KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ice, ice baby! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ice, ice baby! Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ice, ice baby! Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ice, ice baby! Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 3:56 pm

Ice, ice baby! Promoted-media-optimized_5474d7dccbe90_www.kepfeltoltes.hu_


Akárhonnan nézem, fura ez az egész. Én még soha életemben nem randiztam, és Ville-t sem annak a tipikus randizgatós fickónak ismertem meg. Na már most, ha két ilyen ember hozza az egyenletet… Hű, öregem, mi lesz ebből? Talán valami olyan, amire a világ még nem készült föl. Hehehe. Na, jó. Bízom a mester tudásában. 100000%, hogy van gyakorlata, nem csak a randit követő S betűs dologban. Ez utóbbira én nem is gondolok. Kurvára a jövő zenéje, és nem az enyém. A randit éljem túl. Randi… Bazz…
Ideges vagyok. Azt hiszem. Izgulok. De hogy miért? Awww…  Ezért utálom, ha egy találka randinak van címkézve. Tiszta baromság, csak az ember agya megy föl tőle. Sok időt töltöttünk már együtt Ville-vel, és ez az este is ugyanarról szól. Ütközünk és hülyülünk. Tulajdonképpen nem is kéne paráznom. Ez az.
Ez az… Csak nyugi. Ommm... Szúúúszááá…
És egyáltalán miért állt meg az idő??? Azon kapom magam, hogy türelmetlenül várom, hogy motorra pattanhassak és „felszedhessem” Ville-t. Jah, kábé ezzel a keveredett érzéssel telt a napom.
„10 perc és ott vagyok.” – küldök egy villám SMS-t Ville-nek lefelé menet a lépcsőházban, mielőtt kilépnék az utcára és az ott parkoló fekete BMW nyergébe tenném magam.
Csakhogy legyen ideje gatyát rántani, meg minden mást, ha esetleg szokásához híven puccérkodna.
Rajtam a rockerekhez illő kamuflázs szerkóm van: fekete sztreccs farmernadrág, fekete fölső, elől halálfej mintával, csatos csizma és fekete bőrdzseki, aminek a hátán ezüstös angyalszárnyak csillognak.
Ahova megyünk – a Cosmopolitan Hotelnél lévő műjégpályára a Las Vegas Boulvard-on -, ott meg majd bérlünk koricipőket.
A sminkemet sem lihegtem túl. Fekete szemfestéket dobtam fel, a szememet kihúztam vastagon feketére, és a számon egyszerű szájfény csillog kiszáradás ellen. A hajamon sem problémáztam. Előző este nem szárítottam meg és hullámos maradt. Tökéletesnek találtam így is.
Körülbelül annyi idő múlva fordulok be a stúdió utcájába, amennyire saccoltam. A közlekedés sima liba volt, pirosat nem kaptam és kocsik indokolatlan tömkelege sem tolong az utakon, csak a szokásos.
Leparkolok az épület bejárata előtt. Kitámasztok a lábammal, és ha Ville nincs kint, ígéretemhez hűen, istenesen megbőgetem a motort. Összetéveszthetetlenül dögös hangja van a kicsikének. Betölti az utcát.
Így talpig feketében, mint valami árnylovas, el is nyelne a téli éjszaka, ha nem lenne közvilágítás.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 7:33 pm

Előzmények..


- Bazdmeg, te BŰZLESZ! - szagol Vespa a nyakamba én meg félrerántom a fejem. - Hol a picsába jártál valami gumigyárba!? - assziszi vicces. Én meg csak megszívom az orrom helyette és seggel tovább támasztom az ablakot.

- Abból is valami óóótvar szar, a múltkor kipróbáltam valami epreset, de a csaj leokádott helyette! - teli szájjal vigyorog, én meg ekkor érzem hogy hozzáfűzzek.

- Talán nem kéne a seggéig tolni a farkadat bele. - rándul meg a szám, de csak tovább szívom a kezemben figyelő csikket.

- Hát ha már fizetem, legalább csinálja rendesen! - hisztériázik a fülem mellett, nekem meg nemtetszik az érzés. Helyette ellököm magam, és elérve a dohányzót félig hajolva dörzsölöm el rajta a csikket.

- Én is mondtam már neki hogy egyszer valamelyik megfullad! - vigyorog Greg, én meg csak hátulról hallom az egészet - Nem bőrlégzésesek ezek.. - röhögnek, én meg az órára pillantva lerakom magam pont vele szemben, hogy kényelmesen hátradőljek.

- És Te!? Vé.. Sikerült a tegnap este?? - vigyorog Greg most az én pofámba, és úgy néz ki elvárja hogy ráfigyeljek. - Nagyoon.. vidámnak tűnsz... Már az utóbbi időkben lehúzottakhoz képest, vagyis jól teljesített a kicsike!? - széles a fogsora én meg beletapadok a szemeibe.

- KI! Ki..!?? - Vespa hangja, oldalról beszűrődik a képbe.

- Hát a lány! October..! - vágja rá Greg, én meg nem veszem a fáradságot hogy ránézzek - Vé engem is be akart rántani a buliba, de mondtam hogy én.. - rázza a fejét undorodva - inkább kihagyom. Nem közösködnék vele.
Vespa ledöbben. Idáig hallom ahogy megáll a lélegzete, de még mindig nem reagálok.

- Hogy MIII!?? - magas a hangja mint akinek a farkára léptek - Az a kis kurva azt mondta..! - de akkor felé fordítom a fejemet. A hangja megakad. Nem szól egy kurva szót se többet, Greg meg a Zsindelyes hangosan röhögni kezd.

- Vagyis.. - vált hebegve - Oké.. Vé... Tied az elsőbbség, ahogy mondtam is.. - kipréselve a pofáján egy vigyorféle - én ráérek... - nagyot sóhajtok, aztán visszavonul a szemem a dohányzón figyelő doboz cigire.
A pofájába kéne tömjem...

...

Hogy a fiúk mikor léptek el.. nem számított. Hogy hány üveg csúszott le, vagy hogy hány.. élménybeszámoló, én csak megtömtem a fejemet, és hátradőlve a kanapén kihevertem Dieter.. kis "barátnőjének" csipogó kirohanásait. Elvetemült egy csirke... De ha neki ez kell..

Kibámulva az ablakon megszívom a cigimet. A mai nap más. Az idő sokkal lassabban telt mint akármelyik másik, mégse hívtam segítségül az én kis kedvenc tégelyem. Tiszta fejet akartam. Ma estére. És nem azért hogy még véletlenül se essek fejre.
Egy utolsó adag fű.. az mindig, benn végzi a zsebemben. Szerencseszál.. Vagy fájdaloműző, mikor-mi kell, a lényeg hogy legyen.
Mobil a zsebbe, csak hogy megtaláljon az a félkegyelmű ha kéne, és semmi más. Ennyi.
Ami alighogy becsúsztattam máris jelezni kezd.

Ráncolom a szemöldököm, de kihúzva ránézek a kijelzőre.
„10 perc és ott vagyok.” - olvasom, és ja. Lehet hogy egy rövid mosoly aztán kicsúszott a fejemre.
Megköszörülöm a torkomat és a mobil csúszik vissza a korábbi helyére. Csak nem fogok addig itt rovázni...
Inkább ellököm magam az ablakból és rámarok a dobozra a dohányzó szélén. Üres..
Megrázom, nem mintha attól lenne benne, aztán gyűröm és száll is el a lakás valamelyik végébe. Ennek megint lőttek.
Megint sóhajtok, de nem most fogok elindulni vadászni valami trafikot, majd tarhálok Joe-tól.
A brifkómat a zsebembe tömöm, rákapok a múltkor itthagyott bukóra, és mégegyszer kibámulva az ablakon, elindulok le a lépcsőn.

- Hé.. Joe.. dobj már meg egy dobozzal! - dumálom már félúton, ahogy látom épp Wes-sel zsugáznak.

- Mi az Ville, már megint kölcsönzőnek nézel!? - forgatja a szemeit, de nem hat meg, nem érdekel, a lényeg hogy már túrja is a zsebét.

- Jövök eggyel .. - vágom hátba, azzal kimarom a kezéből. Nem azt szívja amit én, de jó lesz ez!

- Nagyon sokkal jössz már.. - dünnyögi, de ekkor hallom meg a motort..

Elmosolyodom.. Mégse megyek ki első körben, először kihúzok egy szálat, betömöm a fejembe, és kellemesen alágyújtok.

- Miaaa.. FASZ! - idegeskedik Wes közben, de mielőtt ugrik..

- Hagyd! Engem keresnek. - lököm ki a füsttel, aztán megnyitom az ajtót.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Ápr. 20, 2015 9:53 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 8:40 pm

Nem akarom, hogy az utcában lakók felnyomjanak csendháborításért, de a bennem élő kisördög még egy keményet rábikázik a motorra, hadd dübörögjön egy istentelent az álló acél.
A motor jár alattam, eszemben sincs leállítani. Felegyenesedem a nyeregben ülve, és csak a bukó fellökött plexije alól nézelődöm.
Hamarosan nyílik a stúdió üvegajtaja. Ville lép ki rajta. Ha az arcomat nem is látja, a szemeim tagadhatatlanul mosolyognak.
- Szia, Ville! A taxi előállt. – döngöm a sisak mögül, mély, tompított hangon.
Óh, szóval még cigizik. Nem kerüli el a figyelmemet a szájában füstölgő szál. Ezzel le is veszem a bukót. Kivárom, míg elszívja. Ráérünk. A sisak az ölembe kerül.
Ahogy Ville közeledő alakját figyelem, sajna egy rohadt ismerős pofa tűnik föl mögötte. Vespa nyáladzó feje tapad az üvegre és sasol erősen. Elröhögöm magam, aztán biccentek egyet felé. A jobbom felemelkedik, és hiába a középső ujjamban van benn a bugi, csak ördögvillát mutatok neki. Na, mi van köcsög? Pedig hogy örültem, hogy ma nem látom a képét.
Ville veheti, hogy nem neki pantomimezek itt az éjszakában. Viszont több másodpercet nem is pazarolok Vespa csodálatos látványára, még kedvem támad eret vágni magamon, vagy leugrani egy hídról.
Gondolom, egy pikáns sztorit már összelegóztak a többiekkel. Esküszöm, ezek a srácok mérföldekkel rosszabbak a pletykafazék mammeroknál. Köztük is minden szar szájról-szájra terjed.
Ha Ville odalép hozzám, megcsapja az orrom az epres habfürdő, aminek az édes aromafelhője még mindig kitartóan körüllengi. Egyébként engem is dettóra. Beivódott a bőrömbe és a hajamba.
Elvigyorodom.
- A többiek nem szóltak be, hogy az új arcvizeddel úgy illatozol, mint valami masszív cukros bácsi?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 10:27 pm

És ott van! Teljes valójában, és ahogy halkan csukódik a szeleppel az ajtó mögöttem, már vigyorogva lépem meg azt a néhány lépcsőt.

- Azt hallom..! - folytatom, erősebben marva a bukóra a kezemben, de ahogy mégis lehúzza az övét, már én se kapkodok. Kihúzva a szálat a számból közvetlenül mellette állok meg.

- Közönségünk van..(?) - mosolygom a szemeibe, de nem fordulok meg. Kurvára nem érdekel, csak oldalirányba fújom a füstömet, így is sejtem hogy ki sasol.

- Dehogynem. - vigyorgom aztán el - Ves kurvára irigykedett, de tudod hogy mire volt irigy még..? - tartom enyhén összerántva a szemem az övéiben.. - ShowTime..! - suttogom újabb mosoly mellett, azzal egy pillantás a combjára előttem, és szabad kezem már vastagon marva is bele mászik fel rajta egészen.. miközben hozzá fordulok és csókolni kezdem.
És hogy Ves még mindig figyel e!?? Azt nem tudom... De hogy őszinte legyek nem is érdekel, ahogy az se, hogy a korábbi szál a kezemben a bukó mellett már kis híján tövig égett, egyszerűen csak élvezem, egyre jobban nyomulva bele, amíg.. ameddig ő nem mondja hogy elég legyen, aztán egy rövid vigyorral kísérve elhúzódva törlöm meg a szám szélét.

- Na most már mehetünk..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeHétf. Ápr. 20, 2015 11:16 pm

Igen, közönségünk van. Némán bólintok. Közben is vadul vigyorgom. Ville úgyis tudja ki az.
Óh! Vespa irigykedett? Micsoda hírek. Nem is ő lenne, ha nem nyihog valami szemétséget a hátam mögött.
- Na, mire? – tudakolom kérdő kifejezéssel az arcomon, ahogy Ville megáll mellettem.
Hát, nem tagadom, meglep, hogy megmarkolja a combomat. A gyomrom össze is rándul. Nem mintha rosszul esne. Egyáltalán nem durva, sőt, kellemes érzés, csak kissé hirtelenül ér a manőver. Ráadásul összecsuklanom sem most kéne a gyönyörtől, Vespa előtt.
Ah, hogy Ville reggel óta bekeményített! Ennek az észrevételnek szinte ideje sincs megfogalmazódni bennem egészen, mert jön a ráadás.
28 évem alatt most először tudatosodik bennem, hogy mennyire akarom, hogy megcsókoljanak. A számon akarom érezni Ville száját. Lebilincsel a különös szükség, ami valójában egész nap ott motoszkált bennem. Rohadtul vártam ezt a pillanatot.
Ville fölöttem tornyosul, odahajol hozzám, én pedig önként hátrahajtom a fejem, és behunyom a szemem. Az ajka máris az ajkamon. Üdvözölve adom meg magam neki. Már reflexszerű. Tett róla, hogy így legyen…
A közeledését szűzies, kedves csókkal viszonoznám, ha fele olyan elvetemült hévvel csapott volna le. De nem mintha panaszkodnék. Inkább belemerülök a szenvedélyébe, és igyekszem átvenni az iramot.
Ami történik, csak… tökéletes. Hogy Vespa még kocsányon lógó szemekkel leselkedik-e az ajtón túl, nem tudom, tökre kiesik. Nem is érdekel. Az sem, ha rohan és leadja a többieknek a forródrótot.
Amikor Ville végül elválik tőlem, nem sok híja, hogy elnyögjek egy élveteg Uramisten…-t.
Mielőtt indulnánk, levegő kell. Vissza kell térni a fellegek fölül. Ahogy ez bekövetkezik, leesik egy apróság. Nem úgy fest, mintha Ville-t zavarná, ha a srácok együtt látnak minket. Okééé... Eszemben sincs ezt a dolgot firtatni.
A végszóra, hogy indulhatunk, biccentek. Az arcomon kitartó sunyi félmosoly.
- Rendben. Irány a jégpálya... Az majd kicsit lehűt, Casanova. – az utolsó mondatot úgy dünnyögöm oda somolyogva, s ezzel visszahúzom a bukót a fejembe.
Ha Ville is felkapja a sisakját, feldobja magát mögém, és átkarolja a törzsem, a motor felbőg, hogy kikanyarodjunk a stúdió elől az útra.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 12:14 am

Nem beszélek, csak teszem amit tennem kell.. Amit tenni akarok.. Amit úgy döntök megteszek és Vespa nyálcsorgatása az üveg mögött remek indokkal tölt el. Azthiszem..
De hogy utána mi ragad el...
Az nem kérdés.

Elválva tőle magamra rántom a sisakot. Felcsapom a rostélyt, és csak onnan figyelek ki a szemeibe. De most nem vigyorgok. Résnyire húzom őket, és mélyen belemerülök. Az övéibe.
Megszívom az orromat, ahogy a csikk már rég a múlté, és egy újabb mosollyal a sisak mögött, átdobom mögötte a lábamat. Közel hozzá ülök le. Ez jól esett. Ezt most mindennél jobban szerettem.
Aztán csak a hasára fűzöm a kezeimet, és megszorítva, csak ahogy a szokásos, úgy rendesen, hagyom hogy magával vigyen.
Így is elrántott már valahova messzire...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 1:01 am


A Cosmopolitan parkolójában teszem le a motort. Ahogy leáll, a bőgését felváltják a közeli műjégpályán szórakozók nevetése, sikongatásai és az elmaradhatatlan talpalávaló zene dallamai.
Megvárom, míg Ville leszáll mögülem, aztán én is lekászálódom a nyeregből. A bukót azon hagyom.
A kabátzsebemből előhúzom a kesztyűmet, és elővarázsolok egy szürke kötött sapit, amit jól összeorigamiztam indulás előtt, hogy elférjen nálam. Most széthajtogatom és a fejembe húzom. Itt nem árt kicsit felöltözni, hiába a finn vér.
- Ránk itt aligha számítanak, úgyhogy talán nem szúrnak ki…. Egyből… – bazsalygom Ville felé fordulva egy élénk, gyermekien lelkes mosollyal az arcomon. - A kapucnid azért húzd a fejedbe. Álca, és mert a jégen suhanva kicsit csípősebb a levegő.
A koripálya egy köpésre. Vegas cifra, éles fényei veszik körbe, és az üvegfalán túl jópáran száguldoznak rajta. Ahogy elnézem, nem Ville itt az első amatőr. A mezőny megoszlik. Vannak kisebb gyerekek, akik a nagyobbakkal kézen fogva csúszkálnak, a bátrabb és rutinosabb korisok trükkökkel köröznek, vagy hátrafelé, de jócskán akadnak olyanok is, akik épp csak megállnak a lábukon. Ville nem fog feltűnni.
Szeretem a korcsolya siklásának az összetéveszthetetlen hangját a jégen. Odahaza Helsinkiben rengeteget koriztam.
A bejáratot nem lehet eltéveszteni. A pálya körül asztalok és padok kaptak helyet. Oda le lehet telepedni és cuccolni, de előtte irány a jegypénztár és a cipőbérlés.
A jégen bömbölő zene ritmusára lépkedem, az összes porcikám szinte táncra kel. Oltári jól érzem magam! Buli van!
A bejáratot megközelítve Ville-re sandítok. Vajon látok-e rajta bármit. Izgatottságot, vagy épp parát, esetleg unalmat.
Tömeg közel sincs, sok pálya van még Vegas-ban ezen kívül, úgyhogy megoszlik a nép. Nem kell órákat sorban állni, mire bejutunk. A jegypénztárhoz érve nem kérdés, hogy én állom a cechet, elvégre én cibáltam el Ville-t erre a vesztőhelyre.
A recin túl egy kedves, idősebb hölgy fogad minket. Afelől érdeklődik mekkora cipőt adhat. Ville-nek egy pár fekete csatosat kérek, hogy masszívan tartsa a bokáját, nekem megteszi egy hagyományos, fűzős korcsolyapár. A sajátjainkat itt hagyjuk megőrzésre.
- Gyere! – nyomulok kifelé a padokhoz, hogy ledobjuk magunkat egy szimpi, pályaközeli asztalhoz, és felhúzzuk a cipőt. Ha Ville leül, melléverődöm. Pillanatok alatt felkapom a hófehér koricipőket és megkötöm a fűzőt.
- Csak bújj bele, és lökd rá a csatot. Ennyi. – magyarázom mosolyogva, ha esetleg némi instrukcióra lenne szüksége, hogy mi merre a csatokkal.
Felegyenesedem a padról. Idekint a biztos talajon még gondolom Ville-nek sem okoz gondot a közlekedés, noha fura lehet „pengeélen” lavírozni.
- Kész vagy? – tudakolom. - Naaa? Felkészültél?
Ha Ville-nek nem megy a séta, felé nyújtom a kezem, hogy elvezessem a pálya bejáratáig, ahonnan biza már jég van. Én magabiztos léptekkel közelítem meg. Nagyon vissza kell fognom magam, hogy ne húzzam utánam, noha Ville-nek vannak hosszabb lábai.
A bejáratnál hagyom, hadd kapaszkodjon meg a falba, hadd gyűjtsön bátorságot/erőt, én viszont előremegyek. Ellököm magam, és fenséges könnyedséggel siklok rá a jégre.
Ville felé fordulok, ott vagyok a közelében.
- Mi lesz? Jössz? – nógatom a srácot széles mosollyal a képemen. A jobbom felé lendül, mire az ujjaimmal hívógatólag intek. A kezemet kitartom a levegőben. Várom, hogy megfogja.
- Nyugi, itt maradunk a fal mellett, ahol tudsz kapaszkodni. – döngöm, közel nevetgélve.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 2:04 am

A város fényei szokatlanul világítják meg a környéket. Nem szoktam már ilyenkor kidugni a pofám. Vagyis nem.. ilyen helyekre. Pláne nem oda ahol tömegek vannak, a sűrűbe, talán pont ezért.. valamiféle idegen érzéssel engedem le oldalt a lábaimat. Mintha a bőröm viszketne..
Mégis lemarom magam a motorról, részben a vállaiba kapaszkodom, és csak rövid.. körülnézés után húzom le a fejemről a sisakot. Valami brutális ez a zene...

Megfintorodom, de egy kiadós sóhajba fojtom bele aztán megint a lányra figyelek.

- Egyből.. - ismétlem utána cinizmussal töltve ahogy körbefordítom a fejem, de nemcsak hogy csodák nincsenek, de már a jég gondolatára is egyből kiráz a hideg. Remek lesz ha még fényképek is készülnek..
Mégis inkább lerakom a bukót, pont az övé mellé és intézkedem. A fejembe húzom a kapucnit, aztán feltúrom a zsebeimet.
A mosolya megnyugvással tölt el. Úgy három perc erejéig, aztán valaki ugrik egyet a levegőbe, és a visszacsapódó fém hangja felébreszt bizonyos érzéseket.

Megköszörülöm a torkom, de nem vallom be neki hogy félek. A FASZT! Nem fog kifogni rajtam egy ilyen rohadt genny!
Elindulok utána, de nem tűnik fel hogy le vagyok maradva. Csak néhány centire, de akkor is.. most bármit megadnék hogy innen elvigyenek.
Aztán megáll. Látom a "bejáratot".. ahogy ő mondaná, és egyből a szemembe ötlik az a fehér izé. Hideg.. ez az első emlékem róla, aztán ahogy reccsen..
Kiráz a hideg, de helyette megköszörülöm a torkomat. Elkezdem felmatatni a zsebeimet, mire meg is van az a segítő szál. Csak figyelem. Ha most itt rágyújtok egy spanglira és egy zsaru kiszagolja..
Orbitális sóhajjal tolom vissza, talán el is töröm közben, kár érte, de muszáj még egy nagy sóhajt vegyek.
Ha a lány.. beszél útközben és megkérdezi minden rendben van e, egy mosolyt biztos felpasszírozok és bólintok a szemeibe. NaNÁ, hogy kurvára rendben minden!

Beállunk a pénztárhoz, én megigazítom a kapucnit a fejemen. Kesztyűk.. nem messze tőle, de csak fél szemmel mérem fel, miközben ő a jegyekkel bűvészkedik.

- Olyan van ami nem csúszik!? - említem oda az öreglánynak a pult mögött, az meg bután néz, ezt még első körben leveszem. De a láány.. hamar megoldja a helyzetet, nekem meg nincs több kedvem ehhez az egészhez.

A kezében a cuccok, és a padok felé terelget. Ez a része már jobban tetszik, le is rakom magam, ahogy ő mellettem és megtámaszkodom a két térdemen.
Nagyot sóhajtok. Már megint, és megint belövöm azt a kesztyűsstandot.

- Szükségem lesz egy olyanra. - emelem a kezem irányba, csak hogy meneküljek, BÁRMIT! Csak hogy 3 perccel később kerüljek a vesztőhelyre. Mégse indulok el, helyette lenézek a cipőkre, és ez a kisebbik rossz.. mit meg nem teszek a nőkért, ledobom a bakancsom és magamra erőltetem.
Nem tiszták ezek a finnek..

- Ja.. ha minden igaz.. - az első kérdésre - És nem.. - a másodikra, de ahogy felém nyúl a keze, először arra nézek, majd a szemeibe és újra a kezére.

- Na vigyél a siralomházba! - marok rá eltökélten(?), azzal feltolom magam.

Ez fura.. Még soha nem akartam felvenni ilyen spéci szerkót, szeretem én a különlegességet, egész sokmindenben, de ez azért azon túlmegy. Mégis lépkedek. Ha igaz vele, mert még az is lehet nélküle simán orraesnék. Vagy nem..

A kesztyűsrészleg a kisebbik gond. Odáig még simán elbicegek, na meg bajom sincs vele, a gond ott kezdődik mikor ellentétes az irány.

- Én.. én itt megállok egy kicsit.. oké?? - kérdezem segélykérően, de csak egy pillanatra nézek a szemeibe, inkább rámarkolok a falra. Inkább itt a biztonságos.

Hallom ahogy siklik. Az a cucc, felkarcolja a jeget és megint előjön az az érzés. A roppanás hangja az ereimben, ezért nyelnem kell egy kiadósat.
Rávezetem a szemeimet.
csak őt nézd.. csak őt figyeld.. - ismétlem magamban és próbálom tartani is magam az egészhez, de ettől még nincs több kedvem bemenni.  
De ekkor felém int. Hívogat, és valami bennem szeretne engedelmeskedni neki. Csakhogy valami más meg azt üvölti: hülye vagy!??

- Hogyne! Mindjárt.. - nézek rá a jégre, túúúl közel van. Túl fehér, és túl hideg!
Nyelnem kell, aztán még egy levegő. És megint a lány.

- És mi lenne ha itt.. - mutatok le a földre mellettem - maradnánk a fal mellett? Te ott, és én itt! Brilliáns! - felkényszerítek egy vigyort a képemre, de tényleg nagyszerű ötlet! Miért nem jutott ez hamarabb eszembe...
Mondjuk mielőtt felvettem ezt az instabil vacakot.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 1:15 pm

Odatotyogunk a pálya széléhez, mire odafordulok Ville-hez.
- Íme. Isten hozott a külvilágban! – nevetek halkan, miközben széttárom a karjaimat.
Olyan nehézkesnek hatott a mozgása, ellenállást éreztem a testében, míg idecimbáltam magammal a bejárathoz, de lehet, csak én robogtam túl gyorsan a lelkesedéstől.
Hogy megáll? Kérdőn billentem félre a fejem. Mi történt? Ennyire nem félhet attól, hogy egyszer-kétszer dob egy seggest odabent. Nem tudom mire véljem, de mintha baljós gondolatok vetülnének ki Ville arcára. Nem vagyok vak, hogy ne vegyem észre, valami gáz van.
- Minden rendben? – tudakolom aggódva. - Melyik zavar: a tömeg, az, hogy csúszkálni kell a jégen, vagy… én? – vigyorgom el a végét. Az uccsó opciót én sem gondolom komolyan. Sőt, az embersokaságot sem, hisz koncertről koncertre járunk, tízezrek előtt szerepelünk évente többször is. Marad a jég.
De miért? Itt valami nagyon nem kóser.
Ha látná magát, az arca teljesen elfehéredett, már-már betegesen sápadttá vált egyik pillanatról a másikra. Olvasok a reakciói, a rezdülései közt. Én ne tenném? Pokoli ismerősek, tudom mivel állok szemben. Vegytiszta pánik, ami Ville-t fojtogatja.
Nem adok hangot az észrevételemnek, talán Ő is tisztában van vele, mi zajlik benne. Csak rohamot ne kapjon, ahogy én szoktam, mikor annyira félek.
Ville komolyan olyan beszart fejet vág, hogy mindjárt megsajnálom és elviszem innen. Nem szeretnék ártani neki, azt akarom, hogy jól érezze magát. Azért jöttünk. Nem erőltetnék rá semmit, de egy próbálkozást azért megérdemel, ha már itt vagyunk. Ha nem tudom rávenni, hogy pályára lépjen, akkor elmegyünk egy kevésbé ijesztő helyre szórakozni.
- Jól van. – mosolyodom a szemeibe. Olyan elkeseredetten néz az enyémekbe, hogy menten megesik rajta a szívem. Csak ne szeretnék annyira korizni… Hehe.
Na, meg a zene ugye. Nem feltétlenül metálvagányok fülének való a tucc-tucc. Képzelem, hogy Ville-t még ezek a hangok is gyötrik.
Beugrik egy ötlet. Lehet, nem kéne megjátszanom, mert még idő előtt felismerhetnek, de a cél szentesíti az eszközt. Óóó, én a kicsi machiavellista. Mindent elkövetek azért, hogy Ville jól érezze magát.
- Figyelj. Maradj itt nyugodtan, oké? Csak… tartsd melegen a helyet. – kacsintok rá, és a kori már serceg is a jégen, vékony csíkot hasítva a felszínbe, ahogy hátat fordítok. - Mindjárt itt vagyok, csak egy percet adj. Le ne lépj! – szólok vissza a vállam fölött. Ezzel lendületet veszek, hogy keresztülsuhanjak a pályán, a túlvégre, ahol a dj pult vetít.
Odaérve halkan koppannak a kori élei a peronon, ahogy lelépek a jégről. Befordulok az üvegablakos kis fülkébe, ahol egy srác ügyködik elmélyülten a gombok meg a kütyük fölött. Ritmusra jár a feje. Az érkezésemre felpillant, egy darabig bámul, aztán széles vigyorba fut a képe.
- Héééé! Oct…!!!! – rikkantana fel, de beelőzöm.
Bakker! Na-na!
- SSSSS! – nyomom a mutatóujjamat jelzés értékkel a számra. Jobb, ha csöndben marad. - Ne buktass le, lécci.
- A hallgatásomat néhány közös selfie-ért?
- Deal! – vágom rá nevetve. Nekem ennyit megér.
A srác int, hogy verődjek hozzá, és a mobilját már vadul halássza is elő a farzsebéből.
Lehajolok mellé, a fejünket összedöntjük, miközben átkaroljuk egymást. Úgy vigyorgunk bele a kamerába mindketten, mint a vadalma.
- Húúú! Yesss! Köszi!... Miben segíthetek? – érdeklődik az után, hogy elcsattan pár fotó, és elsüllyesztette vissza a helyére a telót.
- Bejátszanád a legütősebb rock számot, amid van? Ha szépen megkérlek? – ostromlom angyali pillantással.
- Neked bármit, October!
- Kösz szépen! Egy isten vagy! – kacsintok rá, mire jóleső röhögés rázza meg. Ezzel én ki is fordulok a jégre. De még intek neki, hogy ciao!
Irány vissza Ville-hez. Remélem még ott találom, ahol hagytam, a jég peremén a bejáratnál.
Épp csak visszasiklok hozzá, a hangszórókból dübörögni kezd Steriléktől az Egoist. Wáw! Ez egész jó! Csakis kizárólag Ville kedvéért. Gondolom feltűnik neki az üvöltéssel egybekötött halálhörgés és az elvetemültebb ritmus, amire a korcsolyázók belassítanak és tanakodva tekingetnek körbe, hogy MIAFRÁSZEZÉSHONNANJÖN???
Hát, gyerekek... Hehehe.
Van itt még egy kis apróság. Befékezek Ville előtt. Nagy vigyorogva állok meg.
- Megjöttem! – csacsogom vidáman, miközben a szemeit vizslatom.
Pszichológiai gondviselésbe szeretnék kezdeni. Hátha beválik.
- Ville, figyu… Ez nem is jég. Átvertelek. Ez igazából csak jéghatású táncparkett. – ezzel felé kínálom a jobb kezemet. Újfent várom, hogy megfogja.
- Gyere, nem lesz semmi gond. Tök biztonságos. Nem hagyom, hogy eless. – de ha még ez sem működne, akkor bedobom a legvégső agymenést. - Ha jössz, privát rúdtáncot fogok lejteni neked a szülinapodon. Na? – mocsok, sunyi vigyor sejlik fel az ábrázatomon.
Ha ez nem csalja jégre a srácot, akkor semmi.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 4:40 pm

A külvilág.. - vezetem körbe a tekintetem, de még nem döntöttem el hogy maga a tény tetszik e. SŐT! Még egyáltalán nem döntöttem el hogy egyáltalán akarok e itt lenni, bár az hogy vele, azért nagyságrenddel nyom a latban.
Megszívom az orromat és inkább rámarok arra a fa.. izére, ami körbekeríti a halálvölgyet.
Hogy minden rendben van e??

- Naná! - vágom rá, de hogy mennyire meggyőződötten arra most nem tudok figyelni. De akkor újra kérdez.. - Ez most beugratós kérdés..? - fojtom egy hihető mosolyba, de tíz ujjam azért erősebben mar arra a fa cuccra.
Tovább fűz, sőt, egyre jobb benne, és már majdnem hiszek is neki, de.. mégsem.
A kezére nézek és csak.. alig fél centit közelítve helyezem magam valami kényelmesebb pozícióba. De aztán jön is a mentő ötlet! Hooogy mekkorazseniisvagyokén!
De az ő tetszését úgy néz ki nem nyertem el, legalábbis..

- Oké..! Majd addig én.. addig itt várok.. - fúl dünnyögésbe a vége, de megintcsak megmozdulok, ami nem is olyan könnyű ebben az izében. De a lényeg hogy biztos a terep.

Ahogy a lány elhúz, egyre hülyébben érzem magam. Egy baleknek. Mi a faszt keresek én itt? Mit játszom a.. műmájert, kurvára otthon kéne ülnöm egy üveg whiskyvel.. legyen kettő, befűzni pár kurvát, azt három csíkkal hadd szóljon a menet!
Meg is vagyok az én kis.. fantáziavilágomban, de helyette itt meresztem a seggem és..

- bénázok.. - dünnyögöm, de csak az orrom alatt, amikor elhúz előttem valami.. kurvagyors és hirtelen, amitől hátratántorodok.
Hogy basznád meg! - azzal csak nehezen sikerül elkerülnöm hogy tényleg seggre essek. Szép manőver..
Aztán csak előkerül a lány. Valahogy véletlenszerűen pillantom meg, sok kis.. töpszli kölyök közül villan ki, és úgy tűnik visszatart errefelé.
Navééégre..!
És akkor szólal meg az a szólam...

- Azt látom! - mosolygok a szemeibe, és máris tudom mi hiányzott. Ő. - Ja. Én meg nem is én vagyok, hanem valami barom akit hülyére vehetsz. - vigyorgom, de kurva isten komolyan gondolom, már amennyire szívatom közben. A keze viszont még mindig nyújtva felém, nekem meg nehezemre esik ellenkezni. Többek között.
De akkor más stratégiába kezd. Nem is olyan ROSSZ.. stratégiába!
Széles vigyor mászik fel a fejemen és egy pillanatra el is felejtem miért is nem akarok én vele menni.

- A jövő hónapban!?? - egyezkedem. Vagy valami olyannak tűnik, ahogy félig kilesve a kapucni alól a szemeibe emelem a szemöldökömet. - Vagy akár ebben.. - dünnyögöm tovább, csak mert megtehetem - A jövő hét!?? - újra fel a szemeibe, de a vigyorom már szélesen figyel és eszemben sincs lemondani egy ilyen ajánlatot. Ha ehhez életveszéllyel kell szembenézzek.. az kurvaélet hogy megteszem!
És már benn is a kezem a kezében...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 6:03 pm

Méghogy hülyére venni? Én Őt?
- Ugyan már! – csapom vállba Ville-t, aztán várom, hogy megfogja a kezem. Erősen szuggerálja.
Várok.
Még mindig várok…
Úgy fest, a csali megmozgatott benne valamit. A jövő hónapban? Elvigyorodom.
- Neeem. A jövő évezredben. Pfff… Miért? Akkor van a szülinapod? Ha jól emlékszem; február 22-én. Ha a gugli át nem vágott.
Kitartóan vadászom a kapucnija rejtekében bujkáló vonásokat az arcán. Végül a szemein állapodom meg.
- Mmmi ez a nagy alkudozás??? – teszem föl a kérdést méltatlankodva. Hülyeségből megdorgálom, mint egy gyereket. A hangom elárulja, hogy csak szórakozom. - Ez itt nem a kívánságműsor.
Ismét intek a felkínált kezemmel. Ha ez így megy, itt fog ránk tavaszodni.
- Na, mi lesz? – bazsalygom végtelenül kedves mosollyal a képemen. - Ne mondd, hogy nem teszek meg mindent azért, hogy jól érezd magad.
És lássatok csodát! Ville keze belecsúszik a tenyerembe.
- Úúú!!! Wááá!!! Szuper vagy! – lelkesítem, bár kissé túlzásba víve a cinizmust. Miért ne szivassam kicsit? A műsor, amit levág… megérdemel ennyit. DE a másik felem együtt érez vele.
Az ujjaim a kézfejére záródnak, erősen, hogy megtartsam, ha esetleg első dolga lenne seggest dobni.
Egyik oldalról a fal, amiben kapaszkodhat, a másik oldalon meg én tartom. Már csak rajta áll, hogy megteszi-e az első lépést.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 7:14 pm

Széles a vigyor a fejemen.. Meglepődtem volna ha belemegy! De egynek nem volt rossz!
A kezébe csúsztatom a kezem, de hogy el is akarok indulni, arról már nem vagyok meggyőződve. Pedig KELL! Naná, nem sejtheti meg mi a helyzet!
Meglépem azt az elsőt, a fém karcolja a jeget. Megint végigszáguld az az érzés.
Baszod csak nem vagy berezelve!?? Kibaszott MŰJÉG! - ismétlem fejben, ahogy azután is kutatok mi a faszt kell tudni a műjégről. Hogy nem szakad BE!
Elsősorban..
Megszívom az orromat és a cuccról, felpillantok a szemeibe. Ekkor csatlakozik a másik lábam is, csúszik, mégis visszaszorítom a lélegzetemet. Kurvára nem lesz semmi.

- Mehetünk. - bólintok rá, de hogy most mit akar tőlem..
Okééé, remélem nem valami faszom.. piruettet bedobni. Még azt is kinézném belőle.
De azért reménykedem..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 7:32 pm

Halkan röhögcsélek. Felszisszenek, miközben elhúzom a szám szélét. Ideje bevallani az igazat.
- Blöfföltem. Kellett valami motiváció… – dünnyögöm. - Nem gyakran csinálok ilyet. Csak vészhelyzetben. És nézd! Rajta vagy! – mármint a jégen.
Méghogy én meg a rúdtánc!? Az basszon be! Majd ha Vespa potyog az égből.
Hogy megharagszik-e rám ezért a kis technikai manőverért, nem tudom.
Ville erősen kapaszkodik a kezemben, érzem, hogy ha magára hagynám, tuti zakózna egyet. Elég instabilak a lábai, de se gond.
- Mindenki így kezdi. – mosolygom fel rá. Emlékszem a saját homloklebenyes tompításos szaltóimra, amikkel felnyaltam még gyerekként a pályát.
Bal kezemmel átveszem Ville kezét a jobbomból, egy pillanatra sem akarom elengedni, közben mögé pördülök.
- Várj. Megtollak. – magyarázom mögüle, mire a szabad kezem már a derekát fogja. Érezheti a dzsekijén keresztül is.
- Ville, a másik kezem is kéne. – vigyorgok. Ha elengedi, azzal is megcsimpaszkodom benne hátulról.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 8:46 pm

Éééés BESZÓL! Első körben annyira rá figyelek, hogy kicsúszik az egyik lábam is. Mennyivel könnyebb volt ez motorral.. - szívom meg az orromat, de igyekszem kitoloncolni az emléket. Most kurvára nem kell az ide!

- Szóval átvágtál.. - dünnyögöm, de nem vagyok mérges, csak rohadtul koncentrálok hogy el ne vetődjek. - Kitől tanultad ezt..(?) - már mosolygok a háttérben, de nem tart sokáig, megint csúszik a lábam és muszáj korrigáljak egyet.
De hogy mindenki így kezdi..?

- És ettől most jobb kéne legyen?? - már megnyerőbb a mosolyom, fel, a szemeibe, miközben olyan beszartan állok ott mint egy aknamezőn.De kurvára bevállaltam én ezt!
Megszívom az orromat, már megint.. amikor lapozgatni kezd.

- El ne engedj! - figyelmeztetem, báár.. mintha az egész valahogy egyre könnyebb lenne.. "Nem szakad be.. nem szakad be.." mégis csak hagyom hogy átöleljen.. vagy valami olyasmi, és..

- Ha ezt én mondhatnám neked, sokkal jobban bejönne. - ezt már vigyorgom, de hagyom magam, tegyen amit csak akar velem, amíg nem süllyedek és tölti meg jeges víz a tüdőmet..
Megrázkódom, de helyette megköszörülöm a torkomat.

- És hogy kell ezen.. - rövid szünet - kormányozni!?? - az első ami eszembe jut elsőre, mert ha csak úgy elenged.. simán pofával beleszállok az első szembejövő.. akármibe. Na nem mintha baj lenne... Csak jobb.. lenne tudni...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Ápr. 22, 2015 12:40 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeKedd Ápr. 21, 2015 9:28 pm

Hogy kitől tanultam blöffölni? Elgondolkodom egy röpke pillanatra. Hümmm…
- Hála a pókernek! – vágom rá hirtelen, és elröhögöm magam. Jah, méghogy pókerben. Nekem van a leggázabb pókerarcom az egész galaxisban. Ville is tapasztalta.
Megvonom a vállam.
- Nem tudom. – magyarázom, és közben rászorítok Ville kezére, mert ráránt az enyémre, ahogy kicsúszna alóla a lába. - Ahhoz, hogy egy ilyet beváltsak, nagyon el kell csavarnod a fejem.
Hát tényleg.
Felnézek Ville arcára, és ránevetek.
- Igen, jobban kéne. – duruzsolom. - Csak igyekszem pozitív gondolatokat adni. Lazíts, és nyugi. Nem engedlek el. – ismétlem meg magam, amikor külön megkér rá.
Ééés nem állja meg, hogy ne kontrázzon rám. Vicces ez az angol nyelv, Ville meg fenn tud akadni mindenen.
- Ezt nem tudtad kihagyni, igaz, numerakirály? – röhögcsélek mögötte, de annyira elkap az inger, hogy nem bírok ellenállni egy kiadós nevetésnek. A homlokomat Ville hátába döntöm, és úgy röhögök. Belerázkódik a vállam is.
- Olyan izé vagy… – dünnyögöm.
Kell egy kis idő, mire lecsillapodom. Hatalmasat sóhajtok, és felemelem  a fejem, hogy onnan folytassam, ahol abbahagytam az „oktatást”.
Szóval hogyan szokás ezzel az izével a talpára kötözve közlekedni?
- Korizás közben az összes porcikádat úgy mozgatod, mint járáskor. – válaszolok a kérdésére. - Kanyarnál meg kissé oldalra fordulsz a törzseddel. De majd én irányítalak hátulról. Érezni fogod... Indulunk! - figyelmeztetem, és jobban rákapaszkodok a derekára.
- Most én leszek a szárnyad, ha repülni akarsz. – döngöm tovább Ville hátába vigyorogva, mire lendületet veszek, és enyhe erőszakkal tolni kezdem. Finoman Ville-hez simulok hátulról, ahogy lassan elindulunk.
- Foglak… No para. – bizonygatom. - Lazíííts… Iszonyú merev vagy.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 5:49 pm

- Kihívás elfogadva.. - dünnyögöm, de közben rákoncentrálok a lábaimra, mielőtt elnyomok itt egy rohadtul nem kívánt spárgát. Kegyelmet a tökeimnek!

- Jól van. - mosolygom aztán fel a szemeibe, és soha nem gondoltam volna hogy egyszer majd egy nő ad nekem tanácsokat.. biztos pontot, vagy segítséget, én meg hagyom.. De úgy néz ki ez is elérkezett.
A következő kör viszont már ad némi löketet, vagyis mondjuk úgy csak hozom a formám.. a régi.. formám, ami ad némi reményt, már ha az itteni tetvészkedésemet nézem, viszont a nevetése.. már a hátam mögött taperol körbe és muszáj mégis én is vigyorogjak.
A vészhelyzet ellenére..

- Mégis mizé!?? - vigyorgom miközben.. ja.. most vagy tol előre, vagy csak kapaszkodik belém, egyik se megnyugtató helyzet, de bassza meg! Nehogymár elvérezzek, ezért kitolok egy kiadós nagy levegőt!

- Akkor taníts..! Mester... - csapom össze a kezeimet, ami nemigen volt jó ötlet ahogy kibillen az egyensúlyom és majdnem újabb zakó lesz a vége, mégis ott a segítség. Mögöttem.
És indulunk!
Elvileg, nekem meg mozdul a lábam alatt a talaj, de így se kellemesebb. Nem úgy mint a lány a hátam mögött, pláne a beszólás amit elenged!

- És még nem láttál semmit. – dünnyögöm, de aztán csak munkára bírom magam, vagyis.. csak próbálom követni azt amit tesz velem, na meg nem.. eltaknyolni ezen a szaron, kizárni a bőröm alatt bizsergő érzéseket és a kibaszott adrenalint a fejemben ami azt diktálja meneküljek innen. Minél.. hamarabb!
Fog ez menni!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 6:29 pm

Jah, nem láttam semmit… Úúú mekkora szemét vigyor terül el a képemen erre a beszólásra.
- Lehet nincs is mit látnom. – döngöm a fülébe merészen.
Ellököm magam, és Ville-nek feszülök. Szorosan kapaszkodom benne, de inkább tartom. Közben újra siklik az egyik lábam, aztán a másik. Először csak lassan csúszunk, de az újabb lábmunkának hála, kicsit felgyorsulunk. Nem döntjük meg a hang terjedési sebességét, de egy csigát már leelőzünk.
- Ízirájder öcsém! – röhögök Ville takarásában. A kicsi finn az égimeszelő amcsi mögött. - Ha még a karjaidat is kitárnád, megcsapna a Titanic feeling.
Kikandikálok Ville háta mögül, látni akarom előttünk az utat. Attól nem kell tartanom, hogy bárkit elütünk. A többi koris látja mit gagyizunk, úgyhogy puszta szolidaritásból elkerülnek. Vagy csak féltik a bolhaszarost.
Közeleg egy kanyar.
- Fordulunk. – szólok még időben, és érezheti, ahogy finoman navigálni kezdem a derekát. A balom húzza hátra, míg a jobbommal tolom előre a törzsét, hogy sikeresen bevegyük az első akadályt.
- Ville, ha nem kanyarodsz, felkenődünk a falra. – közlöm nevetgélve.
Lefékezhetnék, de egyelőre nem fogok. Megvárom, míg Ville próbálkozik a manőverrel. Nem nagy ördöngősség.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 7:21 pm

A lehelete csiklandozza a fülemet. Széles vigyor húz szét a fejemen, és ha most nem így állna a helyzet, simán kihasználnám, DE..(!) kockázatos most egy hirtelen fordulót vennem, mármint anélkül hogy biztos bukás lenne vége, ezért csak egy kóbor sóhajjal nyelem el az egészet, lesz még rá alkalom!
Egy elefánt sose felejt..

Ahogy tolni kezd, lassan.. de biztosan érezni kezdem a terepet. Tényleg nem olyan mint motorral, pláne nem betépve, és ahogy felkenődik a hátamon, kezdem élvezni a helyzetet.
Kezdem..

- Annak nem lett jó vége! - röhögöm, a fejemet csapkodja a szél. Na jó, csak hülyültem. - Legalábbis azt mondják.. - helyesbítek, tisztán végignézni azt a filmet, felér egy komplett kivégzéssel.
De amikor érzem hogy a vállam mellett tekintget, csak felemelem a két karom, már csak brahiból is, na meg hogy a hónom alatt kilesve könnyebb dolga legyen, de én is látom ám a pálya végét.

- Így gondoltad!?? - vigyorgom, de közben engedve a kezeinek cselekszem - Ne félj amíg engem látsz! - vigyorgom tovább, lényegében nem is lát mást csak a hátamat belőlem, de akkor jön a gikszer. Hogy hogy.. vagy miként csináltam hogy az egyik lábam keresztezi a másikat, azt nem tudom, csak érzem hogy vágódom, és a tisztesség kedvéért automatában őt is rántom, ahogy nagyot nyekkenve a gerincem elterülök a jégen.
Elbaszott egy érzés..!

- Vagyis.. - röhögöm az egészet telibe, pedig a hátam fáj, kurvára, de ha igaz, őt sikerült megmentenem. Legalább valami puhára esett. - lehet.. kezdhetsz félni.. - még mindig röhögök, két kezem a levegőben, a lábaim meg.. szanaszét, de annyi biztos hogy nem tört darabokra egyik sem. Legalábbis nem érzem. Viszont a kapucnim lecsúszott, és csak mázli, hogy nem lőtt be egy-két pillantás. Még...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 8:21 pm

- Ja. A pasi megfagyott, a csaj meg elhajózott. The end. – magyarázom nagy vigyorogva. Láttam a filmet, egyszer elég volt. Mert tényleg jó vallatóeszköz lenne.
Kukucskálok oldalra, még látok is, erre Ville felemeli a karját és kitakar mindent előlem.
- Wazz… – dünnyögöm vakon. Ezzzt nevezik epic fail-nek. Nem adok neki több tippet.
Muszáj kicsit kitolnom a fenekem, hogy lejjebb hajolhassak. Mondjuk úgy a hóna alá. Ki kell látnom valamerre. Közben sem engedem el Ville-t. Ritka bénán mutathatunk így, de kit érdekel.
Közelít egy bal kanyar, Ville meg arcoskodik. És a hóhér tudja hogy a frászban csinálja, de a lábai hirtelen összegabalyodnak.
O-óóó!
Hiába igyekszem oldalvást fordítani a saját korcsolyáimat, hogy fékezzek, de Ville menthetetlenül belekezdett valami újféle piruettbe. Aminek a vége egyértelműen zakózásnak néz ki. Nem akarom elengedni, hogy minél kisebbet essen. Erősen markolom a dzsekijét, viszont így magával ránt engem is. Keresztben döglök át rajta.
- Ujjakat behúzni! – figyelmeztetem rögvest, ahogy talajt érünk. Nehogy már levigyék őket.
Hallottam mekkorát roppant a gerince két nyekkenés közt.
- Uh. Jól vagy? Nagyon megütötted magad? – tudakolom aggódva, miközben épp négykézláb, hátrafelé tolatva kászálódom le az öléből. - Ebből amúgy is előbb lenne gyógymasszázs, mint rúdtánc. – röhögcsélek, és játékosan bicepszen csapom az öklömmel. - Ha így folytatod, forradalmasítod a korcsolyázást.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 9:02 pm

- Ugh.. egyben.. - még mindig vigyorgom, kezdem élvezni ezt az egészet. Mit kezdem.. Egyenesen ÉLVEZEM! Ahol fetrengeni lehet...
Megemelem a fejem, és csak figyelem ahogy lemászik. Nem egyszerű, de addig nem mozdulok. Különben is jó nekem itt. Hideg, de nem leszarom!?? Ennél lejjebb már nem lehet! - vigyorgom megint, azért még egy pillantást ráküldve a tolatásra az orrom előtt, de aztán visszakoccantom a fejem. Nem kellett volna.

- Úúúhuhuhúúú.. -  ráncolom a szemem, de megint vigyorgásba fullad a vége. Kiadósat sóhajtok.

- Az se rossz.. - csapom le a kezeimet, és ha már térdel, vagy egyenesen fel is tápászkodott, csak akkor ülök fel. Körülnézek. - Csakhogy ne mondd hogy válogatós vagyok. - vigyorgom fel a szemeibe, és ha kapok egy kezet, akkor..

- Oké.. akkor ezt most mégegyszer.. - dumálok, de közben figyelek, az egyensúlyra.. a felkecmergésre, de.. csúszik.

- A kurva életbe.. - vigyorgom és nevetésbe fullad a vége. - Én bármit forradalmasítok. - újabb levegő.. Akkor MÉGEGYSZER!
És ha útközben megint segít talááán.. el is érem a célt és talprakecmergek.
Vagy nem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 9:11 pm

Lekepesztek Ville öléből. A jégen térdeplek mellette, mire egyik lábamat a másik után csúsztatom magam alá, hogy aztán felegyenesedjek.
- Azon gondolkodom, mennyit gyötörjelek. – magyarázom, miközben felé nyújtom a kezem, hogy felsegítsem.
- Végülis… – vonom meg a vállam. - A küldetést teljesítetted; eljöttél velem. A szívemre venném, ha az est végére egy ép csontod sem maradna.
Ha megfogja a kezeimet, az ujjaim erősen ráfonódnak, és felhúzom. Ha fel sikerül állnia, most mindkét kezét a kezeimben szorongatom. Felnézek Ville szemeibe.
- Na? Mi legyen? Tényleg küzdeni akarsz még egy kicsit, vagy léceljünk le egy olyan helyre, ahol nagyobb a túlélési esély? – kérdezem szélesen mosolyogva. - Én sem vagyok válogatós. - kacsintok Ville-re.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 9:38 pm

Ráfűzöm a kezem az övére, és beletelik néhány percbe, oké, óra nem volt az, de csak sikerül talpraállni.
Szemben állok vele. A kezeimet fogja, elvégre nem kéne hogy zakózzak mégegyet, kapásból és első körben, én meg megszívom az orromat.

- Megnéznélek! - vágom aztán rá hirtelen, talán még én is meglepődöm. - Úgy értem.. - kevésbé intenzív a hangsúly, de ugyanannyira komolyan gondolom - Ha segítesz kikötni itt a jobbos térfélen... - intek fejjel az oldalfal fele, nekem ott sokkal jobb helyem van - Kíváncsi vagyok hogy csinálják a profik! - vigyorgom, és tényleg! Az hogy én elvéreztem ezen a térfélen, vagy legalábbis.. mondjuk azt hogy nem az én asztalom ez a terep, attól rá még kíváncsi vagyok. Minden tekintetben. És egy pillanatig sem engedve a kezeit, ugyanúgy szorítva ahogy ő teszi ezt velem, meglátjuk mi lesz a következő lépés. Lelépő vagy előre..
Nem kérdés melyik is tetszene jobban!
Nanáhogy ő...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 10:30 pm

Félrebiccentett fejjel hallgatom Ville óhaját, mire kiugrik belőlem a nevetés.
- A profik??? Attól messze vagyok, deee… Oké. Majd igyekszem elkápráztatni Téged. – magyarázom vigyorogva. Még mindig nevetek. - Na gyere.
Ha már nem akar megpattanni innen a pályáról, amikor lehetőséget kapott, ám legyen.
Elengedem az egyik kezét, a másikat viszont kitartóan szorongatom. Időközben talán rájött, hogy ha nem is csúszik, akkor totyogni azért tud a jégen, még korikkal is.
A fal felé fordulok, amerre Ville kívánkozik. Lassan lépkedek mellette, araszolok, bevárom, míg ő maga teszi meg a kapaszkodó felé a lépéseket. Nincs az olyan messze, talán egy méter.
- Megvagy? – tudakolom, miután kiérünk a pálya szélére, és elkapja, amit el lehet. Addig nem engedem el, míg biztos lábakon nem áll.
Mintha csak menetrendszerű lenne, a pálya terét egy régi szám ritmusa tölti be. Valahogy pont jó az időzítés és a zene is stílusos. Ice, ice baby, yeah!
- Csak figyelj! – vigyorgok Ville szép zöld szemeibe, és ezzel lefonódnak az ujjaim a kezéről. Egy elegáns fordulattal máris megpördülök előtte, az acélpenge élesen karistolja a jeget, és egy lendületes lökettel kisiklok a pályára. Aztán újabb határozott fordulat, és megint Ville felé nézek. Széles vigyorral a fejemen integetek neki. A zene meg csak dübörög körülöttünk.
Emlékszem ennek a számnak a videó klipjére; a srácok össze-vissza ugráltak benne. Most rajtam a sor imitálni őket. Bele is kezdek vadul. Ville minden bizonnyal nem efféle show műsorra gondolt, de az is művészet, ha levágsz egy ilyet agymenést a jégen.
Felveszem a ritmust, a kezeim is beszállnak a partiba. Ütemre lengetem az öklöm, kalimpálok két kézzel, mint azok a csávók, aztán jön a Moon-walk egyhelyben. Égő egy privát tánc, de nem baj. Csak ökörködök. Egyébként marha jól érzem magam, és nem szívtam semmit.
Bedobok egy pörgést két lábon a saját tengelyem körül. Megint a muris karmozdulatok és integetések, aztán jöhet egy pörgés fél lábon a másik irányba.
Áh, nem is feltűnő az a gyagyi ugrabugrás rap jégtánc, amit kizárólag Ville-nek nyomatok. Méghogy ne leplezzük le magunkat… Biztos néznek jó néhányan, de letojom.
Végigtáncolom a számot, de amikor vége, visszasuhanok Ville-hez a pályáról. Szakadok a röhögéstől. Beszélni alig tudok.
- Na?... Hogy tetszett? – állok meg közvetlenül mellette, ahogy ráfékezek. Ki kell fújjam magam.
- Hiszed vagy sem, a rúdtánc sem lenne különebb. Talán jobban is jártál, hogy sztornóztam. - magyarázom röhögcsélve. Jól gondolja meg, akar-e olyat látni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeSzer. Ápr. 22, 2015 11:28 pm

- Sikerült.. - dünnyögöm, de ezt már csak az orrom alatt, talán semmit se hall belőle, de az is lehet hogy sas füle van. A lényeg hogy vele tartok. Leutánzom.. hogy fogalmazzunk egyszerűen és ha bénának is érzem magam még mindig a jégen, a cél a pálya széle, és az ő segítségével hamar el is érem. Újabb teljesített küldetés!

- Aha.. - válaszolom, naná hogy meg, seggel megtámasztom a falat, fél kézzel kapaszkodom hogy seggre ne essek.. megint.. és csak őt bámulom.

Többb.. ez mint amire számítottam. Bár régen.. sem bírtam az ilyen slágereket, de pont 14.. voltam amikor ez mindenhol ment, és az utca.. igen, kikerülhetetlen volt ez azokban az időkben.
A lány.. mesterien hozza a régi feelinget, ugrál, kapálózik, nekem meg járni kezd a lábam a jégen, magával ragadott az érzés. Egy régi idő feelingje.
Széles a nevetésem, és eskü! Bánom hogy a számnak vége, amikor felkarcolja a jeget előttem és becsapódik mellém. Nagyot szól a fa a háttérben, de én még mindig teli torokból nevetek.

- Ez valami elképesztő! - hagyom csak nehezen abba a röhögésemet - Eskü! Megemlítem Grid-nek hogy vegyük be a műsorba! - vigyorgom, és hogy komolyan gondolom e?? De felé fordulok. Belenézek a szemeibe, és lassan lefagy a vigyorom. Nem a jég a vétkes..

- Azt kötve hiszem. - már csak mosolygok - De ez tetszett. - váltogatom a szemei között a tekintetem, mikor a távolban felhangzik egy sikítás.

- DEADMAN!!! - és én már érzem a vesztemet.

- Na húzzunk el innen.. - kacsintok rá, és habár a háttérben felbolydul az egész világ, én tudom hogy valahogy még ki kell kecmeregnünk innen. Ha lehet épségben.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitimeCsüt. Ápr. 23, 2015 12:02 am

A tapsot nem várom meg. Úgy elhúzom a csíkot a pályáról, mint aki ott sem volt.
- Ó neeem. – rázom a fejem tiltakozón. Grid-nek inkább egy mukkot se. - Ez csak Neked szólt. Különben is, ha a többiek látnák, halálomig ezzel cikiznének. – röhögcsélek még mindig. - Örülök, hogy tetszett. – vigyorgok elégedetten, és csípőre vágom a kezeimet. Hosszú lélegzetet veszek. Kezdem kifújni magam és le is csillapodom a nagy attrakció izgalma után.
De nem sok idő marad az észhez téréshez, meg a dumcsira. Valami tini csajszi belőtte Ville-t.
- Áh, csak téged akar. – legyintek egykedvűen, nyugodtan. - Egy csaj nem a világ vége. – magyarázom tök bölcsen, aztán hátrapillantok a vállam fölött, hogy lecsekkoljam ki visított. Akkor látom, hogy egy egész nőegylet robog felénk korcsolyákon.
- Hú, bammeg! Ezek ízekre szednek téged. Lehet meg is erőszakolnak! – röhögök fel megint, bár kétlem, hogy ez utóbbival Ville-nek problémái lennének.
- Taposs a gázra! – ezzel elkapom az egyik kezét, hogy magammal húzzam az ellenkező irányba, mint amerről rohan a nép. Mázli, hogy a pályának több kijárata van.
Tudom, tudom, aki nem szereti az embereket, az ne menjen rock sztárnak, meg ilyenek, de most nem erről van szó. Nem akarom, hogy belecsunyázzanak a randis estémbe. Ez csak az enyém! Én ilyen önző kis dög vagyok. Az most annyira nem is izgat, hogy lebuktunk, és milyen helyes fényképek meg felvételek készülhettek rólunk, aminek Grid majd kurvára fog örülni.
- Gyerünk, Ville! – bíztatom röhögve, vadul evezve (már amennyire ez vele párban lehetséges) a kijárat felé. - Mint akinek az élete múlik rajta… Siklodjál! – vagy hogy a fenében ragozzák a siklani szót felszólító módban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ice, ice baby! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» ;; you can't arrest me, baby.
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» C'mon Baby Light My Fire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-