KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
FONTOS!
Kedves régi és újonnan érkező Játékosok! Az oldal ELKÖLTÖZIK!
Bővebb információ: ITT
Az új elérési cím: ITT
A költöz(tet)és még folyamatban, de lassan minden a helyére kerül. Addig is szeretettel várunk mindenkit!
Warning
Az oldalon erotikus tartalmú játékok is fellelhetőek. Obszcén és durva kifejezésekkel találkozhatsz, amikért felelősséget nem vállalunk, az alkotók szabad kezet kapnak a nyelvezet megválasztásában. Ne feledjétek, hogy a játéktéren karakterekkel találkoztok. Megértéseteket köszönjük!
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Legutóbbi témák
» Muzsika Tv
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeKedd Aug. 16, 2016 1:10 pm by Danny Doyle Haynes

» Colors Of Seattle
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 07, 2016 7:49 pm by Vendég

» Admin hírek
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Jan. 28, 2016 12:08 am by Danny Doyle Haynes

» Giulia Bianchi
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeVas. Jan. 24, 2016 12:28 pm by Giulia Bianchi

» Avatarfoglaló
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeKedd Jan. 19, 2016 12:40 pm by Vendég

» Elkészültem!
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeHétf. Jan. 18, 2016 11:29 am by Vendég

» Bernadette Ainsworth
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeSzomb. Jan. 16, 2016 3:11 pm by Bernadette Ainsworth

» Minden, ami Las Vegas
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:34 pm by Admin

» Avataros oldalak gyűjteménye
Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeSzer. Jan. 13, 2016 9:19 pm by Admin

Ki van itt?
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (43 fő) Hétf. Aug. 14, 2023 3:38 pm-kor volt itt.

Megosztás
 

 Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11
SzerzőÜzenet

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimeCsüt. Aug. 27, 2015 11:46 pm

Megdermedek. Vagyis csak úúúgy csinálok.. EGYREMEGY!

- Jaaaaah..! Téényleeeg.. - valami hülye.. játékos hangot hallatok, de nem is én csinálom, nem én vagyok, vagy mégis!?? Az a kibaszott elvetemült vigyor meg még mindig kinn ül a képemen ahogy fejjel hátraesek - lélekben már egy cigivel - és vizslatom a nagy büdös semmit a plafonon, mielőtt újra visszatérnék a képére. - Akkor nem szóltam. - dünnyögöm, de az a fékevesztett vigyor még mindig ott figyel a fejemen, egészen addig, amíg valahogy öntudatlanul mögé nem lépkedek, és meglátom az arcát a tükörben.
Gondterhelt...
TALÁN!
Vagy mégsem..
Mégis automatikusan jön a következő reakció, az egész valahogy vonz engem, én meg nem az a fajta vagyok aki ellenáll.
Most meg már pláne nem.

Az a csók.. az elmond mindent. Nem róla, de nekem. Mégis ahogy az ajkam éri a bőrét, valahogy elvarázsol.
Mintha ezt nem tette volna eddig..

Felemelkedem és megint a tükörben keresem a szemeit. Elmosolyodom, és ellenállhatatlan késztetés fog közre, hogy átöleljem. Mégse teszem. Még! És nem is baj, mert akkor hirtelen fordul körbe és belenéz már élesben a szemeimbe. Épphogy pislantok és máris ott a számon. És döng..
Az én kezeim meg ekkor engedik el az elhatározást, nem engedelmeskednek többé nekem és lazán felfutnak a dereka köré. A háta mögött fűzöm össze őket.

- Akkor jó, mert.. - beszélnék, de ő meg rámcsókol. Csak egy egész kicsikét, mégis valami tökmás az ami beleszól.
Egy duda.

Nem kell gondolkozzak.. SŐT! Nem is akarok, még az se érdekel ha Grid egy egész századot idevezettet, egy percig se engedek. És hála neki se jut eszébe elkapkodni az egészet.

- Úgytűnik. - a homlokom már az övének dől, a szemem pislog a szemeibe, és igen. Kurvára nincs kedvem megszabadulni tőle, mégis előbb vagy utóbb menni kell. Inkább utóbb!

Egy darabig még támasztok, ott a homlokán, de sanszos hogy csak másodpercek telnek el. Aztán mégis ellököm magam.

- Az egyik legjobb éjszaka volt életemben. - nézek fel a szemeibe. Mosolygok, ez nyilvánvaló, de nem mondom ki neki a teljes lényeget: A.. legjobb..
És ekkor egy újult sóhajt véve elengedem.
Mennem kell...
Azzal én is lerántok egy törölközőt.


A hozzászólást Ville Deadman Wallow összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 28, 2015 1:27 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2015 7:34 am

Akárhova viszi Grid Ville-t, nyilván nem fog unatkozni ott sem. És nem a marketinges megbeszélések miatt. Nem vagyok naiv, a dolgok tiszták. Kár bármin is pörögnöm.
Úgy érzem, nem szabad jobban belebonyolódnom a srácba, mint amennyire már eddig is sikerült. Kedvelem. Sőt! Vonzódom hozzá, le sem tagadhatom. Nem is akarom. De nem fogom magam hiú, érzelgős ábrándokkal az őrületbe kergetni. Pedig semeddig sem tartana a pórázról elengednem az érzelmeimet, amiket akár táplálhatnék iránta. Nálam nincs helye egy összetört szívnek, gyermeteg reményekkel meg nem is áltatom magam.
A kezeim felsiklanak Ville felkarjára, miután a karjai a derekam köré fonódtak. Rámosolygom, és mielőtt megmukkanhatna, egy kedves kis csókot préselek a szájára.
A duda, ahogy látom, őt sem hatja meg túlzottan. Egyikünk sem kapkodja el a készülődést. Még jár néhány kellemes, potya másodperc.
A homlokát az enyémnek dönti. Mosolyogva sóhajtok fel. Nagyon jó így, de… lassan tényleg menni kéne.
- Nekem is. – dünnyögöm csintalan félmosollyal a szemeibe, aztán ő az, aki előbb elhúzódik. Az ujjaim lesiklanak a karjáról, és elengedem, hadd készülődjön. Velem együtt.
Fürgén felkapkodom a padlóról ruháimat. Egyiket a másik után, és szaporán beléjük bújom. Végül a törölközővel párszor megdörzsölöm a fejem, mégse csöpögő hajjal pattanjak motorra.
A törölköző a helyére kerül, aztán kimasírozom a fürdőszobából, hogy összeszedjem a nappaliban elhagyott csizmámat a dzsekimmel.
Teljesen felöltözve, indulásra készen keresem meg Ville-t. Lehet, ő is a nappaliban van már.
Elé állok és elkapom a tekintetét.
- Hát... – kezdek bele mosolyra görbülő ajkakkal, noha nem tudom pontosan mit is mondjak, mivel búcsúzzam el. - Ideje mennem. – egy pillanatra elhallgatok, röviden felsóhajtok. - Tényleg remek volt. Azt hiszem… hozzá tudnék szokni. – magyarázom a szemeibe mélyedve, mire az előbbi mosoly vigyorba rándul, és néma röhögcsélés kíséri. Öregem, HI-HE-TET-LEN miket dumálok! Felér egy vallomással, vagy mintha most kértem volna meg, hogy legyen a kekszpartnerem. Na jó, tényleg tiplizni kéne, mielőtt lejjebb süllyedek.
Lábujjhegyre ágaskodom, és röviden megcsókolom.
- Szia… – suttogom a szájára. - Vigyázz magadra. – ezzel visszaereszkedem a sarkaimra. És ha csak nincs más, kifelé veszem az irányt a lakásból.
Ha várom is vissza, vesszek meg, biztos nem kötöm az orrára!
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2015 2:21 pm

Nincs kedvem elengedni. Nem meglepő, de menni kell, ha Grid is a legnagyobb görény az életemben, egy dologban igaza van. Ő az aki ehhez a legjobban ért.

Kifűződöm a kezei alól és magamhoz rántok egy törölközőt. Részben már leszáradtam, a kimelegedés ára, de rendben használva ott ahol még kell, egy elnyomott sóhajjal újra robotként végzem amit elvárnak tőlem. Kibaszottul ez az élet rendje!
Azt mondják..

A fürdőszobát még egy utolsó kacsintással a szemeibe a tükörben hagyom el. Csak a szokásos cucc.. a ruha ami rajtam van, a doboz cigi, az öngyújtóm, a telefon és egy kabát. Ennyi az ami kell.. Minden másra ott a kiszolgálás.

Kilépve az ajtón, ellenállhatatlanul az ajkaim közé dugom a cigimet. De még nem gyújtom meg. Hogy az iránta érzett tiszteletből vagy más miatt, ezt nem tudom, de nem is érdekel.
Ekkor kapja el a tekintetem, a szám mosolyra húzódik, benne a cigivel amikor elém áll. Csakis őt figyelem.
Ahogy beszél, és amikor végez, valamivel szélesebbre ránt a szám.

A kezem emelkedik, csak újra meggörbítve a jobb kezem ujját és a szemeibe temetkezve megint végighúzom az arca bal oldalán. Mint nem is olyan rég.. csak most egészen mások a célok..

- Lesz rá lehetőséged.. - még komoly, csak ezután indul meg az a vigyor, amit az ő zavara éltet.
Ennek az újabb csókja vet véget, ahogy pipiskedik, már hullik is a cigi, kit érdekel, a földre, és ahogy a számra kap, érzem nem volt még elég belőle.
Mégis elengedem. De csak amíg magyaráz, nem távolodik el, a szám lassan vigyorba húzódik, és pont mielőtt.. vagy épp hogy AZUTÁN!.. miután visszaereszti magát a földre, a karom máris megint a derekára fűződik, és hozzá hajolva olyan csókban részesítem, amit nem fog hamar elfelejteni.

- 4 nap múlva.. - kacsintom a szemeibe miután elengedem és hogy megint kiszökik az a vigyorom!?? Miért NE! ÉS..! Ha továbbra is távolodik, csak ott ahol vagyok lecövekelve nézek utána amíg és ha, kisétál...
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

October Soininen
October Soininen

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 37
◮ tartózkodási hely : In the state of Creativity
◮ hozzászólások száma : 865
◮ join date : 2014. Sep. 30.

Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2015 2:52 pm

Hogy lesz rá lehetőségem?
- Óh, tényleg? – szökik feljebb a fél szemöldököm sandán, mire halkan felkuncogok.
Alig állok ismét a két talpamon, Ville hirtelen elkap, hogy szenvedélyes csókot préseljen a számra. A nyelve átfurakodik az enyémhez, én meg hülye leszek nem viszonozni. A karjaim maguktól futnak a nyaka köré.
A türelmetlen duda megint felzeng, most sokkal hosszabban, mint előbb. A sofőr tuti ráfeküdt. Igazából magasról leszarom.
Az ajkam és a nyelvem Ville-ével vív búcsúcsatát. Ez még tényleg jár. Már csak amiatt a rohadt 4 nap miatt is.
Az ajkaim lüktetve válnak le Ville-éről. Kinyitom a szemem és felnézek rá. Még utoljára végigpásztázom az arcvonásait, s a tekintetem végül a csábító ajkaknál telepszik meg.
Nagyot nyelek.
- Négy nap múlva. – ismétlem meg sóhajtva, miközben a pillantásom a szemeire ugrik.
Vonakodva, de végül lefejtem róla a karjaimat. Ő is elenged.
Most már tényleg lépek. Miért ilyen pokoli érzés ez? God damn it! Hiányozni fog. De majd elmúlik... ez a 4 nap.
- Szia! – búcsúzom el tőle halkan, lemondón, de az arcomon széles, elvarázsolt mosoly ragyog.
Ezzel elsétálok Ville mellett, és távozom a lakásból.

/ Köszönöm a game-t! Nagyon imádtam! Egy élmény volt! :amor:  Ice, ice baby! - Page 11 1010611467  /
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you

Ville Deadman Wallow
Ville Deadman Wallow

Egeret ide és lenyílik!


◮ age : 49
◮ tartózkodási hely : mindig máshol
◮ hozzászólások száma : 674
◮ join date : 2014. Sep. 16.

Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitimePént. Aug. 28, 2015 3:16 pm

- Ó, tényleg. - rántom félre a szám, de csak egy egész villanásnyi időre, a következőben már a szájában vagyok, ott ahol meg én tudnám megszokni, és szinte egész fulladásig csókolom.
Akkor is csak azért szabadul, mert szükségem van levegőre!
Na meg mennem kell.. - rántanám félre az orrom, ha az előző pillanatok emléke nem tartana még mindig itt a szememben.
Még ha bassza is meg magát amelyik ráfeküdt a dudára.

Elengedem.. úgy ahogy ő is engem, tényleg itt a távozás ideje, és ahogy ellép, sokkal megnyugtatóbb az a virágzó mosoly a szemeiben, mint alig néhány perce.
Engem is valami fura nyugodtsággal tölt el...

Csak mikor csukódik az ajtó, húzom be a következő sóhajom. Lefelé nézek, és meglátom a földre esett cigimet. Lapos. Rálépett..
Mégis csak felköszön az az újabb vigyorom, lehajolok érte, és alig csak néhány percig egyengetve megint a számba tolom.
A duda megint felhangzik, de most dafke sem érdekel. Ráérősen lobban a gyújtó, parázslik fel a cigaretta vége, és most húzom csak be először, azt az igazán megnyugtató füstömet.
Még akkor is, amikor a mobil eszement csörömpölésbe kezd, csak kiemelem, ki a zsebemből rápillantva a kijelzőre, és a megjelenő "Grid" felirat után, csak elfektetem az asztal sarkán. Hadd próbálkozzon a tetűje...
Az ablakhoz lépek, ki, a függöny mögül bámulom a lenti terepet. Ott a merci, na de ott a motor is nem messze tőle, és csak nagyokat szívva a cigibe figyelem ahogy átdobja a lábát.
Csak elmosolyodom.. A sisak a fején, már dübörög is az a nagyszerű gép, és ha felémpillant, nem láthat egy percig sem, de újabb vigyor figyel fel a fejemre. Tényleg marhára csípem ezt a nőt..

Aztán elviharzik.. és csak alig fél másodpercig figyelve ahogy eltűnik az út végén, úgy döntök a köcsög eleget várt. A csikket elnyomom az üvegen, aztán a földre ejtve elindulok végre a lépcső felé.
Valahogy csak kibírjuk ezt a 4 napot kettesben...




(én is köszönöm Kisasszony, nemkülönben, lááám a véletlen mi-mindent tartogat!  Laughing )

Köv. Beugró..
Vissza az elejére Go down

The city of sins awaits you


Ajánlott tartalom

Egeret ide és lenyílik!



Ice, ice baby! - Page 11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ice, ice baby!   Ice, ice baby! - Page 11 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Ice, ice baby!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
11 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

 Similar topics

-
» Alexander & Sasha össze röffenése <3
» What if… I take YOU home („Ice, ice baby!” alternate ending I.)
» What if... I take YOU home ("Ice ice baby!" alternate ending III.)
» Let me swim in your blood, baby
» What if… We stay at my place („Ice, ice baby!” alternate ending II.)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Játékonkívül :: Archívum :: Gé játékai-