KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2015 12:27 am

Hosszan néztem a szemeibe, utáltam a kézfogásokat, ez valahogy mégis írás nélküli megpecsételése volt az alkunknak, és valamikor azt hiszem, még biccentettem is a szavaira. Nem vagyok benne biztos, hogy csak az előzőek miatt léptem vissza hozzá. Leszartam, mi van Nevillel, és meg is érdemelte azt a szaros jobbost, de valahogy már nem az járt a fejemben, hogy az elmúlt évek hiányát kidühöngöm magamból úgy, hogy Gabe lenne a célpontja.

Megint beszéltem, csak hogy elvigyem a gondolataimat más irányba, el róla, el arról, hogy újra láttam, hogy az egész szar a fejemben lesz napokig, és kurvára reméltem, hogy Vinnie nem akart mindent tudni. Legalábbis az érzelmi részét ennek az egész megbeszélésnek. Lehet, hogy mindent megosztottam vele, ismert, tudta jól, mikor mire gondolok, de voltak dolgok mindkettőnk életében, amire maximum csak következtetni tudtunk. Nekem meg nem volt kedvem elmondani azt, hogy utáltam, és mégis, őszintén, rohadtul megnyugodtam, hogy tényegesen él Gabe és nem csak valami szaros átverés az egész.

Egyetlen szó nélkül fordultam el a szavait meghallva, de megakadályozott az, hogy ismét a nevemet mondta, kíváncsian felnéztem rá, és amit mondott... Csessze meg, jól esett, iszonyatosan jól, és mielőtt még megakadályozhattam volna, már az arcomon repesztett egy kurva mosoly. Nem teljesen boldog, mégis.. olyasvalamit éreztem abban a pillanatban, amit régen is iránta. Mielőtt még elkaphattam volna róla a pillantásom, láttam, hogy feszült meg, ökölbe szorulva a kezei, és valami oknál fogva egy ideig az öklét figyeltem.. majd visszanéztem a szemeibe, és csak nagy sokára szólaltam meg.

- Téged is. De ha holnap elkésel, esküszöm megnyúzlak - nagyon nem tudtam ezt már egy jókedvűbb mosoly nélkül mondani, és mielőtt még válaszolhatott volna, sarkon fordultam, és olyan gyorsan, ahogy csak tudtam, hangos koppanásokkal a csizmámmal siettem ki az épületből azonnal a motoromra ültem, ahonnan az épületet néztem szótlanul percekig. Miért ilyen nehéz?

Aztán egy telefonhívás Vinnie-nek még mindig a motelt nézve, ahol.. valahol odabenn Gabe volt, valószínűleg Nevillel. Tárgyilagos voltam, szűkszavú és csak a minimumra törekedve beszéltem a fejessel, kihagyva minden lószart, ami az nem tartozott az üzlethez. A bukósisak aztán a fejemre került, és rohadtul nem érdekelt, hogy Günter követett-e, el kellett tűnnöm innen.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeSzer. Feb. 11, 2015 12:47 am

Jó volt mosolyogni látni. Hiányzott. Most ugrottak talán elő csak az igazán emlékek, az idő amit együtt töltöttünk, a vad kefélések utáni kellemes idők, amikor akár órákig is képesek voltunk csak egymáson fetrengve bámulni a plafont, vigyorogni, beszélgetni teljesen felesleges dolgokról, a jövőről.. álmokról.. vágyakról... egészen amíg nem dörömböltek az ajtón vagy csörgött a telefon, hogy munka van takarodjunk vissza az életbe. Akárhogy is volt, szerettem azt az életet. Akkor legalább néha volt kapaszkodó, egy kis szünet, és még ha akkor minden más is volt, mert azért ha egy komplett banda áll a háta mögött az ember lényegesen erősebb, de akkor is megvolt az esélye, hogy egy- egy dezertőr valamelyik bandából lazán a hátadba küld egy 9mm-est.  
Akkor tértem vissza a földre, amikor megint beszélni kezdett. Akkor eresztettem csak a szorításomon, öntudatlan volt, mégis amint kapcsolt leeresztettem.

- Ott leszek.. - motyogtam, de ezt már csak a hátának, és szememmel végig követtem amíg elhagyja az épületet.

Egy jó darabig álltam még ott. Talán csak kedvem nem volt visszamenni Nevilhez, piás is volt, éreztem belőle, nem volt kedvem leállni vitázni vele.. - dörzsöltem meg a homlokomat, és hátraarcot véve megindultam fel a lépcsőn. Itt az ideje hogy lezárjuk ezt az ügyet.

- o -

A folyósóra érve csak egy pillanatra álltam meg. Nagy levegőt vettem, aztán... Hadd szóljon, előre!
Egyetlen szó nélkül léptem be a tövig kitárt ajtón. És nem is kellett csalódnom. Ott támasztotta az ablakpárkányt, pont ahogy sejtettem.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:23 am

***

Elegem volt! Kurvára elegem az egészből! A rohanásból! A bujkálásból! Az életből, és főleg hogy emiatt a mocskos ribanc miatt újra mennünk kell! De abból még inkább elegem volt, hogy Gabe mostantól megint hülye lesz, és megint időbe telik majd mire összeszedem! Csak bámultam ki az ablakon, figyelve a háttérben játszó fényeket és azon kattogtam, mi lesz ha visszajön. Ha végzett. Megint bőröndök... kocsi.. kilométerek.. és Jas...  Nagyot kellett nyeljek a gondolatra, holott rohadtul nem tudtam mit kattogok ezen. Volt.. megint, vége. Ennyi. Majd egyszer talán megint találkozunk, majd megint összefutunk egy vadító estére, és talán megint úgy érzem boldog vagyok egy egész tetves éjszakáig. Ekkor hallottam meg a lépteket.

- Mennyi időnk van.. - mondtam inkább mint kérdeztem, de nem vettem a fáradságot, hogy hátraforduljak. Egyrészt mert nem érdemelte meg, másrészt mert kurvára nem akartam, hogy lássa a kétségbeesést a szemeimben. Nem akartam tovább futni. Kurvára nem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:26 am

- Nem megyünk sehová! - hallottam a hangjából kiütköző érzéseket, de nem érdekelt. Még mindig nem tetszett amit leművelt és még ha más esetben azt is mondanám igaza van, jogosak a félelmek, most nem tudott a dolog érdekelni. Talán elvakult voltam, meglehet. De valahol megnyugtatott a tény hogy a saját bőrömet viszem a vásárra, a saját döntésem, neki nem származhat baja belőle, és ha engem kicsinálnak... Akkor a saját hülyeségem miatt veszek el.

- Munkát kaptam.. - beszéltem csak lassan koppanó léptekkel lépve beljebb és nem kellenek a kíváncsi fülek, halkan csuktam be az ajtót a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:28 am

- Miféle munkát..? - fordultam meg felé, nem érdekelt, hogy az előbb még nem akartam belenézni a szemeibe, az egészet már valami értetlen kíváncsiság vette át.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:31 am

- Ne törődj vele.. - nyeltem el egy sóhajtással, és tovább lépkedve befele gombolni kezdtem az ingemet. Meg akartam már szabadulni a véres cuccoktól és egy jó zuhany sem ártott volna a mai nap után.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:33 am

- Mi az, hogy ne törődjek vele!?? - kaptam fel a vizet egy pillanat alatt, mikor ő még mindig dög nyugodtan lépkedett, mintha minden a lehető legnagyobb rendben lenne és épp csak vakációzni jöttünk volna el erre a rohadt helyre hogy félrerakva a napi unalmas életet, kipróbáljuk milyen is egy igazi nyüzsgő, nagyvárosban. - Mi a  fasz van veled!?? Normális vagy? Van róla fogalmad mit beszélsz? - léptem én is közelebb csak hogy tisztában legyen vele, nem viccelek, nem szarozok én vele, és igen, van hogy egy büdös szó nélkül teszem amire utasít, mert elfogadom, hogy ő az aki a jobb ebben, kiszámolja mit-merre, de most hogy ez a kurva feltűnt itt, az egész teljesen megváltozott.

- Gabe, csak azt ne mondd nekem, hogy ez a ribanc belerángatott valamibe.. - vettem vissza a hangerőből hitetlenséget tükrözve, mert valami azt súgta, hogy nagyon is igazam van. Bassza meg! Az isten bassza meg...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:35 am

- Vigyázz a szádra! - torpantam meg ahogy közelített, nyilvánvalóvá téve hogy rohadtul nem tűröm, hogy így beszéljen róla a közelemben. Volt ami volt.. történt ami történt, még az se érdekel mennyire rühelli, mert nem felel meg az ő.. igényeinek, de egy percig sem tűrtem ezt a közelemben.

- Valami nagykutya... Itt Vegasban. Felbérelt egy munkára, és Rita volt a közvetítő. - vázoltam aztán szűken a helyzetet, csak hogy mégis adjak is valamit meg nem is, de ne pattogjon feleslegesen vagy csak úgy zsigerből kavarjon be.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:38 am

- Na jah.. Közvetítő… - húztam el a szót, fintorogva nyilvánvalóvá téve mennyire nem tetszik nekem ez az egész. ROHADTUL nem tetszik! Ahogy az se, hogy a kis picsa füttyent, ez meg eldobva az elmúlt nyolc évet csak lihegve rohan utána, hogy önkényesen puskacső elé tegye a fejét!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:42 am

- Tudom sajnálni ha valami nem tetszik, de ez van. Felnőtt ember vagy! Már kurva rég, ha problémád van, nyitva az ajtó, mehetsz! – néztem rá résnyire húzott szemekkel nyilvánvalóvá téve, hogy nem hülyéskedem. Egy szavába sem kerül, mehet a retekbe, meg se kell mondania merre megy, ha attól fél hogy elköpöm az egészet.
Soha nem adnék ki egyetlen információmorzsát se róla. Még akár ha ki is beleznének…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 12:55 am

Csak néztem a szemeibe. Komolyan nem hiszem el, hogy ekkora.. faszfej, beugrik annak a nőnek, önként megy a saját vesztébe, és elvárja hogy én csak üljek a seggemen, ölbe tett kezekkel. A nagy lófaszt! Egy percig nem hagyom hogy megtegye!

- Gabe, legyen agyad! Gondold már ezt át! Hogy talált meg!? Hogy került ide!? Pont ide! Honnan tudta hol vagyunk, ha még a fejvadászok se találtak ránk!? Nézd már milyen véletlen.. – nevettem el cinikusan – A kis tündérke csak úgy feltűnik és PONT.. kiszúrja hol is szálltunk meg! – vált erélyessé a hangom, mert igen, pipa voltam! Kurvára dühös voltam arra a nőre, meg az egész tényre hogy nem één voltam itthon és basztam ki a seggét mint macskát szarni az utcára, Gabe-nek meg még csak találkoznia sem kellett volna vele!

- Gabe… Mi a faszért nem húzunk el a fenébe..? – ütöttem meg már valamivel gyengébb hangot, mert tudtam, ha leugatom többet ártok vele. – Gyanús ez a nő…Kurvára az! Menjünk, pakoljunk össze és húzzunk el innen! Majd kapunk melót.. Máshol! Bármit! Ha kell még szart is pucolok, de ne ugorj bele! – vettem elő valahol mélyből a modorom, de ő a testvérem... Kurva sok mindent hajlandó voltam megtenni érte.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:11 am

Rövid a csönd. Ez volt ami következett. Hallottam a szavait, sőt, minden egyes szót felfogtam rendesen, és más esetben valószínű én is ezt tenném, egy átlagos esetben, csakhogy ez az eset most rohadtul nem volt átlagos. Bíztam Ritában. Még mindig, lehet hogy rosszul teszem, de a közös múlt nem hagyta hogy másként tegyek.
Rita soha nem tudna elárulni engem... Legalábbis én hittem benne.. – raktam le magam az ágy oldalán és megtámaszkodtam a két térdemen. Csak rövid csönd után fordítottam felé a fejem. Tízezer okom volt rá hogy a munka oldalára álljak. Mégis volt ott valalmi, valami sokkal nyomosabb érv…

- Nev… - kezdtem aztán bele –[color=yellow] Ne mondd hogy nem bízom benned, mert nem így van. [color] - folytattam halkan – Mindig is bíztam benned, különben nem lennék most itt! Mindig is láttam valamit benned, a szemeidben.. Már akkor is, ott.. nyolc éve, az ajtóban. – rövid a szünet – Valahonnan tudtam hogy nem hagyhatom hogy elmenj, és most én kérem ezt tőled.. – hallgattam el megint, de csak rövid időre  - Bízz bennem! Tudom mit csinálok… - fordultam vissza magam elé, de tényleg? Tényleg tisztában vagyok a lehetséges következményekkel? Nem tudom… Hinni AKARTAM... De azt viszont jól tudtam, hogy ha nem próbálom meg, egy életen át bánni fogom….
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Nevil Turner
Nevil Turner

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 35
◮ tartózkodási hely : Jelenleg Vegas
◮ hozzászólások száma : 95
◮ join date : 2013. Oct. 22.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:22 am

Csak bambultam a szakadt padlót… Most mit kéne tegyek? Azt mondani hogy: baszd meg nem érdekelsz, én elhúztam!?? Igen, pont valami ilyesmi kevert a fejemben, mégse akaródzott tényleg kimondani. És fingom sincs miért... A fenéket NINCS! Mert a bátyám, és akárhogy is van, de szeretem. És főleg mert senki másom nincs ebben a tetves életben, egyedül ő. Nem akartam még őt is elveszíteni.

Orbitális sóhaj tépett át a tüdőmön, de még mindig nem tudtam megszólalni. Kinéztem az ablakon, de baromira nem láttam mást, csak a saját tükörképemet. Aztán.. magam se tudom hogy miért, a semmiből szólaltam meg.

- Oké, akkor csinálj amit akarsz… - beszéltem egész fahangon, de nem bírtam tovább vele egy légtérben. Csak felkaptam a belépéskor lehajított dzsekimet, és most jött el az ideje hogy kilépjek azon az ajtón.

- De ne mondd, hogy én nem figyelmeztettelek… - azzal megtetten...

OFF
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Gabriel Sadik
Gabriel Sadik

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 46
◮ tartózkodási hely : Úton
◮ hozzászólások száma : 111
◮ join date : 2014. Dec. 06.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:28 am

Nem örültem neki hogy lelépett. Annak AHOGY.. lelépett, de nem mentem utána. Ennek így kellett lennie! Majd rendbe jön... vagy tudom is én, nem érdekel. Ami viszont jobban érdekelt, az a másnap! Erős volt a késztetés hogy háttal elvágódjak az ágyon keresztbe és csak a plafont bámulva gondolkodjak, de tisztában voltam vele mik jutnának az eszembe. Emlékek… Emlékek, Rólunk. A régi időkből… Ezért megspóroltam magamnak néhány órányi merengést, vagy épp légből kapott lehetőséget, és feltolva magam az ágyról inkább megcéloztam a zuhanyt. Jó lesz megszabadulni végre a vértől, tiszta ruhát rántani, és leugrani a szemközti közértbe egy üveg whiskyért. Most nem vágytam másra jobban. A magány és én. Mi ketten mindig is jó társai voltunk egymásnak, pláne ha egy üveg is beleszólt a kettősbe. És most nagyon is szükségét éreztem annak az üvegnek…

OFF 2.0
A Tietek a terep!


Folyt. ITT...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Vissza Vinnie-hez   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 10:51 am

Günterrel a seggemben nem igen volt sok választásom. Vincent biztosan meghagyta neki, hogy lihegjen a nyakamba és most határozottan hálás voltam neki ezért. Ki tudja, hol kötöttem volna ki, ha hátranézve nem látom meg a hatalmas méretű fickót a volán mögött, akármikor néztem hátra a pirosaknál. Az első lámpánál még elgondolkodtam azon, hogy kipróbálom, milyen az, ha itt a pirost hol a pirost játszva a szerencsére bízom magam, de akkor.. hogy cseszné meg, eszembe jutott Gabe, ahogy ott állt előttem, kissé fölém tornyosulva, de persze nem úgy, ahogy Vincent szokta. A francba!

Az épület elé érve muszáj voltam leállítani a motort, és kínosan ügyelve arra, hogy a német előttem menjen be, jó ideig figyeltem az éjszaka fényeit, de ahogy homályosodni kezdtek a sárga fényben fürdő lámpák, tudtam, hogy nagy baj van. Már abból tudnom kellett volna, hogy a gondolataim mindig visszatértek abba a bizonyos szobába. Hozzá. Nagyon is életben volt. Nagyon is.. hiányzott. Mi a picsa van velem?!

- Cseszd meg - suttogásra telt csak tőlem, ahogy az arcomhoz emeltem a kezeimet és idegenül néztem azt a szart, amit könnyeknek neveztek. Annyira rohadtul új volt ez számomra! Azóta.. Dave halála óta nem igazán tartottam számon azokat az átlátszó áruló cseppeket. A nedves ujjaimmal már nyúltam is a zsebembe egy cigire rágyújtani, amit kínzóan lassan szívtam el, nem figyelve arra, hogy csak a nyolcadik próbálkozásra sikerült meggyújtanom. Nem, és nem!

Nagyjából tíz perccel később szenvtelen arccal másztam át a tömegen, kikerülve a tömörüléseket, végigsétáltam a folyosón is, remélve, hogy senki mással nem kell találkoznom, és a kezem már lendült is, hogy bekopogjak Vincenthez tőlem szokatlanul normálisan, de amikor nem hallottam senkit, aki beengedett volna, egyszerűen csak benyitottam, de nagyon nem az fogadott, amire számítottam. Beletelt pár másodpercbe, ameddig végignéztem az irodán, az üressé váló asztallap, az égetett szivarszag. A fürdőből kiszűrődő fény volt az utolsó, amire felfigyeltem, de kurvára nem értettem, milyen tornádó járt idebent.

- Vincent?- - tényleg hülye voltam. Már emberemlékezet óta nem mondtam ki a nevét teljesen, ezért is indultam meg a fürdő felé, aminek az ajtajában megállva a hátával találkozott a pillantásom. - Nagytakarítás volt itt? Ráuntál a nyálas bútoraidra? - érdeklődtem nem is annyira csesztető hangon, ahogy szoktam, amikor megláttam a kezét. Összevontam a szemöldökeimet és beléptem hozzá, megnyitottam elé nyúlva a csapot, egy sóhajtás kíséretében felnézve oldalról a szemeibe, lefejtve a mosdókagylóról a kezét, amit a víz alá húztam, hogy lemossam róla a vért, de nem kérdeztem többet, sem pedig hülyeséget.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:31 pm

***

Nem hallottam semmit. A saját ütlegelő szívdobogásom volt ami kitöltötte a fejemet, és az a mély, barna szempár ami a tükörből figyelt vissza rám, magában hordozva az összes eddig elkövetett bűnöket, minden egyes percért önmagamat hibáztatta érte. Én voltam! Ez voltam én! Ez mind! Egy semmi. Egy senki, aki másra sem képes csak mindenkire fájdalmat jelent, aki körül minden tönkremegy és aki mindenkinek vesztet hoz. Egy senki voltam! Egy oltári nagy senki, aki belül üres, szinte már kong az éjszaka sötétjében, és most ebben a néma percben gyűlöltem ez a senki lenni! Gyűlöltem az életet! A múltat.. a jelent.. már előre gyűlöltem a jövőmet, mégsem tudtam egy tapodtat sem mozdulni...

Egy hang.. Ez ütközött ki a háttérben, épp elég volt ahhoz hogy visszalépjek a földre, de még mindig nem mozdultam meg. Két kezem csak szorította a mosdószélet, és szerettem volna elsüllyedni. Itt.. most.. egyedül. Hagyjon mindenki békén! - kiáltozott a fejem, de a tükörben még mindig az a mozdulatlan, mimikátlan, hamuszürke arc nézett vissza rám. Ekkor éreztem meg a hátam mögött a közelséget, újabb hang.. Rita.. és a felismerés már visszatöltötte belém az életet. Még mindig nem szóltam. De már nem saját magamat bámultam a tükörben, hanem az ő szemeibe néztem. Nem mozdultam. A kezem még mindig szorította a mosdó szélét, és igen, ha más lenne itt, ha nem ő állna mögöttem, már biztos voltam benne hogy a torkán csúszna át a késem, de vele szemben tehetetlen voltam. Csak hagytam hogy megfogja a kezem, az övé végigsiklott a bőrömön, újra víz.. hideg, én meg csak szótlanul figyelem ahogy törődik velem. Szerettem... Hiába, hogy nem volt valós a vérségi kötelék kettőnk között, még soha senki mást nem engedtem ennyire közel, egy embert kivéve, régen... Aki most az arcomba csapott alig percekkel ezelőtt..

- Hogy ment.. - kérdeztem halkan, alig akadva erő a hangomban, de aztán továbbra is engedve mindent amit tett velem, inkább megköszörültem a torkomat. - A fickóval...  Minden rendben!? - kérdeztem egy cseppet sem változtatva a hangsúlyon, csak az erősségen. Az a Vincent.. aki voltam.. akinek mindig is lennem kellett, most sehol se volt. Most valaki más volt itt. Egy idegen. Mégis az én hangomon szólalt meg...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:37 pm

Rémisztő volt az, ahogy megláttam. Teljesen más volt, mint szokott lenni: a kiskirályi bőrszékében pöffeszkedve, belekapaszkodva a szivarjába, amit mindig is boldogan szívott meg, de most az az ember valahol nagyon távol volt. Nem kellett ahhoz szövegelnie, hogy tudjam. Még a vak is látta volna rajta, hogy valami kurvára nem volt nála rendben.

Elzártam a vizet, miután alaposan megmostam a kezét, amit le is töröltem, de a friss, és kissé megszáradt vér bizarr látványt nyújtott. Egyáltalán nem olyan hatása volt, mint amikor valakinek a fejét puszta kézzel verte szét... ez az ő vére volt, nem másé, és ez furcsa érzéseket keltett bennem. Még egy bukfencet vetettek a gondolataim Vinnie kezét elnézve. Kinyitottam a szekrény ajtaját, sebfertőtlenítőért nyúlva bepermeteztem a kezét, és nem sokat tökölve úgy döntöttem, hogy be is kötöm. Majd ha zavarja, úgyis leszedi, ha mások arcát kellett tanulmányoznia. Egészen addig monotonon, de odafigyelve láttam el a sérülését - az egyetlen emberre, aki talán a legfontosabb ember volt az életemben - ameddig meg nem szólalt. Még leragasztottam a pólyát a válaszom előtt, mert addig is húzhattam az időt.

- Holnap itt lesz - sikerült ugyan halkan, de kibaszott határozottan mondanom, mielőtt még újra itt játszottam volna azt az érzelgős hercegnő szarságot, amit a club előtt csináltam. Szánalmas voltam, és csak reméltem, hogy senki sem látott. - Azt hitte először, hogy Toretto-nak dolgozom.. - hagytam félbe az információmorzsát, kihagyva azt, hogy is sikerült meggyőznöm Gabe-et. Cseszett érzelmek!

- Te találkoztál egy bölénnyel? - néztem fel azokba a holt, semmit sem tükröző szemeibe, valamennyire normálisabbra formálva a szavaimat. - Mi történt veled? - kimondatlanul is féltettem őt, és elképzelhetetlennek tartottam, hogy őt is elveszítsem. Nem engedhettem meg magamnak azt, hogy Vinnie nélkül nézzek a jövőbe, amikor mindent neki köszönhettem. Ha nem is mondtam ezt még neki sosem nyíltan, reméltem, hogy tudta. - Ha azt mondod semmi, a másik kezedet én fogom szétverni - morogtam nem tetszően, kicsit sem jó kedvvel.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 1:56 pm

Még mindig őt figyeltem. Nem válaszolt elsőre, de most egyáltalán nem volt kedvem megfedni érte. Erőm? Szándékom. Csak hagytam amit tesz velem, és hálás voltam érte. Talán nem látta, talán fogalma sem volt róla mennyire, de az voltam. Amiért volt nekem. Ő volt az egyetlen a tetves nyolc éven át, amióta Dave elment.. ő volt az egyetlen akit valaha is érdekeltem, és hiába volt hogy nem egyszer odavágtam az asztalra ha valami olyat tett ami nem tetszett, de akkor is.. szerettem. Mint a saját húgomat, úgy védelmezte minden ösztönöm.

Csak biccentettem amikor mégis megszólalt, mégsem vettem le a kezemet kötöző kezéről a szemeimet. Még akkor sem amikor folytatta. Micsoda faszfej... - siklott át a fejemen, de aztán nem érte meg több szót pazarolni erre. Ha itt lesz, hát itt lesz. Megérte. Vagy mégsem... - pillantottam fel most először Rain szemeire, de nem láttam bennük változást. Talán ő jobban kezelte. Vagy ott egészen máshogy történtek a dolgok. - sóhajtottam egy baromi nagyot, de csak hogy végre összekapjam a fejemet, amikor aztán megint beszélt, én meg...

- Nem bölény volt. - szorítottam a legszűkebbre, akármi is volt, akárhogy is volt, elmúlt. Vége. Az egésznek! Mindennek! - vette át a korábbi tompaság helyét valami más, inkább.. düh. Igen, dühös voltam! Kibaszottul dühös! Az életre, és azt hiszem ez meg is látszott az arcomon.

- Csak egy régi ügy. De már elrendezve. - köszörültem megint torkot és éreztem ahogy a száguldó vérrel visszaköszön belém az élet. Ez az! Nem lesz itt semmi gond! - céloztam meg öles léptekkel Rain-t kikerülve az asztalomat és már nem kis indulattal nyomtam is le hívón a gombot.

- A kurva életbe küldjetek ide valakit a takarítóbrigádból, számolja fel ezt a kibaszott disznóólat itt, amíg szépen mondom! - vettem csak ekkor levegőt, ahogy a halántékomon megfeszültek az erek. Egy darabig még szorítottam, de aztán nem tettem hozzá semmit, csak elengedtem és újra szembe fordultam Rainnel.

- Köszönöm aaa... segítségedet. - emeltem az arcom elé a kezemet, hogy kinyissam és összezárjam az ujjaimat a kötés alatt. - De nem kellett volna! - tettem hozzá már csak presztizsből, pláne mert így gondoltam jónak, és egy pillanat alatt állítva fel a korábban felborult széket, csak kutatva egy szivar után az asztalon végül leraktam magam. - Az isten bassza meg, hogy itt mindent nekem kell csinálnom. - morogtam, kivételesen most leharapva a szivarvéget, most baromira nem volt kedvem hogy eljátszogassak a vágóval mint valami idióta pénzes seggfej, és félreköpve a darabot a szőnyegre, úgy haraptam rá az egészre.

- És köszönöm Rain, a másik ügyet.. - beszéltem már nem kevéssé pofátlanul a szivar oldalt figyelve a számban, de nem érdekelt. Rain előtt soha nem kerteltem. Már amikor nem származott érdeke belőle. És ez most nem az a pillanat volt.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:00 pm

Tudtam, hogy valamit nem mondott el. A francba is, semmit sem! És ez egy hirtelen másodperc alatt lobbantotta fel a haragom azzal, ahogy folytatta. Az iroda szét van kapva, ő véres, és kurvára semmi. Régi ügy.. a francba is! Legszívesebben ráüvöltöttem volna, hogy ezt nem csinálhatja velem, de aztán mégsem tettem meg. Újra visszhangozott a gondolataimban az a két szó; régi ügy. Mint amilyen Gabe is volt számomra. De akkor mégis mi a halálért voltam képes még megkönnyezni is? Zavarttá válva néztem utána, ahogy elpárolgott mellőlem, és csak egy fáradt sóhajt kieresztve pakoltam el a dolgokat a helyükre és öblítettem ki a kagylót, hogy legalább azt ne kelljen sikálniuk a takarítóknak. Mindegyik nyüszített, ha Vinnie-t rossz kedvében találták meg.

Nem szóltam egy szót sem arra, ahogy rendelkezett, egyszerűen csak utána léptem letéve a seggem az egyik fotel karfájára, és nem volt más dolgom, mint hogy figyeljem őt. Szemmel láthatóan volt valami vele, benne, amit szívem szerint kirángattam volna belőle, mert azt utáltam, ha ilyen volt. Utáltam, ha kizárt és elzárkózott előlem. Biccentettem csak a köszönetére nem foglalkozva azzal, hogy mit nem kellett volna megtennem érte. Ez volt a legkisebb dolog, amit tehettem érte, és még így is kurva sokkal tartoztam neki.

Mégsem mozdultam. Nem voltam a bejárónője, egyszerűen csak nem nyúltam hozzá a szőnyegre szóródott dolgokhoz, inkább mint aki jól végezte dolgát, belecsúsztam a fotelbe, a karfán átvetett lábakkal elhelyezkedve már Vinnie előtt.

- Csak megtettem, amit akartál. Azért nem jár köszönet – szólaltam meg, lustán felvéve az egyik ritka fából készült, faragott mintázatú tollat a padlóról, hogy a kezeimet elfoglaljam valamivel. - Eleinte ellenkezett, de sikerült meggyőznöm. Majdnem mindent elmondtam neki, ami történt. Tíz rongyot ígértem neki. Fel sem akarta tornázni. Szerintem eléggé lesokkolódott amiatt, hogy csak úgy megjelentem – szavaim már tárgyilagosak voltak, érzelemmentes éllel bennük. De csak nem hagyott nyugodni a másik téma. Pontosabban ő.

- Milyen régi ügy? Nehogy azt hidd, hogy efelett el fogsz siklani, mert akkor kurvára nem ismersz. Az asztalod és az iroda úgy néz ki, mint egy odahányt kakasdomb. Amikor cseszettül odafigyelsz mindenre. Mi történt? - tértem rá nem kertelve a dologra, csak hogy végre beszéljen. Lehet, hogy el tudná magában is rendezni a dolgokat, de akkor sem mondjuk Maryn és Micah-n kellene levezetnie a dühét, amikor ők csak helyretennék az irodát. Semmi kedvem nem volt a nyavalygásaikat hallgatni, hogy a főnök megint ordibált velük. Herótom volt a sírástól, és na igen.. A fejem.. egy része megint visszasiklott a szobában történtekhez.. Gabe-hez.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:05 pm

Hallottam ahogy matat, de nem volt szándékomban megakadályozni benne. Ahogy abban sem mikor megjelenve előttem lerakta magát a székre, csak azt mondtam neki amit megérdemelt.

- Azért köszönöm... - ismételtem megint. Hogy miért? Nem vagyok benne biztos hogy meg tudnám mondani, egyszerűen csak így éreztem helyesnek. - És sajnálom, hogy.. – de innen nem folytattam tovább. Nem tudtam mi játszódott le. Ott, és benne. Ha ugyanaz ami alig fél órával ezelőtt idebenn.. – tévedt a szemem le a padlóra, a korábban elhajított és rommá taposott szivar látványára, még eszembe jutott a szája íze. De aztán nem néztem már oda többet. - .. örülök, hogy végül jól végződött.. – folytattam aztán másként, fogaimmal megint ráharapva a szivarra a jobb oldalon, hogy öblöset szívjak belőle.
Azt hittem már vége. Azt hittem már végleg vége, de aztán visszapillantottam a szemeibe amikor megint beszélni kezdett. Ajj, Rain, mi a kurva életért nem hagyhatjuk már ezt az egészet!?? – hallottam a saját hangomat, a tervezetet, de amikor kinyitottam a szám, az egész már valahogy egészen másképp szólalt meg.

- Csakkk… - hallottam egy egész más kezdetű mondatot, és nem volt időm, hogy a többit megakadályozzam. Ha egyáltalán akartam volna.. – Úgy látszik ez egy ilyen nap..– nevettem el cinikusan – Neked is előkerül valaki a múltból és nálam is épp a tiszteletét teszi, mind a 170 centi gyönyörű mivoltjában maga az Ördög! – fintorogtam már a szóra, az emlékre!?? Talán még arra is, a gondolatra viszont mindenképpen, hogy mit műveltem ott kinn az előbb a mosdóban. PANCSER.. PANCSER.. PANCSER!!!Egy szar alak! – ismétlődtek fejemben a szavak és kis híján hányingert kaptam, ha csak arra gondolok mi történhetett volna, ha épp nem Rain hanem valaki más teszi be a virgácsait és szembesít az egésszel. Gyűlöltem! Az az ember lenni aki régen voltam. Egy gyenge.. picsogó.. BALFASZ! NEM! Soha többé! Egyetlen percig sem...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:08 pm

Elmosolyodtam a szavaira. Nem, rohadtul nem végződött jól, az egyik legszarabb estém volt már évek óta, beleértve azt, hogy Salt Lake City-t is el kellett hagynom. El azt, ami ott kezdett kialakulni, csak mert valami vadbarom seggfej a nyomomra bukkant. Felrémlett előttem egy arc, amire ismételten dühös lettem, és akkor éreztem, ahogy az ujjam feszült annak a hülye tollnak, de csak egy morcos sóhajjal engedtem ki a dühömet, mielőtt még törtem-zúztam volna. Ez Vinnie irodája volt, nekem nem volt jogom szétkapni semmit. És nem is akartam megtudni, hogy milyen reakciót kaptam volna tőle akkor. A Gabe-es történetre csak egy elegáns vállvonás volt a válaszom. Ahogy attól a szűzkurva etika-ringyótól vettem. Mire nem volt jó az a szaros hülyeség?! Még magamat is képes voltam meglepni!

Inkább áttértem az ő részére, mert az jobban érdekelt, és egyébként sem tudtam még csak elképzelni sem, hogy mi történt. Utáltam mindig is, ha előlem akart eltitkolni valamit, és ha még éppen semmi közöm se volt a dolgaihoz, attól még tudnom kellett. Muszáj volt. Egyszer lehet, hogy én fogom megmenteni a seggét. Nem vártam, de számíthatott rám. A tűzbe mentem volna érte, és bárkin átmentem volna, csak hogy Vinnie-vel ne történjen senki, és ha az kellett volna, képes lettem volna bárkit kifilézni érte és miatta. Nem elvakultság volt ez, hanem tisztelet, hűség kérdése és a jövőm függött tőle.

- Kurvára nem éri meg egyik sem, hogy szarakodjunk miattuk. Egyik sem volt itt az elmúlt években - keményedett meg a hangom, és már egészen messze voltam a club előtti könnyektől. Nem magam miatt, hanem érte. Sosem akartam azt látni, hogy egy szuka miatt is elbassza magát. Mert akkor isten bizony, hogy felkötném azt a nőt, aki vele szórakozik. - Bármennyire be is jött neked, attól még kibaszott veled. És ezt műveled. Nem vagy normális! - nem beszéltem dühből, de rohadtul nem tetszett, hogy egy nőtől ennyire meghülyült. Ez nem ő volt! Felkeltem a fotelből, lehajolva felvettem, majd rácsaptam az asztalra elé egy jókora adag papírt, és benyomtam a telefont, lemondva a takarító személyzetet.

- Te fogod feltakarítani. Én pedig segítek benne. És kurvára nem érdekel, hogy fogsz nekem háborogni. Ha nem tetszik, rombolhatsz még, de rám vagy utalva benne. Tetszik vagy sem - néztem egyenesen a szemeibe egy kicsit sem megfutamodva. Lehet, hogy az alkalmazottja voltam, de a barátja és a "húga" is. És ezt meg fogja tenni magáért. És értem is. Mert erre volt szüksége.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:11 pm

- Ahogy mondod! - válaszoltam még egész határozottan - Nem éri meg.. - halt el a hangja a végére, de nem a határozottság mondott búcsút, csupán az energia fogyott el belőle. Eltökéltség? Talán még az is. Mindenesetre jól tudtam ki vagyok, és mi a feladatom. Élni! És kurvára nem fogom hagyni, hogy ebbe bárki is belerondítson...
De aztán ahogy folytatta.. Már nem voltam annyira elgyötört, egy pillanat alatt kapott a vérem, és már erőteljes hangon állítottam meg.

- Állj le Rain! - feszültek a szemöldökeim szigorúan össze - Ezt a részét hagyjuk. - utaltam Clementinre, mert hogy az előbb pont, hogy.. nem normálisan viselkedtem, - az ő szavaival élve - ezzel teljesen egyet értettem vele. De volt.. elmúlt. És nem lesz többé ilyen, soha!
Mégse tűnt úgy hogy akár egy percig is hatott hogy neki beszélek. Mintha ott se lennék! Vagy meg se hallaná, amikor felcsapott az asztalra egy köteg.. szeméttel, és én még mindig lazán füstölve, ugyanazokat a szúrós szemeket meresztettem rá.

- Nemtetszik, hogy utasítgatsz... - beszéltem mély, morajló hangon, de nem voltam fenygető, egy cseppet sem, ez inkább valami olyasmi mikor valamit rohadtul nem akartam megtenni, de ő néha mégis képes volt rá, hogy rávegyen. Néha... De ez most nem az az alkalom volt!

- Hagyd ott, Rain! - eeez azért már erősebben hangzott. Hogy most én akartam utasítgatni? Nem voltam róla meggyőződve. Viszont volt egy sokkal jobb ötletem. De legalábbis célravezetőbb!

- Gyere velem! - álltam fel csak lassan a székből, nem úgy mint egy nyugdíjas, de nem is rohantam lélekszakadva. Jól tudtam hova tartok. A kocsi megvár.. és ÉÉÉÉN.. vagyok a főnök!

Egy pillanat alatt görgettem el a szivaromat, de hamutartó híján csak a már sérült asztal jobb oldalán. Csak ekkor néztem vissza a szemeibe.

- Jössz vagy maradsz!? - emelkedett meg kérdőn a szemöldököm, de akármi is lesz a válasza ééén, jól tudom hova megyek!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:16 pm

Minden egyes szavát hallottam, de nem foglalkoztam vele. A francba is! Nem érdekelt, ki miatt lett ilyen, de ennek véget akartam venni. Nem egy balfék főnökre volt szükségem, aki kocsonyaként remeg meg egy nő közelében. Ha már én szétesek, akkor ki marad egyben? Jól tudtam, hogy Vinnie-nek is joga lett volna a szétcsúszáshoz, de rám azért kevésbé hallgattak a melákok, na meg a személyzet. Még akkor is, ha éppen elkapott a dühroham és bárkit képes lettem volna széttépni. Csak mert - Nevil szavaival élve egyszerű ribanc - nő voltam. Már csak a kis hülye emlékére is elkapott a düh, és újra megfogalmazódott bennem, hogy ha nem lenne Gabriel, az öccsét még Toretto-ék előtt nyúznám meg.

- Nem tud izgatni, mi nem tetszik neked. Én is elvittem a seggem abba a cseszett hotelbe - vágtam vissza indulatosan, de azért nem úgy, hogy fölényeskedőnek tűnjek, legalábbis most rohadtul nem volt kedvem meccset tolni vele a ki a góré témában. Tudtam, hogy ő, csak néha nagy volt a pofám, sokszor joggal is. Mégis abbahagytam azt a hülyeséget, amikor már egy elszállt az a hülye énje, amit a szuka hozott ki belőle. Haladunk! De aztán a hirtelen váltásra csak néztem rá, és komolyan azon gondolkodtam el hirtelen, hogy meg volt zakkanva.

- Virágot megyünk szedni a rétre? Vagy valami cseszett egyszarvút igyekszel behajtani? - morogtam iróniától csöpögő hangon, és akaratlanul is valahogy a dühére vágytam. Hogy kitisztítsam a fejét végre újra önmaga legyen. Nem akartam szétcsúszva hagyni, még ha nem is akart beavatni a dolgaiba. Farkasszemet néztem vele, ahogy felállt, a szivart elnyomta, én meg nem tehettem mást, csak sóhajtottam.

- Nincs kedvem nézni a szemeted nélküled - vezettem végig a tekintetem a romhalmaz irodáján, és meg sem várva őt az ajtóhoz mentem kitárva azt. Ha vele megyek, legalább nem kerül egyetlen nő sem a közelébe, akit szétkaphatnék.. - Hova megyünk? - enyhült meg valamennyire a hangom, ahogy visszanéztem rá az ajtóban állva, kilinccsel a kezemben. Ha megindult, akkor megvártam, de előtte léptem ki a folyosóra összefűzve a karjaimat a melleim alatt, és úgy néztem bele a szemeibe, de semmit sem tudtam belőlük kitalálni. Néha olyan volt még számomra is, mint a megfejthetetlen rejtvények. És én azokat utáltam.

- Mások is jönnek velünk? - ennyi volt a haragom az irányában, rohadtul nem voltam rá képes huzamosabb ideig mellette.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Vincent Morris Belvedere
Vincent Morris Belvedere

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 55
◮ tartózkodási hely : Vegas külterülete
◮ hozzászólások száma : 80
◮ join date : 2014. Dec. 15.

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:19 pm

Kötözködött, de nem szóltam meg érte. Most abban a minőségben volt jelen, hogy semmiért nem szóltam meg. Most a húgom volt. Nem egy beosztott, nem egy kötözködő liba aki kiveri a napi hisztijét előttem, most Rita volt. Az az igazi és élő, az egyetlen, akire mindig is számíthattam ha valami balul sült el. Hogy értékeltem? Hát hogyne! A magam módján, és ő mindig is tisztában volt vele. Ő volt az egyetlen aki bármit megtehetett, még ha néha plafonon is voltam miatta, mellette hamar elszállt a mérgem. Többségében..
Mégsem miatta jött az ötlet. A dolog már órákkal ezelőtt is ott kavargott a fejemben, de most legalább már indokom is volt rá hogy itt hagyjak mindent a fenébe, és lelépjek csak szórakozni egy kicsit. Lazítani... És hogy Rain velem tart e? Megkérdeztem. Mégsem tetszettek a válaszok. Na nem mintha nem ő lenne...

- Remélem azt hiszed vicces vagy... - válaszoltam vissza nem undorodva de egy kóbor fintor erősen bejátszott az arcomon. Mégse válaszoltam. Hogy miért? Talán mert arra vártam hogy felemelje a seggét a fotelből vagy csak további szórakoztató hozzáfűzésekkel és/vagy beszédes pillantásokkal végignézi ahogy eltűnök. Mégis felpattant és játszi gyorsasággal került az ajtó elé. Én csak ekkor indultam meg egy utolsó pillantást vetve a kuplerájra mögöttem és megközelítve az ácsingozó alakját, az orra előtt haladva el fordultam a szemeibe.

- A terembe! - fordultam is vissza, hogy kisétáljak az ajtón, majd eldönti követ e, de nekem le kellett vernem a feszültséget. Mégis ő volt az aki beelőzött és ezt lazán igennek vettem. Az irodát majd elintézi a sok szarházi seggfej az emeleten.

A terem.. nem egészen terem volt a szó szoros értelmében. Egy kivénhedt gyárépület, nem messze, kinn a negyedben, de elég távol a rendőrség szemei elől. Voltak azok az idők, amikor rájöttem hogy az illegális harcnak van keletje, főleg Vegas szívében és a befolyó, nem is alantas összegek igencsak megdobták az akkori büdzsé lehetőségeit. Azóta persze már akadtak jövedelmezőbb üzletek, de egy kis reklám.. az érdeklődés fenntartása, a harcosok képzése... és főleg a helyszín, még mindig vonzotta magához a sok fogadni kívánó seggfejet. Hisz ez itt Vegas, baby! Nem érte meg abbahagyni. Pláne amikor én is beszálltam a ringbe. Csak a régi idők emlékére...

- Günter itt marad, vigyáz a békességre, de Heinz velünk tart. - beszéltem csak teljesen természetesen mellette lépkedve, de már nem voltam betojva. Clementinnek és az olasznak már hűlt helye, de még ha ott is lenne, nem érdekel. Már nem.. Legalábbis szerettem volna azt hinni, hogy rendben eltapostam minden emléket. Amit meg nem... azt kiverem az ellenfélből. Még ma este!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

avatar
Vendég

Egeret ide és lenyílik!
Vendég


Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 2:25 pm

Leszartam, mit hitt. Ki akartam hozni a sodrából, mert őszintén szólva utáltam, hogy olyan volt, mint egy kiüresedett ribanc, akit semmi nem érdekel. A szeme volt a legijesztőbb még odabent a mosdóban az érzelemmentes fapofával együtt. Még a hideg is kirázott a gondolatra, hogy még egyszer ahhoz lesz szerencsém, de mégsem jött be az, amit akartam, és egy kicsit ezért magamra is dühös lettem. Semmi, egyszerűen nem tudtam kirángatni azt a vadállatot, aki benne volt, mégsem hibáztattam. Engem is teljesen megkavart az, hogy újra láttam Gabe-et és már képtelen lettem volna a földbe döngölni a fejét. Nem, már egyszerűen nem ment.

- Bassza meg! - ízesen mondtam ki ezt a két szót, ahogy megtudtam a tervét, és nagyon jól tudtam, hogy nem szeretethiányos állapotban fogja megközelíteni a vele szemben állókat a teremben. Nem mondom, hogy nem feszültem rá egy kicsit sem a dologra, de nem az anyja voltam, hogy eltiltsam mindenféle szartól. És néha nekem is jól esett az, ha valakit a földre vihettem, nem mindig sportszerű mozdulatokkal.

Bólintottam a kíséretünkre, csendben, a gondolataimba fordulva léptem mellette magas sarkú csizmámban, de kezdett idegesíteni, és valahogy nem volt kedvem senkinek sem a tökét markolni a ma este folyamán, mert túl messzire ment volna, ezért hirtelen megtorpantam az egyik ajtónál.

- Várj egy kicsit - belépve a szobába leszedtem magamról a csizmákat, szegecses bakancsot vettem fel, na meg a vörös felső helyett is inkább lyukacsos feketére váltottam, rohadtul nem tudott érdekelni, ki lát vagy ki sem. Nem voltam szégyellős. Soha. És különben is, Vinnie más nőkért volt oda ideig-óráig, én sem izgultam rá sosem, pedig el kellett ismerni, kurva jó formában volt még mindig. De nem pálya. Becsuktam magam mögött az ajtót, ahogy kiléptem, szó nélkül indultam meg, ha ő is.

- Akarod, hogy fogadjak? - tértem át az üzletre, mert abból mindig hatalmasat szoktunk kaszálni. Ő mindig is tudta, kinek volt nagyobb az esélye. Kiszedtem a dobozból egy cigit, amit menet közben gyújtottam meg. Nyakamat megroppantva fújtam ki végül a füstöt is. - Vagy azért annyira nem izgat, ki kerül ellened? - jól tudtam, hogy nem csak a kötél mellől akarja nézni, hogy verik össze egymást a "ringben".
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás   Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Csak kövesd a pénz szagát! - 2. felvonás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

 Similar topics

-
» Csak kövesd a pénz szagát! - 3. szín
» Csak a magam törvénye szerint~
» Megszökve a világ elől, csak te és én...
» Csak semmi pánik! - Deli & Scott
» Kártyánkat a sors keveri meg, mi magunk csak játszunk

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-