KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 23, 2015 11:45 pm

És helyesel.. Én meg bólintok, talán megkönnyebbülve. Talán... De ami a biztos hogy újra megindul a kezem, összeszedve minden lélekjelenlétemet, hogy mikor használtam én utoljára ilyet!?? Kurvára nem emlékszem, de olyan ez mint a biciklizés.
Elvileg..

Csúszik a fiók, és ki is kerül egy szívroham hirtelen, mert igen.. akad még benne, nem használták el mind ezek a gyökerek, de most nem az az első hogy hálálkodjak.
Bomlik a csomag, mondtam én hogy megy ez! Csúszik a cucc, a fogaim koccannak egyet, és köpöm is ki a zacskót a fenébe.
Ekkor térek csak vissza hozzá.

Megcsókolom.. Először, óvatosan és körültekintően, lassan kergeti körbe a nyelvem amíg visszarántom az előbbi hevet, AZTÁN..!

Lassan igazodom hozzá. Ha a lábai újra átölelnek és ahogy egyre.. mélyebben érezheti magában a csókomat, úgy én is csak a testére figyelve vonulok egyre beljebb!
Lassan... és minden mozdulatára figyelve.
Azt akarom hogy élvezze!

És az én halántékomon is legurul egy izzadságcsepp..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 24, 2015 12:53 am


Ville & October




V ille két kézzel a fejem mellett támaszkodik, lenéz rám, a szemei csillognak. Ismét lehajol hozzám. Az ajkával csábít, lassan olvad össze az enyémmel. A pillanat varázsa nem múlt el, ugyanúgy ott vibrál körülöttünk a forróság.
Tudom, hogy eljött az idő. Most fog megtörténni. Minden idegsejtemmel feszülten és izgatottan figyelek. A szívem majd kiugrik. Igyekszem lazítani, s készen állva várakozom.
Ville nyelve az enyémmel játszik, amikor elhelyezkedik a reszkető combjaim között, és előremozdulva gyengéden belém hatol. Roppant óvatos, mégis szétfeszít. Mindkét kezemmel erősen kapaszkodom a derekában, s miközben egyre mélyebbre nyomul, az arcomon átsuhan egy apró rándulás. A lábujjaim belemarnak a lepedőbe. Villanásnyi szúró fájdalmat érzek, amint elég mélyen jár ahhoz, hogy elvegye a szüzességem. Most még a fájdalom is gyönyörű. A szájába nyögök.
Teljesen kitölt, tökéletesen illik belém. Ville nem kapkod. Hagyja, hadd szokjam, hogy bennem van. Lassan mozog, finoman jár ki-be. Érzéki, amit velem tesz.
Nyögdécselek, a testem kezdi elfogadni, és az izmaim egyre jobban idomulnak hozzá. Az ágyékom virágként nyílik meg Ville előtt, s minden porcikám egyre elragadtatottabban reagál rá.
Csak csókolom. Szenvedélyesen, odaadón, egyszerűen képtelen vagyok abbahagyni. A kezeim eközben elhagyják a derekát, s felsiklanak a hátára. Az ujjaim bebarangolva simogatják végig a bőre minden négyzetmilliméterét.
Őszinte, kendőzetlen gyönyörtől nyöszörgök Ville alatt. A csípőm életre kel, s felvéve az ő a ritmusát, kezd vele ringani.
Akarlak!

Ice, ice baby! - Page 8 Heartagram_28x28_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Júl. 25, 2015 11:48 pm

Megnyitom a szemem. Muszáj, hogy lássam.. hogy ÉREZZEM! A nyelvem még mindig lassan játszadozik az övével, az ajkával.. néha gyengén végigsimítva figyelmesen, de mindvégig csak őt figyelem. A kezeit, ahogy érintenek, és azt az arcán átfutó reszketést is..
Tudom jól, hogy érzi. Hogy honnan tudom, a tököm tudja, hisz ilyen még nem történt velem, vagyis... Elvileg.. a szétesett napokat ki nézi, ez most mégis piszkosul más.
Érzem az ereimben. A teste lüktetését, a szíve dübörgését a mellkasomon, és a lélegzete.. Újra mozdulok, aztán megint. Lassan és kíméletesen, ahogy érzem enged nekem, és csak ekkor hagyom el azt a hívogató nyelvet. A testem lüktet. Az enyém is, követeli magának ami kijár, ami járni szokott, én mégsem engedem még szabadon.
A homlokának dőlök. A szám csukva, a szemeim összeszorítva kontrollálják a helyzetet, aztán nagy levegő...
Megkönnyebbülve tölti el a tüdőmet, és ahogy a kezei felcsúsznak a hátamon, én előrelendülve egy csókot nyomok a homlokán.
Élvezem ahogy nyög.. minden porcikám fürdik benne, és csak újra mozdulok.. és megint, csak lassan gyorsítva az ütemen, ahogy felveszi velem a versenyt, és ahogy a csípője önkéntelen megindul alattam, már egyre inkább elengedve a helyzetet követem.
Imádom a testét... Egyszerűen megveszek benne, és ahogy tovább, az ösztön követel és gyorsul a tempó, magam is felnyögve hívogat vissza a szája.
Kell nekem! Iszonyúan kell! És ahogy a teste egyre inkább megadja magát nekem, én nem félek egyre könyörtelenebbül mégis kíméletesen hajtani a cél felé.
Azt akarom hogy szárnyaljon!
És hajlandó vagyok bármit megadni érte..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeVas. Júl. 26, 2015 12:20 am


Ville & October




Csak egy pillanatra dermedek meg, amikor egybeolvad a testünk. A hiedelmekkel ellentétben a behatolással járó fájdalom valójában semmiség, múló káprázat. Ville keze ügyesen felkészített az aktusra.
Ville közelsége gyógyító ellenszerként hat a múlt fájdalmára, amit egész életen át magammal cipeltem. A karjai közt eszmélek rá, hogy a régi énem szép lassan eltűnik, s vele együtt eltűnnek a sebeim. Úgy érzem gyógyulásnak indultam és ismét kezdek egésszé válni.
Ville homloka az enyémnek dől. Én is behunyom a szemeimet. Forró lélegzete rajtam táncol.
Képtelen vagyok ellenállni a bennem zsibongó kellemes érzelmeknek. Egyszercsak könnyek gyűlnek a szemem sarkába, és végiggördülnek az arcomon. Ezt nem fájdalom okozza. Ezek a felszabadulás és megkönnyebbülés könnyei. Boldog vagyok. Igazán. Eddig sose találkoztam a boldogság ilyen tökéletes megtestesülésével. Minden porcikámban átjár.
Olyan szenvedélyesen szeretkezem vele, és tárulok ki előtte, olyan odaadással csókolom, mintha a holnap nem létezne. Nem érdekel mit hoz. Csak élvezem a testét a testemen, a bőrét a bőrömön, a sóhaját a sóhajomban.
Lassan már nem is érzékelem a gondolatokat, csak elmém alaktalan rezgését. Kábán mámoros vagyok és elragadtatott. Kezd megfertőzni az érzéki önkívület. Az ereimben az élet túláradó bősége lüktet, mintha a lelkem beleízlene a mindenségbe. Ville olyan helyre visz, ahol szelek szárnyán suhanó istennek érzem magam. Dübörög a vérem.
Ville fokozza a tempót. Ahogy tövig merül bennem, feljebb rántom az egyik térdemet, s a combom az ő combja oldalát simítja végig.
Valami ebben a csodás pillanatban villan be. Egy misztikus felismerés; a szeretkezéshez nem kell szabály, nem kell filozófia. Csak megtörténik.
A kezeim leszaladnak a hátáról és előre húzom őket.  Ville lángoló arcát simogatom velük, majd két tenyerem felcsúszik a halántékára, az ujjaim pedig izzadságtól csatakos hajtincseibe túrnak.
A testéből áradó hő körbeölel, s minden ízemben lángolok alatta.
Egész testem mozdul; nekifeszülök mellkassal és csípővel. Lökném. Hanyatt, hogy ha érti a szándékot, felülre engedjen az ölébe.

Ice, ice baby! - Page 8 Heartagram_28x28_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeKedd Júl. 28, 2015 10:58 pm

Csak az arcát figyelem.. Képtelen vagyok betelni vele, hihetetlenül imádom. Most.. ebben a percben bármit megtennék érte, de akkor történik az a valami. Olyan amilyen még soha életemben, egy könnycsepp gurul le az arcán, én meg.. megijedek... Tényleg?? Ami biztos, hogy a következő mozdulatban megállok lihegve, és csak ha jelzi.. valamiféleképpen hogy nincs baj, mehet tovább, folytatom amibe belekezdtem.

De aztán megint nyög.. és ahogy emelkedik a tempó, nő a feszültség, kezdi elvenni az eszemet.
A térdét a lábamon érzem, de a kezei csúsznak előre, és ahogy érzem végigsimít az arcomon, lecsukódik a szemem. Élvezem a bőrét az enyémen.. önkéntelenül fordulok és belecsókolok. Bele az ujjai közé.. bele a tenyerébe, és ahogy a kezei tovább csúsznak, végigsimítva a tarkómat, újra nyögök az érzésre.
És valamikor ekkor támad be..

Beletelik néhány percbe mire felfogom mit akar. Nyílik a szemem, az övéi beszédesek, és nagyot nyelve engedek a kimondatlan kérésnek és megadom magam.
A hátam csapódik az ágyon, őt magammal rántva, és ha elhelyezkedik fölöttem, neki kényelmesen, a kezeimmel egy percig sem eresztve a bőrét simítom végig ahol érem.
Piszkosul fel tudott húzni.
Mégis átengedem a terepet.
És hogy miért??
Mert azt akarom hogy tanuljon.. hogy minden egyes kibaszott percét élvezze az egésznek!
Bármit is kell beáldozni érte..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2015 11:11 am

Ville fordul velem. Egy pillanatra sem válunk szét egymástól. Elhelyezkedem az ölében, a fegyvere még mindig bennem tombol.
Két tenyerem finoman gyúrja a mellkasát, ahogy megtámaszkodom rajta. A csípőm lassan, óvatosan előrerendül. Ismerkedem az érzéssel, a hogyannal.
A hajam kócosan tapad a verejtéktől a vállamra. Ville arcát fürkészem egy darabig, majd egy mosolyt vetítek rá, és lehajolok hozzá. A mozdulattól a fekete tincsek előreomlanak az arcomba, és az övét is megcirógatják, miközben lágyan megcsókolom az ajkait.
Ahogy Ville-t lovagolom, a combom és a popsim izmai kitartóan munkálnak, megfeszülnek és elernyednek. A csípőm előre-hátra jár, s egyre bátrabb ritmust diktál. Mélyebben és mélyebben akarom érezni magamban Ville-t, mintha sosem tudnék betelni vele.
Behunyom a szemeimet, és a fejem hátravetem. Belesóhajtom a gyönyörömet a szoba fülledt levegőjébe.
Semmi mást nem teszek, csak követem a vágyaimat. Tűzvihar zúg az ereimben, bizsergés marja minden egyes sejtem, a testem izzadságtól gyöngyözik. Egyre erősebb bennem a felismerés, hogy igazán csak most kezdek el élni. Ville minden rezdülése, a legapróbb érintése, simogatása mámorító, örömteljes kéjjel tölt el. Pattanásig feszíti az élvezetem.
Szinte lángolunk, és félő, hogy kigyullad körülöttünk a szoba.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2015 8:28 pm

Érzem ahogy tapogatózva érint. A tüdőm vadul falja a levegőket, és eszében sincs lassítani. De kell.. Én akarom hogy megtegye, átengedem neki a terepet, és.. csak visszaszorított lélegzettel figyelem ahogy ismerkedik.
A kezeim a combjaira csúsznak.. aztán tovább a csípőjére, ahogy végre mozdul az én hátamban meg megfeszülnek az inak. Belémarnék.. Leteríteném magam alá gyűrve, de helyette csak nyelek.. és figyelem ahogy hozzám hajol, a szájára éhezve, a nyelvére.. és megint nyelnem kell.
Megcsókol, de közben újra mozdul én mégsem harapok rá a nyelvére. A szájára, pedig minden ezt diktálja bennem, és ahogy elhúzódik.. újabb mozdulatra érezve, tíz ujjam belefúródik a bőrébe, hogy tempóra segítsem.

Lassan.. de hamar ráérez az ízére, gyorsul a ritmus, a vérem is felveszi a korábbi ütemet, és muszáj hogy tovább kényszerítsem..
Gyönyörűűű! Gyönyörű ahogy élvez, ahogy az égnek feszül peckesen a két megduzzadt melle, a kezem nem bírja tovább belemar, vágyom rá hogy ő is besegítsen, de nem erőltetem.
Csak masszírozom.. úgy ahogy a teste diktálja nekem, ahogy követeli! Ahogy könyörög érte, aztán lejjebb a hasán.. végig a bőrét élvezve és ahogy a feje hátravetül.. muszáj hogy én is érezzem, ezért lassan ülök fel hogy a nyelvem rátaláljon a nyakára előttem és végig.. harapdáljam.. nyaljam és élvezzem, ahogy két kezem most élesen a fenekébe mar. Megőrjít ez a nő ezt biztosan érzem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzer. Júl. 29, 2015 10:06 pm

Ville mozgatni kezd magán. A határozottsága méginkább gerjedelemre lobbant iránta. Az ölem eközben előre-hátra lendülve igazodik a fokozódó ritmushoz.
Két markával a melleimet kezdi dédelgetni, mire az ujjaim végigcsúsznak felfelé a karjain. A kezeim végül a kezeire simulnak, hogy gyengéden magamon marasztaljam őket. Közben is elnyújtott, kéjes mozdulatokkal továbblovagolom.
Erre Ville felül, és belecsókol a nyakamba. Érzem a nyelvét, ahogy a bőrömet nyalintja, és az ajkaival harapdálja. A karjaim felszaladnak a vállaira, körbeölelik őket. Meg kell megkapaszkodjam. Szédülök.
Egyre kendőzetlenebb gyönyörtől nyöszörgöm és sóhajtozom.
- Óh, egek! – eresztem ki a hangomat aztán, hogy már kevésbé bírom türtőztetni magam.
Lassan felemelem a fejem, a tekintetem egészen mámorködös, de így is látom, hogy Ville sötét arca milyen komoly. Minden vonása ellenállhatatlanul vonzó. Mindeközben újra és újra beletúrok a hajába a tarkóján, hogy nedves tincseit markolásszam.
Megőrjít, hogy egyszerre érzem az ujjait a fenekembe marni és a szerszámát bennem járni.
Mintha lángtengerben úsznék. A vérem is égeti az ereimet. Minden egyes döféssel fokozza az ágyékomban a feszültséget, hogy a végén az izgalom már teljesen elviselhetetlen. Megadom magam az érzésnek, megremegek és zuhanok az élvezetbe. Ellenállhatatlanul sodródom arra a pontra, ahonnan nincs már visszatérés. Biztosan érzi rajtam, az izmaim megváltozott játékában, hogy közeleg a vég.
Az összes izmom keményen megfeszül, s minden porcikámon élesen és erőteljesen végigsöpör az orgazmus édesen kínzó görcse. Ebben a pillanatban feszes ívbe rándul a hátam, miközben a fejem ismét hátrahanyatlik.
- Ville! – sikoltom a nevét behunyt szemmel a mennyezet felé, miközben élvezek. Mélységes gyönyör önt el tetőtől talpig, a pilláim alatt milliónyi szikra pattog.
Megadom magam. Kész vagyok. Az övé vagyok.
Alig tudok észhez térni. Az erőm teljesen elillant belőlem.
Megkönnyebbült sóhajjal, teljesen kimerülten egyenesedem vissza, s omlok előre. Lángoló arcomat Ville vállára hajtom. Zihálva pihegek a nyaka felé fordulva. Vadul reszketek. Az iménti leírhatatlan élvezet utóhatása.
Nem tudom mit tartogat a holnap, mire ébredek; megváltozik-e bármi köztünk, vagy marad minden a régiben, de úgy érzem, újabb löketet kaptam az élethez. Újszülöttnek érzem magam, aki hirtelen rácsodálkozik az élet szépségére. Olyan ez, mint maga a halál. Meghaltam ahhoz, hogy újjászülessek. Mint az égő főnix, ami a saját hamvaiból éled újjá.

♪ ♫ Music ♫ ♪
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 12:37 am

Élvezem ahogy érint.. Ahogy végigcsúszik az enyémen a bőre.. Belemosolygok az egészbe, de a légszomj nem hagyja hogy sokáig tököljek, muszáj hogy újrakóstoljam az övét..
Felülök... a nyaka ellentmondást nem tűrően hívogat.. Felizgat, és én rohadtul nem akarok ellenállni neki! Mindent bedobva ízlelem, ahogy a kezeim még mindig a mozgásban segítik azon a tökéletes.. izzadt testen, és ahogy átölel, újra a torkára térve fel, egész az álláig végignyalom.

FELNYÖG! Az én kezeim meg lassan engedik, most a hátára kúszva fel, érzem a hegeket az ujjaim alatt, mégsem érdekel, innen az út a fenekére... Belemarok! Talán kissé erőteljesebben is mint kéne, de most én nyögök.. Teljesen begerjeszt az érzete, és nem tudok ellenállni hogy a vállára dőljek. Érzem a mozgást a homlokomon.. a tombolást az ereimben, ahogy továbbra is csak hajtom előre, és közel.. igen, már minden mozdulatában érzem, minden porcikájában és minden lélegzetében..
És végül ROBBAN!!

Szorosan tartom! Minden egyes percét kiélvezve, pillanatát, ahogy a kezeim között görcsösen rázkódik a teste, és végül végig csak az arca rándulását figyelve adom én is meg magam.

Piheg.. az elernyedt izmaiból érzem, a kezem még mindig tartja, szorosan és erősen, a tüdőm fuldokolva kapja a levegőket, de én csak őt ölelem, ahogy végül ráesik a vállamra, és lassan vonul végig a hátán az egyik kezem.
Nem szólalok meg. Egyrészt még én se tudnék és nincs is értelme. Kivárom amíg lenyugszik. Amíg az én lélegzetem is visszatér a normálisnak legalább a közelébe, és muszáj egy cseszett nagy sóhajt tuszkoljak a tüdőmbe.
Csak ezután fűződik fel a jobb karom, kettőnk között fel, és két ujjam az állára fűződve, ha nem áll ellen, a fejét a szemeimbe emelem.

- Isten hozott közöttünk... - váltogatom a szemei között a tekintetem. Hogy miért pont ez?? Nem tudom. Nem is gondolom át, képtelen vagyok és nincs értelme, de egy mosoly.. és újra közeledve hozzá a száját egy óvatosra nyújtott gyengéd csókkal hosszan körbeölelem.

Na ILYEN!!!.. egy igazán tökéletes este...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 06, 2015 6:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 11:17 am

Ville vállgödrébe temetve az arcomat zihálok, a keze a hátamat cirógatja. A szétégett idegek miatt nem élvezhetem ki teljes egészében az érintését, de tompán érzem, hogy ott matat.
Csak ölelem mindkét karommal. Még mindig tűzforró a teste. Jól esik a belőle áradó hő, miközben hallgatom a lélegzését, a szívdobbanásait. Lassacskán megnyugszom, és a testem remegése is elmúlik. Kellemes fáradtság uralkodik el fölöttem.
Ekkor nyúl az államért és fordítja maga felé az arcomat. Szikrázva ragyogó szemekkel nézek rá.
A szavai kissé megvezetőek. Néhány röpke másodpercig elgondolkodva pislogok Ville-re, végül a legközelebbi értelmezésbe nyugszom bele. De mire megszólalhatnék, lágy csókkal forrasztja a torkomon a hangomat. Nem ellenkezem. Bágyadtan, de még mindig töretlen élvezettel csókolom viszont. Közben mocorogni kezdek az ölében. A lábaimat a dereka köré fonom, s összekulcsolom a háta mögött. Nem igazán sürgős elengednem.
Az ujjaim még mindig a tincseit babrálják a tarkóján. Szórakozottan, komótosan pödörgetem őket.
Az ajkaim elválnak az övétől, s a homlokomat a homlokának döntöm.
- Szóval Te avatod be az új… bandatagokat. Ugye azért a többieket nem így köszöntötted? – döngöm szemtelenkedve, mély altomon, rá az ajkaira, miközben mocsok banditamosolyra húzódik a szám.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 11:10 pm

Isteni... Ez az egy szó kever a fejemben, és nem tudom volt e már valaha ilyen jó.. Isteni... Ez a kurva szó! És inkább munkára bírom a kezemet, hogy kettőnk között az állára kaphasson. A szemeimbe emelem. Tetszenek.. Semmi nem elég belőle, aztán jön az a mondat.. fogalmam sincs hogy honnan, de muszáj hogy újra ízleljem!
Érzem a lábait a testem körül.. Ahogy körbeölel és elfogad, és muszáj belemosolyognom abba a csókba. Akár reggelig is csókolnám, újra meg újra, de engedem amikor elválik. Ekkor kapok én is jóleső sóhajra,  miközben a homloka rádől az enyémre és muszáj hogy az én szemeimet is lehunyjam. Pokolian jó így vele... és csak lassan csendesedik a lélegzetem.
Kivéve amikor megszólal.

A szemeim kipattannak, egyenesen az övéibe, de csak másodpercek töredéke mire a szám hosszú mosolyba húzódik, aztán vigyorba, aztán.. ellökve magam tőle talán már úgy nevetek, mint soha életemben. Felszabadultan és a fejemet hátravetve és kellemes ez az érzés. Felemelő... Tetszik!
Még mindig a derekát ölelem, amikor visszatérek hozzá. Ha már mocskosul(kodik), az én szemeim is sátánian húzódnak össze, és vissza a szemeihez újra közelebb térve nézek bele az övéibe.

- Nem.. Ilyen csak az ilyen kis piszkos kis libáknak jár, akikért megveszek! - vigyorgom ahogy újra hajolva, ha még nem talált egy maflás telibe, a nyaka oldalára bújva belecsókolok. Hogy megveszek érte?? Igen.. azt hiszem mondhatjuk..
Talán...


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Júl. 31, 2015 12:21 am-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 12:02 am

Az életem hirtelen szárnyakat kapott, nekilendült. Érzem, és eszemben sincs letagadni, hogy mennyire felemelő ez az éjszaka. És még nincs vége. Nem szeretném, hogy véget érjen. Amíg bírom szusszal, biztos nem alszom, inkább boldogítom Ville-t.
El kell vigyorodjak a reakcióján, azon, ahogy felpattannak azok a hatalmas zöld szemei. Aztán jóleső kacagás rázza meg a mellkasát, még a fejét is hátraveti. A hangját visszhangozzák a falak. Nem is tudom, hallottam-e valaha így nevetni Ville-t. Ilyen kitörően. Nem, nem hiszem. Ez teljesen új tőle.
Végül a nevetése elhalkul és abbamarad. Komoly, sötét tekintettel mered rám. Sandán méricskélem, ahogy közelebb hajol az arcomhoz.
A szavaira csücsöríteni kezdek a számmal. Gondolkodom.
Szóval ilyen csak nekem jár.
- Ühüm… Helyes! – vágom rá hirtelen egy pimasz vigyorral a vonásaim közt.
Még mindig Ville vállain fekszenek a karjaim, a kezeim a tarkójánál matatnak, és egy kicsit erősebben markolok bele a hajába, csakhogy jelzésértékűen meghúzzam.
- Lelibáztál? – dünnyögöm még mindig vigyorogva, tettetem a sértődöttet játékosan, aztán halk kuncogás szökök ki a torkomon.
Ismét a nyakamhoz hajol, és belecsókol. Azonnal lehunyom a pilláimat.
- Ahh… – nyögök fel élvetegen, ma sokadszorra. Készségesen döntöm oldalra a fejem. Önként kínálom fel magam. Már megint. Szeretem, amikor a nyakamat kényezteti. Erre tuti rájött.
Újabb sóhajt engedek el.
- Ha így folytatod… jogos lesz az a „piszkos”… mert én leszek az, aki megerőszakol téged. – döngöm halkan bele a sötétbe, és nem feltétlenül fogom fel mit dumálok.
Talán előbb esik meg, hogy azzá a szemérmetlen cédává válok, akivel bármit megtehet. Amíg a nyakamat ingerli, kezes bárány vagyok.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 12:40 am

Vissza a szemeibe, mégis jólesett az a nyakára futó csók. A keze matat, ennyit érzek, aztán MEGHÚZ!

- Áu! - játszok rá, ahogy a hajamba mar, színészien kissé oldalra is döntöm a fejem, mint aki rendesen szenved a kemény kezek alatt, de aztán jön is már a folytatás - Ha egyszer néha annyit gágogsz hogy be sem áll a szád.. - nevetem, újra, de már nem azzal a korábbi hirtelen kitörő hévvel, egyszerűen csak remekül szórakozva az egészen, ahogy megint a nyakába hajolok. Megtudnám ezt szokni. Ezt az egészet. Vele..
Azthiszem...

Megint a szemei, de nem kerüli el a figyelmemet ahogy reagál.. A nyakára.. Nem is kell több, hogy felbátorítson benne. Most máár.. kidugva a nyelvemet hajolok közelebb, hogy csak lassan.. kóstolgatva érintsem, random száguldozva a füle és a nyaka között a nyelvem, mikor így hallom a következő szavait.
Mosolyognom kell... De el, biztos nem hajolok!

- Szóval azt mondod.. - csiklandozza a leheletem a bőrét, és hogy újra beindulok?? Semmi sem lehetetlen... - számítsak arra hogy.. - újabb csók elvétve a nyakán - kétvállra fektetsz..? - vigyorgom újra az egészbe, de amíg ki nem ránt a haja mögül, amíg nem ellenkezik a teste, nekem eszemben sincs magára hagyni!
Az lenne életem legostobább lépése!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 1:30 am

- Óh. Tényleg? – csodálkozom rá a megjegyzésre, aztán nekem is nevetnem kell. A hangom belevegyül Ville baritonjába.
Ahogy a nyakamon kalandozgatnak az ajkai, és ahogy a nyelvét is beveti az ostromba, megint lúdbőrzik az egész testem. Ha akarnám sem tudnám kinyitni a szemeimet. A nem is oly rég átélt gyönyörhöz hasonló kábulat felé kezdek lebegni.
Az ujjaim erőtlenül kisiklanak a barna, hullámos fürtök közül. Ha nem tartana a karjaiban, most biztosan kidőlnék az öléből.
És milyen erotikus, ahogy a nyakamba dörmög!
- Jahm… – suttogom magam elé, úszva a lopott élvezetben. - Megeshet. – teszem hozzá halkan, miközben az arcomon boldog, elégedett mosoly görbül.
Valóban meggyőző erőszaktevő lennék…
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 2:06 am

- Ó, tényleg. - ezt már csak lehelem, a nyaka sokkal jobban hívogat, nekem meg nincs kedvem ellenállni. Eszemben sincsen!
Az is meglep amilyen kezes... Ahogy egyre inkább kóstolgatom és ízlelem, egyre inkább elernyed a tenyereimben és muszáj erre megint mosolyognom.

- Hát lássuk..! - ezt már csak suttogom, ahogy a szám a fejét hátrakényszerítve előretör a nyakán, és a torkán középen, az ajkaim keskeny ívben nyílva el, egész az álláig kényeztetem.
Csak ott.. az állához érve állok meg. Csak egy pillanat, rövid hatásszünet, ahogy önkéntelen fordulva az eddig a derekát ölelő kezem, elhagyva a másikat valamivel lejjebb, szinte már a fenekén érintve húzom körbe és állapodik meg az oldalán. Csak ekkor nyomom az állára a következő csókomat, és ha ellenkezik, a feje akaratosan visszahanyatlik, a következőt a szájának címezem.
Jól esik így játszadozni vele...
Piszkosul élvezem!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 10:39 am

- Mooost? – nyújtom bele egy elmosolygott sóhajba némileg meglepetten, bár annyira nem is lep meg az óhaj. Bolond kérdés. Mikor erőszakoljam meg, ha nem ma éjjel? Ez az éjszaka erre van szánva.
A nyakamra mért kényeztetés elhaltával felemelem a fejemet. Ismét elmosolyodnék, ahogy Ville arcára vetül a tekintetem, erre ő csókot nyom a számra. Megrebbennek a pilláim, de aztán nézek is vissza a szemeibe.
- Oké… Akkor… Közkívánatra meg leszel erőszakolva... A’la Octi. – dünnyögöm halkan kacarászó hangon.
Elvigyorodom, mire hirtelen egy apró villámpuszit nyomok Ville orra hegyére. Nekiállok lekászálódni az öléből. Megkapaszkodom a vállaiban, és lassan átemelem fölötte a combomat, hogy a következő pillanatban a sarkaimra csüccsenve leereszkedjem mellé az ágyra.
- Feküdj a hasadra. – a hangszínem inkább kérő, mint utasító.
Míg várom, hogy Ville elterüljön, a fülem mögé terelem a hajamat.
Ha esetleg akadékoskodna a hogyan miatt, azonnal megnyugtatom.
- Én hátulról szeretem csinálni. – döngöm sunyin.
Csak amikor már a hasán hever, akkor mászok fölé, és ülök rá a meztelen hátsójára lovagló pózban.
Azt hiszed, csak Te szórakozhatsz velem? – jót heherészek magamban.
Mutató és középső ujjam hegyével megérintem a feneke fölötti pontot, mire enyhe nyomást gyakorolva, két apró lábacska módjára fellépkednek a gerince mentén a tarkójára. Onnan mind az öt ujjam fésűként túr bele a hajába. Gyengéden megmasszírozom a kupáját. Végül a kezem lesiklik a göndörödő tincsek közül.
- Így jár az, aki lelibáz… – mormogom, és beharapom az alsó ajkamat, ahogy már két kézzel karmolom végig finoman a hátát, egészen a fenekéig.
Jah. Ez aztán a bünti!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 6:36 pm

Most hát..! De ezt már nem mondom ki. Helyette hosszú ívben köríti a nyakát a nyelvem és végül előre tér az álla vonalánál.
Utána szenvedi el a következő csókomat, ahol még mindig nem ellenkezik, nekem meg eszemben sincs visszavonulni. Csak akkor.. amikor szabadon engedve végzek, tér vissza a szemeimbe, én meg mosolygó szemekkel nézek rá. Reggelig tudnám ezt élvezni vele, mégis ő az akinek más tervei vannak. Hát jó! Én nem ellenkezem, habááár.. ha nem bíznék benne, nem sok embernek fordítok hátat.

- Kíváncsivá teszel.. - ezt már csak dünnyögöm, valahol útközben, mikor magamra hagyott, a használt gumi meg rámarva repült az ágy mellé a fenéébe, én meg ellenkezés nélkül fordulok. A fejem alá gyűröm a kezeimet.

Élvezem ahogy rám ül.. TETSZIK! Talán mosolygom is az egészre, de ahogy megérzem az ujjait, majd halad.. egyre feljebb, muszáj már hosszúra nyúlva nevessek. Nem hangosan, csak úgy élvezve, de lehunyom a szemem amikor a tarkómnál a hajamba túr.

- Eddig remekül csinálod.. - erősítem meg, az arcom kellemesen elfekszik a kezeimen, és csak élvezem, ahogy kitűűnőőő masszázsban részesít. Na jó, lehet hogy túlzok, de ebben a percben piszkosul jól esik. - És ezt többször is csinálhatnád.. - dörmögöm csak a kezeimről, az egész félig elnyomja a hangomat, de ekkor jön csak a meglepetés!
A körmei ahogy végighúznak olyan hirtelen, hirtelen reagál a testem!

- Áúúú! - félig emelkedem hogy félig hátraforduljak felé. - Még egy ilyen és én gyűrlek magam alá..! - a szemeinek intézem, de hogy mit lát a szemeimben?? Csillogást... játékot.. kekeckedő kihívást, és a tényt hogy mennyire kívánom. Igen, simán meg tudnám dönteni második körben.
Ha nem hagy nekem más választást..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Júl. 31, 2015 7:39 pm

Némán vigyorogni kezdek, ahogy alattam fekve nevet.
Hogy remekül csinálom?
- Óh, igen… Ezzel a végletekig képes vagyok fokozni a szenvedéseidet. – döngöm, és az iménti vigyor sunyulni kezd. Én is piszkosul jól szórakozom. És képzelem Ville mennyire szenvedhet.
Többször is…
- Ahaaa!... Ha csak ennyi az óhajod… – felelem duruzsolva, és ekkor szánkázik le a tíz körmöm érzéki finomsággal végigkaristolva Ville hátát.
Részint felemelkedik, és hátrafelé tekintget. Fenyegetőzik. Én meg jobbommal lazán, gyengéd női erővel visszanyomom az ágyra.
- Erre még visszatérünk, de most én erőszakolgatlak téged. – felelem arcátlan magabiztossággal, és egy hamiskártyás minden bájával mosolygom bele azokba a pajzán fényű szemeibe. - Majd meglátjuk meddig bírod.
Szándékosan mocorogni kezdek a fenekén, hogy hozzádörgöljem az ágyékomat. A baj ezzel csak annyi, hogy saját magamat is felhergelem. Inkább koncentrálok az eredeti küldetésre.
Ahogy a kezeim leértek a derekára, már mennek is vissza. Két tenyérrel gyúrom végig Ville hátát. A vállain azonban már az ujjvégeimet érezheti, ahogy azok átveszik a szerepet. Ott irányt váltanak, és simogatóan leszánkáznak mindkét oldalán.
Karjaimmal megtámaszkodom a teste mellett az ágyon, s fölé hajolok. Magán érezheti a melleimet, ahogy a domborulatok hozzápréselődnek. Eközben a hollófekete hajtincsek előreomlanak a fülem mögül és megcirógatják a bőrét.
Forró ajkaim megérintik a vállát, majd a lapockáját. Apró, kedves csókokat szórok a hátára szerteszét, s egyre lejjebb haladok. Visszajutva a derekához, bátran kidugom a nyelvemet és végignyalom a gerince vonulatát. A nyelvem nedves és perzselő. Érzem rajta Ville kellemes, sós ízét.
Hogy honnan veszek ilyesmiket, gőzöm sincs. Ezek talán belülről fakadó, ösztönös tettek. Mindegy honnan jön az indíttatás, imádom csinálni!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2015 12:11 am

Csak mosolygok.. Komolyan, fokozhatatlan a jókedvem, de akkor hirtelen változik a helyzet, mondjuk azt hogy élesen, és az én izmaim meg mindegyike reagál.
Okééé.. azért több kell ahhoz hogy legyűrjem, de egész jól halad a lényegi részben, viszont hamar leredukál és visszatol a helyemre.
Sóhajtok... de megteszem. Szóval akkor ez az ő köre...

- Komolyan ki akarsz nyuvasztani.. - ez csak egy sejtés.. és én meg már megint a kezeimen fekszem, a pofazacskóm támaszkodik a kézfejemen, és..!
És az az isteni masszázs, amivel végigtenyerel a hátamon nem is lehetne jobb..kor, vagy jobb helyen, ellazulva piszok mód élvezem, és muszáj egy nagy sóhajt vegyek.

- Valami isteniek a kezeid.. - dörmögöm, félig bele a kezembe, de amikor felér, és már lefele veszi az irányt, már korántsem ilyen nyugodt a helyzet. Az oldalam megint hirtelen ránt össze, ahogy lazán belövi az összes ideget, és muszáj elnevetnem.
Hogy kínomban vagy mert élvezem... az még nem világos.
De akkor megint más történik..
Érzem ahogy nekem nyomódik, és kezd tetszeni az érzés. Nem akadályozom, csak nyelek egyet, és amikor az ajka érint.. önkéntelenül fordul irányába a fejem, minden vágyam hogy az ajkára kapjak, mégsem teszem meg. Csak lenyelem, és.. megrándulva az érzéstől ahogy végikcsiklandoz a haja közben, lehunyom a szemem ahogy a szája lefelé téved.
Na mosst mááár... nem fekszem olyan nyugodtan a helyemen!
És ahogy odalent.. csak a derekamnál, a nyelve a bőrömre téved, nem kell hogy mondjam hogy kezdi felszítani újra azokat a tüzeket!
Lassan kezd kényelmetlenné válni a hasonfekvés!

De ha eljön az ideje, nem lesz ezzel problémás helyzet.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2015 12:49 am

Azt mondja isteniek a kezeim. Ravaszdin elvigyorodom fölötte.
- Hajaj… Ha te mondod. – ér a két tenyerem Ville vállára a masszírozásból, aztán már az ujjvégeim simítják lefelé a bordáit.
Ville ismét felnevet, nekem meg felszökik a fél szemöldököm a homlokomra.
- Csak nem vagy csikis? – faggatózom sandán.
Nyugtalanul mocorog, ahogy akciózom rajta.
A nyelvem merészen felszánkázik a háta közepén, s ahogy egyre feljebb haladok, felkúszom Ville testén. A nyakához érve az orrom hegyével érintem meg a fülcimpáját, aztán megnyalintom. De ennél is továbbmegyek. Finoman az ajkaim közé csippentem a végét, s megszopogatom, mire halkan belekuncogok a fülébe. Elhajolok onnan, hogy a nyakához bújhassak és gyengéden belemarhassak a fogaimmal a bőrébe. Eszemben sincs kárt tenni Ville-ben, vagy fájdalmat okozni. Nem az a célom. Csak játszadozom vele. Kihasználom, hogy nem ő irányít. Mondhatni a szabadságtól egészen vérszemet kaptam. Az engedékenységének az ára… Hehehe.
Ha közben nem állított le, lejjebb mászom, és az oldalát is végiggyötröm incselkedő, kis kedves harapdálásokkal.
Míg végül teljesen belemelegszem a dologba, és hófehér babapopsijának egyik domborulatába is szelíden belekóstolok. Nem látja mennyire vigyorgok. Legfeljebb hallja, hogy jókat kacarászok magamban.
- Mmm… Tudnék még mit kezdeni veled. – mormogom rá már újból a hátára, ahogy fölé húzódva belecsókolok. Aztán lehet, idáig el sem jutottam, mert menet közben lezavart magáról.
Annyi minden van, amit kipróbálnék, csak félő, hogy rövid hozzá az éjszaka.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2015 1:20 am

Most válaszoljak?? Lehet talán kéne.. Mégis egy darabig csak néma csendben fekszek, de aztán előállok valamivel.

- Néha. - és ennyi. Nem több, mert ő tovább.. pörög, nekem meg minden gondolatom a semmibe veszett. Ki a tököm akar itt okoskodni?? Csak hagyom hogy elvegye az eszemet, és bár új a terep, mégis remekül fog hozzá!
A fülemnél matat, érzem a hátamnak nyomódó bimbókat, és kezdi felpezsdíteni a véremet. Ha már nem tette meg eddig is, és ahogy a fülembe nyal.. muszáj megint elrántani a fejemet és nevetek. Mondjuk le nem fejelem, erre azért figyelek, de ahogy lejjebb csúszik, a nyakamra, már nem nyugszik a fejem alatt a két kezem, kiereszti magát, oldalra a fejem mellett, az ágy párnáiban kapaszkodva meg, és érzem ahogy a hátam bizsereg. Csak pillanatokra van attól hogy leterítsem, mégis.. összeszorított szemekkel nagyokat sóhajtva küzdöm le, ahogy tovább siklik, megint a hátamat tűzve i célul és ahogy egyre lejjebb..
Megint harap, de ott már érzékenyebb!
Tudom hogy élvezi.. ha nem is látom, a hangja árulkodóan cseng, de ahogy utolér az az utolsó csepp, nem jelentem be előre a következő mozdulatot.

Hirtelen fordulok meg! Csak derékból, őt nem dobom le, csak a kezem kap a csuklójáért, kissé erősebben is szorítom meg, mint kéne, hogy egyenest a szemeibe nézhessek.

- Lássuk! Mennyire vagy bátor élesben! - vigyorgok a szemeibe, a lélegzetem már rendesen emelkedett és ha hagyja, ha van annyi helyem, és nem áll ellen, egyetlen mozdulattal fordulok meg alatta.
Lássuk kislány, most mennyire vagy játékos kedvedben!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeSzomb. Aug. 01, 2015 8:47 pm

”Treat me like an angel, and I’ll be your little devil.”

Ville milyen nyughatatlan. Megragadja a csuklómat, mire kevélyen a szemeimbe néz. A hangja buzgó és kihívó. Egy pillanatra meglep a hirtelensége, és a kezem megáll a levegőben. Az ujjai parancsoló keménységgel fognak, de nem szorít úgy, hogy fájjon.
A tekintetünk összefonódik a félhomályban. Hidegzöld, átható íriszei most mintha elsötétednének, s bennük különös, majdhogynem démoni tűz lobogna.
Villámgyorsan dobja magát hanyatt a fogvatartott karom alatt. Terülj-terülj asztalka…
A szemeit még nem engedem szabadon.
- Ha már úgyis „piszkos” vagyok szerinted… – döngöm lágy, csupa vágy hangon, mosolytalan, komoly arccal, de végül a szám fél sarka mégis feljebb görbül. …akkor teljesen mindegy a jókislány imidzsnek.
Ha fogja még a csuklómat, ha nem, odahajolok hozzá. Nem tehetek mást. Egyszerűen vonz a teljes lénye, mint éjjeli lepkét a fény.
Innen, közelről vetek egy utolsó pillantást a szemeibe, aztán hozzáfúrom az arcomat és megcsókolom. Adni akarok, kényeztetni akarom.
A nyelvem besiklik Ville ajkai közé, és élvetegen körbecirógatja az övét. Körülbelül fél perc múlva húzódom el tőle, s a bal lábammal óvatoskodva betérdelek a combjai közé, hogy lovagló ülésbe ereszkedjem rá a lábára.
Előredőlök, és ha már elengedett, két tenyeremmel ráérősen, körkörös mozdulatokkal simogatom a mellkasát, a melleit, a hasát, és vissza. Újra meg újra. Mintha leheletnyi finomsággal gyúrnám végig a felsőtestén a bőrt, és alatta az izmait. A tekintetemmel követem a kezeim útját, s közben beharapom az alsó ajkamat. Különösen szép férfinak találom.
Ha nem állított meg, vagy szólt közbe, ráhajolok a hasára. Nyalogatni kezdem, s kóstolgatva bele-bele csókolok. A nyelvemet a köldökébe mélyesztem. A csókjaim egyre lejjebb haladnak.
Közben a kezem sem tétlen. Jobbom lesimít az alhasán. Egészen le. Oda. Az ujjaim még mindig bátortalanul tévednek rá a férfiasságára, mint legelőször. De érinteni akarom, ismerkedni a tapintásával. Bársonyosan puha, mégis kemény. Egyszerűen tetszik.
Az összes ujjammal egyszerre simogatom. Talán csiklandós a művelet.
Imádom, hogy felfedezhetem Ville testét. Akárcsak a saját vágyaimat, a határaimat, és azt, hogy mire vagyok képes.
Felnézek Ville szemeibe, ahogy az állam már az ágyékát súrolja. Egyetlen ki nem mondott kérdés csillog a tekintetemben: Szeretnéd?
Egyben a részemről adható válasz is ott dereng: …mert én nagyon.
Valahol sejtem a választ, de megerősítésre várok, hogy tényleg szabad. Vagy talán Ville valami egészen mást akar.


A hozzászólást October Soininen összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 06, 2015 10:19 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2015 6:40 pm

Imádom a hangját.. Azt ahogy beszél hozzám, azt a mély.. döngést a torkán és azt amit még belefűz.
Nem kell nyelnem, de már a szemei felizgatnak. Az amit ígérnek.. amivel percek alatt elringatnak, mégis elfelejtem elengedni a kezét, csak amikor hozzám hajol, a szemei elkapnak, és úgy néz ki eszében sincs engedni. Megcsókolom! Akkor amikor ő hajol hozzám, valamikor ekkor nyílnak csak a karján az ujjak, hogy engedem?? Hülye lennék ha nem, és ahogy egyre jobban belemelegít, asszem már elég sokmindent elért amit mások nem.

Érzem a lábait helyezkedni. Nem tapos meg, ami egy jó pont, de ahogy elhúzódik... onnan már csak figyelem. Végig őt.. a testét.. azt a hozzáértő új fényt a szemeiben, ahogy szabaddá válik.. Nem szorítja korlátok közé.. ahogy a bal combjára fut fel csak érintőlegesen a kezem, egyszerűen érezni akarom!  
Csak amikor rámhajol.. érzem a nyelvét a hasamon, emelkedik fel a plafonnak a fejem és lehunyom a szemeimet. Ja, talán el is mosolyodom. Szó se róla, mocskosul élvezem, és ahogy tör lejjebb..
Nyelek mikor engedelmeskedem azoknak a kezeknek.

- Tökéletesen.. - akadok meg - Látom tökéletesen bátor vagy.. - nyögöm a kezeiben, mert.. iiigen tanulékony a szentem, de látnom KELL!! Muszáj látnom és...
Valahogy felkecmergek félkönyékre ahogy a szemeibe nézek. Hogy mit lát az enyémekben?? A kihívásnak már semmi jele. Kezesbáránnyá változtam a kezeiben, amit nem mondhatnak el sokan magukról.
És akkor ott az a beugratós kérdés...

- Vissza ne fogd magad..! - suttogom sóvárgástól fuldokló hangon, hogy mire vágyom?? A szájára! A testére.. Az egész lényére, és arra a... varázslatra amit leművel velem, mert hogy valamit művel, azt meg kell hagyni, és nagyon is mesterien csinálja! Ez a nő...
Komolyan, valami elképesztő!!


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 06, 2015 11:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimeCsüt. Aug. 06, 2015 11:46 pm

Méghogy bátor. A kíváncsiságom sokkal erősebb, mint a bátorságom. Mérföldekkel.
Az állam Ville ölén fekszik, miközben felfelé nézek rá, és ő felkönyököl. A pillantásunk összefonódik.
Különös izgalommal tölt el, hogy tetszik neki, amit épp művelek. Bár tudnám mire vágyik, azt, hogy neki hogyan jó, hogyan szereti ezt.
Rámosolyodom.
- Te gyönyörű állat… – döngöm halkan, mire egy apró csókot nyomok a hasa alá, még a forró zóna fölé.
Az iménti szavak csak úgy elhagyják a számat. Tényleg? Ezt én mondtam?
Behunyom a szemem, és felsóhajtok. Az ajkaimmal lassan lejjebb merészkedem. A szívem majd kiveri a bordáimat, úgy izgulok. Vajon milyen lesz? Fogalmam sincs mi vár, milyen egy férfit a számban érezni.
Tudom, hogy Ville néz, a tekintete perzsel, szinte a csontomig hatol még így is. Azt hiszem zavarba hoz. Szerencse, hogy nem látja, amint elvörösödöm.
Az ujjaim lágy gyűrűként zárulnak a szerszáma köré az arcom előtt, és simogatni kezdem. Valahogy úgy, ahogy nem is olyan rég mutatta. Talán szerényebb szorítással.
Nyelnem kell, a szemeimet eszemben sincs kinyitni. A tapintásra hagyatkozom. Csodás így megtapasztalni.
Aztán gondolok egyet, és odahajolok a férfiasságához. A nyelvem végigkúszik a teljes hosszán. A tövétől a csúcsáig, majd vissza. Fel-alá járkálva nyalogatja Ville ágaskodó porcikáját, végül megállapodik a csúcsán, ahol aztán körözni kezd.
Rátapasztom az ajkam, és kicsit megszopogatom.
Pokolian élvezem ezt a játékot, a gond csak az, hogy saját magamat is felizgatom vele; a szeméremajkaim közti kis gombocska fellüktet.
Ahogy a vágyam fokozódik, úgy bátorodom fel és válok merészebbé. Ide-oda tekergő testtel borulok Ville ágyékára, hogy bevehessem megduzzadt fegyverét a számba. Óvatosan, nehogy megsértsem a fogammal.
Meglepve tapasztalom, ahogy a férfiassága egyre nagyobbodik az ajkaim közt. Nem tudom Ville hogyan érzi most magát, de én beleszédülök. Sosem hittem volna, hogy ez egyszer ennyire tetszik majd.
Egyre mélyebben, keményebben fogadom be, és rá kell jöjjek, a merészségnek is van ára. Főleg határa; az én torkom. Egy túl jól sikerült mozdulat, és meglepetten kapom fel a fejem, mielőtt megfulladnék.
Na basszus, eddig csak az altom miatt szoktak "mély toroknak" becézni. Remélem Ville-nek nem jut eszébe hasonló, ami a „balesetet” méltatná, mert nem tudom mit csinálok vele.
Csak elvigyorodom a saját béna mohóságomon, és tovább ügyködöm. Fel-le járó szájmozdulatokkal masszírozom, miközben az ujjaim is kényeztetik a férfiasságát.
Nem tudom… Vajon meddig mehetek? És Ville meddig bírja?
Vagy megálljt parancsol, vagy ösztökél és irányít. Rajta múlik a folytatás.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitimePént. Aug. 07, 2015 3:09 pm

Várakozással tölt el.. Csak ott figyelek a szemeiben, és alig várom hogy végre lépjen...
Aztán mégis olyan történik amire nem számítottam.
Állat??
Hirtelen fuldoklásszerű röhögés tölt el, ha ő azt tudná, mégis csak egy hosszú vigyorra futja. Talán mert épp mással van az egész agyam lefoglalva, és ahogy lassan vonulni kezd, összeszorult torokkal már a véremben érzem az élvezet ízét.

Kínzó ahogy játszik! Ahogy nem csap egyenesen a közepébe, mégis.. hagyom.. hagynom kell hogy ismerkedjen, nem akarom elijeszteni.
Valahogy felemelő ahogy tapogatózva vizsgál. Hogy hol?? A tököm tudja, valahol egész hátul, a hátam közepén érzem, ahogy azt is, a következő lépésben miért nem kapom el hirtelen és vágom rá magam.
Ő valahogy teljesen mást érdemel..
Isteni ahogy a nyelve csúszik.. ahogy lassan kóstolgat, lecsukódik a szemem, már szinte fizikai fájdalmat okoz hogy csak óvatoskodva érzem, mégis annyira jóó.
És akkor végre felbátorodik..
Nyelnem kell, ahogy végre az egész száját érzem! Mozog.. A nyelve kacskaringós táncot jár közben, és egyre vehemensebb! Nyögök, ez biztos, de nem mert rájátszanék az egészre, egyszerűen KELL!

- Ez az.. jól csinálod.. - a szemem még mindig csukva, a vér veszettül száguld az ereimben, és ő nem hagyja abba.. csak csinálja, tovább, és egyre kitartóbban, és még milyen JÓÓL csinálja.. az én kezem meg enged magam mellett, önkéntelenül kap előre hogy önmagától belefűződjön a hajába előttem, milyen puha és selymes.. és már csak őt figyelem, nézem ahogy dolgozik, ahogy.. eltökélten hajt előre, és.. Istenem, mit nem adnék ha így kivégezne, MÉGIS..!

Hátraesem, de csak amíg adok még magamnak néhány pillanatot.. Csak néhány mozdulat.. MÉG! Csak egy párat.. AZTÁN!

A tarkója az amit elkap a kezem, ahogy hirtelen ülök fel hogy a számra emeljem, hogy megemeljem.. hozzám húzzam, nem beszélve túl amikor eltépem, és a szájára marok. Hogy már nem vagyok óvatos?? Bocccs, de valahogy elvette a jómodorom, és csak falom és falom, ahogy a kezeim a testén járnak körbe, végül ráfűződve az egyik combján, hogy ha nem áll ellen a másik lábamon is átemeljem, és közelebb húzzam. Egész.. közel... ahogy a hasán csúszik le végül a kezem, élvezve azt a forrósodó bőrt... a benne érzett gerjedelmet és végül a helyére talál a kezem. Be, a lábai közé.
Nem úgy mint korábban. Nem erőszakosan hatolok be, csak lassú mozdulatokkal kényeztetem, végig az ajkai között, ahogy a száját továbbra sem engedem el, és csak ha megkapaszkodott.. ha a nyakam köré fűződik a keze, hogy tartsa magát, hogy el ne engedjen, csak akkor csúszik le a szám újra a nyakán, ha hátrahajolva enged nekem, élvezve az ízét.. élvezve az illatát, ami belőle árad.. élvezve az egész lényét, ahogy lassan megadja magát nekem, és csak akkor.. Csakkk... akkor térve a következő lépésre ha minden ízében felkészült.
Őrjítő ez az éjszaka vele!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ice, ice baby! - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 8 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Next

 Similar topics

-
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» ;; you can't arrest me, baby.
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» C'mon Baby Light My Fire

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-