KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Melissa és TJ Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Melissa és TJ Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Melissa és TJ Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Melissa és TJ Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Melissa és TJ Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Melissa és TJ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeKedd Jún. 10, 2014 11:42 pm

- ...Miss Hobbs, elvárom, hogy pontosan jelentjen meg! További szép estét kívánok. - a rögzítőn ez volt az utolsó üzenet vége, melynek eleje arról szólt, hogy Melissanak meg kellett jelennie egy igencsak gazdag és befolyásos ember tetőtéri galériájában San Franciscoban, ahol némi baleset történt az egyik képpel, ami nevezett egyénnek igencsak fontos és értékes. Az üzenet megnevezett helyet és időpontot, ámbátor a sérülés jellegét tekintve hallgatag maradt emberünk.
Persze ezek az információk nem jutottak el TJ-hez, hiszen ő nem olyan körökben mozgolódik, ahol a resutálás ... resatuzás ... restartulás ... tökre teljesen mindegy, hogy milyen szót használunk rá, akkor sem érdekelte. Azonban mit ad a gondviselés, éppen abba az épületbe volt hivatalos, mint ahová Melissa és éppen abban az időpontban is. Csak az emelet volt más és lakásszám, de minden más stimmelt.
Csak az nem, hogy rohadtul nem volt értekezése felmenni a tizennegyedik emeletre... Már vagy negyed órája győzködte magát, hogy nem lesz semmi baj és különben is, napjában emberek milliói használják a lifteket, miért pont most történne bármi is a felvonóval. Csak lazán és ruganyos léptekkel be kell mennie az épületbe, flegmán megnyomni a hívógombot, beszállni a fülkébe és felmenni a tizennegyedikre. Olyan ez, mint az ágybaszarás, ennél egyszerűbb dolog nincs a világon.
Azonban klausztrofóbia egy nagyon enyhe formája volt az övé, olyan ami csak és kizárólag liftekkel kapcsolatban jelenik meg nála, és ez a bezártság érzés most igencsak erősen megparáztatta, ami a negyedik szál ciginél látszódott. No, de miért nem ment lépcsőn? A kérdés természetesen jogos, csak egyetlen bökkenője van, hogy lépcső márpedig nincsen. Illetve van egy tűzlépcső, amit vész esetén lehet használni, de nem ilyen botorság esetén.
- Szedd össze magad te kis puhapöcs! - ó, azok a kedves szavak mindig is hatottak rá, persze másik kontextusban és általában nőktől hallva. De most legalább elindult, kiszállt a kocsiból és egyenesen haladt az épület felé, amikor egy nőt pillantott meg. Melissat.
TJ farmerben volt, fekete pólóban és egy hasonszín bőrkabátban, valamint tizenkét darab apró kis bogyóka volt nála, kevésbé feltűnő helyen... Nem, nem a világoskék fajtából vitt magával, hanem abból, ami felpörget és szinten tart, pontosan olyan, mint amilyet a vevő rendelt. No igen, TJ most kifutófiút játszik, de az üzlet ennél komolyabb volt. Ha tetszik a fickónak az áru, egy rettentően nagy megrendelés lesz kilátásba, amit TJ tárgyal most le. Már ha felér...
Ajtót nyit a csábos bigének, előreenged, illedelmesen megvár, hogy ő is lerendezze a saját ügyleteit, majd pingvinhez fordulni és felkéretőzni a saját kontaktjához. - Csillagom, fogd a liftet... - kiáltott a lány után, miután felengedte a portás, majd sietett a pokoli fülkéhez. Arra számított, hogy társaságban talán jobban bírja majd az utat. Talán.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 3:02 pm

Ha tudtam volna, hogy mi történt a festménnyel, könnyebb dolgom lett volna. Nem szerettem a bizonytalanságot, sem pedig azt, ha azonnal kérték tőlem a megoldást, de arról nem volt szó, hogy rögtön, abban a szent pillanatban a restauráláshoz kellett volna nyúlnom. Jobban szerettem a saját környezetemben dolgozni, ahol nem éreztem magam feszélyezve, ahol nem kellett senkinek sem megfelelnem, egyedül a festmény volt az... aki megszólított. S én engedtem hívó szavának, lágyan érintve a felületét, érezve a festékek rücskös felülettel teli életét, a színek pompás varázsát... szerettem elveszni a világukban, s szerettem ott maradni egy kicsit nem kapkodva, nem elsietve a törődést, amit tőlem kaptak. Minden munkámat megbecsültem, s a megannyi vászonra festett élet hatott rám valamiféleképpen.
Egészen óvatos, ám kedves mosollyal pillantottam fel a bőrkabátot viselő férfire, s ahogy az ajtót kinyitotta nekem, egy halk "köszönöm" szót rebegtem, és már siklottam is be a hűvös levegőjű épületbe, lágy esésű [You must be registered and logged in to see this link.] anyagát markomba ujjaim közé csippentve finoman, hogy még véletlenül se gyűrjem azt meg, és ahogy hangtalan léptekkel a pult felé igyekeztem, a kalaptól is megváltam combom mellé engedve azt, hogy a bizonyos Monsieur Moreau után érdeklődhessek. A megbeszélt időpont előtt negyed órával jó esélyem volt arra, hogy eleget tegyek a férfi kérésének, s egy percet se késlekedjek, mert valóban... nem tett volna jót annak a kicsiny hírnévnek, amivel rendelkeztem, s nem is szerettem késni. A magam részéről is szerettem a pontosságot, és természetesen mindenképpen szerettem volna megkapni a munkát.
Amint utamra bocsájtott a pult mögött álldogáló, azonnal a liftbe léptem, és abban a pillanatban, hogy megnyomtam a kilences gombot meghallottam az udvarias férfi hangját, s már azonnal nyúltam is a fémajtókért, hogy idő előtt be ne csukódjanak. Bevallom, a hirtelen jött becézésre enyhe zavar lett rajtam úrrá, mert az idős munkatárs hölgyektől már valóban megszoktam azt, hogy sosem a nevemen szólítottak, de... mint minden esetben, most is furcsa volt hallanom.
- Szép napot - egy mosollyal vártam be őt halkan köszönve neki, s ha a szűk kis térbe bejutott, elhúztam finoman a kezemet a hideg felületről. - Hányadikra megy? - pillantottam a szemeibe, miközben a kalapomat magam elé húztam, hogy tudjak valamivel játszani... amit tudtam birizgálni, ha éppen kínosan éreztem magam. Természetesen a legtöbbször sosem voltam teljesen nyugodt, mert bár nem éreztem magam feszélyezve társaságban... valamit mindig kellett tennem, hogy elűzzem a csalóka és ármánykodó gondolataimat, amivel saját magam is könnyedén zavarba hozhatom önmagamat. És egy piruló, talpig zavarba ejthető huszonöt éves nő nem feltétlenül kelti a magabiztosság jelképét másokban.

♥️ Bocsáss meg, ha szörnyű... igyekszem *-* :lávmí: ♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 8:10 pm

- A tizennegyedikre... - állt meg a fülke egyik sarkába, majd amilyen erősen csak tudott, megkapaszokodott a fémrudakba, amik a stabil állásban segítették. Persze lazának akart volna tűnni a lány előtt, eléggé ott volt a szeren a másik, ő pedig mégiscsak egy alfahím volt!
Lecsukta a szemét, amikor a két nehéz ajtó összezárt, majd hatalmasat nyelt, ahogyan a fülke zökkent egyet és elindult a felfelé úton. Magában számolta az emeleteket, egyiket a másik után és annyira elkezdett izzadni, hogy lekívánkozott róla a bőrkabát. Lassú mozdulatokkal szabadult meg a felsőtől, izmos bicepszeket villantva a másik előtt, majd szippantott egyet az orrán, csak mert megkívánta.
Ebben a pillanatban azonban bekövetkezett az, amitől mindig is rettegett: a lift megállt két emelet között. A hatos és a hetes szám egyszerre világított, jelezvén az üzemzavart, de körülbelül ennyi volt az, ami kellett neki, hogy ujjai vadul kalapáljanak a kapaszkodókon. Megnyalta a száját, alsó ajkát kissé beharapta, majd megnyomta valamelyik gombot, nem is figyelte, hogy melyiket.
- El tudod hinni? - apró őrület volt a hangjában, de még vissza tudta fogni, még kontroll alatt tartotta magát, de egyre csak idegesebb lett, minél tovább maradt a fülke a két emelet között. Észrevett egy telefont, majd felkapta a kézibeszélőt, melynek másik oldalán a portás vette fel unott hangon.
- Igen?
- Te figyelj öreg, megállt a lift, se előre, se hátra nem akar mozdulni. Csináljál már valamit ezzel a szarral, mert mindjárt begolyózom!
- Kérem nyugodjon meg, meglátom, hogy mit tehetek. - tette le a kagylót a másik, majd TJ Melissa felé fordult, már kissé ingerültebb hangon.
- Figyelted? Ez a fasz letette a telefont. Szartál már ilyet? - azt csak gondolatban tette hozzá, hogy ha újra találkozik az ipsével, akkor egy vértócsává fogja változtatni a fejét azon a csodálatos mahagóni asztalon, ami mögött ott pöffeszkedett a bejáratnál.
- Vedd már fel azt a rohadt telefont! - üvöltötte a kézibeszélőbe, majd amikor nem kapott választ, lecsapta azt a helyére. Melissara nézett, aki talán éppen jól szórakozott az előadáson vagy éppen nem, de nem is érdekelte. - Azt hiszem, itt az ideje, hogy elmondjam... A kurva életbe, mindjárt idegbajt, ha nem jutok ki innen!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 10:58 pm

Lassú, egészen lágy biccentés volt csak a reakcióm a válaszára, ujjam finoman kereste meg a gombot is, hogy a következő pillanatban szinte észrevétlenül, de a lift hátsó részéhez léptem, nekidöntve a fejemet is a fémlapnak, csípőmmel megtámaszkodva az azt keresztező fémrúdnak olykor rápillantva a férfire, aki már ránézésre sem volt nyugodt, de mielőtt szólhattam volna bármit is hozzá, csak beharapva alsó ajkamat figyeltem, ahogy megvált egy ruhadarabjától, akaratlanul is a felkarján, majd alkarján futott végig pillantásom, és igyekeztem nem női szemmel, hanem a restaurátor látásmódjával lesni, ami aligha sikerült, és zavartan sütöttem le a szemeimet hirtelen, ujjaim vad birizgálásba kezdtek a kalap anyagán.
Egészen addig belemerültem a gondolataimba, ameddig a férfi meg nem szólalt, és csak arra sikerült összerezzennem, felpillantottam a vörös fénypontokkal jelzett sík lapra, ajkam abban a pillanatban le is biggyedt. Még volt tizenkét percem feljutni.
- Mindig a legrosszabbkor történik ilyen - a férfi hangjával ellentétben leginkább a lemondás, és az amellett megjelenő reménykedés hallatszott ki szavaimból, de nem mozdultam, csak még jobban magamhoz szorítva a kalapomat figyeltem azt a hirtelen támadt mozgást a telefonnal, végig csendben maradva, és amikor a mellette.. előtte lévő hozzám intézte szavait, nem tetszően vontam össze a szemöldökeimet, mert.. nem voltam hozzászokva az ilyen beszédhez, ezért is haraptam be alsó ajkam, mielőtt még bármi feddést is kitalálhattam volna. Nem mintha bárhogy is képes lettem volna.. vagy akartam volna azt, hogy kijavítsam őt, mert.. az botor és udvariatlan reakció lett volna tőlem.
- Azt mondta az úr, hogy intézkedni fog - nyeltem halkan, egészen óvatos pillantással a férfi szemeibe nézve, és már csendben is maradtam, ahogy erőszakot követett el a telefon ellen, a következő szavaira viszont... egyetlen másodperc alá világossá vált a helyzet, ezért megnyaltam alsó ajkamat is, többször rákészülve arra, hogy megszólaljak, de aztán csak harmadjára sikerült ez a kisebb akcióm.
- Hamarosan kijutunk. De addig is.. én itt maradok, ígérem - engedtem meg magamnak egy halovány, biztató, apró kis mosolyt, nem gondolva arra, hogy a másodpercek vészesen fogytak a találkozó időpontjáig. El fogok késni, el fogok késni! Süvített a fejembe a gondolat, mire egy kis morcosság is kiülhetett arcomra, de igyekeztem nem kimutatni azt, hogy ez a szituáció engem is felzaklatott kissé. No persze annyira nem, mint az előttem lévő férfit.
- Hogy hívnak téged? - a kérdésem már valamennyire határozottnak tűnt, és tenni akartam.. valamit, akármit, hogy ebből a helyzetből kirántsam, hogy ne merüljön el a pánik kínkeserves poklában, ezért lehajolva lepakoltam a táskámat a padlóra, amit a kalap alá rejtettem, felegyenesedve pedig óvatosan közelebb léptem a férfihez, ujjaim szinte lepkeszárny puhasággal érintették alkarját, finoman érintve bőrét. - Én Melissa vagyok. Úgy gondoltam, hogy könnyű munkám lesz itt San Francisco-ban. Egyszerű restaurálás, amibe nem számoltam bele azt, hogy egy liftbe szorulok. Bárkivel is. Fogalmam sincs, hogy miért kellett idejönnöm, legalábbis a megbízóm nem mondott el sokat az üzletről, de érdekelt annyira, hogy iderepüljek. Te miért vagy itt.. velem? – érdeklődtem lágyan, s miközben beszéltem, ujjaim gyengéden futottak le alkarjáról a csuklójáig is, majd lejjebb, a tenyerét érintve óvatosan, már ha engedte, hogy ne ellenkezhessen gyengéden irányítottam a lift gombsorától és telefonjától legtávolabbi fal felé, hogy még véletlenül se tegyen kárt az épület berendezésében.

♥️ Olyan kis édes ez a TJ :lávmí:♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 11, 2014 11:43 pm

- Ne nyugtassál engem... - összezárt fogakkal válaszolt Melissanak, de amint a nőre pillantott, máris elkapta a tekintetét. Újra fel akarta venni a kagylót, hogy felhívja azt a szemetet, de kezeiben hirtelen fájdalmas görcsöt kezdett érezni, ami szinte leblokkolta egész lényét. Mintha vírus terjedt volna a testében, a görcs végigszalad a vállain, lefelé a gerince mentén a medencecsontig, onnan pedig kettévált a lábaiba, csakhogy teljes legyen az élmény. Legszívesebben most elvágódott volna, de még arra is képtelen volt, hogy normálisan levegőt vegyen. Mintha elfogyott volna körülötte az oxigén, mintha egy zacskót tettek volna a fejére, annyira nehezen szedte a levegőt.
- T... Trey. - nyögte ki TJ a keresztnevét, ami annyira nehezére esett, mint még soha semmi más. Ajkai körül viszkető érzés lett úrrá, de az ujjai nem engedelmeskedtek, nem tudta megvakarni a kínzó helyet. Csak állt és tűrte, hogy a másik hozzáérjen, hogy végigsimítson a karján egészen a csuklójáig, hogy aztán a tenyerét elcsalja a gomboktól és a telefontól. Csak a lágy hangra figyelt, ami oly puhán jutott el a füléig, oly könnyed tónussal ajándékozta meg zaklatott elméjét, hogy pár másodpercig csillapodtak a tünetei, de éppen csak addig, amíg a telefon meg nem szólalt.
Kapott volna a kagylóért, de nem engedelmeskedett a teste, görcsösségében pedig erőnek erejével markolt rá a puha ujjakra. Újra nehezebben vette a levegőt, majd lábai már nem bírták tovább, egyszerűen lecsúszott a fülke falának mentén.
- V-vedd ... f-fell... - makogta TJ, majd próbálta elengedni a lányt, de ujjai csak nem eresztették. Ha Melissa volt olyan ügyes, hogy mégiscsak elérte a telefont, akkor megint a portást hallhatta benne.
- Hálló? Ott vannak még? - röhögött az ember, majd folytatta. - Beszéltem a karbantartó társasággal, látják a hibát és már el is indították az egyik emberüket, hogy megszerelje a felvonót. Körülbelül másfél óra és kint lesznek a slamasztikából... Kibírják addig?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 12:06 am

Ellenkezve az akaratával és a pánik újszerű, fojtogató érzésével nem hallgattam a férfire, bár közel járt ahhoz, hogy visszavonuljak. Nem akartam volna őt megbántani, sem pedig felesleges köröket futni, ha nem volt szükséges, de most... nem tudtam elbújni, bezárkózni abba az állandó csigaházba, amelyet magammal hordoztam. Most csak ő.. és én voltunk ebben a fémdobozban a semmi közepén. Így nem kívántam élni azzal a lehetőséggel, hogy valóban meghagyom neki, hogy úrrá legyen rajta a pánik.
- Tetszik a neved, Trey - mosolyogtam rá újfent kedvességgel az arcomon és a tekintetemben. El akartam űzni belőle azt a bénultságot, amely rabláncba fűzte a tiszta gondolatait és béklyóba verte a tovatűnt higgadtságát. Épp, hogy csak egy pillanatra éreztem azt, hogy valamelyest kiszabadította magát ezekből a hirtelen és mostoha érzésekből, s bevallom, én magam összerezzentem, ahogy a telefon újra megszólalt, másodjára pedig akkor, amikor a férfi rámarkolt ujjaimra, aminek hatására egy kisebb, fájdalmas nyögés hagyta el ajkaimat, de azonnal lesütöttem a pillantásomat és beharaptam ajkamat, hogy legalább miattam ne érezze magát kellemetlenül.
- Felveszem.. te csak ülj.. kérlek - lenyeltem azt a kisebb fájdalmat, ami még mindig nem akart szűnni, s végig őt figyelve szedtem le a telefont a helyéről, összevont szemöldökkel meghallva azokat a gúnnyal telt szavakat. - Természetesen itt. A Pókember szabadságon van - kerekedtek el szemeim, ahogy válaszoltam a portásnak, és azonnal a hatalmába kerített a bűntudat, hogy talán megbánthattam. Sosem gondoltam volna, hogy ilyen szituációban képes lettem volna ilyeneket mondani, de.. megtörtént, és mialatt a portás beszélt, újra Trey-re pillantottam, hogy milyen állapotban lehet. - Megleszünk, igen. Bármi van, kérem azonnal jelezzen. Ahogy én is fogok. És... köszönjük - tettem hozzá az utolsó szót kedvetlenné válva, de mielőtt még bármi mást is mondhatott volna a férfi, már pakoltam is vissza a helyére a kagylót.
- Ugye megleszünk..? - enyhe kétkedés vegyült hangomba, ám ahelyett, hogy elhúzódtam volna Trey-től, jobb ötlet híján a kevésbé fájdalmas utat választva leültem mellé a lift padlózatára, engedve neki, hogy az ujjaim még mindig az ujjai fogságában legyenek. - Másfél órát leszünk elvileg itt. Gondolod, hogy kibírod addig velem? Csak mert ha gondolod nem kell beszélgetnünk, és akár el is nézegethetjük egymást annyi ideig. Akkor biztosan fogok rád emlékezni a továbbiakban is. - mosolyogtam rá lágyan, hüvelykujjammal megcirógatva a csuklójánál végighúzódó, bőr-fedte kékes érhálózaton, csak hogy érezze, nem akartam elhúzódni. Legalábbis addig, ameddig szüksége volt az érintésre.
- Nagyon nem leszek pontos. Szerinted a megrendelő mérges lesz rám, hogy kések... nyolcvan percet? - felnevettem egészen halkan, szabad kezemmel a hajamba túrva, egy sóhajt is kiengedtem hosszan, hátammal pedig kényelmesen nekidőltem a lift hideg, fémfelületének, felhúzva a térdeimet is a mellkasomhoz, magam köré gyűjtve a hosszú szoknya anyagát, ami szerencsére eltakart mindent. A legutolsó az lett volna, hogy illetlenné váljak egy ilyen kényesnek tűnő szituációban.

♥️ Ígérem, túléled *-* :lávmí:♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 12:37 am

Még soha senkinek nem tetszett a neve, neki sem. Fogalma sem volt arról, hogy az árvaházban miért pont ezt a nevet kapta, de annyit tudott, hogy az abban a hónapban született gyerekek mind Jeffersonok lettek. Valójában a TJ-t sem szerette, de már túl régóta mondogatták neki, hogy végül megszokta és már hallgat rá.
Nem tudott mást tenni, így tényleg leült a seggére, majd ha tudott volna, egy mosolyt engedett volna meg magának a pókemberes szöveg miatt. Ha az agya éppen nem azzal lett volna elfoglalva, hogy önmagát tegye tönkre, akkor tetszett volna neki Melissa karakán fellépése, üdvözölte volna, hogy kiállt magáért. És valószínűleg újra megjegyezte volna magában, hogy márpedig ma este ez a portás nem megy haza a két lábán. Ehelyett inkább csak magába roskadva szorongatta a lány ujjait, s bármennyire is próbálkozott, nem tudta őket elengedni.
- Me... M-meg... - vágta rá azonnal a kérdésre, bár az a kifejezés, hogy azonnal, rettentően messze állt a valóságtól. És akkor meghallotta az újabb bűvös szót: másfél óra. Szédülni kezdet, nem érezte maga alatt a talajt és olyan tehetetlennek érezte magát, mint még a legrosszabb átvedelt éjszakák után sem. Ajkai remegtek, keze és lába reszketett a sokktól, egész testét pedig újra elemésztette a görcs, ami pár pillanattal később émelygésbe váltott. Fogalma sem volt arról, hogy miért teszi azt a lány, amit csinál, de ... ebben a mocskos, rohadt életben valaki egyszer végre törődik vele.
- Meg-próó... bálllom... - ez volt a válasza arra, hogy vajon kibírja a lánnyal a másfél órát vagy nem. És szeretett volna beszélgetni, kívánta a másik társaságát, de egyszerűen nem volt olyan állapotban, hogy élvezhető társa legyen Melissanak a beszédben. Persze az agya nem ezekkel a kifejezésekkel vázolta a helyzetet, de a lényeg ez volt.
Ujjai akkor oldották fel a roppant szorítást, amikor a lány csuklójához ért, az ujj apró érintése újra megnyugtatta, de még mindig remegett, izzadt és nem tudott mozdulni. Pontosan úgy érezte magát, mint ahogyan az a nagy könyvben meg van írva és bármennyire is tenni akart ellene, nem tudott. Képtelen volt megszabadulni a négy acélfal nyomasztó közelségétől, attól a fullasztó érzéstól, hogy ez a kicsiny kalitka lesz a koporsója ... de volt egy csillag az égen, a fény az alagút végén, akit úgy hívtak, Melissa.
- Ny-nyolcvan évvet ... issss várrnék ... r-rád... - ez már majdnem egy mondat volt, de nem tudott örülni neki, hiszen még mindig úgy beszélt, mint egy debil, aki ráadásul még a konnektorba is belenyúlt. De nem tudott javítani a helyzeten, egyedül semmiképpen.
- Me-hesélj valamiit... Sz-szerretem aaa hang-hangoddd... - amennyire csak tudta, elfordította a fejét, majd Melissara pillantott, szemeiben azzal a fájdalommal, amit éppen átélt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 1:31 am

Nem vártam tőle megváltást. Tudtam, hogy mennyire nehéz lehetett annyi lélekjelenlétet összeszednie, hogy egyáltalán egy helyben sikerüljön megülnie, ezért sem akartam neki rosszat, vagy bármit, amivel olyanra kényszerítettem volna, ami neki nem ment.. egyedül. Azt szerettem volna, ha nem sodrom bele olyan helyzetbe, amivel csak visszájára fordítottam az eddig elérteket. Ami igaz, hogy nem volt sok, de legalább már elhagyta a kezdeti ronda beszédet és kevésbé volt indulatos. Természetesen ennek okai már-már félelmetesek voltak, de... valamit valamiért alapon mégis csak kedvessé vált ez a momentum a számomra. Vele.
- Köszönöm - suttogtam immár csak ennyit, amikor enyhült az ujjaim körül a szorítás, ám mégsem vontam meg tőle az érintésem, mert nem tudtam, hogy hatott volna rá mindaz, ezért immár lazábban, nyugtató, piciny mozdulatokkal simított végig hüvelykem ujjbegye a bőrén, hogy azzal is biztosítsam őt, nem csak fizikálisan maradtam vele ebben a lehetetlen helyzetben, hanem komolyan is gondoltam azt, amikor azt mondtam; itt maradok. Az ígéreteket egytől-egyig mindig betartottam és nem a mai nap volt az, amikor erre rá akartam volna cáfolni. Nem sietettem a beszédben, hagytam, hogy ha lassabban is, de ő maga mondja ki a szavakat, ám a reakciója az elmondottakra meglepett, és ugyanabban a minutumban enyhe pír lepte el az arcom olyan zavarral megfűszerezve az addigi nyugodtságom, hogy teljesen kizökkentett. Soha... egyetlen egyszer sem hallottam még ilyet egy idegentől, és ez teljesen letaglózott. Képtelen voltam pár másodpercig túltenni magát a szavain, ezért egészen halkan, mégis magamhoz képest vadul mocorogni kezdtem, szabad tenyerembe gyűrve a hosszú szoknyám anyagát is magam mellett, beharapva alsó ajkamat is.
- Ne mondj ilyet... persze most mondhatsz, mert velem vagy összezárva, de ne mondj ilyet.. még csak... - hagytam abba hirtelen a beszédet, mielőtt még nagyobb zavarba hoztam volna saját magamat, amiből nem tudtam volna kiverekedni egykönnyen. És most Trey-nek szüksége volt rám. Ezt tudtam. Biztosan tudtam.
Kedves, lehetőségekhez mérten kedves mosollyal pillantottam rá, amikor a hangomról szólt, de az a mosoly... már nem csak neki szólt. Eleget akartam tenni a kérésének, ezért minden további szó nélkül kezdtem bele.
- Kicsi koromban mindig arról álmodoztam, hogy én is egy leszek a festményeken pufók pocakkal, szőke göndör fürtökkel és angyalszárnyakkal. Természetesen akkor még nem tudtam, hogy a múzeumokban.. a képek előtt végigfutva milyen régiek lehettek - elmosolyodtam álmodozón, ahogy visszagondoltam. - Aztán sem angyal nem lettem, sem szőke, sem pedig pufók - felnevettem halkan újra felpillantva Trey szemeibe hosszan. - El tudod képzelni? Ez olyan, mint amikor a gyerekek megtudják, hogy nincs Télapó és az a szakállas bácsi valójában valamelyik rokonuk. Szóval amikor elkezdtem barnulni, anyunak... írtam egy panaszlevelet.. pontosabban rajzoltam egy angyalkát és őt elneveztem Melissának. Ez volt életem legnagyobb lázadása - mosolyogtam szélesen, megrázva kicsit a fejemet is erre a gyermekded butaságra, megnyalva alsó ajkamat is sóhajtottam egyet halkan.
- Végül... valójában az álmom.. a vágyam teljesült. Pufók szőke bongyorka angyalokkal is foglalkozom. Imádom, ahogy az ecset siklik végig a vásznon és... megújulnak, újra kivirágzanak a festmények.. csak.. amit egyszer javítunk, az már sosem lesz a régi... Megkopik a patinája... és már csak egy torzó lesz, a felbecsülhetetlenségük szenved csorbát. Minden alkalommal, amikor valami a kezem közé kerül - mégsem váltam rosszkedvűvé, ehelyett tisztában voltam azzal, hogy milyen fontos munkát végeztem. És hogy mennyire imádtam. Lassan megsimítottam újra a Trey csuklóján feszülő bőrt, mosolyogva pillantottam fel a szemeibe, ha engem nézett. - Téged nem foglak tönkretenni. Hidd el, kérlek.


♥️ Ígérem, túléled *-* :lávmí:♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 7:41 pm

Próbált volna mosolyogni, de egyszerűen nem ment neki, pedig a helyzet adta volna magának a vigyort, amikor Melissa csak szabatkozott. Ehelyett inkább csak hallgatta a történetet, egy olyat, ami valószínűleg nagyon fontos volt a lánynak. Neki is voltak fontos történetei gyermekkorából, de azok nem voltak ennyire vidámak.
Persze nem panaszkodhatott, hiszen az árvaházban felnevelték, de néha ő is örült volna egy-két ölelésnek valaki nagyon fontostól, aludt volna el esti mesét hallgatva egy gondoskodó kéz által betakarva, látogatott volna meg nagymamát az ünnepek alatt ... de nem így történt. Maradt neki az egyedüllét, az idősebb gyerekektől kapott verések, a szigorú neveltetés, és láss csodát, mi lett belőle! Csakis a társadalmat hibáztathatja, hogy Trey Jefferson bűnöző lett.
- Hiszek neked... - hangja már nyugodtabb volt, szavai remegés nélkül hagyták el ajkait, de ez a rövidke mondat is túl megerőltető volt, hogy folytassa. Pihent, élvezte az apró simogatásokat, csuklójának halvány kényesztetését és egyre csak kételkedni kezdett abban, hogy Melissa nem egy angyal. Persze, nem hitt abban, hogy létezik magasabb hatalom, akinek szárnyas szolgái a Földre szállva csodákat művelnek, de ez a lány mellette most mégis elért valamit ... valami mennyeit.
Nem kért tőle mást, csak annyit, hogy segíthessen. Nem szeretett volna cserébe egyebet, mint higgyen neki. A férfi elfogadta a nyújtott kezet és hitt, amennyire eddig még semmi másban sem.
- Sze-szerintem tévedsz. Angyal vagy ... az én megmentőm. - most már ment a mosoly, mely még nem volt ezer wattos és inkább tűnt valami furcsa grimasznak, de azért próbálkozott és valamennyire ténylegesen ment neki, mindez Melissanak köszönhetően. - Te nem ... festessz?
Tette fel a kérdését, majd várta a választ, ami biztosan jött is volna, ha nem szólal meg kabátjának zsebében a telefonja. Biztosan a vevő volt az, hogy hol a péniszben járhat, de egyszerűen képtelen volt megmozdulni, nem tudta mozgatni a kezeit. A ciripelés viszont egyre hangosabb lett, Melissatól pedig nem kérhette hogy vegye fel a készüléket, hiszen ki tudja, milyen kedves hangnemet fog a vevő megütni.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 10:01 pm

Megnyugtatott. A hangja, és az is, hogy nem kételkedett bennem, egyszerűen csak elfogadta azt, hogy én nem megnehezíteni akartam volna a helyzetét, hanem segíteni neki, kihúzni abból a süppedő talajból, amely elnyelte volna. Nem tettem mást, nem tettem többet, mint amennyit addig is, finom érintéssel engedtem útjára ujjbegyemet a bőrén, hogy bejárhassa a maga piciny, kedves útját. Sosem szoktam eddig elmenni ismeretlenekkel, ám mielőtt még megrémített volna a felismerés, inkább belekezdtem a hosszas ecsetelésbe, magam sem tudtam, miért pont azt megosztva vele. Még hogy pufók szöszi angyalkák... mosolyodtam el a saját gondolatomon, és ahogy újra beszélni kezdett Trey, egy ideig a szemeit figyeltem.
Egészen addig sikerült is, ameddig éreztem, hogy az arcomat mély pír lepte el, s a zavarom már oly erőteljes volt, hogy le kellett sütnöm a tekintetemet. Ellenkezni szerettem volna vele, ezért finoman beharaptam az alsó ajkamat csak, mielőtt megszólaltam volna lassan, átgondolva a lehetőségeimet.
- Mindenki megtette volna érted, Trey. Így gondolom - tettem hozzá halkan az utóbbi két szót, hogy ne ágáljon a szavaim ellen, s amint lenyugtattam háborgó, zavarba ejtett lelkem, felmosolyogtam rá hosszan, nyíltan. A felhangzó kérdésre pedig csak épp annyi időt szántam gondolkodni, ameddig a telefon csörgése be nem töltötte az időközben mély csendbe burkolózó liftet, mire sikerült összerezzennem, megfeszengve pedig vártam, hogy a férfi reagáljon. Amikor mindez elmaradt, óvatos pillantással kerestem a csörgés helyét, ami kezdett zavaróan hangossá válni, bizonytalanul lesve fel azokba a szemekbe, amik olykor rám tévedtek.
- Segíthetek megtalálni? - ajánlottam fel a segítségem, mert elnézve őt nem voltam abban biztos, hogy jó ötlet volna, ha a mozgást választja, ugyanis nem tudtam, hogy akkor újfent idegességgel és pánikkal válaszolna-e az újabb helyzethez. - Lehet, hogy fontos ügyben keresnek Téged, és nem szeretném, ha esetleg miattam ne tudnád rendezni a hívást - folytattam csak egészen halkan várva a reakcióját, és tudtam.. nekem is fel kellett volna hívnom az ügyfelet, hogy késni fogok. Ha a mellettem ülő férfi lódítva akár nyolcvan évet is várt volna rám, a megrendelőmben már aligha bíztam ennyire. Végtére is soha nem láttam. Nem ismertem őt és fogalmam sem volt arról, hogy mivel bízna meg engem. Ezért sem késlekedhettem volna, de most... nem én voltam a legfontosabb, hanem az, hogy Trey még csak véletlenül se élje át újra megint azt a szörnyű, fojtogató klausztrofóbiáját, amit percekkel korábban.
- Megengeded, hogy elővegyem neked? Bárhol is van? - igazság szerint nem tudtam, hogy mely ruhadarabja védte a kis kütyüt, de ha ő sem akarta másként, akkor mozdultam aszerint, ahogy és ahol megtalálhattam a telefonját, nem sietve, nem kapkodó mozdulattal, hogy segíthessek megőrizni az eddigi nyugalmát.




♥️ Hmm, ma nem hiszem, hogy alapítanál fanclubot Razz ♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 12, 2014 11:29 pm

Mindenképpen ellenkezett volna egy másik helyzetben, hiszen nem tette volna meg ezt érte mindenki. Ismert rengeteg olyan gengsztert, aki most markát dörzsölve vihogott volna, ha így láthatta volna, sőt! Még fizettek is volna egy nagyobb összeget, ha láthatják TJ-t egy pánikrohamban összetörni. Aztán persze ott voltak az átlagemberek, akik tuti, hogy nem álltak volna le segíteni neki, hiszen egy földön fekvő és szenvedő fickó mindig más valaki problámája, de mivel akárki segíthetne, senki sem fog.
Azonban visszafogta magát, nem törte össze a másik világképét, hiszen még maga sem segített volna magán, de még Melissan sem, ha úgy adódott volna. Inkább csak bólintott egyet a lány kérdésére, ami a keresést firtatta, bár még mindig nem tudta, hogy mit fog mondani a vonal másik végén érdeklődőnek.
Mert az egy dolog, hogy most Melissanak tud válaszolni, de a vevő újabb stresszhelyzetet jelentett, amitől félt. Nem alaptalanul, hiszen minden másodperccel, amivel hangosodott a csengés, annál jobban érezte, hogy egyre nehezebben vette a levegőt és egyre jobban izzadni kezd. - A kabátomban van... A belső ... zse-zsebben...
Mondta egyre halkabban és egyre remegőbb hangon, és próbált egyeletesen levegőt venni, ami nem ment neki könnyen. Fáradt volt, pihenni akart és még azt sem vette észre, hogy milyen félreérthető kérdést tett fel Melissa, csak arra koncentrált, hogy összeszedje magát.
- Id-iddde ... tarrrt-tartaanáád? - teljesen elvesztette az előbbi nyugalmát és újra minden testrésze görcsbe rándult, szája pedig ismét viszkedni kezdett a rohamtól. Amint Melissa megtalálta a készüléket, felvette és a füléhez tartotta, persze ha tényleg így tett, csak hallgatni tudott, nem jött ki hang a torkából. Melissara próbált nézni, elkapni a másik tekintetét, hogy segítsen neki.
- Ott vagy TJ? Kurvára ide kellett volna már érned! Hol a faszban vagy már? - Percy volt az, aki egyfajta összekötő volt a Los Angeles-i vevő és a Las Vegas-i eladó között, persze a megfelelő százalékért. - Mondj már valamit, a kurva életbe!
Azonban nem tudott, képtelen volt rá.
- Ssss... Sssee... - eddig jutott és nem tovább. Bal szeméből könnycsepp csordult ki, mert a fájdalom kezdett elviselhetetlen lenni és az a tehetetlenség is, ami még jobban hajtotta az őrületbe.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 2:51 pm

Csak egyetlen néma bólintás volt a válaszom arra, hogy hol találtam a kütyüt, feltápászkodva pedig megfogtam a kabátot, hogy azt is odahozhassam Trey mellé. Nem tudtam, hogy kelleni fog-e neki, de jobb volt, hogy a közelében legyen az a ruhadarab is, ha esetleg... ha bármi.. történne. Átkutattam úgy a zsebeket, hogy a férfi láthassa minden mozdulatom, mert nekem ez intim volt, nem igen szerettem, ha a dolgaim után kutakodtak, de ez kivételes alkalom volt, így legyűrtem magamban azt a kényszert, hogy bűntudatom legyen és bocsánatot kérjek amiatt, hogy... illetlenül olyan helyekre ér a kezem, ahova elvileg és amúgy nem kellett volna. Amint meglett a telefon, csak egy pillantást vetettem a képernyőre, majd bizonytalanul felnéztem rá, de kitalálta a fel nem tett kérdésemet, miközben őrült módon csörömpölt a telefont.
- Természetesen - ujjam már a hívásfogadás után nyúlt, egészen közel húzódtam hozzá, nem távolabb, mint percekkel korábban, de csak hangfoszlányokat kaptam el a telefonból kiszűrődni, ahogy az a másik agresszív férfi beszélt, de Trey-re nyugodt, kedves mosollyal néztem, ami elhalványulni látszott akkor, amikor egyértelművé vált az, hogy nagyon nem pozitívan hat rá a beszélgetés, amit alátámasztott a beszéde is.. és az a könnycsepp.
Abban a pillanatban, ahogy megláttam azt az átlátszó mesevilágot elszorult a torkom, és mielőtt megakadályozhattam volna, felemeltem szabad kezem, hogy ujjaimmal érinthessem a férfi arcát, végül tenyerem simult rá bőrére, hogy hüvelykujjammal felfoghassam a már kicsordult és a még rejtőzködő könnyet is, és ennyi elég is volt. Elhúztam a férfi fülétől a telefont, beharapva alsó ajkamat pedig hatalmasat sóhajtottam. Nem akartam... hogy esetleg olyanba keveredjek, amibe nem kellett volna, de muszáj voltam kisegíteni őt. Mintha lassított felvétel lett volna, úgy húztam magamhoz a készüléket, miközben Trey-re mosolyogtam csupa nyugodt szeretettel a szemeimben.
- Jó napot! Melissa Ho.... - kezdtem volna bele, de a hirtelen jött válaszra nem számítottam.
- Ez mégis mi a fasz? Ki ez a ribanc, TJ? - ráncoltam össze a szemöldökeimet kissé megbántódottan, amiért ilyen rondán beszélt az illető, ezért is kezdtem bele újra, talán.. reménykedve abban, hogy most hagyja is végigmondatni velem azt, amit szerettem volna.
- Melissa Hobbs a nevem. Restaurátor vagyok, nem pedig.... az - akadtam el a prostituált szónál, mert ha azt ki kellett volna mondanom egy pánikoló férfi előtt, biztos voltam abban, hogy a szégyentől elsüllyedtem volna azon nyomban. - Liftben ragadt velem... Trey.. TJ. Azt mondták, hogy másfél óra, míg kikerülünk innen - folytattam volna, de ismételten közbeszólt, és csak akkor vettem észre, hogy az ujjaim, a tenyerem még mindig a férfi arcára simult lágyan, akárha bársonyos csipkés habvirágcsokor lett volna, ezért enyhe pír futotta el arcom, s mialatt a telefonos férfi beszélt, zavartan húztam el a kezem.
- És ez engem hol érdekel luvnya? Mi a pöcsömért nem ő beszél? - rivallt rám, s ez csak tetézte a zavarral megjelenő pírt az arcomon, megszeppentté válva hűltem el egy pillanatra, ameddig kerestem a választ.. amit kellett mondanom, ezért csak egy pillanatra néztem fel azokba a szemekbe újfent.
- Elfoglalt. Ha szabaddá válik, biztosíthatom, hogy visszahívja Önt, addig kérem, legyen türelemmel -egy horkantás, egy "basszad meg, ribanc!" felkiáltás után a vonal megszakadt, én pedig bizonytalan pislogással néztem az előttem ülőre. - Ő is rondán beszélt. Szerintem biztosan ismered és nem téves hívás volt - szaladt ki a számon az első eszembe jutó gondolat, azonnal lesütöttem a szemeimet, mert.. az lett volna a legutolsó, hogy meg akartam volna bántani Trey-t. A fenébe is, nem.. nem akartam neki rosszat! - Ne haragudj, én.. én csak.. nem úgy gondoltam - lemondóan sóhajtottam egyet halkan, visszakuporodva a férfi mellé, ajkam kissé lebiggyedt attól, hogy kellemetlen helyzetbe sodortam őt, és főleg magamat is.
- Mesélsz magadról? Rólam már tudsz ezt-azt, de én csak a nevedet tudom. És többet szeretnék. Szabad? - pillantottam fel a szemeibe ismételten, reménykedve, hogy nem fog elutasítani. Sem pedig azt, hogy tulajdonképpen segíteni akartam volna neki, legalább elterelni a figyelmét a nyilvánvaló tényről; a lift még mindig a börtönünk volt.


zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 9:01 pm

Egy másik helyzetben élvezte volna a lány érintését, s most csak azt kívánta, bárcsak abban a szituációban lennének, de az elakadt lift közbeszólt és baszhatta a romantikát. Pedig tudott kurvára csöpögős is lenni, ment neki az udvarlás, meg minden és biztos nyomult is volna a csajra, ha nem bénította volna meg a görcs újra ... és újra. A görcs igazán bekaphatná golyóig!
Csak hallgatni tudta a beszélgetést, nem tudott érdemben résztvenni benne és egy apró sarok a szívében sajnálta, hogy Melissanak ezt végig kellett hallgatnia. Mondjuk annyi szent, hogy nem lesz megdícsérve otthon, hogy hagyta elkúródni az üzletet, de azt a folyót majd akkor lépi át, amikor odaér. Vagy valami hasonló...
Amikor vége lett a beszélgetésnek, csak mosolyogni tudott, hogy a lány annyira aranyosan, annyira naivan magyarázta bizonyítványát, hogy szinte kedve lett volna megölelni és megvígasztalni.  - Nnem ... ba-baj...
Passzírozta ki magából a két szót, de nem tudott egyelőre többet. Az viszont mindenképpen segített rajta, hogy Melissa újra melléült, szíve azonnal visszavett a tempóból. Percek óta először tudott mély levegőt venni, s abban a pillanatban orrában érezte ennek a mellette ülő csodának az illatát, ami semmivel sem volt összetéveszthető, annyira egyedi és magávalragadó volt.
- Sza-sza-bad... - mármint kérdzeni. És ha nem túl ciki, akkor válaszolni is fog. Mármint, ha tud. Rengeteg volt a kérdőjel ebben a kérdez-felelek játékban, de volt egy olyan érzése, hogy menni fog neki, ha jobban megnyugszik.
- Ddde ... így ... nne-nehézz leeesz ... vá-vá-lasszolni... - na nem mondod nagyeszű! Kiröhögte volna magát, de még arra is képtelen volt, így maradt a görcsös remegés és a reszkető válaszok.
- Ha-ha ... mmeggöl-ölellnél ... talláán me-ne-nne... - egyébként teljességgel komolyan gondolta, hogy a lány ölelje meg, mert ha apró érintései és kedves szavai ilyen nyugtatólag hatottak rá, akkor mi lenne abból, ha közelebb kerülne hozzá. Talán az egész szarságot elfelejtené és végre továbbléphetnének.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 10:13 pm

Mint apró szentjánosbogár a nyári éjszakák sűrű fülledtségében, úgy pislákolt bennem a hálával elegyült megnyugvás, hogy sikerült nem megbántanom őt, ami egy halovány mosoly formájában hálás pillantással párosult Trey felé. Ha tehettem volna, minden kételyt, minden frusztrációt, minden egyes rossz érzést elsüllyesztettem volna a feledés homályába, csak hogy megszabadítsam őt. Csak hogy segíthessek neki, ám tudtam, ezzel még várnom kellett. Legalább egy kicsit... ameddig ő maga szabaddá nem válik. Kevés voltam, csupán egy olyasvalaki, aki vele ragadt a liftben várakozva, s mégis azt szerettem volna, hogy kivirágozzon, akár a felhőpamacsos fekete-fehérbe boruló szivárvány arannyal átszőtt ezerszínű csodája.
Amennyire önmagamról nem szerettem beszélni, úgy mások világát, azt a csodát annál inkább kívántam feltárni, s megismerni, megtudni, hogy igen is a jó mindenkiben ott rejlik. Biztos voltam abban, hogy az előző telefonos férfi is tudott egy igazán ízeset mosolyogni arra, ami fontos volt számára. És csak ebben a pillanatban körvonalazódott az bennem... hogy igen is Trey mosolyát is szerettem volna látni. Előbb-utóbb reméltem, hogy meg is valósul ez az áhított vágyam. Csak egy vidám, felderülő mosollyal válaszoltam arra, hogy engedélyt kaptam arra, hogy mesélhessen, aminek minden egyes szavát úgy vártam, mint az ajándékait bontogató kislányok azt, hogy vajon mit rejthet a csomagolópapír. Igen... az ajándékom a hangja volt.
- Megint feszült vagy - hangom egészen halkká vált, ahogy megállapítottam a nyilvánvalót, automatikusan nyúlva érte, mígnem bőrét érték ujjaim, alig érintéssel simítva végig a puhaságon. Nem ellenkezett, nem gondolkodott úgy, hogy nem tenné meg, amit kértek tőle. Különben is Trey ebben a helyzetben aligha használhatta volna ki az ölelést, amit egyébként sem gondoltam volna.. senkiről sem, és ebben az esendő pillanatban nem volt ő más számomra, mint egy olyan férfi, akinek szüksége volt a támogatásomra, amit feltételek nélkül és kérdések nélkül teljesíteni, megadni akartam csak.
- Szeretnélek megölelni - rámosolyogtam kedvesen, hosszan, és mielőtt bármi mást mondhattam volna, picit elhúztam a felém közelebb eső kezét, majd azt követően egészen mellé csusszantam a padlón félig elhagyva, elterítve a padlón a szoknyám szinte teljes hosszát, fátyol-szerűen, Vénusz-kagylóként elterülve körülöttem. - Akkor most megölellek - jelentettem be félig-meddig bizonytalanul, ami leginkább önmagamnak szólt. Senkit sem szoktam ilyen rövid ismertség után ennyire közel engedni magamhoz fizikálisan, de most... nem gondoltam, hogy ez bárkinek is rossz volna, sőt... valahogy azt bizonyította Trey a percek elteltével, hogy nála tisztább, kedvesebb lény aligha volt. Legalábbis velem szemben ilyen volt, és ezt messzemenőkig értékeltem. - Készülj... - felnevettem halkan, hogy végül átölelhessem őt, ahogy mindenkit szoktam, de valahogy merevnek éreztem ezt a mozdulatot magamtól, s ha nem volt ellenvetése, akkor engedélyt nem kérve, önállósítva magam hozzábújtam, egészen rá a mellkasára, míg két karom, féltón és óvón ölelte át, de nem szorosan, mert nem szerettem volna neki fájdalmat okozni neki.
- Addig maradunk így, ameddig csak szeretnéd. Oké? - szólaltam meg ismételten, lassan cirógatva meg az oldalát és a hátát, attól függően, hogy ő fordult-e kissé felém, vagy még mindig csak a lift falát támasztotta.


De imádom őt *-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimePént. Jún. 13, 2014 11:12 pm

Igen, feszült volt. De aki karddal élt, az kard által is fog halni. Vagy valami ilyesmit magyarázott neki egy muksó, aki valószínűleg valami cirkuszban lehetett zsonglőr, vagy mi a here. Mert ki a tököm használ manapság még kardokat? A szamurájok, de őket meg lelövik, mint a lovakat... Összegezve a dolgot, tényleg feszült volt, de az a kis harc, amit Melissa elkövetett magával, szórakoztatta.
Nagyon aranyosnak találta a másikat, olyan volt, amilyennel még sosem találkozott: instant szerethető lény. Teljesen felkészült vagy inkább már kikészült az önmagával vívott harc miatt, de aztán mégiscsak megtörtént a csoda és olyan nyugalom áradt szét a testében, mint amilyen még soha. - Köszönöm.
Hangja nyugodt volt, nem remegett, nem görcsölt, nem dadogott és egyetlen betűt sem nyomott meg szükségtelenül. - Köszönöm.
Jó volt kimondani újra a szót, majd lassan, óvatosan átkarolta a lányt, mert bár a hangját megtalálta, testében még mindig erős volt a fájdalom, ami szinte bénaságra ítélte. A lány derekán pihentek meg ujjai, majd magához húzta őt, mintha el sem akarná engedni megmentőjét. S a mozdulat során tenyere feljebb csúszott, Melissa mellének alsó részét érintve ezzel szinte érzéketlen karjával.
Neki természetes volt, hogy így tett, az pedig nem nagyon érdekelte, hogy a lány hogyan fog reagálni. Vagyis inkább az volt a helyes kifejezés, hogy nem gondolta, hogy ebből bármi kára eshet Melissanak. - Nyolcvan én elég lesz...
Mosolyodott el, már az is könnyebben ment neki, majd hatalmasat sóhajtott, mert húsz perce először érezte azt, hogy le fogja küzdeni ezt a rohamot, az elromlott lift pedig bekaphatja bőnyállal. Kétszer is! Vagy ahányszor csak akarja!
- Tizenhét éves voltam, amikor először sitteltek le... - nem tudta, hogy honnan jött ez a sztori, de ha már belekezdett, akkor végigmondja. - Egy haverral elkötöttünk egy kocsit, amit nem kellett volna, mert később kiderült, egy zsaru valamilyen rokonának volt a verdája, a bíró meg volt olyan köcsög, hogy nagykorúként kezelt minket, így hat hónapra lecsuktak.
Egy pillanatra abbamaradt a történet, amíg visszaemlékezett az egész sztorira, majd folytatta, amikor újra megvolt a képzeletbeli fonal. - Csak a kóterban jöttem rá, hogy egyedül sitteltek le, mert az állítólagos haverom ellenem köpött. Így ő segítette a nyomozást és felfüggesztettet kapott, én meg elvittem a teljes balhét. De én nevettem utoljára, mert amikor kiengedtek, megkerestem azt a spiclit és addig ütöttem a fejét, amíg felszakadt a bőr az öklömön. Megint kaptam egy fél évet, de ő azóta nem tud rendesen enni, csak folyékonyat... A barom.
Fejezte be a mondandót, majd hangosan hümmögött. - Talán mégsem ezt kellett volna elmesélnem... Ugye? - pillantott le mosolyogva Melissara.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 12:05 am

Számomra természetes volt az, hogy mindenképpen segítettem neki, így csak egy enyhén zavarttá vált mosoly jelent meg arcomon a köszönetére, s ahogy még közelebb vont magához, valahogy... sikerült elfelednem mindazt, hogy mennyire nem volt számomra mindez megszokott, vagy gyakori. Odabújni valakihez... biztonságban érezni magam, ezért is, tőlem szokatlan módon arcomat a nyakába fúrva pihentem meg a karjaiban lassan, alkalmazkodva a testéhez, az izmaihoz, a belőle áradó meleghez és ebben a pillanatban nem zavart az sem, hogy dohányillat ölelte körbe puhán. Csak egy mosolyt engedtem meg magamnak az újabb felhangzó szavakra kiélvezve az újdonsült nyugodtságát, ami meglehetősen jól esett.
Akkor sem válaszoltam, ahogy mesélni kezdett. Egészen csendessé váltam, hallgatva a már nyugodt, kedves hangját, a szívének dobbanásait, s ahogy a múltjából egyre több részletet árult el, olykor megfeszültem a karjai közt, de el nem húzódtam tőle. Talán.. szomorúság volt az, ami megjelent a szívemben őt hallgatva, elképzelve, hogy milyen kínokat élhetett meg a börtönlét során, s elképzelni sem tudtam, hogy viselhette el azt a sok szörnyűséget. Természetesen fogalmam sem volt arról, hogy milyen történetei lehettek volna azokból az időkből, és jelen pillanatban elképzelni sem tudtam azt, hogy meg merjem kérdezni, hogy.. esetleg beszélne-e nekem mindarról.
Az utolsó szavait követő mosolyra csak egészen zavart, halovány mosoly volt a válaszom nem reagálva le azt, hogy mit kellett volna elmondania. Azon gondolkodtam - talán percekig is csendben maradva -, hogy hogy is ölthetném olyan formába a mondandóm, ami... nem sugározta volna minden egyes szóból, hogy sajnálom azt, ami történt, amiért szenvednie kellett. Ezért is, jobb ötlet híján, és hogy egy kis ideig még csendben maradhassak, picit megmocorogtam a karjaiban, hogy az arcára egy egészen puha, meleg, lágy puszit adjak egy kedves mosoly kíséretében.
- Minden gyerek követ el hibákat, és saját maguknak kell megtapasztalni a rosszat, hogy tanuljanak belőle - kezdtem bele halkan, megsimogatva kicsit a felső-fedte bőrét. - Ha a kocsilopásra adtad a fejed, akkor nem olyan gyerekkorod volt, mint amilyet megérdemeltél volna - valamiféle keserű, métellyel fertőzött szomorúság hallatszott a hangomból, újra megmozdulva pedig elhúztam magamról Trey kezét, csak hogy a kézfejét, a bőrét, a bütyköket megnézhessem, talán hosszú másodpercekig is azt tanulmányoztam, hogy milyen puha is volt a keze... ujjaimmal finoman érintve végig azt, centiről centire bejárva a tenyerét, ujjait és kézfejeit is, végigkövetve az érintésemet a szemeimmel is.
- A bosszú sosem old meg semmit, és ezt te is tudod. Lehet, hogy megnyugvást hoz, de a múltat és az elszenvedett csorbát sosem egyenlíti ki vagy változtatja meg - pillantottam fel vádak és elítélés nélkül az arcára, hogy aztán elmosolyodjak lassan. - Viszont az, amit vele tettél, a te igazságod volt. Amit akkor, fél évvel korábban tett, az is elítélendő. Csak ott nem voltak bírák, rendőrök és hamis vádak. Ott ti voltatok, és ugyanannyira ő is tehetett azért, hogy korábban te voltál börtönben - fejeztem be elgondolkodva, hogy aztán visszahúzzam a kezét a derekamra, hogyha akart, akkor újfent átölelhessen azt számításba véve, hogy még mindig a közelében maradtam.
- Azóta voltál börtönben? - tettem fel a kérdésem nyílt és őszinte tekintettel


♥️ Nem ábrándultam ki TJ-ből Razz ♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzomb. Jún. 14, 2014 8:24 am

Az utóbbi évek egyik legintimebb pillanata volt, amikor Melissa Hobbs megpuszilta. Vehetett be akármennyi gyógyszert, szúrhatott fel farkára végtelen számú kurvát, a lány ajkainak halvány érintése olyan élmény volt, mintha felébredt volna egy nagyon mély, egész életében álmodott fantazmagóriából. Gyönyörű volt maga a pillanat, amikor a puha ajkak kényeztették, ami egy röpke másodpercre mintha beindított volna benne valamit. Nem, az lehetetlen, négy éve szerek nélkül biztosan!
- Csakhogy én akkor már nem voltam gyerek, és ami azt illeti, nem is tanultam belőle. - fogadta a simogatást, ami ténylegesen jól esett neki. Intim volt, csak a kettőjüké és annyira valódi, mintha egy hetven kilós tonhalszelettel vágták volna arcon. Beckyvel sosem érezte ezt, rajta mindig is érezte, hogy kötelességet teljesít az érintéseivel, de Melissa minden apró mozdulata önkéntes volt, gyönyörű és megismételhetetlen.
Csak bólintani tudott, amikor hallgatta, hogy nem olyan gyermekkora volt, mint amilyet megérdemelt volna. Másnak meg még ennél is rosszabb volt az első tizenhét éve, így nem panaszkodott. Felnőtt és bár nem lett a társadalom hasznos tagja, mégis egy üzletet visz, emberek függenek a munkájától és bizonyos körökben igen fontos személyiség. Szóval mondhatjuk azt, hogy valamit elért az életben, de eredményei az erőszakra, a megfélemlítésre, a fegyverekre és a drogokra épül, szóval nem a legjobb alapokra. Így már várta azt a pillanatot, hogy az egész kártyavárként omlik össze, maga alá temetve őt a múlt kínzó valósága.
- A bosszú hidegen tálalva a legjobb. És azokban a cellákban nagyon hideg volt... - igen, sajátja volt az a bosszú, igazságot szolgáltatott egy olyan sérelemért, amit nem kellett volna elszenvednie, ha nincs az állítólagos barátja. - Kérdezhetnél tőlem bármit, mégis az érdekel, voltam azóta börtönben?
Mosolygott fel, majd pillantott le Melissara, és a kezet, amit a lány visszapakolt a helyére, hogy átölelje, elszakította tökéletes helyéről, hogy egy kósza tincset hajtson ki a lány arcából. Nem tudta, miért kellett ezt tennie, miért akarta megmentője arcát érinteni és miért borzongott bele jó értelemben a meghitt cselekedetbe. Újra érezte, hogy valami megmozdul benne, hogy a lehetetlen csak egy karnyújtásnyira volt tőle, de kételkedett és nem törődött vele egy pillanatra sem. Kezét visszatette oda, ahová Melissa pakolta az előbb, majd magához szorította annak törékeny alkatát, gyönyörű lelkét, megértő szellemét.
- Voltam. Kilenc évet. - szűkszavú volt, de érthető volt azok után, hogy visszagondolt az esetre. - Emberölés...
Ritkán beszélt erről, sőt inkább soha. S főleg nem egy idegennel. Azonban valamiért meg kellett bíznia a másikban és válaszolni is akart a feltett kérdésre.
- Huszonkettő voltam és még mindig nagyon hülye. Valamiért azt hittem, hogy Phoenixben több lehetőségem lesz, mint Las Vegasban, így odaköltöztem, hogy majd melót szerezzek magamnak. Persze nem ment könnyen, de minden újrakezdés nehéz, bár nem mondom, hogy otthon jobb életem volt akkor... - felnevetett. Fanyarul. Rövid ideig. - Már másfél hónapja voltam ott, kisebb melókból húztam meg magam és rohadtul tele volt már a tököm mindennel. Csak annyit akartam, hogy megigyam a kurva sörömet, aztán hazamenjek bambulni a tévét, de nem így alakult...
Szünetet tartott, amíg rendbe rakta a dolgait a fejében, majd keze lejjebb vándorolt Melissa derekáról, egészen annak hátsójáig. Nem kért engedélyt, nem habozott, ő most a lány seggét akarta megfogni és Isten a tanú rá, meg is fogja fogni!
- Ketten voltak, bennük is volt már egy kis légköbméter, mint bennem, de inkább csak spiccesek voltunk mindannyian. Sosem felejtem el, hogy éppen egy riport ment a tévében arról, hogy Bush katonákat és harci repülőket rendelt Szaud-Arábiába... Tudod, az Öbölháború. - már teljesen nyugodt volt, annak ellenére, hogy ilyen témát hozott fel. Könnyedén tudott beszélni a dologról, szívében egyetlen gátló sem működött, testét sem akarta már kifacsarni a görcs. - Túlzás lett volna mondani, hogy néztem azt a szart, de amikor azok ketten elkapcsoltatták a csatornát, felszívtam magam. A pultos nem akart beleszólni, úgyhogy kivittük az utcára a nézeteltérést. Az elsőt megcsaptam, azonnal elterüt és nem is kelt fel addig, amíg a másikkal verekedtem vagy öt percig.
Nagyon jól esett volna neki egy cigi, de ilyen szűk helyen nem szeretett rágyújtani. S ki tudja, mit tenne vele, ha a bezártság mellé még egy kis extra légszomjat is kapna? Inkább nem gondolkodott ezen. - Kiértek a zsaruk, szétválasztottak minket és akkor tudtam meg, hogy az első fickó azért nem kelt fel, mert landolásnál beverte a fejét a padkába és eltörött a nyaka. Azt mondta a szakértő, hogy azonnal meghalt... A vád vétkes gondatlanság lett volna, de kiderült, hogy már volt priuszom, szóval emberöléssé minősítették át, mert visszaesőnek bűnözőnek számítottam a kocsilopás és a péppéverés miatt.
Fanyarul beszélt, mondandóját úgy is fejezte be, majd lepillantott Melissara, annak hatalmas és gyönyörű szemeibe, és csak rázni tudta a fejét.
- Ennyi a történet... Lehúztam kilenc évet, aztán visszatoltam a belem Vegasba, azóta ott élek. Életem vidám és eseménydús összefoglalója pár szóban.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeVas. Jún. 15, 2014 12:00 pm

Szerettem volna birokra kelni a kimondott szavaival, azonban nem láttam értelmét. Felnőtt férfi volt egy olyan - szerintem - kemény élettel a háta mögött, amely aligha vette vette volna tudomásul egy olyan nő véleményét, aki hitt a jóban. Tudtam magamról, hogy sokszor nagyon is naivan éltem meg a helyzeteket és hittem abban, hogy.. ott bujkált a sok szörnyűség mellett a jó is, amely ellensúlyozhatta mindenkiben az elkövetett és elszenvedett rosszat egyaránt. Hit nélkül, bizalom és remény nélkül az élet hasztalan és haszontalan lét csupán. Egy olyan világ, amely nem engedi magába mindazt, ami élvezetessé, csodaszéppé varázsolhatná életünket.
S még akkor sem szólaltam meg, amikor a bosszúról monda el véleményét, azonban... a lelkem mélyén kételkedtem szavaiban. Nem ugyanúgy éltem meg az érzéseket, mint ő, és képtelen voltam elhinni, hogy a vendetta bárkinek is használt volna. Akár Trey-nek, akár az elszenvedő félnek. Bántani, kárt okozni másoknak talán a legbűnösebb érzés a világon.
- Ne haragudj.. csak szeretném tudni - valóban így volt. Tudni akartam, hogy milyen élete volt, és emellett az sem volt hátrány, hogy végül beszélt. Nyugodtan, körültekintően és remélhetőleg őszintén is. Vesztenivalója úgysem lett volna, mert a magam részéről sosem árultam volna el őt, senkinek sem. Furcsa és egyben elfeledett, alig tapasztalt érzések kerítettek hatalmukba az érintésére, az a kedves pillanat pedig, amikor ujjai a hajamat fűzték közre, felpillantottam a szemeibe. Képtelen voltam elhinni, hogy bárkit is bántott volna, ha egyszer velem ennyire gyengéddé vált, erre a gondolatra pedig enyhén zavarba jöttem, s bizonytalanná is váltam ott, a karjaiban, amit próbáltam nem kimutatni, egyszerűen csak ismét odabújtam hozzá, a meleg biztonságba.
Ahogy ismételten beszélni kezdett, képtelen voltam visszatartani az arcomra kiülő érzelmeket... a döbbenetet, a hitetlenkedést, s egyúttal a szomorúság megmutatkozott a pillantásomban, ahogy felpillantottam a szemeibe, de nem szólaltam meg, nem zavartam össze őt, sem pedig magamat, ehelyett csak megnyaltam az alsó ajkam lassan, s mialatt Trey szavait hallgattam, elhúztam kezemet az oldaláról, hogy a mellkasát simíthassam végig, egészen a szíve fölé csúsztatva tenyeremet, hogy érezhessem annak dobbanásainak lágy dallamát, s elmosolyodtam.. nem azon, amiről szólt az elmondott történet, hanem amiatt, hogy teljesen nyugodt volt, s kiegyensúlyozott, ami... Egyértelműsítette számomra, hogy valójában igaz volt minden, amit hallottam, rémült pillantással néztem le a kezemre, s szinte szemeim előtt láttam, mindazt, amiről beszélt.
S mégis teljességgel lehetetlennek tűnt, hogy bármit is megjegyezzek, amikor egyértelművé vált, hogy a keze milyen illetlen helyre csúszott, s még csak megmoccanni sem mertem mellette, sőt, leginkább olyan merevvé váltam, hogy a gondolataimat, azt, hogy beengedjem magamba... az általa kiváltott érzéseket hiú ábránd volt csupán. Teljesen leblokkolt, de nem mertem elhúzni a kezét, és minden igyekezetemmel azon voltam, hogy koncentráljak mindarra, amit mondott. Érdekelt, és tudni akartam, és ahogy befejezte mondandóját, merev, kelletlen mosoly költözött arcomra, ahogy felnéztem rá.. talán hosszú másodpercekig még mély csendbe burkolózva, és csak akkor mozdultam meg kényelmetlenül, amikor már biztos voltam abban, hogy nem mond mást..
- Bocsáss meg - sikerült ennyit kimondanom csak, aztán nyúltam is a kezéért, és olyan lángvörössé váló arccal nyúltam a kezéért, hogy visszahúzzam a derekamra, ami ritkán jelentkezett nálam. Leginkább akkor, amikor érintettek. Bocsánatkérően sütöttem le a szemeimet, nagyot nyelve pedig próbáltam összeszedni a szétszóródott gondolataimat.
- Sajnálom.. ami történt. De tudnod kell, hogy nem te tehetsz erről - kezdtem bele halkan, egészen elgondolkodva. - Félnem kellene tőled. Legalábbis normális esetben ez lenne a reakció - vallottam neki színt, sürgetően, kényelmetlenül felsóhajtottam, ám mielőtt még elhúzódott volna, vagy negatívan élte volna meg a szavaimat is, gyorsan folytattam a mondandóm: - Mégsem félek. Lehet, hogy képes vagy szörnyűségekre is, de az elmondottak alapján nem tűnsz erőszakosnak. A véletlenek.. és mások rosszindulata sodortak téged olyan helyzetbe, amik az elítéléseddel és bebörtönzéseddel végződtek - pillantottam fel a szemeibe megint, elveszve bennük talán egy apró örökkévalóságig is. - Velem kedves vagy és őszinte - mosolyodtam el lágyan egy pillanatra nézve csak el róla. - Nekem csak ez számít.. és az, amit most megosztottál velem, amit nagyon köszönök - komolyan gondoltam minden egyes szavamat, picit megmocorogtam mellette, de távolabb nem húzódtam tőle.
- Nem kérdezem, hogy bármit is megbántál volna-e a tetteid közül, mert nem olyan vagy mint aki keseregne a múltján - gondolkodtam hangosan azon morfondírozva, vajon meddig mehetek nála.. mikor fog bezárkózni és kirekeszteni az életéből, viszont egyáltalán nem azt érte el, hogy ne érdekeljen a sorsa, az élete.. a múltja, a jelene. - Mi tart vissza attól, hogy ismét rossz döntéseket hozz? - nyílt kíváncsisággal a szemeimben érdeklődtem arról, hogy vajon megváltozott-e azóta, hogy újra szabaddá vált.



♥️ Hmm, bocs a kisregényért Embarassed Melissa és TJ 2991255631 ♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeKedd Jún. 17, 2014 12:31 am

Nem figyelt, amíg a börtönről mesélt, mert bár régen történt minden, vannak éjszakák, amikor az élményekről álmodik. Olyankor azt szokta mondani Beckynek, ha éppen vele tölti az éjszakát, hogy hallott valamilyen zajt és meg kell néznie, pedig csak arra vágyik, hogy egyedül legyen és elgondolkozzon minden szörnyűségen, amit odabent megélt.
Melissa mégis más volt... Neki elmondta volna, hogy miért ébred fel csatakosan az éjszaka közepén, neki mesélt volna az összes szörnyűségről, amit megtapasztalt. Csak kérdeznie kellett volna, apró hangján érdeklődnie a részletek után és mesélt volna mindenről. Azonban nem tette, mert inkább a bocsánatkérésre figyelt.
Vajon elnézést kellett kérnie a lánynak? Vagy ő ment túl messzire és neki kellett volna a másik bocsánatért esedeznie? Nem tudta, nem volt ilyen helyzetben, mert ami kellett neki, azt mindig elvette, legyen az pénz, nő vagy bármi más az életben. Azonban Melissa más volt, de még mennyire, hogy soha nem tapasztalt élmény. Csak figyelte kezének mozgását, hallgatta a mondandót és bólogatva adott neki igazat. Valóban félnie kellene tőle, ha ismerné őt és nemcsak a roham alapján ítélné meg. Rettegnie kellene TJ-től, ha tudná, hogy a börtönévek után milyen mocskos dolgokat tett, óvnia kellene magát a férfitől, ha kiderülne, mennyire ő tehet arról, ami vele történt.
Megbánta, hogy meghalt az a fickó a padkán? Soha egy pillanatra sem... Melissa mégis azt hitte, mégis kedvesnek és őszintének nevezte. S bármennyire érezte úgy, hogy válaszolnia kellene a lány megállapításaira, hangtalan maradt és inkább csak őt figyelte. Nézte a pillantását, ajkának havány ívre húzott mosolyát, a ragaszkodást, mellyel még mindig mellette maradt. Kezét elemelte Melissa derekáról, majd ha a másik engedte, felültette őt úgy, hogy a lány háta a mellkasának oldalán támaszkodjon meg, majd a kezet, ami az imént még a vékony vonalakon pihent, most a másik ölébe ejtette, átölelve a finom alakot. S ha Melissanak ez sok lett volna, akkor nem szabta volna meg, hogy mikén ül mellette a lány, mozdulatai csak ajánlások voltak.
- Egyáltalán nem tart vissza semmi... - őszintén beszélt, majd folytatta egészen közel hajolva Melissa füléhez. - Azt mondod, kedves és őszinte vagyok. Talán életem legőszintébb fél órája volt ez az egész ... veled. Azt mondod, nem félsz tőlem. Pedig a rémtörténetekben én vagyok a mesebeli gonosz, de a mesékkel ellentétben, a valóságban mindig én nyerek...
Fejét hátravetette, majd úgy vágyakozott egy szál cigaretta után, amit már rohadtul ideje lenne elszívni. - Nincsenek rossz vagy jó döntések, csak döntések. Döntés volt, hogy Las Vegasból kocsival jöttem San Franciscoba és az is egy döntés volt, hogy beszálltam a liftbe. Utólag címkézzük fel ezeket a döntéseket pozitív vagy negatív jelzőkkel, de attól, hogy mit gondoluk róluk, a döntések nem lesznek sem jók, sem rosszak. Csak döntések...
Elhallgatott, majd mélyet sóhajtott.
- Túlélésre játszom és nem érdekel, hogy milyen úton jutok el oda. Döntéseket hozok, amik előre visznek és nem érdekel, hogy milyen felhangjuk van. Csak az, hogy még egy csodálatos napot eltölthessek ezen a kibaszott bolygón... Érted, mit akarok mondani?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 10:40 am

Valójában nem tudtam, hogy min gondolkodhatott. Ha úgy is éreztem egyetlen percig is, tudtam, hogy nem így volt. A lelke... sokkal többet rejtett el belőle, mint amennyit megosztott velem, azt viszont mindennél jobban őriztem kincsként a szívemben, a gondolataimban. Soha, egy elfeledett vagy nem átélt másodperc sem volt kevesebb a másiknál, azonban az emberek hajlamosak voltak nem elraktározni az értéktelennek hitt momentumokat, s azzal talán életük legszebb eseményeiről maradhattak le. Trey bólintása mégis meggyőzött és valahogy hittem is neki. Nem volt okom az ellenkezőjére, hiszen olyan nehéz perceken volt túl, hogy nem hittem volna, lenne bármi oka is hazudnia nekem. S most nem éreztem úgy, hogy én lettem volna a naiv, aki csak a jót feltételezi másokról, még akkor is, ha akár egy háború közepén állnánk. Hittem a jóságában, a békéjében, a kedvességében és a nagyon ritkán látott mosolyában.
Szótlanul, ám kissé meglepődve hagytam, hogy hozzám érjen a férfi, sőt, úgy fordított, mintha csak egy könnyed pihe volnék, ám az új pozíció, a mellkasomról eltűnt finom meleg maró hiányt keltett bennem, de ahogy a hátamhoz simult az elvesztett biztonság, már nem ellenkeztem, helyette csak az engem ölelő karján simult végig a kezem, s ha hagyta, akkor teljesen beburkolózva a közelségével hozzásimultam, amennyire csak tudtam, felhúzva a térdeimet is kissé, szabad kezemmel elrendezgetve a hosszú szoknyám ingerültté vált redőit és kusza gyűrődéseit, viszont ahogy Trey beszélni kezdett, mintha elfelejtettem volna az addigi ténykedésem, elhalt minden mozdulatom a hangját meghallva, s nem tagadom, lehunytam a szemeimet is, csak hogy a hangjára koncentrálhassak egy egészen rövidke pillanatig.. arra hagyatkozva, hogy mit váltott ki belőlem. Nem ugyanazt, mint amit ő sugallt a szavaival. Sokkal többet, sokkal kedvesebb alak volt az én szemeimben Trey, mint ő a sajátjaiban.
- Nem nyerhetsz mindig - nyíltak el ajkaim a beálló csendben ahogy halkan megszólaltam, s mielőtt még tiltakozhatott volna, elmosolyodtam amit ő nem láthatott sajnos. - Ha az élet egyes területein sikeres is vagy, mindig lesz olyan, ami benned is rémületet kelt - fejeztem be egy halk, hosszú sóhajjal, ujjaimmal finoman érintve alkarját, szinte játszadozva azzal, hogy érintettem őt, pillantásommal is követve az érintésemet Trey bőrén. Reméltem, hogy nem bántottam meg a kimondott gondolataimmal, mert őszintén nem megsérteni akartam, de tudnia kellett, hogy én nem úgy gondolkodom, ahogy ő tette. S ha mindez számára elfogadhatatlan és ismeretlen is volt, akkor is felvállaltam mindent, ami én voltam. A férfi hangját meghallva újfent csendesen szemlélődve figyeltem a szavaira, s lassan értelmet nyertek azok. Nem mondom, hogy egyet is értettem vele, de megértettem az ő nézőpontját. Mi mást tehettem volna?
- Azt hiszem igen - fogalmam sem volt, hogy mennyi idő telt el, miután elhaltak ajkain a szavak, s nekem sikerült beszélnem, de ebben a pillanatban a relativitás elmélete is értelmet nyert. Mert azt nem csak az idő vánszorgó pillanatainak változására lehetett ráfogni, hanem mindenre. - Viszont én nem így fejezném ki magam - enyhén zavart mosoly jelent meg arcomon, ahogy megint arra a ronda szóra gondoltam, amit Trey kimondott. Nem értettem azt, hogy miért kell ilyen kötőszavakat alkalmazni. Egész életemben talán ha kétszer mondtam csúnyát... és mindannyiszor, ha nem többször meg is bántam azokat. - Döntések határoznak meg mindenkit, és a végeredményük, bárhogy is jussunk el odáig. Az, hogy közben mennyit engedhetsz meg magadnak, a te döntésed ugyancsak. Tudod... néha egészen bátornak tartom azokat, akiket nem érdekel, hogy kit és hogy mennyire bántanak meg közben... én mégsem tudnék senkinek sem ártani, mert azzal valószínűleg az ő életüket is eltéríteném arról az útról, amin addig lépkedtek. Minden döntésed nem csak téged, hanem másokat is befolyásol. Bármi is legyen az - fejeztem be egészen halkan, picit megrázva a fejemet is, hogy ennyire másként látom az életet, mint ő, de ez volt az egészben a legcsodálatosabb dolog. Megismerni az addigi ismeretlent és már azzal a tudással lépni tovább a jövőbeni jelenbe.
- Elmeséled, milyennek képzeled azt az utolsó csodás napod? - kérleltem őt, s ha engedte, akkor a kezét úgy fordítottam az ölemben, hogy a tenyeréhez hozzáférjek, immár mindkét kezemmel őt érintve, az egyiket teljesen rásimítva a bőrére, míg tenyerembe nem simult a kézfeje, hogy már csak a méretbeli különbségek is megmosolyogtassanak. A másik kezem ujjaival óvatos mozdulatokkal simogattam meg tenyerének bőrét, körmeimmel kissé megkapargatva annak felületét, kíváncsian várva, hogy mit váltok ki belőle. S ebben a pillanatban döntött úgy a telefonom, hogy a frászt hozza rám, s ahogy a nagykönyvben meg van írva, a hirtelen ricsajra sikerült is összerezzennem. Tudtam, hogy vagy az elégedetlen ügyfél, vagy pedig a még elégedetlenebb múzeumi HR-es lehetett csak az, aki felkeresett. Mégsem mozdultam. Nem akartam... senkinek sem rossz hírrel szolgálni.


Ne haragudj a késlekedés miatt, kérlek *-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeSzer. Jún. 18, 2014 8:20 pm

- Vagy nyerek, vagy meghalok miközben próbálkozom... - tényleg így gondolta. Egyetlen veszteni valója volt ebben a csodálatos világban, mégpedig az élete, amit soha nem kért és nem nagy fájdalom, ha le kell mondania róla. Talán másképp gondolkodott volna, ha szerető családban nevelkedik, ha az anyja nem csak a világra szarja és utána lehúzza a WC-n, hanem gondoskodnak róla, törődnek vele ... szeretik. Igen, a szeretet akkor fontos lett volna számára, amikor felhorzsolta a térdét egy elesés után, amikor felbontott egy ajándékot a karácsonyfa alatt vagy amikor először ijedt meg egy hatalmas kutyától. Jó lett volna akkor is úgy megölelni valakit, mint most Melissat, de az ember nem kaphat meg mindent az élettől, nem?
Élvezte az apró simogatásokat, a lány ... a nő puha tapintásának érzéki örömét, azt a közelséget, amit még senkivel nem érzett. Mert ölelt már meg más embereket is, de ennyire még senki nem hatott rá, még senki nem közvetített felé ilyen érzetet. Persze lehetett, hogy mindez csak a kurva roham utáni felfokozott állapot, mely egy apró pillanat alatt azonnal elillan és soha nem tér majd vissza. Fejét rázta a gondolattól...
- Nem bátorság másokon átgázolni, inkább létfontosságú. - a nagy bölcs megosztotta fiatal tanítványával az élet kibebaszott bölcsességét, amit csak megfogadni lehet vagy elutasítani és megdögleni. Mély hangja ismét felcsendült, miután apró szünetet tartott, hogy Melissa megeméssze az elhangzott mondatot. - Ha te nem teszed meg, akkor más fog félrelökni, megtaposni és ott fog hagyni az út szélén, hogy szenvedj. Úgyhogy inkább én leszek az, aki átlép mindenki hullája felett...
Következett a kérdés, amire ténylegesen nem számított, a válasz azonban váratott magára, mert a kényeztető mozdulatok újra hatalmukba kerítették, s miközben Melissa ujjai nyomán lúdbőrözni kezdett alkarja, az előbb tapasztalt érzés újra a hatalmába kerítette, az a lüktetés, amit gyógyszerei nélkül négy éve nem érzett.
És valóban, keze ágyékán pihent meg egy pillanatra, mely mozdulat olyan természetes volt, hogy a másiknak nem tűnhetett fel, hogy éppen a merevedését vizsgálja, de ... semmi. Pedig egy pillanatra, a másodperc tört részére azt érezte, hogy mégis, ami azonban több volt a semminél, hiszen rohadt régen volt az, hogy pirulák nélkül érje el ezt a hatás, mely egy rég elfeledett fantom volt a múltból, de olyan jó lett volna mégis újra üdvözölni.
Így inkább visszatért a valóságba, hiszen tenyerén érezte a csiklandozó mozdulatokat, melytől ujjai reflex szerűen záródtak össze. - Megvagy... - nevetett fel és kezdte volna a kérdésre a választ, amikor egy telefon megcsörrent. Nem a sajátja és nem is a fülke közvetlen kapcsolata a portással, akiről újra megállapította, hogy ordas módon szétveri azt a rohadt fejét!
- Felvegyem neked? - mosolygott Melissa számára láthatatlanul. - Te vakartad az én hátam, most rajtam a sor, hogy vakarjam a tiéd... Nyugi, finom leszek és nőies...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 7:50 pm

Mély, gyászos szomorúság kerített hatalmába ahogy eljutottak a kimondott szavak a tudatomig. Képtelenségnek tartottam a halál gondolatát még akkor is, ha tudtam, hogy az elmúlás az élet szerves része volt. Tudtam, hogy senki.. és semmi nem született öröklétre, de ezen szavak olyan fájdalmat keltettek bennem, mintha elveszítettem volna valakit, s mindezt arcom sem tudta közönnyel kezelni, a szemeim csak egy egészen rövidke pillanatra megteltek könnyekkel, amiket a lehető legészrevétlenebbül töröltem le arcomról, mielőtt aláhulltak volna az átlátszó cseppek megtört gyémántként tündökölve. S ezt a gyászos hangulatot csak tetézték Trey újra felhangzó szavai, amik szöges ellentétben álltak mély, léleksimogató hangjával, mégis úgy éreztem, hogy egy kicsit talán megtörtem. Azonban egy pillanattal később már sóhajtottam is egyet halkan, beburkolózva az érintésébe, a melegébe.. az általa nyújtott szédítő biztonságba.
- Veled ellentétben nem tudnék bántani másokat, nem megy. Képtelen vagyok rá - csak egészen halkan, de megannyi bűntudattal a hangomban feleltem szavaira, elfoglalva magamat az ujjaival.. alkarjának érintésével, mert abban a pillanatban, akkor.. vele és mellette arra volt szükségem, mialatt arra gondoltam, hogy mennyire szörnyű emberek jártak-keltek a világban. Szegények és gazdagok, védtelenek és erősek. Önmagukat feláldozók és vezető jellemek, de mindannyian ugyanazok voltunk. Ha tagadtuk is, ha csak egy szikrányi, parányi remény is rejtőzött bennünk, mind vágytunk a biztonságra. Arra a melegségre, amit csak oly ritkán kaptunk meg. És bármennyiszer is hoztunk olyan döntéseket, mindig kellett valami, ami megvigasztalt, ami feltöltött, és egyre inkább körvonalazódott bennem az, hogy ismételten egy kérdést tegyek fel Trey-nek, elábrándozva az érintésben, amikor hirtelen zárultak össze ujjai az enyémek körül, amire csak kissé sikerült megijednem, de a nevetésére egy meleg, őszinte mosoly költözött az arcomra, nem elhúzódva tőle, nem visszakérve az ujjaim szabadságát, s a csörgésre.. na meg a férfi szavaira csak egy halk sóhajjal megráztam a fejem.
- Nem, köszönöm, csak nincs kedvem megbántani senkit sem - tűrtem a fülem mögé egy kósza tincset, lassan, óvatos mozdulatokkal bontakoztam ki a férfi öleléséből, hogy aztán felkeljek egyetlen, könnyed mozdulattal, inkább csak átcsusszanva a lift padlóján a táskámig, ahonnan előhalásztam a telefont, ami őrült vernyákolással, már számomra is túl fülsértően ontotta magából a dallamot, és nem is volt kérdéses.. azonnal vissza is ültem a férfi mellé, mielőtt felvettem volna a kis kütyüt.
- Miss Hobbs, köszönöm, hogy megjelent időben - érkezett a hang, az a kis iróniával telt, amire egy pillanatig nem is tudtam válaszolni, csak Trey-re pillantottam, és ha nem ellenkezett, akkor olyan közel húzódtam hozzá, amennyire engedte, s ezzel a megbízóm hangját is tisztán hallhatta. - Kértem, hogy ne késsen. Jobb dolgom is van annál, mint hogy kegyedre várjak - talán kérdő hangsúllyal mondhatta volna, ha nem éppen a fejemet szedte volna le, amire nem készültem fel.
- Elnézést, kisebb probléma merült fel és ha nem is egyedül vagyok most, de igyekezni fogok, amint kijutok ebből a... - pillantottam körbe a lift aligha szűkös falain, legalábbis kettőnknek nem volt az, amikor közbevágott a megbízó:
- Nem érdekelnek a kifogásai. Megbeszéltünk egy időpontot és Ön nem jelent meg. Sajnálom, de hiába utazott el hozzánk Las Vegas-ból. Remélem kellemes útja lesz haza - megszólalhattam volna. Ellenkezhettem volna, és a saját igazamért kiállhattam volna, ahogy azt is megszámlálhatatlanul sokszor kérhettem volna, hogy várjon még, ameddig kiszabadulok, de igaza volt. Késtem, és hibáztam, hogy korábban nem én kerestem fel. Mindezek helyett csak elveszetten néztem fel Trey szemeibe, s igyekeztem nem a szokásos pityergős hadjáratomat indítani ellene is, de nem tudtam visszafogni magam, ám ahelyett, hogy teljes premier plánban láthatta volna, elfordítottam a fejemet, s lesütve a szemeimet engedtem, hogy egyetlen kósza, rakoncátlan könnycsepp megadhassa magát a gravitációnak.
- Nagyon sajnálom - törtem meg a csendet, amivel már elkéstem, mivel a férfi korábban megszakította a vonalat. - Azt hiszem.. mehetek haza - engedtem le az ölembe a még mindig tartott mobilt, s lassan, egészen óvatosan köszörültem csak meg a torkomat. - Hülye lift! - szitkozódtam tőlem szokatlanul, már remegő hanggal.


Remélem tetszik *-*
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 8:30 pm

- Te tudod... - vonta meg a vállát, majd engedte, hogy Melissa a telefonját kutassa és találja meg, hogy utána visszakerüljön mellé. Először csak figyelte a lány, nézte nőiesen lágy vonalait, arcának kedves és vonzó élét, hatalmas szemeinek gyönyörű csillogását. Nézte ahogyan ez a csodálatos teremtés hallgatja a másik telefonálót és egy pillanat alatt ökölbe szorult a keze, s már majdnem ott volt, hogy kitépje Melissa kezéből a készüléket és jól elküldi a picsába azt a faszt! Azonban fékezte magát, mert bármennyire is volt dühös az ismeretlenre, nem akart még nagyobb szart a megmentőjének.
Mert tényleg így gondolkodott róla, aki ott volt neki egy olyan helyzetben, amiben még sosem volt, kivakarta a geciből és nem kért érte mást, csak válaszokat, amiket meg is adott neki. S ez a nő, ez a szeretetreméltó teremtés most csak sírt, könnyezett...
- Héj, héj, héj! - térdelt fel hirtelen, majd pár esetlen mozdulattal Melissaval szembe helyezte magát, miközben azokat a könnycseppeket kitörölte a másik szeméből. - Őőő ... figyelj rám!
Hatalmasat nyelt, mert még ilyen helyzetben sem volt előtte, nem kellett nőt vígasztalnia. TJ egyszerű ember volt, így amikor bőgőmasinákkal hozta össze a sors, akkor vagy lelépett mindig, vagy felképelte a zokogót, hogy tényleg legyen oka sírni. Most egyik lehetőséget sem akarta kihasználni, így egy harmadik utat választott.
- Mit csinál a rongybaba, ha leszakad a karja? - tette fel a kérdést, majd várt pár másodpercet, hogy Melissa kellőképpen ne értse a helyzetet. - Odamegy a fiókhoz, és előveszi a takarékszövetkezet...
Vigyorgott a poénon, bár ő is nagyon jól tudta, hogy ezen a fárasztó viccen inkább csak kínjában nevet az ember, de remélte hogy el tudja terelni a nő gondolatait. - Ugye mennyire szar volt?
Kezeit lassan vezette le Melissa arcán, majd az ujjak hatalmasat ugrottak és megállapodtak az előtte pityergő térdein. Arca ismét komollyá vált, alsó ajkát kissé beharapta, majd újra elengedte fogai szorítását, hogy aztán alig félrebiccentse a fejét. Nézte a lányt, kissé még mindig nedves szemeit, majd újra megszólalt.
- Ha te nem vagy, akkor lehet, még mindig a padlón fetrengenék, ki tudja milyen trében, szóval jövök neked eggyel és ha az véletlenül az, hogy ennek a műmájernek beverem az orrát, akkor csak bólintanod kell és el van intézve a dolog... - próbálta kicsit felvidítani a másikat, de lehet, hogy nem a legmegfelelőbb szavakat használta ehhez, ami neki is szöget ütött a fejében. - De ha mégsem, esetleg egy fuvar Vegasba? Potom kilenc óra az egész...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 9:17 pm

Nem értettem! Még.. csak végig sem mondhattam, amit akartam, és talán az volt a legelkeserítőbb az egészben, hogy igazából meg sem próbáltam kimagyarázni magam. Sosem voltam annak híve, ám a keserűség, az, hogy leginkább magamban csalódtam amiatt, hogy nem tudtam megfelelni sem magamnak, sem másoknak egy feladat elvégzésében, csak.. dühített, s bár mások egészen másként vezették le a feszültséget, az én esetemben maximum, ahogy most is, könnyek formájában távoztak belőlem keserűen, megalázottan és elhagyatottan. Nem voltam hangos, nem keseregtem hangosan, egyszerűen csak... megsirattam azt a lehetőséget, amivel még csak élni sem tudtam.
A hirtelen mozgásra felpillantottam az elém kerülő férfi alakjára, arcának vonásaira és beletörődve abba, hogy a könnyeimmel kell neki is megküzdenie, mozdulatlanul hagytam, hogy eltüntesse azokat az szemeim alól, akár az arcomról is. Apró bólintással válaszoltam csak arra, hogy figyeljek rá, és bevallom.. fogalmam sem volt arról, hogy miről kezdett el beszélni, bár nagyon törtem a fejem a kérdésén, de abszolút semmi értelmes nem jutott eszembe pedig rettentően törtem a fejem, de rendezve az előbbi szituációt halkan szipogva vártam a választ, s amikor az megérkezett, egy egészen rövid pillanat kellett ahhoz, hogy felfogjam, mit mond. A keserűen könnyed, halk nevetés aztán lágy mosolygásba fordult erre az aranyos, de nagyon is idétlen viccre, ezért az újabb kérdésre már megfelelő mennyiségű bólintást voltam képes összehozni.
- Szörnyű. Hol hallasz ilyeneket? - sikerült megint halkan, nagyon röviden nevetve a szemeibe néznem. Amint a keze eltűnt, hogy a térdeimet érinthesse, szabad kezemmel letörölgetve a ki-kibuggyanó és a szemeimbe megrekedő könnyeket, majd keserédes mosollyal figyeltem Trey-t, aki ebben a pillanatban is csak azt bizonyította, amit korábban megállapítottam: kedves volt. Velem mindenképp. Megköszörültem a torkom, ahogy beszélni kezdett ismét, a ugyanabban a pillanatban kerekedtek el a szemeim, ahogy meghallottam a terveit:
- Ne! Ne bántsd! Az én hibám... én ragadtam egy buta liftbe.. de ő se tud elmenni addig, ameddig meg nem csinálják - jutott eszembe, és csak egy pillanatra pislogtam az emeletjelző gombsor felé még mindig kissé szipogva, észre sem véve azt, hogy automatikusan bólintottam az újabb ötletére, és csak kicsit megkésve jutottam el a válaszig is. - Biztos, hogy kilenc órát velem szeretnél tölteni? Túl sok kérdésem lenne még hozzád, és rengeteget kellene beszélned - elmosolyodtam.. végre kissé megnyugodva, óvatosan a padlóra, magam mellé helyeztem a mobilt, hogy megmozdulhassak, de csak amiatt, hogyha hagyta, ha engedte, akkor megölelhessem finoman, amiből bármikor visszakozhatott, ha mégsem akarta a közelségem.
- Köszönöm - ajkaim már puhán az arcán pihentek egy egészen rövid pillanatra csak, végül visszahelyezkedtem vele szemben a padlóra, nekidöntve hátamat a hideg fémfalnak törökülésbe helyezkedve, gyorsan elrendezgetve a hosszú szoknyát magam körül, és amikor azzal megvoltam, már csak egy hosszú pillantással néztem rá. - Mégis csak kedves vagy. Kár is tagadnod már ezek után - mosolyogtam fel a szemeibe a jobbja után nyúlva, amit az ölembe húztam két tenyerem börtönébe zárva óvón egyetlen sóhajt megengedve magamnak. - Ne haragudj, ha kényelmetlen helyzetbe hoztalak - haraptam be alsó ajkam az elbizonytalanodás jeleként, alig merve Trey szemeibe fellesni.


♥️ :pls: ♥️
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitimeCsüt. Jún. 19, 2014 9:54 pm

- Fogalmam sincs, hogy hol hallottam, de legalább láthattalak újra mosolyogni. - mély hangja bátorítólag vonta körbe az előtte lévőt, majd mély levegőt vett és sarkaira ülvén figyelte a másikat. Tetszett neki a mosolya, az émelyítően édes ajkak halvány grimasza, ami olyan gyorsan és hirtelen olvasztotta meg a szívét, mint előtte még semmi sem. Pontosan nem tudta, hogy mit művelt vele a lány, leírni sem tudta, hogy milyen érzések kavarogtag benne, de annyi biztos, hogy jó érzés volt. Mit jó? FANTASZTIKUS!
- Akkor nem bántom, de csak szólnod kell ... sőt, azt sem. - mosolygott újra a lányra, miközben végleg letett arról, hogy annak az orbitális pénisznek adjon a nevadai srácok parasztlengőiből. De majd a portás, majd ő megkapja! - De ne mondd, hogy a te hibád, akkor már inkább az enyém... Ha nem pánikolok be, biztosan felhívtad volna a fütyikét.
Kacsintott szemével, majd miközben arcán érezte a másik pusziját és testét forrósította annak ölelése, nem tudott más csinálni, mint viszonozta az iméntit és karjai Melissa hátára feszültek. Egy pillanatra úgy érzete, hogy soha nem akarja kiengedni a kezéből ezt a kincset, de a köszönetmondás felébresztette az álomvilágból. - Szívesen. - válaszolta, majd engedte el ő is kezeinek halvány szorítását és engedte, hogy Melissa az ölébe vegye a kezét.
- Most, hogy mondod, lehet mégis meggondolom, hogy vállalom-e veled az utat... - játékosan felpillantott a fülke tetejére, szájával grimaszolt és szemeivel hunyorgott, mintha éppen csak számolna valamit, fejét kicsit-kicsit megbiccentette, egy alkalommal meg is rázta, majd újra azokban gyönyörű szemekbe nézett, amelyek olyan félszegen pillantottak rá.
- Annyi biztos, hogy ma este már semmi kedvem nem lenne elindulni, talán a kocsiban alszok egyet... Reggel elindulni, egyszer vagy inkább kétszer megállni egy kicsit pihenni, talán enni valamit, egy-két dugót is beleszámítva inkább huszonnégy óra lenne abból a kilencből. A kérdés inkább az, hogy vajon neked van annyi kérdésed? - vigyorgott a másikra, majd közelebb hajolt Melissahoz, és csókot lopott a lány ajkairól. Nem időzött ott túl sokat, szájának érintése csak alig volt érezhető, de amikor már centiméterekre volt, megállt egy pillanatra. - Nem hoztál kényelmetlen helyzetbe... Én téged?
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Melissa és TJ Empty
TémanyitásTárgy: Re: Melissa és TJ   Melissa és TJ Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Melissa és TJ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

 Similar topics

-
» Mi-Cha & Melissa
» Melissa Hobbs
» Jerry & Melissa
» Melissa és Zane
» Mina & Melissa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Archivált játékok-