KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2015 7:28 pm

Épp beérném Ville-t még a pályaszakasz elején, amikor belehúz. Hangos bőgéssel zúg előre. A bukó alatt rejtve marad a torkomon kiszökő rövid nevetés.
Szökünk, szökünk?
Én nem bánom, hogy élvezi. Le sem tagadhatja. Szinte szerelmesen simul arra az acélszörnyre.
Jön egy kanyar, és eltűnik a száguldó páros előlem. Lassítok, s mikor én is odaérek a kanyarba, mélyen bedőlök. A belső térdem épp csak centikre van az aszfalttól.
Különleges, semmihez sem fogható érzés, közel a száguldáshoz, Mégis csak kóstolgatjuk még a versenypályát.
Egyenesbe érve ismét felegyenesedik alattam a járgány. Szinte rajta fekszem, hogy minél kisebb legyen a testem felületén a légellenállás.
Ville jócskán élen jár. Bizonyosan fürdőzik az élvezetben. Pontosan tudom mit érez, mi zajlik benne. Egy csónakban… vagyis motoron evezünk. Sebesen zubog a vér az ereiben, veszettül hajtja előre. Alattomban arra ösztökél, hogy lépd át a hang terjedési sebességét. Ilyenkor kell észnél lenni, nem szabad engedni a vágynak. Pedig vonzó lenne. Nekem is.
Gázt adok, hogy fülön csípjem ezt a pimasz szökevényt. Ott lihegek kitartóan a nyakában. A fekete BMW sportmotor hangja felerősödik a kezem alatt, s besorolok Ville mellé.
Nem láthatja az ördögi vigyoromat, ami kettévágja az arcomat.
- Jíhááá! – rikkantom el magam a plexi mögött. A hangomat totálisan elnyeli a két motor istenes szinkronbömbölése.
Teljesen más itt, ezen a szabad pályán féktelenül hasítani az aszfaltot, mint bent a városi fogalomban, vagy az autópályán két város között. Ott megvan rá az esély, hogy ilyen játékos manőverekért a nyomodba szegődik egy szirénázó rendőrkocsi.
Ville, mint akit legalább tényleg egy tucat rendőr üldöz, megint ráadja a kakaót és meglép előlem.
Na, mi van? Kergetőzni akarsz? Tetszik, hogy futok utánad? – fogalmazódik meg bennem a gondolat, mire megrántom a gázt, hogy aztán újra visszavegyek a következő kanyar előtt.
Nem rontom el Ville szórakozását. A bukóm alatt röhögcsélve űzöm a srácot, ameddig kell. Nem ráz le egykönnyen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2015 9:46 pm

És ITTVAN! Végig mögöttem, hol mellettem, hol engem megelőzve... Beérem... Egy darabig rendesen tartom a tempót vele, és megkóstol egy érzés hogy a fejem felé emeljem, belevigyorogjak a szemeibe, de jól tudom ez baromság.. Csak egy rossz mozdulat.. Csak egyetlen nem figyelt moccanás ahogy hasít a tempó és máris a földön találhatod magad. És nem vágytam most újabb kórházi ellátásra. Sem én.. sem a motorom.

Újabb kajak gáz, de arra figyelek hogy nagyon el ne hagyjam. Hogy hányadik kör?? Azt már rég nem figyelem, csak játszom vele... Kóstolgatom... Hol innen.. hol onnan kerülöm hátulról körbe, mint a legyek! Kiélezve a veszélyes helyzetekre, ahol azért nagyon nem zavarom meg.

Az idő telik.. a vér fárad. Nemhiába hajt egy ilyen helyen előre a kokain istene, de ha nem vagy gyakorlott és nem vagy edzett...
A boxutca közeledő kijáratánál előzöm egy kicsit be. Tudom hogy lát, érzem, amikor csak egy egész kicsit fejjel kifelé intek. Hogy jön.. nem jön.. ő dönti el, nekem elég volt ebből. Egyelőre. Most le tudnám öblíteni az egészet egy pofa sörrel.

Azzal kikanyarodok a lehajtón...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Május 14, 2015 7:58 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 13, 2015 10:02 pm

Nem mintha bármi tétje lenne, de hagyom, hogy Ville kiélvezze az élmezőnyt. Méterekre előttem hasít. Egészséges távolságra maradok le tőle. Hadd repesszen. Biztosra veszem, hogy figyel a visszapillantóból. Egyikünk agya sem száll el, nem csinálunk hülyeséget, mégis átadjuk magunkat a nekünk járó sebesség kétkerekű élvezetének.
Nem számoltam a köröket, de egyszer csak látom, hogy Ville a boksz utca felé irányzékol. Követem és ráfordulok. A motorom megnyugszik alattam, a hangja is finomodik.
Ha Ville megáll, odahajtok mellé és ott parkolok le. Leállítom a járgányt. Készségesen elhallgat.
Lehúzom a bukómat, s megtartom az ölemben, közben is lábbal támasztok. Megrázom a fejemet, mire hosszú, hollófekete sörényem táncolva omlik a vállaimra.
- Húúú!!! Ez király volt! – rikkantom lelkesen. Még mindig pezseg a vérem, csiklandósan bizsergeti az ereimet. Ráadásul érzem, hogy becsületesen kimelegedtem az overálban. Csorog a víz a hátamon.
- Kösz, hogy elhoztál ide. Imádom. – nézek Ville szemeibe, ha már nincs rajta a bukó. Ha mégis, akkor csak igyekszem elkapni a pillantását.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 8:22 pm

Becsorogva a korábbi box elé, a motor a fékkel hirtelen nyikordul meg. Megáll... Ahogy én is vele, és amikor a lány beér, megállítva a dübörgést, lehúzom a fejemről a bukómat.
Vigyorgok.. Takargatni se tudnám az érzést, de eszemben sincsen, amikor az ő fejéről is lekerül a cucc, és felhangzik a visongó nevetése.
Nekem is nevetnem kell.

- Vagyis élvezted! - vigyorgom a szemeibe, és nemm.. akaródzik leszállni még egyelőre, rendesen odaragadt a seggem. - Le se tagadhatnád.. - nevetek másodszor, és csak aztán szívok kiadós levegőt a tüdőmbe, émelyítő ez az érzés! A visszatérés..

- Most pedig.. - lököm aztán csak fel magam a nyeregből hogy újabb kiadós levegőt vehessek. Most már teli tüdőből - mit szólnál egy sörhöz!? - vigyorgom megborzolva a csatak vizes fejemet, és inkább én is rázok rajta egyet - Csak folyadékutánpótlásnak. - fektetem a bukót a motorra, és megindulok, már ha kér belőle, lássuk még mindig ugyanott van e a rejtett tartalék. A hátsó fal mögött betárazva a szerelőműhelyben.
Lehet mákunk lesz!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 10:01 pm

Harsány nevetés rázza meg a mellkasom.
- Még jó, hogy élveztem!... Eszemben sincs tagadni. – kacagok Ville-vel. - Rohadt jó volt! Máskor is jöhetnénk. Már ha lehet. – döngöm. Beharapom az alsó ajkam, közben is Ville arcát, a szemeit fürkészem.
Ő is leszáll a motorról. Figyelem a mozdulatot, amivel elfésüli a haját. Megizzadt, nem csak én.
- Sör? Miért? Van? – persze, hogy benne vagyok. Jól esne, bár nem tudom itt hol vadászunk effélét. - Jöhet. – bólintok mosolyogva, s elindulok arra, amerre Ville. Mellette sétálok, menet közben szétzipzározom a dzsekim, ne süljek már meg alatta.
Leesik hová megyünk.
- Mi mást rejtegettek még a műhelyben? – sandítok somolyogva Ville-re.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 14, 2015 10:27 pm

- Nincs akadálya.. - kellemes mosollyal adom elő az érzést, mert tényleg nincsen. Most már.. nincsen.
Le is rántom magam a motorról, csak mert kiizzadtam vagy két litert. Oké, lehet csak egy fél volt, de egy kis sör mindig jól jön a nagy eseményekre, és most én se kívánom a rövidet.

- Elvileg.. kell lennie.. - magyarázom, de közben már befelé tartok, a kérdés hogy jön e velem, mert ha nem, én akkor is csak az orrom elé beszélek, max emelem a hangerőt. - Már haaa... Nem változott olyan nagyot a világ két év alatt, és NEM IS TETTE! - széles a vigyor a fejemen, mert TÁDÁÁÁM! Persze végig ott tartott mellettem szóval neki se kell ecsetelnem milyen kincsesláda is rejlik itt, igaz.. csak egyetlen karton, úgy néz ki a fiúk - vagy valaki más - rendesen felhajtott a garatra az utóbbi időben, mert rendesen megcsappant a készlet, de a hatüveg is több mint az együvegsem, szóval teljes a boldogság.. - hajolok le érte, és emelem ki a jobb hátsó kiszögellés elrejtett részéből ahol valaki.. mindig bekészít egy tetemes adagot. Csak a megfáradt vándor egészségére!

Kirántok egyet.. meg mégegyet, aztán az elsőt a kezébe nyomom ahogy a másik négy lekoppan az egyik asztalon, hátha szükség lesz még rá.

- Ne akard tudni.. mi mindennek volt már tanúja ez a műhely.. - vigyorgom telibe, nem térve ki Vespa.. 'barátnőire', na meg úgy minden kis csitrire akit felizgat az olaj bűze. Voltak itt kemény menetek!
Minden csak pénz kérdése..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimePént. Május 15, 2015 11:14 am

Naná, hogy megyek Ville-vel a szerelőműhelybe. Le sem tudna vakarni. Beérve a helyiségbe elő is halássza a titkos tartalékot. Pasik… mosolygom meg csendesen. Meg még tényleg ki tudja mi a szöszt rejtegetnek itt.
- Sejtem… – magyarázom sunyítva. Ezekbe a dolgokba jobb bele nem gondolni. Épp elég, hogy tudom miféle történések esnek meg a Vespa félék, meg az egyéb nagy rockerek köreiben.
- Kösz. – veszem el Ville kezéből a sörös dobozt, és feldobom a hátsóm az asztalra. Bokánál összekulcsolom a lábaimat. Azokat lassan lóbálva ücsörgöm.
- Erre az estére. – emelem a levegőbe ünnepélyesen az üvegem, - … És Rád! – teszem hozzá döngve, ajkamon cinkos félvigyorral. Ha Ville elérhető közelségbe van, a söréhez koccintom a sajátom.
- Elképesztő egy fickó vagy. Van fogalmad róla? – ez amolyan költői kérdés, nem feltétlenül kell rá válaszolnia.
Egyszerűen csak...
- Csodálatos vagy. – duruzsolom, mire az iménti mosoly, ami még mindig ott feszül az arcomon, kedvessé finomul. Kerek-perec megmondom mit gondolok róla. Tökre tiszta az agyam, úgyhogy nem az alkohol beszél belőlem.
Merőn azokba a pokolian szép férfiúi szemekbe fúrom a pillantásom, miközben kinyitom a sörömet és belekortyolok. A művelet közben sem eresztem Ville pillantását.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimePént. Május 15, 2015 1:08 pm

Rám.. Ez még biztosan visszahangzik a fejemben, de itt valami más sokkal jobban érdekel. Szorítom az üvegem ahogy közelebb lépek, a kupakot egyetlen mozdulattal csavarom meg és lehullik magam mellé a földre.
Csak közvetlenül a lábai előtt állok meg. Csak figyelem.. Ahogy a szemeimbe néz, én is az övéibe, és én is meghúzom az üvegem. Csak aztán költözik ki oldalra, csúsztatja fel az alját mellette az asztalon a jobb kezem, és hagyom az üveget a fenébe.

- Szerintem meg te vagy csodálatos. - lépek egész közel. A térde súrolja a bőrruhát, sőt még annál is közelebb, ahogy két kezem megtámaszkodik a két oldalán az asztalon. Ismerős egy érzés.. Egész.. emlékezetes, mégse csókolom meg. Még.. nem. Rá várok. Talán arra hogy most ne vegyek el.. Most ő adja magát nekem.
Mindennél jobban vágyom rá...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimePént. Május 15, 2015 1:57 pm

Viszontbókoló szavaira elvigyorodom.
- Ez ellen nem tudok vitatkozni. – dünnyögöm halkan egy apró vállrántás kiséretében.
Ville az asztalra támaszkodik mindkét kezével mellettem. Egészen közel hajol hozzám.
A szemeit nem engedem el, ilyen távolságról elég nehéz is ellenállni a vonzásuknak. Beléjük lehet veszni teljesen, el lehet bennük szédülni. Valamiféle várakozás fénye ül bennük. Valahogy egyértelmű a helyzet, hozná a következő pillanatot. Hogy gyanítom-e Ville mire vár? Talán.
Sejtelmes félmosolyra görbül a szám fél sarka. Okosdin belemosolygom az arcába. Nem pislantok, csak mereven, kitartóan farkasszemezek vele.
Végül halk kacaj tör ki a torkomon. Egy kicsit félrefordulok Ville-től, míg leteszem a sörösüvegemet. A talpa tompán koppan az asztalon mellettem. Visszanézek Ville-re, és nemes egyszerűséggel, nőies lágysággal két tenyerembe veszem az arcát, hogy finom erőszakkal magamhoz húzzam, s végül az ajkamat szerelmesen az övére forrasszam. Semmi mohóság, semmi kapkodás nincs a mozdulatban.
Nem csak Ville vágyik erre a csókra. Én is.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimePént. Május 15, 2015 2:35 pm

Rövid mosoly.. Ennyi ami kiütközik a képemen, miközben még mindig a szemeit nézem. És eszemben sincs elengedni. Sem őt, sem azokat a szikrázó szemeket. Egy teljesen új oldaláról mutatkozott ma meg. Ez az este a féktelenségé.. a határok messzibe száműzése, és az élvezeteké.

Kitartok ahogy mozdul. Szemmel nem követem ahogy üveg alja koppan a fémen, jól tudom mire készül. Várakozással tölt el. Feszülten?? Még talán azt is... Aztán ahogy felhangzik a hirtelen nevetése, újabb mosoly fut ki az arcomon. Szeretem ezt a hangot. Szeretek mindent ami itt van vele, és ahogy két tenyere felcsúszik a bőrömre, nem kell megvárnom amíg közeledik, lecsukódik a szemem.

Hogy meddig vagyok partner benne? Hogy meddig kergeti játékosan a nyelvem, nem lerohanva vagy üldözve, egyszerűen minden mozdulatát követve, nem számít. Ahogy az idő sem, amikor megereszkedik a testem, két kezem lefejti magát az asztalról hogy még közelebb lépjek, már nem érdekel hogy neki nyomódom, és nem, nem akarok tőle többet egyszerűen csak éreznem kell.
Jobb kezem felfut az állcsontjára előttem, jól esik hogy a kezemben tarthatom, míg a ballal.. a combján csúszva végig, követve az oldala.. majd a válla, ahogy a nyaka oldalára fonódik a kezem, hogy aztán a másikkal is a kezembe emeljem, és úgy tartsam meg a kezeimben. Akár holnap reggelig tudnám ezt művelni vele. Akár...
Akármit el tudnék képzelni vele...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimePént. Május 15, 2015 6:27 pm

Újabb mosolyra késztet a látvány, kedvem lenne röviden felkacagni, amint Ville előre behunyja a szemét. Látom rajta, hogy várakozik. Tudja mi fog történni, mire készülök. Tudom, hogy tudja. Eszemben sincs palástolni, hogy én is vágyom erre a csókra. Istenien csókol, ezen nem segíthetek. Gyenge vagyok!
Az ajkaim lágyan harapdálják, kóstolgatják az övét. A nyelvemet még nem vetem be.
Ville közelebb húzódik hozzám, neki nyomódik a térdeimnek. S ahogy mindeközben még végigsimít a testemen, egy futó pillanatra megrezzenek. Csupán a régi beidegződés. Önkéntelen reakció, holott teljesen átadom magam az élvezetnek, amit ez a szenvedélyes csók, amit Ville vált ki belőlem. Fürdőzöm a közelségében, a gyengédségében, a szenvedélyében. Még senki nem volt rám ilyen hatással. Kábítóan megragadó. Képtelenség elsétálni az érzés mellett.
Észre sem veszem a változást, de ahogy ott áll előttem, fölém tornyosulva, hozzám préselődve, a térdeim engednek, széjjelnyílnak, és már közöttük is van. A combjaim közrezárják az övéit.
Ahogy Ville-t csókolom, a két tenyerem hátracsúszik az arcán, az ujjaim fésűként túrnak bele a hajába, hátrasiklanak a tarkójára. Érinteni akarom, érezni a bőrét, a haját, érezni a tapintásukat.
Onnan is tovább megy mindkét karom, mire már a nyaka köré fonom azokat. Szinte magamhoz láncolom Ville-t.
Félrebillentem a fejem, s a nyelvem befurakszik Ville ajkai közé. A nyelvem a nyelvével vív érzéki csatát, élvezkedve, lázasan, mintha soha nem akarnám abbahagyni. Egy csók, de olyan varázslatos, hogy beleszédülök. Nem akarom Ville-t elengedni.
Nem. Ez nem a száguldásból maradt adrenalin a véremben. Ez a saját, vegytiszta vágyam.
Most minden olyan tökéletes. Boldog vagyok. Úgy, mint soha azelőtt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 12:54 am

Az ajka kérdez.. az enyém válaszol. Nem erőszakosan és vezényelve, csak válaszul az ő kérdésére, és valami mesteri az érzés!
Élvezem.. Úgy, ahogy már nagyon régóta semmit nem, és ahogy a teste közelebb enged, eszemben sincs nem engedni neki.

Jobb kezem elengedi az arcát.. ahogy érzem ő is belemelegedik, és most az kúszva végig le, kis híján az oldalán, kapaszkodik a fenekébe, hogy úgy rántsam közelebb, bele, egészen az ölembe, de egy pillanatra se engedjem el. A másik kezem is csatlakozik.. egyre vehemensebben falja a nyelvem, de csak úgy ahogy ő enged nekem, eszemben sincs ellene menni.
De aztááán...
Nem tudom mikor.. nem tudom mennyi időbe telik bele, vagy mi váltotta ki, de csak arra ösztönzöm hogy elengedjen, csak a nyelve, és ha mázlim van, még mindig belefűzve a kezeibe, csak alig néhány centire távolodom el. Lihegek.. ez nem vitás, a közelsége rendesen emelte a véremet, hát még a nyelve! De eszemben sincs lerohanni, viszont..

- Bízol bennem..? - kérdezem, a szemei között járatva a tekintetem és hogy mire készülök?? Háát.. hogyha enged nekem, sanszos hogy egész hamarosan kiderül. De ha nem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Május 16, 2015 1:08 am

Az én pilláim is behunyva.
Ville szája kezdetben csak lassan, komótosan, óvatosan olvad össze az enyémmel. Érzem a visszafogottságát. Tőle hirtelenséghez vagyok szokva, egészen újszerű ez a szerényen várakozó magatartás. Talán rám vár. Arra, hogy én kezdeményezzek. Talán valami egyértelmű jelre vár, hogy szimpatizálok vele. Megteszem, amit szavak nélkül kér tőlem. Nem nehéz. Egy mélyről jövő, sürgető érzés hajt. Elemi vágy. De nincs benne semmi mocskos vagy durva. Ez is én vagyok, ahogy kiderül.
Azt meg fel sem fogom, a testem milyen ösztönösen cselekszik. A térdeim… Nyitok felé. Tudattalanul is közelebb engedem magamhoz. A vastag falat, amit magam köré építettem védekezésül, azt Ville valami iszonyú alattomos ügyességgel, lépésről lépésre lerombolta. Mellette valahogy csak… elfelejtem a múltat, és a félelmeim lapítva kushadnak a lelkem sötét mélységében. Jó érzés nélkülük. Két karom a vállain támaszkodnak, ahogy a nyakát ölelem. Bal kezem ujjai a jobb csuklómat fogják, mintegy könnyed bilincsbe zárva így Ville-t.
Őrület mit vált ki belőlem ez a srác. Sugárzó lénye szinte bekebelez. Csöppet sem bánom, hogy ekkora hatással van rám.
Tetszik a haja tapintása. Most nedves az izzadtságtól, kócos, de puha. Az ujjaimmal szórakozottan kezdem el pödörgetni, piszkálgatni a tincseit, ahogy elérem azokat.
Ville a nyelvével, az ajkával, a csókjával csábít. Imádom. Azt is, ami történik. Bensőm minden kis rostjával könyörgök neki, hogy csókoljon még. Olyan kellemes így. Nem is akarja abbahagyni. A nyelve gyakorlottan deríti fel a számat és kergeti táncba a nyelvemet. Újra és újra végigsimítja az enyém az övét. Lassú erotikus játszadozás. Minden csupa érintés és simogatás.
Érzem, ahogy a keze megindul lefelé rajtam, és ahogy a végén határozott erővel belemarkol a fenekembe. Először az egyik, majd a másik keze dolgozik, és még inkább az ölébe ránt.
Ekkor dermedek kővé. Ville teljesen a combjaim közt van. Összeérünk odalent, mégha ruhán keresztül is. Roppant… kiélezett, tűzforró a helyzet. Valahol zavarba ejtő, de nem kap el a pánik.
Amikor Ő, akkor szakítom el a számat az övéről én is. A szemeim felpattannak. Levegőért kapok, hangtalanul zihálok. A szívem őrülten verdes.
Ville pillantásába fúrom a sajátom. Az arca ott lebeg az enyémtől alig egy centire. A lélegzeteink összekeverednek. Nyelek egy nagyot, az ajkaim résnyire nyílva.
A kérdésre bólintok. Hang csak aztán hagyja el a torkom.
- Igen. – felelem egyszerűen, hezitálás nélkül. Szinte úgy sóhajtom ezt a szót, miközben töretlenül nézek abba a kristályhidegen ragyogó zöld szempárba.
Fogalmam nincs Ville mit akar, mire készül, de valahányszor megkérdezte, hogy bízom-e benne, vagy megkért rá, még nem ártott nekem. Semmi okom az aggodalomra.
Remélem…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 18, 2015 6:51 pm

Megfeszül! Érzem benne, ez megálljt parancsol a fejemben, és az ujjaim is engednek. De nem vonulok vissza. Hagyom hogy ő lépjen, és ha szökni akar... De nem lép meg. Továbbra is ott van a kezeimben, én meg csak lassan engedem az ajkát.
A szemeibe nézek. A levegőm zihál, ki az isten bírná nyugodtan mellette, mégis valami más villan a fejembe, valami isteni és mámorító. És ahogy végre megkapom az igenemet, eszemben sincs nem engedni neki.

- Akkor csak élvezd.. - suttogom már a végét a bőrére ahogy csiklandozza forrón a leheletem, közelebb hajolok, egész az arcára ahogy a következő csókom éri a szája jobb szélét. De nem húzódok el. Még mindig ott van a kezeimben, megnyílik az ajkam, csak hogy a bőrét ízlelhessem és lassan húzom végig az állcsontja élén vele együtt a nyelvem.
A fülénél állok meg. Csak mélyen beleszippantva a hajába az orrom előtt, magamba húzom az illatát, amit annyira imádok. Nyelnem kell. Idáig hallom a hangot, de most nem mosolygok. Valamiért most nem, de aztán újult erőt veszek, és csak az ajkaimmal tapogatom le a terepet, a nyakát.. a bőrét.. lassú csókokkal halmozva el, lefele, a nyaka vonalát érintem, a bordám veszettül dönget, de most nem figyelem, csak előre, a két combjára fut a fenekéről a két kezem, és lassan, de valamivel szorosabb erővel lassan marok bele.

Hogy meddig tudnám ezt játszani vele? Kérdés meddig bírom erővel. Visszafogottsággal, vagy elfojtott szenvedéllyel, de kurvára kitartó vagyok!

Vagggy... mégsem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeHétf. Május 18, 2015 11:15 pm

Ville mindig azt kérdi, bízom-e benne. Igazából vigyorra késztet a kérdés, mert tudhatná, hogy fenntartások nélkül.
Akkor csak élvezd.
Nagyon halkan felkuncogok, az alsó ajkam beharapom. Zavaromban egy pillanatra lesütöm a szemem, majd visszanézek Ville lélektükreibe. Alig teszek így, már közelebb is hajol, és a szám sarkán érzem az övét, ahogy gyengéden megcsókol. Egy pillanatig csak szoborrá dermedve tűnődöm az élvezet horderején, ami egyenesen elkábít és odataglóz az asztalra. Hangtalan, apró sóhaj hagyja el a tüdőmet, s lassan leereszkednek a pilláim. Teljesen átadom magam a történéseknek, bármi legyen is az.
Megrándul a szám. Mosolyognék. Vágyakozástól feszülten várom mi következik. Ville nem várat meg sokáig. Játékos, lágy ajka gyengéden érinti az államat, s a vonalát követve, kicsit elidőzve a fülemnél, a nyakamat kezdi ilyformán kényeztetni. Cirógat a lehelete, csiklandozza a bőröm. Hallom, ahogy levegőt vesz. Tébolyító. De az igazi szó, amit erre keresek, az az izgató. Ha nem ülnék, most tuti ledöglenék az asztalról.
- Ville… – lehelem alig hallhatóan a nevét, szinte úgy szökik ki a számon, mert nem egészen vagyok magamnál. - Ez… annyira… jó…
Ville és az érzéki merénylete áttörhetetlen bűvkört vont körém. Nincs menekvés. Úgy érzem, mintha a testem lebegne, mintha könnyű lenne, mintha szállnék a végtelenben, mintha… kiterjednék. Eggyé válok a csókokkal, édesen gyötrőek. Valami megmozdul bennem, a vérem felforrósodik, égetve szökik az arcomba. Kimelegszem tőle. Az egész arcom pulzál, sőt, odalent az az apró titkos kis gombocska is sajgón fellüktet a combjaim mélyén, ahogy a kellemes inger végigcikázik a testemen. Érezhetően megrázkódom, ahogy megborzongom.
Kizárólag Ville lélegzetvételeire, a csókjaira és az érintésére tudok koncentrálni. Forog velem a szerelőműhely.
Úristen! Mindjárt lefordulok innen… Minden erőm elszáll. Elgyengülök. El akarok.
A karjaim lecsúsznak a vállairól, s megállapodnak a felkarján. Az ujjaimmal gyengén, erőtlenül kapaszkodom bennük, miközben a fejem enyhén félredöntöm, jóhiszeműen felkínálva a nyakam. Újabb sóhaj kúszik ki a torkomon a résnyire nyílt ajkak közül.
Ville szavai még ott visszhangzanak a fülemben: csak élvezd. Mintha lehetne mást tenni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeKedd Május 19, 2015 3:41 pm

Nem számít mikor indul meg a jobb combján figyelő kezem, az egész annyira automatikus, önkéntelen ahogy csak csúszik, egyre feljebb, újra az oldalán tapogatva le, fel a vállán.. a nyaka másik oldalán, és a tarkóján a hajába fűződve a fejét a jobb tenyerembe emelem. Csak hogy jobban hozzáférhessek.
Ő is partner benne. Érzem ahogy enged, és eszemben sincs nem tovább folytatni. Megremeg.. Érzem az egész testében, ahogy megfeszül a kezeimben és ahogy én is.. ja, keményedem, de ez kurvára nem számít most.

- Mhm..? - kérdezem a bőrébe, de valószínű önkéntelen a reakció mert nem figyelem, de ahogy beszél, tovább, kidugom a nyelvem, erőteljesebben mint eddig hogy úgy induljak vissza le, a nyaka alatt előre, majd végignyalva középen, a fejét hátra kényszerítve az álla alatt állok csak meg. Nagyot nyelek. Mielőtt elemelkedem róla és a szemeibe nézek. De még mindig nem szólalok meg. Egy kicseszett nagy sóhajt is visszakényszerítek, de elengedem az arcát, hogy ha nem avatkozik közbe megint cselekedhessek.

Egy hang nélkül. Egyetlen szó nélkül vezetem a bőrkabátja cipzárjára a szemem, majd a másik kezem is engedve, a mellkasánál fűzöm alá a két tenyerem, hogy ha továbbra sem ellenkezik, egyszerűen csak a háta mögé az asztalra ejtve leengedjem.
Hogy miért?? A két válláról csúszik vissza a két kezem, végig a karjait ölelve körbe, lassan és ösztönösen, simítva a bőrén, míg a tenyerét el nem érem, és leemelve a karomról őket, hüvelykemmel belemasszírozok.
A szemeibe nézek. Megint és első körben, felmérem az arcát, a rezdüléseket, aztán... ha továbbra sem áll ellen, jobb tenyere közepén végighúzom a nyelvem.

Hogy hogy folytatódna tovább a történet?? Egész izgalmasan, ha nem itt.. ha nem most.. és nem szorítana az idő minket...
De végül is kit érdekel!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 12:16 am

Betölti a fülemet Ville halk morranása, a szuszogásával együtt, ahogy a levegőt veszi.
A szemem még mindig szorosan behunyva, és hátravetett fejjel adom át magam Ville kénye-kedvének.
Beleolvadok a történésekbe, és az érzékeim elveszítik a külvilágot.
A keze még a tarkómat fogja, Nyögök egyet. Éva vagyok az édenkertben, Ő pedig a kígyó, és nem tudok ellenállni neki. Gyötrelmesen jól csinálja. A testem rezonál, és bágyadtan ücsörgöm az asztalon, kábultan az érintéseitől. Ha nem fonná körém a karjait, minden bizonnyal leomlok a szerelőasztalról.
A nyakamon szaladó csókok elfogynak, az államon érzem az utolsót, s komótosan felemelem a fejem. Kábultan felnyitom a szememet és mély lélegzetet veszek. Ville lélektükreiben, esküszöm, a legvadabb tűz lobog, amit valaha láttam. Fénylenek. Izzanak, mint a parázsra vetett drágakövek.
Nem szól, csak elengedi az arcomat. A következő pillanatban a lélegzetem kihagy, miközben a mellkasomhoz nyúlva letolja rólam a bőrdzsekit. Tiltakoznom kéne, de nem megy, teljesen megbénít a helyzet újszerűsége, és a férfiúi gyengédség. A lágy törődés, amivel Ville dédelget.
Felsóhajtok. Egy érzés élesen, tisztán jelez az ágyékomban. Azt hiszem… az Ő vágyát is érzem odalent hozzám préselődni a két combom közt. A gondolatra szemérmesen lángolni kezd az arcom. Uramistenborogass! A szívem lázasan verdesni kezd. Hirtelen nem tudom megmondani, hogy akarnám-e AZT, vagy nem. Kissé vegyesek az érzelmeim, a gondolataim a kérdéses dologgal kapcsolatban. Akarom is, meg nem is.
A marka végigfut a karomon, végül a kezemet elérve, az ujja belemasszíroz a tenyerembe, amit a szájához húz, és megcsiklandoz a nyelvével. Úgy érzem, hogy a szívem menten megáll! Őrületesen jó. Az inger végigszáguld a gerincem mentén, élesen belém csikar. Veszettül csikis vagyok, nem tehetek róla. Kissé fészkelődni kezdek ültő helyemben. Öntudatlan reakció.
Ville szakértő. Tetszik amit velem művel, ahogyan műveli. Elérzékenyülten hagyom magam. Az agyamat elborító ködön át kínzó vágyat érzékelek csak. Bármi is ez, valami pompás érzet. Valahol a fantázia és a valóság közt lebegek, egy olyan helyen, ahol nincsenek markáns határok. Alig vagyok képes parancsolni a testemnek, hogy mozduljon meg és cselekedjen.
Homályos tekintettel pislogok Ville-re, mire lassan a homlokának döntöm az enyémet. Hangtalanul zihálok. Dúl bennem az izgatottság. A jobbom, amit kényeztet, mozdul. Ha hagyja, kinyújtom az ujjaimat és a hegyükkel megcirógatom az arcát a szája körül, majd rásiklanak az alsó ajkára, hogy szórakozottan kövessék és megrajzolják a vonalát. Leheletfinoman, elmélyülten tapintom Ville-t, míg a másik kezemmel az asztal szegélyébe kapaszkodom.
Nem akarok, nem tudok mit mondani. A tetteim beszélnek helyettem. Nem akarok megmozdulni, csak egy örökkévalóságig belélegezni a bőre sajátos illatát, kóstolni a száját, érezni a csókja ízét.
Odafúrom Ville-hez az arcomat és ismét az ajkára tapasztom az enyémet. Egyszerű, kedves, puha csók, bátorításra szoruló, de nem a leggyámoltalanabb. Talán segít eldönteni, milyen véget érjen ez az este.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 1:30 am

És felnyög! Valahol a háttérben érzékelem, mégis nagyot dob a véremen, ami.. ahogy.. na igen, nem maradnak el a következmények, mégsem engedem, haladok.. tovább.. KITARTOK! Nem rohanom le, pedig minden egyes idegsejtem ezt követeli tőlem.

Csak nyelni tudok.. na igen, már ha az segítene, de véghez viszem a tervemet. Hullik a kabát, nem akadályoz meg benne, ahogy a kezeim végigvonulnak a bőrén, végül a kezeimben a két tenyere, mégis csak az egyikkel játszadozom. Egyszerre..
Hallom a halk sóhajait.. Az érzésre muszáj megint nyelnem, de amikor készülök, a következő lépésre, ő az aki nekem dől.

Nem ellenkezem. Hagyom, hadd pihenjen.. élvezzen, vagy csak barátkozzon az érzéssel, velem.. amikor.. ha nem is hirtelen, de számomra váratlanul nyílik meg a tenyere, veszi át az aktív szerepet, mire feszülten elmosolyodok. Csak egy rövid pillanatra, vagy lehet percre ahogy az ujjai érintenek, de ahogy a számat.. majd azt követi a szája az enyémen, már nem hezitálok többet.

Nem vadul.. óvatosan kapok bele elsőre, majd egyre erőteljesebben, ahogy még inkább nekinyomódik a testem, érezni akarom! Muszáj hogy érezzem, ahogy ha ő nem is próbálkozik, szerepet kér belőle újra a nyelvem, és jobb kezem máris megint a tarkójánál tart ellen, ahogy a bal.. lassan simulva végig a hasfalán keresztbe, csak részben gyűrve meg a pólót, talán a bőrét is érintem, amikor megszólal a telefon..

Nem zenél, csak zizeg. Lehalkítottam, még mielőtt elkezdtük ezt az egészet, mégis kérlelhetetlenül zörög a gatyámban, tőlünk nem is olyan messze kiterítve, de most.. egy percig se érdekel.
KURVÁRA NEM!
És ha ő nem ellenkezik velem.. most mindenki elmehet a retekbe!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 1:02 pm

Vadul cikáznak a fejemben a gondolatok. Az érzéseim is hasonlóan kavarognak. Minden porcikámban remegek; az izgalomtól, a vágytól, a félelemtől. Mindez, amiben most részem van, egy ismeretlen világ. A bennem születő érzelmekkel együtt.
A hév, a mohóság, amivel Ville falja a számat, emésztő. Egészen kimelegszem a csókcsatától. Behunyt szemeim mögött is szédülök. Meg kell benne kapaszkodnom, a derekán a kabátjában. Az ujjaim szinte belefehérednek, úgy markolom.
Ville tenyere a hasamon, részint felgyűri rajtam a felsőm. Közvetlenül a testemen, a bőrömön érzem a kezét. Esküszöm, éget az érintése, mintha forró lávába dobtak volna, a véremig felforrósít.. Hirtelen szakítom el az ajkam tőle és kapok ekkor levegőért. Megragadom a kezét. Az ujjaim szoros satukánt fonódnak a csuklójára, hogy megállítsam.
- Ville, kélek... ne… – nyögöm kissé kétségbeesetten, s mélyen a szemeibe nézek. A tekintetemmel könyörgöm neki. - …Ne itt. – fogalmam sincs mit ért ebből.
Halkan zihálok. Az elsőt, nem egy műhelyben szeretném letudni. Már ha…
Az még mindig nem tiszta bennem, hogy akarom-e azt, ami készülőben van köztünk, de amennyire meg tudom ítélni, a testem epekedik Ville-ért, azért, hogy Ő legyen velem úgy. Az ölemben csiklandoz a bizsergés. Jól tudom mit jelent ez. Olyan sokáig tartottam magam távol a szexualitás legkisebb morzsáitól is, hogy talán legfőbb ideje lenne túllépnem a saját szabályaimon.
Nem veszíthetek semmit. Nem lehet baj. Nincs mitől félnem. Bármi történjen folytatásként, biztos vagyok benne, hogy Ville lenne az utolsó ember, aki bántana.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 3:47 pm

A felismerés hirtelen ér! Tényleg elkapkodtam volna?? A kezemen szorító keze, és az övé a szemeimben, egy pillanat alatt józanít ki.
Engedek.. Elengedem, lassan húzom el tőle a kezem, akár szorítja még közben akár nem, de nem tudok a szemeiből kivergődni.

- Ne haragudj.. - zihálom a sűrűjét elnyelve, és alig hátrálva meg, csak hogy egy kis lélegzethez engedjem, hallom is hogy szól a folytatás.
Nem az amit vártam. Amire számítottam, és ez valahogy megkönnyebbüléssel tölt el.
Nyelnem kell, már sokadszor, a telefon közben valahogy elhallgatott, de én még egy lépést távolodok.

- Igazad van.. - a hangom mély, némileg rekedt, de szükségem van néhány percre, amíg összeszedem a részleteket, ezért megköszörülöm a torkomat. A telefon ekkor kezd megint zizegésbe.
Felé fordulok, de még mindig nem érdekel ki és mit akar tőlem, helyette inkább a lányra nézek.

- Tűnjünk el innen. - egy félszeg mosoly. Na igen, már ez is kiütközik a képemen, ahogy jobb kezem az övéért nyúl, ha még mindig az asztalt szorítja előttem és lefűzve róla az ujjai közé fűzöm az enyéimet. - Úgyis mutatni akarok még valamit. - most már erőteljesebb a mosolyom, az a kibaszott telefon viszont csaknem enged, ezért kifűződve az ujjaiból felemelem a kezemet.

- Egy perc. - azzal ha nem akadályoz benne ellépek, felrántom a gatyát, kivadászom belőle azt a tetvet és egyetlen mozdulással kinyomom.
Nem érdekel ki kereshet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeSzer. Május 20, 2015 8:40 pm

Ville egyáltalán nem kapkodott, nem sürgetett, nem kényszerített semmire, de nem szeretném, hogy tovább vetkőztessen. Ha valaha lefekszem vele, azt akarom, hogy az az együttlét egy nyugodt helyen történjen meg, ahol nem versenyzem az idővel és a körülmények is meghittebbek. Itt a szerelőműhelyben bárki ránk akadhat, és aligha lesz kényelmes. Legalábbis attól tartok, hogy nekem nem lesz az…
Nincs mese, el kell fogadnom, milyen erősen munkál bennem a vágy, hogy megadjam a testemnek, ami a testemé. Félelmek, 20 évnyi beidegződések ide-vagy oda, emberből vagyok. Azoknak a vágyaknak a rabja, amiket Ville ébresztget bennem. Csessze meg ez a srác! Bár tudnám miért pont Ő izgatja a fantáziámat, amikor tudom miket művel. Egyszerűen kurva jó vele, és ezen nem segíthetek.
Amint megállítom, a keze nem gyűri tovább felsőm, ő pedig elhátrál egy lépésnyire tőlem. Az ujjaim engednek a csuklóján. A bocsánatkérésére némán megrázom a fejem. Zavarral küzdő, lágy mosolyommal biztosítom, hogy nincs semmi gond, nem haragszom. Aztán valami mégis hangot ölt belőlem.
- Nem tettél semmi rosszat. – búgom halkan, miközben a szemeit csodálom. Ha tudná, hogy gyakran álmodom ezzel a kristályfényű szempárral, talán világgá futna. Hehehe. Az okos lányok mélyen hallgatnak az efféle nyálas dolgokról.
Már nem kapaszkodom az asztalban, mire Ville megfogja a kezem, hogy az ujjaim közé fűzze az ujjait.
A javaslatára bólintok.
- Egyetértek. – döngöm somolyogva. Nem ellenkezem, engedem, hadd húzzon maga után. Lecsusszanok az asztalról.
Szóval mutatna valamit?
- Hűha! Még tartogatsz meglepit ma estére? – nevetek kurtán. Nem, nem értek félre semmit ezzel a mutogatással. Nem vagyok én olyan.
Hallom, hogy valahol kitartóan zümmög a mobilja. Ville kihúzza a kezemből a kezét, én elengedem, hadd intézze el a dolgát.
- Persze, csak nyugodtan. – válaszolom mosolyogva, de ahelyett, hogy felvenné, inkább kinyomja a hívót.
Nekem meg eszembe jut valami.
- Várj, a dzsekim. – sietek érte az asztalhoz, és lekapom róla, hogy azzal együtt térjek vissza Ville-hez.
- Mehetünk! – mosolyodom fel Ville szemeibe gyermeki lelkesedéssel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 21, 2015 12:27 am

- Ha nem is meglepetés, de egy hely ahol szeretek. - dünnyögöm vissza már a telefonnal a kezemben, azon vagyok hogy eldobom, de még mielőtt megtenném, megint rezegni kezd a szemétje. Jó kis levezető..

Nagyot sóhajtok, de most veszem a fáradságot hogy a kijelzőre nézzek. Adam az.
Felveszem és a fülemhez emelem, de nem szólok bele.

- Hé, Ville! Végre már hogy felvetted, figyelj, akármit is csináltok, 10 percetek van hogy eltűnjetek. Ellenőrzést kaptunk. Valami gyökérrr.. ggyártónak most jut eszébe mutogatni. A maradék pénzt.. - de már nem várom meg a végét.

- Meglesz. - bólintom rá és kinyomom.
Visszafordulok a lány felé.

- Adam azt mondja valami ellenőrzés közeleg. Jobb ha rendben hagyunk mindent. - sóhajtok egy nagyot, csak az utolsó feszültségek, azzal nekiállok levenni a kabátomat. Jobb lenne a helyére tenni mindent. Vagy legalábbis ha akarunk még erre körözni néha..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 21, 2015 2:02 pm

Vagy úgy! Egy rejtélyes hely, ahol Ville jól érzi magát. Lássuk!
- Remek! Kíváncsi vagyok, hol szeretsz lenni. – bazsalygom mosolyogva. Tényleg érdekel a dolog. Ennyivel is jobban megismerem Ville-t.
A mobilja mindeközben kitartóan zizeg. Első körben nem veszi föl, de aztán mégis. Sokat nem hallok a vonal végéről szűrődő hangból, csak azt tudom megállapítani, hogy egy férfi szövegel. Ville egyszerűen és röviden, az ő sajátos stílusában rendezi le, aztán hozzám fordul, hogy felvilágosítson a részletekről. A hallottakra feljebb fut a fél szemöldököm a meglepődéstől.
- Ellenőrzés? Ilyenkor? – megrántom a vállam. - Végülis… Tök mindegy. – hagyom rá az egészet. Nem fontos, inkább az, hogy elhúzzunk innen.
Jah, tényleg. Át kéne öltözni, és el kéne rámolni. Megfeledkeztem arról, hogy nem a saját ruhám van rajtam, csak egy kölcsön szerkó. Szép is lenne, ha meglovasítom a felszerelést.
Odasietek a padhoz, ahol a holmijaim hevernek, a dzsekit felakasztom, majd kapkodva letolom a hozzávaló motoros nadrágot. Pillanatok alatt megszabadulok tőle. A sajátomban amúgyis kényelmesebben érzem magam. Abba nem sülök bele. Ez olyan volt még a motoron is, mint a katlan. Nem tökölök. Egy perc, és felöltözöm. Már a fekete bőrkabátom zipzározom magamon fel az államig.
- Én készen vagyok. Te hogy állsz? – fordulok Ville-hez, miután felakasztottam a cuccost a helyére.
Ha Ville is megvan, elindulok kifelé a műhelyből. A fekete BMW-ém a cél. A járgány, amin ő száguldozott, az ő reszortja. Gondolom betolja oda, ahonnan elhozta. Mindenképp megvárom, míg elintézi, már ha így tesz. Úgyis övé a kormány, úgyhogy nem szállok még fel a nyeregbe, majd csak ha csatlakozik hozzám és mehetünk tovább arra a bizonyos helyre.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 21, 2015 6:45 pm

Ha ő azt tudná.. Talán még egy kóbor mosoly ki is folyik a képemen, de aztán valami elrántja a figyelmemet. A telefon, ott a kezemben, amitől épp készültem megszabadulni, és a név a kijelzőn, nem mondom hogy nem okoz meglepetést. Nem szokott ilyenkor piszkálni.
Felveszem, és akkor jön a második kör ami meglep. De úgy néz ki mennünk kell, nincs mese, ezért nekiállok ledobom a kabátom, és magamra rántom a sajátot.

- Nem tudom.. ilyen eddig még nem volt.. - dünnyögöm, de közben öltözök. Nem állok meg, végre megint minden kényelmes, a négy üveg sör meg..
Belekapok, de eltart vagy fél másodpercig amíg végiggondolom.

- Ez jön velünk! - döntöttem, és a kérdésére a lány kezébe nyomom. Minden mást vissza a helyére.

A moci már a korábbi helyén pihen. Van egy olyan érzésem, hogy mi-ketten, többet fogjuk látni egymást a jövőben, és valamiért felvillanyoz ez az érzés.  
A roló ajtajának gombján tenyerelek, az meg megadja azt a két utolsó lökést, és kattanással záródik a helyére. Még egy vizslatás körbe, aztán lépek is ki a kisajtón, a lány után, hogy a motorja mellett beérjem.

- Élveztem. -  vigyorodok el, de nem tartok ki sokáig a szemeiben, sürget az idő. Egy kóbor mosoly, megint, amikor a szemeibe pillantok felszállás közben, aztán felsegítem, és beindítom ezt a csodagépet. Nem olyan mint a másik.. de azért ez is tud dorombolni rendesen, és amúgy is.. most valami teljesen más emlékek éltetnek. Valami isteni volt az az egész odabenn!
Azzal meghúzom a gázkart.


Északnak a 15-ösön már az úté minden figyelmem. Szorosan ül mögöttem, és ez már nem az a hely ahol vigéckedni lehet. Itt már minden megtörténhet, sötét és kietlen és ha itt hibázol, a sivatag sűrűjében, talán már csak a coyote-ok szopogatják majd a hulládat.
Szép történet..

El is vigyorodnék, de közeledik a lehajtó. Az a lehajtó ami a többségnek ismeretlen, én is véletlen akadtam rá valamelyik.. igencsak szétesett éjszakán amikor egyedül kellett lennem. Muszáj volt...
Becsorogva a köves úton már jóval kisebb a sebesség. Csak alig néhány mérföld, talán még annyi se, a pár kisebb leszakadt követ kikerülve, amikor el is érjük azt a sziklát.
Néma a csönd.. csak a motor dübörgése tölti be a terepet, a fényszóró csíkot mar a sötétbe, mégis a hold ad némi sejthető képet, mekkora is az a völgy ami elterül előttünk. Kurvanagy! Ezt már láttam teljes fényben, és forró, ha napközben jársz erre, de így, este, csak kissé csípi meg a torkodat.
Két lábbal kitámasztok, és nagyot szippantok a hűvös levegőből.

- Megérkeztünk!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Május 21, 2015 9:41 pm

A sört elveszem Ville-től. Oké, akkor ezt visszük.
A garázst elhagyva, odakint a levegőn a motornál Ville vallomására megeresztek egy lapos félmosolyt.
Afelől nincs kétségem, hogy élvezte. Azt meg nem kötöm az orrára, hogy én is cefetül. Addig amíg, vetkőztetni nem kezdett. Azt hiszem, ezért jó, ha közben be vagy szívva. mint pölö tegnap este. Bár, marha nagy szerencse, hogy itt most nem volt vízipipa. Ki tudja hol állunk meg. Vagy hol nem.
Ez a srác teljesen összekócolja az agyam.
A fejembe húzom a bukóm, megvárom míg Ville is és ráteszi magát a nyeregre. Szabad kezemmel megkapaszkodom a karjában, és mögé pattanok. Már egészen megszoktam, hogy Ő vezet, és enyém az „anyósülés”, ha ketten vagyunk.
Balomban a sörök, oldalt lógnak mellettem. A szabad jobb karommal pedig szorosan átölelem Ville törzsét és a hátára simulok.
Elindulunk és elhagyjuk a versenypályát. Remélem nem ez volt az utolsó alkalom, hogy eljöttünk ide. Egy életre szól élmény volt ez is.
Észak felé robogunk. Ville nem száguld velem, így nem okoz gondot fél karral csimpaszkodni benne.
A végtelen kietlenség némaságát a motor búgása zavarja meg. Közvilágítás erre semmi, de az éjszakába hasító éles fénypászmának hála látom, hogy Ville kihozott a sivatagba. Kövek ropognak a gumik alatt, már hallom őket, ahogy lassítunk, s végül megállunk egy erre alkalmas helyen.
Leteszem a lábaimat a talajra, s csak ekkor tolom fel a plexit az arcomból.
- Hűha! Ide szoktál visszavonulni? – kérdem mosolyogva. Mélyen búgó hangom talán bekúszik Ville sisakja alá. Érezheti a hátán, amint jobban hozzányomódom, miközben lekászálódni igyekszem mögüle. A sisakom ismét lekerül rólam, mikor már a járgány mellett állok. Csikorognak az apró kavicsok a csizmám talpa alatt.
- Igazán szép környék. – mondom. A szemeimet végighordom a sötétségbe burkolózó tájon. Igyekszem kivenni belőle, amit ki lehet ezen a kései órán.
Ha Ville leszállt a nyeregből, de ha azon akar trónolni, nekem úgy is jó, felé kínálom a söröket.
Didergem. Hűvös van. Finn vér ide, vagy oda, basszus, azért megérzem. Üres tenyeremmel dörzsölöm meg a másik felkaromat. A csípős levegő bekúszik a dzsekim alá és borzongat.
- Gyakran jársz ide? – tudakolom. A tekintetem Ville arcán függ. Szerényen a szemeibe vigyorodom.
- Ha ekkora természetjáró vagy, szerintem Finnország is tetszene neked, már a turnémentes oldala. Elképesztő, mesebéli tájaink vannak. Tudom, hogy párszor megfordultál nálunk, de egyszer megnézhetnéd melón kívül turista szemmel is. - magyarázom. Még a végén Ville megbánja, hogy elhozott ide, annyit szövegelek.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ice, ice baby! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» Let me swim in your blood, baby
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-