnivalót a földre.
Felsóhajtok. Sajna ebben a világban nem önmagadért szeretnek, hanem azért akarnak, ami látszólag vagy. Hacsak nem vigyázol.
Némileg rendbe szedem magam. Megmosom az arcomat, megtörlöm, aztán megfésülködöm. Nem rohanok. Hallom még Grid hangját odakintről. Tompa, értelmetlen dörmögésként szűrődik be az ajtón. Gondolom párszor elhagyja a nevem a száját, miközben Ville-t okítja. Ha sokat idegeskedik, agyvérzést fog kapni.
Viszont ha tényleg annyira siet, nem rontja már sokáig itt a levegőt. Lényegtelen. Nem érdekel különösebben a tag. Sem a szentbeszéde, nem is foglalkozom vele sokáig.
Csak nézem a tükörképemet. Emlékszem arra az időre, amikor Vegas-ba keveredtem, és belecsöppentem a bandába. Ville akkoriban olyan fickó volt, akiből… már régen kialudt a szikra. Most pedig egészen… élő.
28 éve ő az első, és egyetlen férfi, aki képes megpendíteni bennem a szenvedély húrjait. Hááát… Valóban eszméletlen éjszaka volt.
Cinkosan szembemosolygom magammal. Közben úgy hallom, mintha Grid távozna. Ajtócsapódásra leszek figyelmes.
Csak egy-két másodperc, amit várok. Fülelek. Már nem hallom a pasis morajlást.
Elfordulok a tükörtől és kimasírozok a fürdőből, vissza a nappaliba Ville-hez.
Ő még mindig a kanapén ücsörög. Anyaszült meztelenül. Csak most látom, vagyis tudatosodik bennem.
Zavartan elmosolyodom, hiába a tegnap este. Kizárólag az arcára fókuszálok.
- Szia… Neked is jó reggelt. Jól aludtál? – búgom a szemeit fürkészve.
Nem ülök le. És nem is mászom rá. Tiszteletben tartom őt, az elmúltakat, és azt, hogy talán csak egy alkalomra szólt az egész. Azért mert egyezer lefeküdtünk egymással, még semmit sem veszek készpénznek.
- …Hallom Grid négynapos bevetésre visz. Na meg… a többit is hallottam... – vigyorgom el a végét. - Kérsz egy kávét?
Ha igen a válasz, kisétálok a konyhába, hogy összehozzam a reggeli feketét.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 11:25 am

Nagyot sóhajtok, miután csapódott az ajtó. Nem mozdulok, csak fülelek. Nem is igazán fülelek, egyszerűen csak gondolkozok a hallottakon.. Gyűrű?? Hát ezt meg honnan a faszomból szopta.. - rándul meg az arcom, és ekkor hallom meg az ajtó nyitódását félig oldalról. De eeeez.. nemazazajtó!

Azok a korábban is feltűnt puha léptek, én meg valahogy önmagától a szemeibemosolygok. Kedvem lenne elkapni és átölelni.

- Tökéletesen.. - a hangom mély, elégedett, és lefűzve a kanapéról a két könyökömet, lassan nyúlok érte. A csuklója köré zárom az ujjaimat. Gyengén húzni kezdem, és ha nem ellenkezik, egyszerűen velem szemben, a két térdét a két oldalamra fűzve az ölembe ültetem.
Csak ekkor nézek vele újra farkasszemet.

- Hát te?? - fűzöm az arcára a szemeimet, és egyszerűen letapogatom. Nem tudom mit keresek benne. Hogy egyáltalán keresek e valamit, egyszerűen így most jó! És eszemben sincs elengedni.

- Iiigen, megint valamit kitalált a szemétje. - egy panaszos sóhaj is költözik bele, de ami igazán zavar az itt nem a repülőút. Viszont a szemeit még mindig nem engedem, egyszerűen csak megemelkedik a kezem és kihajtogat az arcából egy előre ugró tincset. - A többivel meg ne törődj.. Majd én elrendezem. - egy kiugró mosoly, de alig fél másodpercnyi időre, aztán a szemem az egyik kezére, és most azért nyúlva kettőnk közé emelem.

- Túúl hamar felöltöztél... Nem esett volna jól egy zuhany? - emelkedik a szemöldököm, de egy percig se kényszerítem, jórészt semmire, mégis ha ott is az a kávés kérdés, kurvára nincs ahhoz kedvem hogy lelépjen. Amíg csak nem feltétlen szükséges...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 17, 2015 1:23 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 1:05 pm

Jah, hallottam én is a gyűrűs-szerelmes beszólást. Nem tudom Grid ilyenkor mit érez, de nem 100-as ő sem, az fix.
Ez van, ha híres vagy. Csak egyszer randizzál, máris kiházasítanak.
Ahogy Ville ujjai a csuklómra fonódnak, elmosolyodom. Hagyom magam, hadd vonjon az ölébe. Világos hogyan szeretné. Mégis felettébb óvatos vagyok, az érzékeny részeire nem ülök rá. Valahogy nem tartom illendőnek egyből betámadni, vagy csak nem merek hozzá dörgölőzködni, pedig Ville egyáltalán nem elutasító. Meg aztán a tegnap éjszaka után nem kéne itt pironkodnom.
A kérdésére szélesen a szemeibe mosolygom, miközben két kezem a vállára siklik.
- Én is. Teljesen K.O. voltam.(amíg Grid fel nem óbégatott) döngöm heherészve, aztán a további szavai egy beletörődő sóhajt csalnak elő belőlem.
Ha menni kell, hát menni kell.
- Csak pár nap… – csiklandozom meg hüvelykujjaim hegyével Ville nyakának két oldalát. Mintha vigasztalni akarnám. Bár nem kétlem, hogy fel fogja találni magát ott.
Ahogy gyengéden félresimítja azt a kósza fürtöt az arcomból, beleborzongom. Érezheti, ahogy enyhén megrázkódik a testem.
Azt mondja elrendezi. Attól nem félek.
- Sejtem… – sunyítok rá, majd halk nevetéssel rázom meg a fejemet. - Neeem, én nem törődöm ilyen hülyeségekkel.  Felőlem Grid fejre állhat. Úgysem ért szart sem. Ő másik világban él. – sóhajtok beletörődve. A mi asztalunk a zene, a szórakoztatás, övé a pénzforrás megcsapolása.
Ville ekkor megfogja az egyik kezemet és előrehúzza kettőnk közé.
Zuhany?
Gyanakodva fürkészem.
- Miért? Bűzlöm? – dünnyögöm újra vigyorogni készülő ajkakkal, de aztán csak kibukik belőlem az a kurta kis jókedvű kacaj.
Lepillantok az ujjaimat körbezáró ujjaira, majd visszalesek az arcára.
- De. Jól… – vonom meg a vállam. - Csak Grid előtt nem akartam magam túlságosan otthon érezni. Így is pánikol, meg aztán félő, hogy egy felnőtt nő testének a látványától elvinné az infarktus. Nem akarom megölni. – ennyit arról, hogy miért öltöztem föl. Tudjuk, hogy tinikre rángatja a bohócot, ettől függetlenül nem mutogatnám magam előtte.
Látom a kávé nem olyan fontos most Ville-nek.
- Öhm… És mit szólnál a közös zuhihoz? Mielőtt lelépsz. Még az a kávé is beleférne. – bazsalygom Ville szemeibe kérdőn.
Ennyi, hogy ki nem mer mit.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 1:57 pm

A két tenyerem végigfut a combján, fel. De nem ösztönzöm semmire, csak kellemes reakció ahogy enged nekem és belesimul az ölembe, de aztán mégis a szemei érdekelnek.
Még akkor is amikor a két karja felfut a vállamon.

- Helyes! - egy könnyű mosoly.. ennyi az egészre, elvégre nem csíptem volna ha rosszul végzem a dolgomat.
Viszont Grid...
.. meg az ő kis előadása az előbbiekben..

- Csak pár nap.. - ismétlem utána egy újabb sóhajjal karöltve, mégis az a hajtincs jobban izgat, amibe érezhetően beleborzong.

- Fázol?? - kérdezem, de volt ott még valami más is.
Megint mosoly ahogy nevetni kezd, és amíg egyik kezem megpihen a csípőjén, a másik útközben nyúl a keze után.
Most rajtam a sor hogy elnevessem.

- Hiszed vagy sem, szívesen mondanám hogy így van, ha az a jutalom hogy újra láthassalak, de csak egy kósza ötlet volt. - a fél szemöldököm még mindig a levegőben, de az a kaján vigyor.. naná hogy ottfeszít a képemen, mert eszemben sincs ellentmondani ha kéne!
De tovább szövegel..

- Háttt.. Most nincs itt Grid!  - engedi el a kezem, ahogy a levegőbe kap majd esik le, elvégre ez az igazság.
És akkor jön az az IGAZÁN nyerő ötlet!

- Kérned se kell! - a kezem újra a kezén, azzal a különbséggel hogy most finoman emelem, ha kiszáll, irány is a helyzet, ha nem, viszem magammal előre, de akkor azt nem fogja megköszönni!
Vagggy..
Mégis!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 2:32 pm

Fázni?
Megrázom a fejemet. Itt ülök a nagy Deadman csupasz ölében… Már hogy a fenében fáznék???
Csak vigyorgom az arcába. Néha szerencsésebb, ha nem kötök mindent az orrára.
A zuhany felvezetésére összeszűkül a szemem.
- Pedig már azt hittem arra akarsz kilyukadni… – méregetem Ville-t sandán.
Ééés milyen jó, hogy Grid lelépett!
Ville megfogja a kezemet, mire felemelkedem az ölén, és lekászálódom róla.
Előtte magasodom, még mindig az arcára összpontosítok. Már egyre könnyebben megy, nem kell erőlködnöm, hehehe. Gondolkodva húzogatom jobbra-balra a számat, miközben csücsörítek vele.
- … Aki utoljára ér a fürdőbe, az egy címeres lúzer!!! – vágom aztán ki hirtelen, s még ugyanebben a pillanatban öltöm ki Ville-re a nyelvemet.
Sarkon pördülök, hogy röhögcsélve rohanjak el előle a fürdőszoba irányába.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 3:11 pm

Nevetnem kell. Nem tudom miért.. hogyan.. és egyszerűen mikor felejtettem ezt el az elmúlt években, de egyszerűen az, hogy itt van, valahogy felszabadít mindent ami már régen elveszett.
Jó érzés...

Ahogy emelem, engedelmeskedik. Megint, és ez a másik ami tetszik benne, én is talprakecmergem, de ekkor valami fura ütközik ki az arcán.
És már BESZÉL is!

Először nem értem, de amikor kinyújtja a nyelvét, hirtelen kapcsolok az egészre, és szélesre húz a vigyorom. És már ott.. SINCS!
Ville ezt hamar elvesztetted, deeee...

Hirtelen kezdek én is rohanásba a fürdő felé, ő valószínűleg már benn rostokol, vagy egyszerűen már az arcomra csapta az ajtót, és ott kell hooogy.. Könyörögjek?? Ígérgessek?? Akármit hogy beengedjen, vagy egyszerűen..
Az is lehet hogy tárt karokkal vár.

Bármi megtörténhet..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 3:44 pm

Valamit érzek, de nem tudom pontosan, mit. Mélyebb, mint a szex utáni vágy. Önfeledt boldogság lenne?
Versenyt futunk a fürdőszobába. Nevetve szaladok be elsőnek.
Javában cibálom le magamról a pólót, mikor hallom Ville trappolását. Pillanatokon belül megérkezik és felbukkan a kitárt ajtóban. Nem csuktam be magam mögött. Minek tettem volna? Azt akarom, hogy itt legyen, egy karnyújtásnyira, vagy kettőre, és hogy lássam. Még néhány óra, és napokra lelécel.
- Ezt buktad, nagyfiú... Lassú vaaaagy. – döngöm kútmély, gúnyos hangon, pimasz, kihívó pillantást lövellve Ville-re, mire a padlóra dobom a fekete felsőmet. Az ujjaim nyomban rátérnek a farmernadrágomra, s már tolom is lefelé a combjaimon. Fél lábra állva egyensúlyozok, mint a gólyák, hogy lehúzzam a bokámról. Kis híján seggre ülök, úgy kapkodok. De aztán az is röpül. Már a gatya. Szünet nélkül röhögcsélek, miközben Ville-n tartom a szememet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 4:24 pm

Kis híján az ajtófélfán sikerül fékeznem. De ennyire nem vészes a helyzet, elkerülöm a csapódást, viszont jobb kezem rámar rendesen, hogy tompítsa a beeső lendületet. Ekkor látom meg hogy ő már neki is állt!
Az a mély, dübörgő hang, egy pillanat alatt vigyorgásra késztet.

- Mondjuk hogy megadtam azt az előnyt.. - még mindig vigyorgok, de mivel nekem nincs mit levennem, csak végig rajta legeltetem a szemem és közelebb lépek.
Valamikor akkor amikor már a gatya is a kezeiben, de nem aprózom el a távolságot. Szinte hozzáérek.

- Nem kell segítség..?? - aprózom, mély, lassú hangon, egy féloldalas vigyor ott bujkál a szám szélében, de ha önállósodna inkább azt is szívesen végignézem.
Kecsegtető az az eredmény!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitimeHétf. Aug. 17, 2015 4:53 pm

Megadta az előnyt…
- Na persze… – dünnyögöm gonoszdi félmosollyal a szám szögletében.
Megszabadulok a farmernadrágtól, és felegyenesedem Ville előtt. A testünk kis híján összesimul.
Pökhendin feltartom az orromat, így pillantok az arcába.
- Nemmm kelll…! – suttogom Ville szájára, miközben fél kézzel a hátam mögé nyúlok, kipattintom a melltartóm apró kapcsát, és már vonom is le a vállaimról a fekete csipkedarabot. Elegáns kézmozdulattal tartom ki oldalra, és egyszerűen kiejtem az ujjaim közül.
Szemérmetlen magabiztossággal húzom magam ki Ville előtt. Vonásaim közt még mindig ott trónol a színpadias beképzeltség.
Már csak a bugyi van rajtam.
Félrehajolok, Ville-t mégsem kéne megfejelni, meg van odalent más is, ami egyelőre nem hiányzik az arcomba.
Szép lassan letolom a bugyimat. A térdemtől már magától csúszik le a lábaimon. A bokáim körül fekszik. Kilépek belőle.
Visszanézek Ville szemeibe. Már a szokásos kedves, kislányos mosolyommal. Az ujjaim gyengéden fonódnak a kezére.
- Gyere. Megmosom a hátad. – búgom, s ezzel magam után vonom a zuhanykabinba.
Ha nem előz meg a művelettel, megnyitom a csapot, és a zuhanyrózsából záporozni kezdenek a kövér vízcseppek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ice, ice baby! - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 9 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» Let me swim in your blood, baby
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-